PDA

צפייה בגרסה מלאה : עכשו ב-NRG - מרדף מטורף של משטרה עם מסוק אחרי ילד עם טרטורון.

רכס חיים
24-08-09, 18:47
אתה לא מאמין כשאתה רואה את הסרטון מהמסוק ,איך הם לא הרגו את הילד.

המטורפים האלה מהמשטרה חייבים אישפוז כפוי.

הם רואים משני מטר שזה ילד, מסכנים את חייו במשך דקות ארוכות ,והכל על שטות של ילדון בחולות ראשון.

מסוק הם העלו לאויר, פסיכים ברמות הכי גבוהות.

מי משלם בכספו את כל ההוצאות האדירות של שוטר שרוצה אקשן תוך סיכון חיי ילד.

שמישהו יעלה כאן את הסרטון.

הכוכב הכחול
24-08-09, 18:58
לבקשתך

http://www.youtube.com/watch?v=QNHCbpyeW2M&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Enrg%2Eco%2Eil%2F online%2F1%2FART1%2F933%2F691%2Ehtml&feature=player_embedded

sos4u
24-08-09, 19:06
לא יודע על מה אתה מתרעם חיים יקירי ...
ילד[?] בן 16, פרץ לרכב חונה, ונמלט מהמשטרה כשהוא רוכב על טרקטורון בצורה מסוכנת וללא רשיון.
זה שהוא שם ז... על חוקי המדינה, זה עוד מילא , אבל לא שם גם עלינו האזרחים [ פרץ לרכב חונה ...] ואתה דואג לשלומו ?
האמן לי שבמדינות אחרות [ ואני לא מדבר על עולם שלישי] מזמן היו הופכים אותו בצורה יזומה או לחילופין יורים לו ברגל [במקרה הטוב ...]

הכותרת שלך גרמה לי ל"בזבז" זמן יקר על צפייה "בסרט אימה " איך מתעללים בילד מסכן [לכאורה] ובסוף הסרט מראה בדיוק ההיפך: איך מרדף משטרתי, מנוהל בצורה נכונה תוך שימוש נבון באמצעים [ כמו מסוק ] ע"מ לעצור עבריין שבמקרה הוא בן 16 ... ע"מ לעצור אותו וללמד אותו שיש חוק וסדר במדינה.

האמן לי שאם ישקיעו קצת בהחזרת כושר ההרתעה למשטרה, אותו פוחז לא יעז להמלט משוטרים אלא יעצור במקום.
נראה אותו נמלט בצורה כזאת משוטרים אמריקאים, או גרמנים לא עלינו ...
אני רק מקווה שרשויות החוק יתייחסו לבריחתו ולא ימצאו איזה פרצה בחוק כדי להתייחס אליו כאל עוד "ילד מסכן שלא הבין מה עשה "...

חיים, אני חייב לומר שלפעמים אתה מצליח להפתיע אותי ....:confused::confused::confused:

והנה גם קישור לסירטון
http://www.youtube.com/watch?v=QNHCbpyeW2M

רכס חיים
24-08-09, 19:21
אתה הבנת את זה ברוך ??

עכשו זה התחיל כי הוא פרץ לרכב חונה.......לא מאמין להם אפילו אם אראה את זה בסרט.

ראו ילד נוסע בחולות והחליטו לפתוח במרדף אחר הפושע.

את השאר הם תפרו בדרך למרדף , פרץ .. רכב חונה... בריחה משוטר... תקיפת שוטרים... חכה עד סוף הערב הוא יואשם גם ברצח.

איציק - 4X6ZH
24-08-09, 19:24
כל הכבוד למשטרה

כזאת משטרה וכאלה שוטרים אנחנו צריכים .
:!::!::!::!:

איציק

איציק - 4X6ZH
24-08-09, 19:26
חיים זה הכל היה בלילה .
מי בדיוק רוכב על טרקטורון בחולות בלילה ?

רכס חיים
24-08-09, 19:29
הבנתי .הוא פרץ למכונית שחנתה בחולות של ראשון.

לא ברור שהוא נסע בלילה למקום מבודד כי אין לו רשיון ?

shmil
24-08-09, 19:31
אנחנו כנראה לא מסכימים השבוע, חיים.

על ילדים רכובים על טרקטורונים שדרסו ופצעו קשה ילידם ועוברי אורח תמימיפם בחופים שמעת?
עלנחל אלכסנדר שהילדים הרכובים על טרקטורונים פורצים וגונבים כל סוף שבוע שמעת?

על מדיניות החלון השבור של ג'וליאני, שמעת?

הלואי בארצנו.

avishon
24-08-09, 19:57
חיים , הפכת קצת את היוצרות - הלא כן :rolleyes: ?!

כדאי שתתעשת ותבדיל בין "הטובים" לבין "הרעים" ,
ובאמת לא צריכים לאהוב שוטרים (לפחות בארוע הזה)
כדי לעשות די-בקלות את האבחנה הזאת...

רפי 33
24-08-09, 19:59
הפעם, לשם שנוי, דעתי כדעת הרוב. שוטר המבקש לעצור - יש להשמע לו. אין כל הבדל בין "ילד" בן 16 עם טרקטורון ומבוגר, את שניהם יש לעצור אם מתעורר חשד לפריצה או אפילו "רק" נהיגה ללא רשיון.

asafk
25-08-09, 00:10
דמעות התנין על מר גורלו של העבריין הצעיר אינן במקום, לדעתי.
הלוואי והמשטרה היתה נוהגת כך לעתים יותר קרובות.
ולא תשמעו אותי אומר את זה הרבה פעמים - יישר כוח למשטרה. כך יש לעשות.

אסף.

landrover
25-08-09, 00:14
בארה"ב למשל - רכב משטרתי היה "ניכנס" בו עוד בחלק הראשון של המרדף , על מנת לנטרל אותו , ולמנוע ממנו לגרום לתאונה יותר קשה בהמשך , כמו למשל שכמעט ניגרמה כשהוא חצה כביש סואן נגד התנועה.

אין לי בעיה אם במהלך מרדף אחרי פורץ , שלא עוצר לבקשת המשטרה , הוא ניפצע וכו'

זה שהוא בן 16 , לא אומר שהוא יכול להרוג אנשים אחרים , כי לא קיבל חינוך טוב בבית - הוא צריך לשאת בתוצאות ...

אמיר.

נימי
25-08-09, 00:27
איך השוטרים הרעים עושים כזה דבר לאזרח שומר חוק אני לא מבין ...

אני אומר חבל על כזה מירדף ארוך ועוד בשטח בנוי, עוד שהוא היה בחולות היה צריך לירות ירית הזהרה באויר ואחרי זה לכיוון הגלגלים של הטרקטורון, וגם אם יפספסו את הגלגלים ויפגעו בו לא נורא, היום הנבלה פרץ לרכב, עוד שנה הוא יעלים למישהו מכאן גם את הרכב ....., זה בתנאי שהוא לא יהפוך לפושע אלים ליפני זה.

עבריין הוא עבריין ולא משנה הגיל שלו, שיטפלו כמה שיותר גם בחארות האלה, זה מהמיסים שאני משלם ושהיום אני אלך לישון אני אדע שעשו עם המיסים שלי משהו כמו שצריך

ינון
25-08-09, 01:14
במדינה נגועת טרור כמו שלנו מי שבורח מהמישטרה ראוי שיעצר גם אם זה יעלה לו בכמה עצמות שבורות או בחיים.
בייחוד אם האדם בורח באופן מודע וברור מהחוק.

אגב אותו דביל תורן לזכותו יאמר שהוא נתן פייט מרשים.

רכס חיים
25-08-09, 04:42
מזל גדול שאנו כאן בפורום לא עבריינים...............

tzagi
25-08-09, 08:53
בארה"ב למשל - רכב משטרתי היה "ניכנס" בו עוד בחלק הראשון של המרדף , על מנת לנטרל אותו , ולמנוע ממנו לגרום לתאונה יותר קשה בהמשך ,

אמיר.

זה.......במקרה הטוב אם הוא ממש לא עיצבן את השוטרים

ראיתי בעיני הרבה יותר גרוע.

הצפרדע
25-08-09, 10:35
חיים, נראה לי שאתה פרובוקטור לא קטן - רצית כנראה לעורר כאן תגובות הפוכות, והצלחת.

אם לא זאת היתה כוונתך, ואתה באמת חושב את מה שכתבת, אתה הוא זה שזקוק נואשות ודחופות לאישפוז כפוי עם מכות חשמל.

זה מתחיל ביחס לסביבה, להורים, למורים, לרכוש, לכבוד של אחרים, לבחורות, לסדר ומשמעת, ועוד ועוד ועוד, ממשיך בזה שכמה "ליברלים" אדיוטים מחוקקים חוקים שאוסרים על הרמת יד או סטירה טובה לילד, גם כשהוא מתפרע בכיתה או בחוץ וגם כשהוא שותה אלכוהול וצורך סמים, ומסתיים במציאות העלובה והעגומה של חיינו שבה הכל הפקר ואין שום בטחון אישי לאף אחד מכיוון שתמיד יש מישהו שהוא חזק יותר או נמצא בתוך כנופיה.

ככה הורגים 8 בריונים אבא שמגן על הבת שלו, ככה כשחולירע כלשהו מחליט לחדור לתוך ביתה של אישה, לשדוד ובדרך גם לאנוס, וככה בעוד רשימה כאורך הגלות של פשעים בריוניים.

מצידי, אחד כזה שלא עוצר לפי הוראת שוטר ובורח, גם אם באמת לא עשה כלום, הכל כשר כולל פגיעה מכוונת בו.

"ילד" בן 16??? אתה לגמרי דפוק אם לדעתך עבריין כזה הוא בגדר ילד, בעקר אם הוא פורץ בלילה וביום לרכבים ובתים.

לדעתי צריך לשנות את כותרת השרשור ל -

"רכס ירד מהפסים, הבה ונעשה לו מגבית לאישפוז יום באברבנאל".

דרור ברלי
25-08-09, 11:49
בשורה התחתונה - איזה שופט רחמן ומנותק מהמציאות עוד ישחרר את הזבל הזה בחזרה לרחובות אחרי כמה ימי מעצר.

חיים היקר - תקרא שוב ואחר כך שוב ושוב את החתימה שלי.
רוצים לעשות סוף לגנבות? רצוי, צריך, ולדעתי האישית בלבד אפילו חובה - להרוג את הגנבים. נקודה.
וחבל לי מאד שאסור לשוטרים לעשות את זה.

רכס חיים
25-08-09, 18:56
מצטער , לא מאמין שהילד הזה עשה משהו מלבד מלנסוע בטרקטורון בחולות,לבד, בחושך, בלי לסכן אף אחד עד שהדבילים הבהילו אותו רצח.

נקודה.

לפי המרדף הם יכלו גם להרוג אותו,ואפילו אתם תסכימו עם זה.

כולכם טמבלים אם אתם חושבים שמגיע לו עונש מוות על נסיעה בטרקטורון ואפילו על נסיון פריצה למכונית שלא היתה.

מרדף אחרי ילד עם 6 ניידות ,טרקטורון הליקופטר ו-20 מטורפים במדים,בחולות ראשון זה רק מתאים לראש דפוק של שוטר ולחלק מכם שעדיין סוברים שיש מידתיות במקרה.

אל תנסו לשכנע אותי לאחר רציחות דומות שעשו שוטרים עם מוטיבציה מיותרת.

מעניין מה היתה עמדתכם אם זה היה הילד שלכם.

רכס חיים
25-08-09, 18:57
ברוך.

נסה לכתוב באותיות קטנות כי גדולות אני לא רואה כבר.

opl
25-08-09, 19:11
דיברנו על זה כבר...

חיים אני מזמין אותך לשבת איתי על הכביש שמוביל לים של ראשון ביום שישי באיזור השעה שלוש בצהריים ולספור כמה בני 16 תמימים רוכבים באמצע הכביש תוך כדי סיכון כל הסובבים אותם כשהם בכוונה נוסעים באור אדום תוך כדי הרמת גלגל וכו. או כשהם נוסעים על המדרכות אל מול הולכי רגל וממש לא מעניין אותם כלום.

רק דבר אחד, אל תבוא עם העוזי שלך כל אחרי 5 דקות של צפייה תרצה לרסס אותם לעולם הבא.

אגב, רוכבים קצת יותר בוגרים פשוט מכנים את הרכבים שלהם באיזור האצטדיון ששם הדרך לשטח לא עובר בשום כביש או מדרכה.

דרור כל כך צודק שזה עצוב.

shlomic
25-08-09, 19:38
המרדף הזה היה ממש מתחת לבית שלי ובעצם צפיתי בו בלייב מהמרפסת והסיבה לכך היתה רעש המסוק שלא אפשר לי ולחצי מהשכונה לישון (כולם היו בחלונות)
זה אומנם נראה בסרטון שהמרדף היה 5 דקות אבל בפועל המסוק היה באויר למעלה משעה וחצי(ובאיזה שהוא שלב כבר לא הבנתי איך לא נגמר לו הדלק).

גם אני שהייתי בן 16 הייתי משתעשע בחולות בלי רשיון;)

וקשה לי להאמין שבמשך כל כך הרבה זמן שאותו בחור לא חשב על לעצור,והמשטרה על כל אמצעיה לא הצליחה לעצור אותו בחולות ולמנוע סיכון חיי אדם ( היו בנוסף המון ניידות משטרה ופיקוח עירוני שהקיפו את היציאות מהשטח).

ולכן מה שאני לוקח מהסיפור הזה זה שהבחור פשוט בחר שלא לעצור ולכן אם גנב או לא זה לא משנה היה צריך לעצור נקודה!!!
לא עצר ובחר להשתעשע במשחק תופסת שישא בתוצאות .

וכל אותם שדואגים לבחור יכולים להרגע, כמו שדרור אמר אפשר לסמוך על המערכת המשפטית ש"יטפלו" בו, אני בטוח שאותו ילד כבר בבית מספר לחבר'ה על ה"צחוק" שעשה מהמשטרה.

שלומי

landY
25-08-09, 22:38

חיים,
מעניין מה היתה עמדתך אם הוא היה פוגע ברכב שבו הילד/ה שלך יושבים.

לשפוט לפי התוצאה הסופית זה קל. ברגע שלא עצר לשוטרים ונתן להם לנהל אחריו מרדף- לא משנה מי הוא, בן כמה הוא ומאיזה עדה.

יקיר גרין
26-08-09, 11:37

חיים, אני מקווה שהילד שלי יעצור כששוטר אומר לו לעצור ...

אני כילד נהגתי ללא רשיון, ואם ניידת משטרה היתה עוצרת אותי, הייתי עוצר! כדי לברוח כך המהשטרה, צריכה להיות סיבה טובה ...

דרור ברלי
26-08-09, 12:03
חיים מתכוון למקרה דומה בעבר בו קצין משטרה רצח רוכב אופנוע תמים שלטענת השוטרים לא ציית להוראה לעצור, באמצעות הטלת קרש לעברו. הבחור לא היה גנב ולא עבר כל עבירה, השוטרים סתם נטפלו אליו ורצחו אותו. זה דבר אחד.

במקרה של גנב?
מה יש לרוכב הטרקטורון הזה להימלט ככה באמצע הלילה?
אף אחד לא היה רודף אחריו אם היה עוצר.

ואני יכול להרגיע אותך חיים ידידי - הילדים שלי ושלך ושל כולם כאן, לא יגנבו ולא יפרצו למכוניות ולדירות ולא יברחו משוטרים. החלק המסוים והלא קטן של עם הסגולה שעוסק בתחביבים הנ"ל - מקבל את זה בגנים, מהבית, מדינת הערסים 2010.

UNIX
26-08-09, 12:33
אם המשטרה הרימו כבר מסוק לאוויר כנראה שלא מדובר רק על נסיעה ללא רשיון
יש כאן משהו מעבר שאולי אפילו לא מספרים אותו
כמו דקירה \ רצח וכו'
כל הכבוד למשטרה , צריך להיות מסוק קבוע באוויר ולתפוס את כל פורעי החוק האלו

הצפרדע
26-08-09, 12:38
מצטער , לא מאמין שהילד הזה עשה משהו מלבד מלנסוע בטרקטורון בחולות,לבד, בחושך, בלי לסכן אף אחד .

מה אתה אומר?!?!?

אז למה הוא ברח?

למה לא לעצור ולקבל נו נו נו קטן במקום להיות מואשם בהכשלת שוטרים, בבריחה ממשמורת, בגרימת סיכון לתנועה ולציבור, ובעוד אי אילו עבירות חמורות שיוליכו אותו לכלא?

או שאתה תמים מידי או שאתה ליברלי מידי או שאתה פשוט טמבל ועיוור מידי.

וזה מרתיח אותי, כי בגלל אנשים כמוך ודיעות מקולקלות כאלו, מצב שלטון החוק במדינה כל כך מדורדר ואבוד בכל המישורים והתחומים, עד שיקח עוד דור או שניים לתקן את המצב הזה, אם זה בכלל עוד אפשרי.

סביר להניח שלפני שזה יקרה יאכלו את כולנו - הבדואים בדרום; החברה מכל שכונות הפשע שהמשטרה כבר שנים איננה נכנסת אליהן; הערבים בכפרים השונים שבכל יום תעוזתם והשתוללתם וכן בוזם כלפי כל מה שקשור במדינה הולכים וגוברים; ארגוני הפשע שעושים כל מה שהם רוצים בכל מקום, בכל זמן ובכל תחום; הבריונים הפכחים וגם אלה השיכורים שמטילים אימתם וחיתיתם על כל עובר ושוב בכל מקום, מואר או חשוך; התלמידים הפרחחים שמכים מכות רצח האחד את השני ואת המורים, ובסוף גם דוקרים; כל הפושעים הבינוניים והקטנים שרק מתרבים ומרימים ראש כי אין דין ואין דיין; הפושעים בפוליטיקה שרק עכשיו - אולי אולי - מתחילים לחשוש קצת; כל המסוממים החל מחשיש ועד לסמים קשים מגיל צעיר ואילך; כל המשתמטים משירות צבאי מכל הסיבות שבעולם, פשוט כי אף אחד לא עושה דבר בנידון; ועוד שבעים ושבע רעות חולות בחברה המתפוררת שלנו.

ואתה עוד מעז לקרוא לסצינה הנ"ל, שבה סופסופ המשטרה עושה מה שצריך, יפה נכון ואלגנטי, התנהגות בריונית של השוטרים???

והנה בשבילך באותיות קטנות וגדולות, על מנת שלא יהיה לך שום תירוץ:-

אתה פשוט דפוק מהיסוד.

אתה פשוט דפוק מהיסוד.

איציק - 4X6ZH
26-08-09, 12:43
סביר להניח שלפני שזה יקרה יאכלו את כולנו - הבדואים בדרום; החברה מכל שכונות הפשע שהמשטרה כבר שנים איננה נכנסת אליהן; הערבים בכפרים השונים שבכל יום תעוזתם והשתוללתם וכן בוזם כלפי כל מה שקשור במדינה הולכים וגוברים; ארגוני הפשע שעושים כל מה שהם רוצים בכל מקום, בכל זמן ובכל תחום; הבריונים הפכחים וגם אלה השיכורים שמטילים אימתם וחיתיתם על כל עובר ושוב בכל מקום, מואר או חשוך; התלמידים הפרחחים שמכים מכות רצח האחד את השני ואת המורים, ובסוף גם דוקרים; כל הפושעים הבינוניים והקטנים שרק מתרבים ומרימים ראש כי אין דין ואין דיין; הפושעים בפוליטיקה שרק עכשיו - אולי אולי - מתחילים לחשוש קצת; כל המסוממים החל מחשיש ועד לסמים קשים מגיל צעיר ואילך; כל המשתמטים משירות צבאי מכל הסיבות שבעולם, פשוט כי אף אחד לא עושה דבר בנידון; ועוד שבעים ושבע רעות חולות בחברה המתפוררת שלנו.

כל מילה בסלע !

הצפרדע
26-08-09, 14:08
בשביל רכס וכל השאר שלא הפנימו עדיין את חומרת המצב ומהירות הדרדור הצפוי, אני מכריז בזה על הפיכת הבדיחה הבאה מבדיחה להודעת אמת כואבת ורצינית עד מאד:

מפגש בין יהודי לפלסטיני.

הפלסטיני: יו איזה בלגאן. עוד מעט תהיה לנו מדינה עם פוליטיקאים מושחתים, משטרה, שירות צבאי, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, פושעים, בתי משפט עקומים, ועוד מליון סוגי ברדק - איזה מכה!

היהודי: מה אתה מילל, אנחנו אוכלים את החרא הזה כבר 60 שנה.

הפלסיטיני: כן, נכון, אבל אצלכם כבר רואים את הסוף.......:sad:

יקיר גרין
26-08-09, 14:28
בשביל רכס וכל השאר שלא הפנימו עדיין את חומרת המצב ומהירות הדרדור הצפוי, אני מכריז בזה על הפיכת הבדיחה הבאה מבדיחה להודעת אמת כואבת ורצינית עד מאד:

מפגש בין יהודי לפלסטיני.

הפלסטיני: יו איזה בלגאן. עוד מעט תהיה לנו מדינה עם פוליטיקאים מושחתים, משטרה, שירות צבאי, מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, פושעים, בתי משפט עקומים, ועוד מליון סוגי ברדק - איזה מכה!

היהודי: מה אתה מילל, אנחנו אוכלים את החרא הזה כבר 60 שנה.

הפלסיטיני: כן, נכון, אבל אצלכם כבר רואים את הסוף.......:sad:

ברוך אחלה בדיחה, אבל יש לי בעיה עם לשים את מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי ביחד עם כל מה שדפוק במדינה שלנו ... אם כל השאר היה בסדר, היית משלם את המיסים בחיוך!

רכס חיים
27-08-09, 13:28
מצטער, ברמת הדיון של האתר הצהוב - פרשתי.

הצפרדע
27-08-09, 14:20
המטורפים האלה מהמשטרה חייבים אישפוז כפוי.

מסוק הם העלו לאויר, פסיכים ברמות הכי גבוהות.

נכון רכס שאין כמו מוסר כפול? זה באמת הכי כיף.

כשאתה אומר על השוטרים(שכאן לפחות מגיע להם צל"ש על התנהגותם)פסיכים, מטורפים, חייבים אישפוז כפוי ועוד, זה תקין וזה כמובן אגב שמירה על רמתו הגבוהה של האתר.

אבל, כשמישהו אומר לך - סליחה רכס, אבל נראה שדוקא אתה הוא הפסיכי והדפוק, זה לפתע פתאום ירידה לרמתו של האתר הצהוב.

אתה באמת לא חייב להמשיך ולהשתתף בשרשור, אבל אתה תסלח לי אם אני אמשיך - אני חושב שיש חשיבות רבה בהעלאת הנושא שוב ושוב לסדר היום ובהדגשה חוזרת ונשנית למה אנחנו אכן חברה מתפוררת ורקובה, הכל בתקוה שידם של המטומטמים לא תהיה על העליונה ושהעם הזה יחליט סופסופ להתעשת ולהתעמת עם הצרות התוקפות אותו, בעיקר עם הצרות שהוא עצמו - על מטומטמיו ואויליו הרבים - יוצר במו ידיו, במו חולשתו ועליבותו.

tzagi
28-08-09, 09:30
נכון רכס שאין כמו מוסר כפול? זה באמת הכי כיף.

כשאתה אומר על השוטרים(שכאן לפחות מגיע להם צל"ש על התנהגותם)פסיכים, מטורפים, חייבים אישפוז כפוי ועוד, זה תקין וזה כמובן אגב שמירה על רמתו הגבוהה של האתר.

אבל, כשמישהו אומר לך - סליחה רכס, אבל נראה שדוקא אתה הוא הפסיכי והדפוק, זה לפתע פתאום ירידה לרמתו של האתר הצהוב.

אתה באמת לא חייב להמשיך ולהשתתף בשרשור, אבל אתה תסלח לי אם אני אמשיך - אני חושב שיש חשיבות רבה בהעלאת הנושא שוב ושוב לסדר היום ובהדגשה חוזרת ונשנית למה אנחנו אכן חברה מתפוררת ורקובה, הכל בתקוה שידם של המטומטמים לא תהיה על העליונה ושהעם הזה יחליט סופסופ להתעשת ולהתעמת עם הצרות התוקפות אותו, בעיקר עם הצרות שהוא עצמו - על מטומטמיו ואויליו הרבים - יוצר במו ידיו, במו חולשתו ועליבותו.

1-2 punch combo with a KO
stick a fork in him, he is done.,
רק מלמד שעם עורכי דין, אסור להתעסק, במיוחד יפיפיים שקוראים לעצמם אחרי חיות דם קר....

meir alony
28-08-09, 10:44
אני לא מבין למה אתם תוקפים את פותח השרשור.

דיון / ויכוח הוא הבעת דעה כפי שכל אחד רואה את הדברים.

כל צד מנסה לשכנע בצדקתו.

אמנם מדובר בעבריין וכולם פה מסכימים שצריך לעצרו ולהענישו אך הדברים מגיעים לכדי הקצנה ולא פלא שהכעס רב.

המשטרה מגיעה עם כוחות רבים ומוגזמים בכדי לטפל בעבירה שולית ובעבריין קטן, בתוך כך היא גורמת להפרעה ולבהלה לכל תושבי האזור.

נשאלת השאלה: האם העבריין היה נמלט לרחובות העיר ומסכן את עצמו ואת כל האחרים לולא רדפו אחריו עשרות ניידות ומסוק ?

כמה אזרחים נהרגו כתוצאה ממרדפים כאלה ?

האם לא היה חכם יותר לעקוב אחריו עם מצלמות הלילה של המסוק ורק אז לשלוח רכב אזרחי או ניידת ללא סירנות וללכוד אותו ?

לירות בו ?????????? נו באמת ? לא הגזמתם ?

אף אחד לא יודע את סיפור המקרה המלא ולכן לא אנחנו נשפוט אותו !

לסיכום חברים קצת סבלנות וסובלנות לא יזיקו.

שבת שלום ושנה טובה לכולם.

מאיר

יוני5
28-08-09, 11:55
לדעתי, הבעיה כאן היא שכולם צודקים.

ברוך איציק דרור והאחרים שמבינים שזהו רק קצה הקרחון וצריך יד קשה ע"מ לטפל בפורעי החוק, ומאידך כולנו מבינים שיש בעיה חמורה גם עם המופקדים על שמירת החוק.
מצד אחד אני אומר, רק תנו להם את הכוח לטפל ביד קשה, ומצד שני אני מבין שבפושעים הגדולים הם לא יגעו, אז הם יעשו מרדף אחר טרקטורונים, ויתחבאו מאחורי כל עץ רענן ע"מ לתפוס אדם מהיישוב שלא עצר עצירה מוחלטת ברח' שומם. (או יאכפו ביד קשה את תקינות רכבי השטח...).

אין ספק שגם התרופה וגם המחלה קשות.

יוני5

ד ו ר ו ן
28-08-09, 12:02
אני לא חושב שהגזימו בכלל-שרק יעשו יותר.
אם כל זב-חוטם כזה יבין שזה מה שיקרה לו אם יעיז לברוח ממשטרה אז אולי יהיו כמה שיחשבו פעמיים בפעם הבאה לפני בריחה או לפני ביצוע עבירה.
לא קונה את התירוץ של "רק נסע לתומו" בלילה בלי רשיון- איך הוא הגיע לשטח בדיוק?
נסע על כביש ציבורי בלי רשיון?
כל הבעיה מתחילה כי הם (לצורך העניין כל עבריין נחשב) יודעים שהמשטרה לא משקיעה או לא יכולה להגיב למעשי האלימות שלהם שרק מחמירים.
אתה חושב שאם הערבים בטיילית בת"א היו יודעים שתוך דקות או פחות הם יהיו באזיקים ויותר מכך, שהשופט לא ישחרר אותם עד תום ההליכים או בכלל יסגור בתוענה של "חוסר עניין לציבור" הם היו מעיזים לעשות מה שעשו?
חוק דרומי הוא דוגמא מוכחת לכך, החוק (שהוא סוג של תעודת עניות למשטרה) הזה אומר בפומבי שהיא (המשטרה) לא מסוגלת ליצור הרתעה מול עבריינים (ולהזכירך "גנבי צאן פשוטים לכאורה") והציבור צריך לשמור על עצמו מפני כאלו.
זה רק עכשיו מתחיל לחלחל למרכז- דברים שיש בדרום הפרוע כבר שנים, ברוכים הבאים למציאות.

meir alony
28-08-09, 12:16
לא רוצה לפתוח חזית חדשה אבבבבבבבבבבללללללללל באשר זה נוגע לכם אז מותר לילד שלכם לנהוג ללא רשיון :

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=35820

בשרשור ההוא אני התנגדתי נחרצות לכך.

מאיר

איציק - 4X6ZH
28-08-09, 13:12
השוטר שחר מזרחי !!!

שחר מזרחי, בלש במשטרת חדרה, הורשע בהריגה לאחר שבמהלך מארב לגנבי רכב ירה בגנב שניסה לדרוס אותו!!!!
- הגנב היה בן מיעוטים בעל גליון הרשעות קודם עשיר אך בשל התערבות פוליטית של ח"כים ערביים (כרגיל...) וארגוני זכויות אדם ערביים שחר נשפט בעברת הריגה.
- אנו עומדים לפני גזר הדין וזקוקים לעזרתכם לעורר דיון ציבורי.
- שחר הוא דוגמא לשוטרים שעובדים ומסכנים עצמם באמת למען שלום הציבור!!!!!
- בלי משטרה חזקה עם שוטרים בעלי בטחון עצמי בעשיה עם גיבוי של חוקים התואמים את המציאות בארץ נמצא עצמנו במצב של אנארכיה גוברת שבה "כל דאלים גבר"!!!!
- המסר שבית המשפט מעביר לשוטרים במשפט זה וברבים אחרים הוא שעדיף לא לעשות ולא להסתכן למען אחרים וכך לשמור על מקום העבודה!!!! ושהפשע פשוט משתלם!
- במדינה מתוקנת עם כמות כזו של גניבות רכבים ודריסות שוטרים (שכלל לא מקבלים חשיפה תקשורתית) ירי על גנב רכב או פורץ לבית היה מגובה על ידי החוק!!!! והענישה היתה מחמירה כלפי הגנב ולא כלפי שוטרים!!!!
- תעזרו לנו לשמור על אלה ששומרים עלינו בלילות, בימים, בחגים, בשבתות, בחורף, ובקיץ עם משכורות של פועלי נקיון... אחרת אל תתפלאו ששוטרים פוחדים לעשות ומהססים לפני כל פעולה!!!!!!
- עזרו לנו לסרס את אלה שמסרסים את הכח היחיד שעוד נלחם למען המדינה והאזרחים מתוך אכפתיות וציונות אמיתית נטו!!!!
- תפיצו את המייל הזה כדי לעורר את דעת הקהל בארץ לטובת השוטרים שעושים עבודתם נאמנה למען האזרח ונמאס להם להיות שק החבטות של החברה מחד ושל מערכת המשפט מאידך.

yoav
28-08-09, 17:21
אני לא חושב שהגזימו בכלל-שרק יעשו יותר.
אם כל זב-חוטם כזה יבין שזה מה שיקרה לו אם יעיז לברוח ממשטרה אז אולי יהיו כמה שיחשבו פעמיים בפעם הבאה לפני בריחה או לפני ביצוע עבירה.
לא קונה את התירוץ של "רק נסע לתומו" בלילה בלי רשיון- איך הוא הגיע לשטח בדיוק?
נסע על כביש ציבורי בלי רשיון?
כל הבעיה מתחילה כי הם (לצורך העניין כל עבריין נחשב) יודעים שהמשטרה לא משקיעה או לא יכולה להגיב למעשי האלימות שלהם שרק מחמירים.
אתה חושב שאם הערבים בטיילית בת"א היו יודעים שתוך דקות או פחות הם יהיו באזיקים ויותר מכך, שהשופט לא ישחרר אותם עד תום ההליכים או בכלל יסגור בתוענה של "חוסר עניין לציבור" הם היו מעיזים לעשות מה שעשו?
חוק דרומי הוא דוגמא מוכחת לכך, החוק (שהוא סוג של תעודת עניות למשטרה) הזה אומר בפומבי שהיא (המשטרה) לא מסוגלת ליצור הרתעה מול עבריינים (ולהזכירך "גנבי צאן פשוטים לכאורה") והציבור צריך לשמור על עצמו מפני כאלו.
זה רק עכשיו מתחיל לחלחל למרכז- דברים שיש בדרום הפרוע כבר שנים, ברוכים הבאים למציאות.

דורון- אני כמובן תומך- שיעשו כמה שיותר כדי לתפוס, ושיחייבו את הוריו של הקטין לתת הסברים מאיפה יש לו טרקטורון אם אין לו רשיון- ושמצידי ישלמו את עלות שעת הטיסה של המסוק.
כלל בסיסי בקרימינולוגיה, הוא שענישה מחמירה לא מורידה פשיעה באופן משמעותי, כי העבריין שמבצע פשע בד"כ לא שוקל את חומרת העונש (" אה זה רק 10 שנים בפנים ולא 15 אז אני אשדוד את השכנה.."). עבריין שמבצע עבירה במודע- יוצא מנק' הנחה שסיכוייו להתפס קטנים- ולכן "לוקח את הסיכון". לכן- ההרתעה המשמעותית היא שעברינים ידעו שסיכויהם להתפס גדולים , ושמושקע מאמץ בלתי פרופורציונלי לתפוס אותם (מסוק על טרקטורון, נוכחות גלויה מוגברת בכל פינה, שוטרים עקשים ודבקים במשימה) ומכאן תבוא ההרתעה האמתית.
הטרור של עברינות רכוש, אלימות רחוב ותחבורה- מאיים עליי ביום יום הרבה יותר מהחיזבאללה החמאס ואיראן- אני יכול רק לברך את המשטרה שתעסוק בהגנה עליי מפניהם בכל אמצעי, באסרטיביות ואגרסיביות.
חיים- כשתצעד עם הילדה שלך בעגלה ברוגע על המדרכה, ומולך ישעטו נערים על טרקטורונים כשהם משתוללים בכביש, מתחרים, ווילים ושאר שטויות מסוכנות- אתה תייחל לF16 שיגיח מן הרקיע וישגר אליהם חימוש מונחה מדוייק! כן כן - אתה תגיד שהוא בסה"כ נסע בחולות לבד בלה בלה בלה- גם בחולות מטיילים אנשים ברגל, וגם כשהוא נוסע לחולות וחזרה אינ מבטיח לך שהוא לא מוליך את הטרקטורון ביד.
אני מקווה שישללו לו את הזכות להוציא רשיון נהיגה לשנים ארוכות, ושהוריו יתנו את הדין על כיצד הגיע הטרקטורון לידיו (אם נתנו לו- שישלמו, אם לקח בלי רשות- שיגישו תלונה- וגם יזומבר על שבל"ר).

כל הכבוד.

רכס חיים
29-08-09, 04:51
בכל זאת אענה לברוך.

ברוך - אם מדברים על מוסר, הרי שבשכר הראוי היית מוכן לייצג את דעתך ההפוכה.כי בסוף אתה עושה זאת יום יום.

אין מה לעשות שעם חינוך נכון ,לימודים גבוהים ושכר מתאים - אפשר לקבל ייצוג נאות של כל דיעה ממקצועות מסוימים.

ושתהיה שבת שלום לכולנו.

tzagi
29-08-09, 06:01
בכל זאת אענה לברוך.

ברוך - אם מדברים על מוסר, הרי שבשכר הראוי היית מוכן לייצג את דעתך ההפוכה.כי בסוף אתה עושה זאת יום יום.

מעניין....
אז בעסק שלך, בא אליך קליינט, אתה עושה מה בא לך או מה שהקליינט דורש? (אפילו אם לדעתך זה טיפשי)

????

ברוך, הוא עלה עלינו, אני רוצה הפפלים בחזרה :-)

רכס חיים
29-08-09, 06:46
אני עוסק בנושאים טכניים שהפתרונות שלהם מוסכמים עלי ועל הלקוח שלי. אם זה לא מתאים לאחד משנינו אנו ניפרדים בשלום,ואין כאן בעיית מוסר.

יש מקצוע שאתה בטח מכיר, שהמוסריות בו היא ענין לגודל התשלום. במחיר טוב אייצג את דעתי ההפוכה,ובמחיר מצוין גם אלחם עליה.

לכן כשדנים בעיניני מוסר,זכות העמידה למקצוע הזה - מוגבלת מאוד.

yoni_0000
29-08-09, 07:07
נדמה לי? או שהפורום הזה נהייה במה לכל אלה שצריכים לפרוק תסכולים?
בכל מקום כאן מתלוננים- אם זה על האימפוטנטיות של המשטרה, הממשלה, החברה, הגנבים, כל עניין חוקיות הספורט המוטורי והבירוקרטיה שמסביב.... ואני בטוח שיש עוד מלא דוגמאות שאני אפילו לא יודע עליהן....
זה כאילו שאנשים רואים/ קוראים/ שומעים חדשות ומבזקים, ואז באים לכאן, אם בשביל להתלונן כמה זה טוב או כמה זה רע, אם זה נחוץ או לא, ואיך זה פוגע בהם, ולמה וכמה ושלל דעות אחרות.
אם כלכך רע לכם פה.. למה אתם כאן?
הרי בארצות הברית ואירופה הרבה יותר טוב, ומזמן לא היינו שם במצב כזה או אחר.
ווגם אם כן- היינו פותרים את הבעיה בשיטה זו או אחרת שתהיה פי מליון יעילה יותר מאשר בארץ...
כלכך מציק לכם? במקום למצוא ולהאשים מישהו אחר שאמור לעשות את זה, קחו אחריות, ותפסיקו להתלונן.
חשבתי שפורום אני אמצא מעין מקום מפלט מכל החרא שברשת, ובמקום זה, הריח של החרא חזק פה יותר מאשר בחוץ.

חשבתי שבאתר ג'יפולוג מדברים על ג'יפים, ולא על כל מה שאנו מנסים לשכוח, גם אם רק לרגע, באמצעותם.

tzagi
29-08-09, 07:51
חשבתי שבאתר ג'יפולוג מדברים על ג'יפים, ולא על כל מה שאנו מנסים לשכוח, גם אם רק לרגע, באמצעותם.

אתה מודע לעובדה שאתה נמצא באוף טופיק נכון?
תרשה לי לתרגם לך: נושא שונה (?)
זה נוצר במיוחד לדסקס נושאים שאינם קשורים לג'יפים או לעניינים מכניים, אז מה הבעיה פה?
רוצה גיפים נטו? אל תכנס. אבל למה למנוע מאחרים?

זוהרון
29-08-09, 08:09
זה נוצר במיוחד לדסקס נושאים שאינם קשורים לג'יפים או לעניינים מכניים, אז מה הבעיה פה?
לפני כמה שנים(מי שממש מעונין ימצא בעיתונות)נערך מרדף אחרי טרקטורוניסט משתולל ברחובות אשדוד.בשלב מסוים מסוק הורם לאויר והמרדף הקרקעי נעצר כדי למנוע אבידות.המסוק עקב מלמעלה אחר הברנש עד שהגיע לביתו ואז נשלחה ניידת.מה שקרה אח"כ זה כבר סיפור אחר אבל כך לדעתי צריך לנהוג במקרים הנ"ל.

nir.samo
29-08-09, 09:20
הנה הפיתרון האולטימטיבי: מזל"ט צילום בדיוק כמו בעזה, אני לא מבין גדול אבל נראה לי יותר זול ממסוק בטח לשהיות ארוכות באויר, ואולי גם ימצא כמה סופות גנובות על הדרך.

יקיר גרין
29-08-09, 10:27
לפני כמה שנים(מי שממש מעונין ימצא בעיתונות)נערך מרדף אחרי טרקטורוניסט משתולל ברחובות אשדוד.בשלב מסוים מסוק הורם לאויר והמרדף הקרקעי נעצר כדי למנוע אבידות.המסוק עקב מלמעלה אחר הברנש עד שהגיע לביתו ואז נשלחה ניידת.מה שקרה אח"כ זה כבר סיפור אחר אבל כך לדעתי צריך לנהוג במקרים הנ"ל.

אני לא משפטן (ברוך?), אבל למייטב הבנתי אם לא עוצרים את הרוכב על הרכב, מתחיל סרט להוכיח שהוא זה שנהג ... ברגע שהוא נכנס לבית, ויש בבית כמה אנשים, זה יהיה בעיה להוכיח. במיוחד אם זה בלילה בחושך ...

shmil
29-08-09, 15:23
אני לא משפטן (ברוך?), אבל למייטב הבנתי אם לא עוצרים את הרוכב על הרכב, מתחיל סרט להוכיח שהוא זה שנהג ... ברגע שהוא נכנס לבית, ויש בבית כמה אנשים, זה יהיה בעיה להוכיח. במיוחד אם זה בלילה בחושך ...
אתה לא משפטן, אבל במקרה הזה אתה צודק...

עירא
29-08-09, 16:44

דברים שבטוח ימחקו אז חבל על הזמן - פוליטיקה, דת, פנויים-פנויות, וכל מי שהוא גולשי וותיק בפורומים אינטרנטיים כלשהם יודע טוב מאד למה אנחנו מתכוונים. רוצים לעורר פרובוקציה - תמצאו מקום אחר.

לקוח מכאן (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=16902)

sos4u
29-08-09, 17:37
בכל זאת אענה לברוך.

אין מה לעשות שעם חינוך נכון ,לימודים גבוהים ושכר מתאים - אפשר לקבל ייצוג נאות של כל דיעה ממקצועות מסוימים.

ושתהיה שבת שלום לכולנו.

חיים,
אם זה כל מה שהצלחת להוציא מהמקלדת, כבר היה עדיף המצב הקודם [ שהפסקת להתערב בשרשור...]
עלית בטעות ובחוסר הבנה מוחלט על עץ גבוה מדי, הוגש לך סולם לרדת [ כשכתבו לך שהצגת דיעה הפוכה כדי "לחמם" את הדיון ] ובחוסר הבנה [פעם שניה] מוחלט, לא השכלת לרדת בו... ובפעם השלישית הגשת לעצמך סולם כשכתבת שתפסיק להגיב ... וקיבלנו את דעתך בשתיקה רועמת...
ועכשו הוכחת שצדקת.. אז אנא ממך, תשאיר את זכות התגובה למי שעושה זאת עם טיעונים ברקע ....

לגופו של עניין הערתך מיותרת ולא במקום, זה ממש כאילו שאני אכתוב עכשו שכל מטרתך הייתה לעורר את מכירות העסק שלך ... שמצבו [ האמת , אין לי מושג ...] ...

נימי
29-08-09, 19:51

חוץ ממה שגיא כתב למעלה וזה נכון לפי דעתי יש דבר נוסף,
היה מסוק באויר, היו מישטרות ברחובות, היה לא מעט רעש באזור, אולי שאר העברינים הקטנים (בנתיים) יחשבו בפעם הבאה לפני פריצה קצת יותר אם שווה להם אחרי שבפעם הקודמת "בעל הבית השתגע", זה בטח לא יקרה אחרי פעם או פעמיים של כזה בלאגן ורעש, אבל אחרי מספר פעמים שהמשטרה תאכוף בצורה כזאת את החוק אני מאמין שהם ילמדו שהמשטרה אולי סוף סוף עושה משהו (חיובי מיבחינתינו) בנושא

-->