PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות מחברת דינמיקה!!! סאגה שנייה

ינון
20-08-09, 17:08
כאמור התחלתי לפקוח את העיניים ולאחר שנסגרו העניינים מול YES אני עובר למלחמה הבאה והיא נגד דינמיקה/סאני אלקטרוניקה/ חברת בת של סלקום לפי דברי נציגת שירות לקוחות ועל כך בהמשך.

כעת דינמיקה- הסיפור בקצרה לפני כ10 שנים רכשתי טלפן באמצעות ספק משנה של סלקום להלן דינמיקה את מכשיר הפלאפון הראשון שלי ומספר שנים לאחר מכן גם אבא שלי. לפני כ5 שנים בערך שידרגתי את המכשיר למכשיר מתקדם בעל ספיקר חיצוני כדי להפרד מהצורך להחזיקו קרוב לאוזן וכך היה.
אחרי מספר לא רב של שבועות המכשיר נפל ואם אני זוכר נכון הספיקר הפסיק לעבוד.
בבדיקת המעבדה עלה כי המכשיר נרטב והתפתחה קורוזיה. ובכן לא דובים ולא חול שאלתי איך יכול להיות שבקיץ המכשיר נרטב ובתשובה נאמר שאולי בגלל הבל פי (הבלים).
באותו שבוע ביטלתי את הביטוח בדינמיקה (כך לפחות חשבתי) ועברתי לסלקום.
כשנה יותר מאוחר אני מציץ בהוראות הקבע ובני העוולה ממשיכים לחייב אותי.

כמובן התקשרתי וריבים ובלאגן ונאמר לי שמופיעה הבקשה אבל לא הגיע המכתב החתום כמובן שהתפוצצתי עליהם והחלטנו שגם אבא שלי יתנתק והוא בכלל עבר לאורנג' והפעם דאגנו לחתום ולשלוח את הדרישה לניתןק.

שנתיים אחרי אני מציץ בחיובי הויזה של אבי הקשיש ואני רואה שדינמיקה לוקחת בקשיש 148 ש"ח לחודש כמובן שהתקשרתי זועם ולאחר מספר ימים (היום20/8/2009) חוזרת אלי עלמת חן שמוכנה לפצות אותי בלא פחות מ478 שקל חדש בתנאי שאחתום על וויתור על החוב (יא מו... ).

בקיצור היא ניסתה לשכנע אותי שבאחריותי לעבור על החשבונות (מה שאולי נכון לאור העובדה שבגנבים מדובר ואולי גם היא רוצה לומר לי מתי עלי ללכת לישון כדי שאצא לעבודה במרץ) ובקיצור נראה שאני זקוק לעורך דין טוב כי אני לא הולך לוותר ואני הולך לתבוע בשמי ובשם אבי.

כאמור פרטים בהמשך
הנאיבי

GodsFather
20-08-09, 18:22
תחזק ידך, אם כי אכן עניין הבקרה העצמית הוא הלקח של כולנו.

בין אם במכוון ובין אם בטעות, חברות מהסוג הזה שואבות כסף ללא מעצורים מחשבונותינו. רק אם מפקחים עליהן הן עוצרות וגם אז צריך אורך רוח וסבלנות של צלף קווקזי עד שמשיגים את התוצאה הרצויה. שיטת מצליח במלוא הדרה.

שיהיה בהצלחה.

גיא
20-08-09, 20:24
אין לי מה לומר אלא שאכן חייבים לבדוק את החשבונות.

אני תפסתי על חם את הכבלים
את בזק
את נטויזן
ועוד כמה

כולם מפצים ומחזירים אם תופסים אותם בזמן

עודד זנטון
20-08-09, 21:55
מתי תבינו שהכלל הראשי (כפי שרואות אותו החברות הללו) בקפיטליזם הוא להכניס יד עמוקה לכיסו של הציבור הישראלי הישנוני וחסר התושיה וכל עוד לא יבקו בהן, הן ימשיכו..

שיטת המצליח עובדת בענק.
דווקה במקרים הללו, בהם לא מדובר ב"כח עליון" דוגמת מוסדות הציבור, חובה על הציבור לחנך את הספקים ליושר ושירותיות.

ינון
20-08-09, 23:28
הי עודד
במקרה של ייס הם כאמור נכנעו באשר לדינמיקה כפי הנראה אתם בכל זאת תקבלו טלפון ממני לסיקור המקרה יש לי תחושה שבהחלט זה עשוי להיות מעניין כאמור פרטים בהמשך.
האמת שהייתי שמח לדעת כמה אנשים נפלו קורבן לספק המשנה הזה של סלקום.

ינון
26-08-09, 09:24
לפני מספר ימים חזרו אלי והציעו פיצוי על סך 478 שח אם אני זוכר נכון ושאני אחתום על ויתור
כמובן שלא הסכמתי שלחתי דרישה לכל הקבלות שלא נשלחו.

ינון
04-09-09, 16:50
קיבלתי טלפון בו חברת דינמיקה מוכנים להשיב כ1700 ש"ח (זה לא כל הסכום) במידה ואחתום על וויתור.
האמת שאני חושב אם לדרוש את כל הסכום ויותר או להסתפק בכך.
ינון

tzurlis
04-09-09, 17:25
ינון
לא עוזר לעבוד מול מחלקות שירות.

148*12= 1776 ש"ח לשנה.

כפול 2 שנים = 3552 ש"ח.

עכשיו שים על זה ריבית והצמדה, נניח 5% לשנה, ותקבל עוד 10% {% עצרת, כי יש ריבית דריבית}. סה"כ 3916 ש"ח אם לא טעיתי בחשבון.
על זה תוסיף אבדן ימי עבודה בערך 750 ש"ח ליום כפול, נניח שני ימים בסך הכל.

לך לתביעות קטנות וזהו. אל תתעסק איתם, אתה מבזבז זמן כסף ועצבים. תבע את מלוא הסכום עם התוספות! ייקח 4 חודשים, ובוודאי יותר שווה לך יותר ממה שהם מציעים.
אותם זה לא מעניין - עורך דין עולה להם סכום קבוע בחודש, אם יצליח להם יצאו בזול ואם תתבע אז ישלמו קצת יותר. הסיכוי הגדול הוא שלא תתבע ויצליח להם, להלן "שיטת מצליח".

ינון
04-09-09, 18:26
האמת שאני צריך למצוא עורך דין טוב (ברוך השם אני נכון להיום לא הייתי זקוק לאחד).
אני אחשוב אם זה שווה את הבלאגן והזמן שזה לוקח.
ינון

-->