PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת מנוע לסמוראי

plastic
22-08-09, 21:30
לפניי שאתם קופצים ואומרים לי לחפש בשרשורים אז כבר חיפשתי וחרשתי והפנמתי הרבה דברים אבל לא התקבלה מסקנה
כמו כן דיברתי עם הרבה אנשים מנוסים בינהם מורי, אלון, רמי, ואמנון ושיגעתי לחצי עולם ת'שכל אבל מה שנשאר לי בראש זה הרבה פיסות מידע קטנות שלא יעזרו לי אם אני מתכוון להרכיב לבד השבוע את המנוע

אני אומר מה אני כן יודע

-לשאוף לשנתון מתקדם ככל האפשר מה שאומר הזרקה מה שאומר שסעפת יניקה ככה או ככה משתנה בכל האופציות

האפשרויות הן :
מנוע סמוראי - לא נדרשות התאמות הכי קל בעולם אבל אין למצוא ומה שמוצאים זה כבר מנועים ישנים לגמריי שאני אקנה ותוך חצי שנה אצטרך לעשות להם אוברול

מנוע סוויפט - לשנות קאמשאפט לא בכל השנתונים(ראיתי שמישהו רשם שיש מנועים כאלו שהמפלג כבר יושב במאונך) משאבת מים אם הבנתי נכון,אגן שמן והמסנן בתוך האגן שמן כמו כן גלגל תנופה זהו...?תושבות זהות לסמוראי

מנוע גימני- לא יודע כלום לגביי מה צריך לשנות

מה אני לא יודע אתם יכולים לראות
בערך הכל
האם בכל המנועים מאלו שמוזכרים למעלה(חוץ מהסמוראי) אני אצטרך להחליף אגן שמן גלגל תנופה וקאמשאפט או שלא בכלל מישהו יכול לפרט בצורת רשימה מה יש לשנות בכדיי לשתול את כל אחד מהמנועים

איזה מנוע מהמנועים האלו בכלל עדיף לשים מבחינת כוח נטו(בהתחשב בעובדה שהוא קרבורטור)
לנסות לחפש מנוע משנת 2008 או שזה מחוץ לתחום(יש לי חבר סוכן ביטוח ששומע כשמישהו מרסק לעצמו ת'אוטו)

אנא תאמתו תסתרו ותוסיפו נתונים בנוסף לאלו שציינתי פה
השאיפה להרכיב את המנוע ביום רביעי ועד יום רביעי לקנות השגתי כבר בלנקה כזאת שמרימה את המנוע ואני רק צריך לקנות את כל החלקים מסביב ולדעת איפה כדאי לקנות

אשמח לכל סוג של עזרה אני כבר דיי נואש
עדיין לא השלמתי עם העובדה שכבר חצי שנה מאז שקניתי את הרכב הראשון שלי אני ביישור קו(שכולל בתוכו החלפת קפיצים מנוע ועוד אלף ואחת בעיות)
תודה מראש
נתי

GodsFather
23-08-09, 13:20
התייעצת עם כל המומחים ואף אחד לא ענה לך על השאלות שאתה שואל עכשיו ? :confused:

plastic
23-08-09, 17:42
לא ברצינות ...
אתה חושב שאם הייתי יודע אפילו חצי מהדברים שאני שואל הייתי שואל
פשוט כשאתה שואל בעל מקצוע הוא לא אוהב להרחיב במילים ולהסביר
במיוחד כשאתה בא בגישה של"אני רוצה לעשות אצלך את העבודה"
עכשיו הבנתי שזה לא משתלם ואני מעדיף לבזבז עוד חודש בחיפוש תשובות מאשר לבזבז עוד חודש משכורת
אני חושב שיחסית לזה שלפניי חצי שנה לא ידעתי מזה רדיאטור ומזה מנוע אני קולט מהר ולא שאלתי כאן שאלה כל כך מאתגרת שתצדיק 70 צפיות ותשובה אחת שהיא לא תשובה,אלא שאלה
ואני יודע
לא יודע לא כותב
נראה לי אני חותך ת'רצפה ועושה פלינגסטונס לקריית הפלדה

GodsFather
23-08-09, 21:56
טוב, אני אנסה לעזור, למרות שעדיין מתפלא על מה שרשמת, לפחות על חלק מאלה המומחים ברשימה שלך.

המנוע של ג'ימני הוא הכי חזק מבין כולם והבלוק הוא אותו בלוק כמו של סמוראי. העניין הוא האם להשאר עם ההזרקה ואז גם מחשב וכד' וכאן העלויות קופצות,מעבר לעניין הטכני.

ממליץ לך לדבר עם איתי מהפורום, הוא עשה אוברול למנוע שלו, לבד, ויצאה לו אחלה עבודה.

plastic
23-08-09, 22:03
אני סה"כ רוצה לדעת מה השינויים שיש לעשות כדיי לשתול מנוע סוויפט(שפה אני בעצם יודע פחות או יותר מה)אל מול מנוע ג'ימני
האם העבודה על התושבות משמעותית יותר?
משהו שונה בחיבור אל הגיר?
הקאמשאפט נשאר?
אבל לא חשוב כבר אני אשים סוויפט וזהו
תודה

-->