PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת מכולה איך קונים/מובילים מי וכמה?

shachar
22-08-09, 10:45
עובר זמנית לדירה קטנה ומעוניין לאכסן חפצים בחצר בצורה סגורה ומוגנת.

אודה עם מישהו ישכיל אותי בכל השאלות שעולות

מי מוכר?
איך מובילים?
כמה עולה?

שחר

טל חסיד
22-08-09, 11:47
מי מוכר : גל מרין , אמקו ים , חברות ספנות ולפעמים יש בלוח פוקוס למכירה.

כמה : מכולה 6X 2.40 מטר מתחיל מ4000 ש"ח בערך המחיר תלוי במצב, הכי חשוב לבדוק סגירת דלתות ,וגג המכולה האם רקוב או אם יש חורים שצריך לתקן כנ"ל ריצפה.
מחיר מכולה 12מטר מתחיל ב6500 ש"ח

הובלה : אתה צריך משאית+ מנוף הובלה בדרך כלל יקרה, המחיר תלוי במרחק שצריך לנייד את המכולה ממקום הקניה לחצר שלך. חברות כמו אמקו ים וגל מרין יש אפשרות לסגור איתם במסגרת הקניה גם הובלה.

טל

נ.ב
בדוק לפני רכישה את חוקיות העמדת המכולה לא בכל עיר מותר להציב מכולה ללא היתר.

yaki_r
22-08-09, 12:40
יש חברות שממוקמות באשדוד ובחיפה (רולן-נפטון, ישראמרין + מה שטל הזכיר) כל חברה אחרת שלא עוסקת ישירות בנושא תגבה עמלה או תקבל מכולוה פחות טובה.

רצוי ואפשר לבצע עיסקה הכוללת רכישה כולל הובלת משאית מנוף ואופציה לקניה חוזרת של המכולה כולל ההובלה החוזרת. כך תוכל לשכלל את העלות נטו והכדאיות. בכל מקרה תמיד תוכל למכור לצד ג'.

אדי
22-08-09, 21:18
בדוק גם עם רועי ,0506717208, הוא עוסק בתחום ההובלות ולפעמים יש לו גם מכולות למכירה.
http://lift-it.co.il/

עודד זנטון
23-08-09, 11:33
בכל מקרה, ליפני איחסון במכולה, יש לדאוג לטמפרטורה בתוכה!
בקיץ הישראלי נמסים חלקי פלסטיק בתוך מכולות.

אפשר ליצר פיתחי איורור בדפנות, אפשר גם להצל מעל המכולה.

kobiarava
23-08-09, 13:56
בכל מקרה, ליפני איחסון במכולה, יש לדאוג לטמפרטורה בתוכה!
בקיץ הישראלי נמסים חלקי פלסטיק בתוך מכולות.

אפשר ליצר פיתחי איורור בדפנות, אפשר גם להצל מעל המכולה.

WTF??? כל המחסנים שלי הם במכולות, בדרום הערבה, שבקלות הטמפ' אצלנו מטפסת מעל 44-45 לפחות 20 יום בשנה, ולא נתקלתי במה שאתה מתאר... נכון, חם בפנים, במיוחד כשאתה נכנס ב-1 בצהרים, אבל עדיין שום דבר מפלסטיק, גומי, קלקר או פוליתילן מעולם לא עבר דפורמציה כזו או אחרת, בקיצור-להד"מ

קובי

עודד זנטון
23-08-09, 14:06
נו מילה, תרוויח,

אצלי, קצת יותר צפונה ממך, איבדו את צורתם מספר אביזרים (בעיקר גומי).
לאחר שפתחתי חורי איוורור, נעלמה התופעה.

kobiarava
23-08-09, 14:13
נו מילה, תרוויח,

אצלי, קצת יותר צפונה ממך, איבדו את צורתם מספר אביזרים (בעיקר גומי).
לאחר שפתחתי חורי איוורור, נעלמה התופעה.

אין ויכוח, עודד, אם קרה אצלך-קרה. אני פשוט הופתעתי, כי אני עובד המון עם מכולות, קבועות ומנויידות. נזקי החום היחידים שנתקלתי בהם, בסגנון מה שתוארת, זה שחלקי גומי רכים יחסית מזדקנים מהר יותר אצלי במחסן, ולכן לרוב הם פשוט לא מאוחסנים במכולה. בכל מקרה, מכולה קבועה שמשמשת למחסן לאורך זמן, מומלץ לדאוג להפחית בה טמפ' בדרך זו או אחרת, פשוט כדי שיהיה נסבל בכלל להיכנס איליה בחודשי הקיץ, על כך אין מקום לויכוח.

קובי

אומי5
24-08-09, 16:55
אינני יודע לגבי פלסטיק , אבל , נתקלתי במצב שעקב אחסנת רהיטים במכולה לא מעט חלקי עץ מודבקים נפרדו , ופרומקיה נפרדה מהעץ .

המכולה לא הייתה מאווררת והייתה אטומה למים .

-->