PDA

צפייה בגרסה מלאה : קריאה לצינון הפורום...

נמרוד
25-08-09, 21:54
אני היחיד שיש לו מזגן בבית? כי נדמה לי שבחודש האחרון, במקביל לרמת האלימות הגוברת (לכאורה, על פי התקשורת) וכמובן החום הרגיל של אוגוסט, גם רמת העצבים בפורום אוף-טופיק עולה. חשוב להוציא עצבים, אבל אני רואה בהרבה שרשורים, גולשים וותיקים ושפויים בדרך כללי מתחילים לאבד פרופורציות. וזה לא מה שמקובל בפורום הזה, שכרגיל מהווה בית לדיונים צוננים, נעימים, איטיים, על ברזלים ועל טיולים.

אם רק תבטיחו לי שזה זמני ועוד כמה ימים הכל יחזור לשגרה מבורכת - דיינו.

בלי לנקוב בשמות - כל מי שעצבני על המשטרה, על מדינת ישראל, על אזרחיה מכל העדות, על גנבי הסופות, על המוסכים, על הלקוחות, על היבואנים, אחד על השני - גשו למקרר ופנקו את עצמכם בבירה קרה. עלי.

GodsFather
25-08-09, 22:11
עדיף פה מאשר במציאות , לא ?

moriseven
25-08-09, 22:11
טוב, בירה לקחתי, אבל כ.. אחתק איפה הפותחן?!:mad::mrgreen:

נ.ב. לאן אני שולח לך את החשבון על הבירה?:D (מינוס 25 אג' על הבקבוק)

landY
25-08-09, 22:23
ס'אמק.... נגמרה הבירה במקרר.

:D:D

נמרוד
25-08-09, 22:28
לי יש בקבוק גינס קר מהסופר, אני מסודר. הולך לראות מה קורה עם כל שרשורי הפרויקטים בפורום הבונים, קשה להאמין שמישהו מסוגל באמת ליצור משהו בחום הזה.

shachar
25-08-09, 22:57
קשה להאמין שמישהו מסוגל באמת ליצור משהו בחום הזה.

בקושי לעשות טיפול לרכב - טוב בספטמבר נגמר הקייץ. לא???

itay-rover
26-08-09, 08:04
לי יש בקבוק גינס קר מהסופר, אני מסודר. הולך לראות מה קורה עם כל שרשורי הפרויקטים בפורום הבונים, קשה להאמין שמישהו מסוגל באמת ליצור משהו בחום הזה.

מי שמתקשה לראות איך יוצרים משהוא בחום הזה,מוזמן לקפוץ לבקר בסדנת הטרקטורים של אבא שלי,הוא ממש עכשיו בעיצומו של שיפוץ טרקטור נוסף(אני בכוונה לא כותב חדש-שנת 1938) הפעם הוא הלך עוד צעד קדימה ושלך את כל הברזל לניקויי חול(זה לא חדש) וצביעת יסוד באבקה(זה כן)

איתי.

ינון
26-08-09, 09:17
אם כך כדאי שאתחיל לשתות אלכוהול
אני אסתפק בקולה

אומי5
26-08-09, 09:23

http://www.jeepolog.com/forums/showpost.php?p=261982&postcount=199
התימנים האלה לא עוצרים .

kobiarava
26-08-09, 12:52

נמרוד, תן לאנשים להוציא קיטור, אם לא כאן אז איפה? בכביש? בתור בבנק? במפגש האקראי עם כחולי המדים:twisted::twisted::twisted:?
דא"ג, גם מי שלא כותב על בניה, בונה (בערבה, בחום מטורף באמת). אבל לי יש ארגז בירות במקרר של הסדנה, אני פותח אחת כל יום לפני שאני מתחיל לקפל כלים (לא לפני, כי לא בריא עד פתאלי לשכב מתחת לרכב מורם תחת השפעת אלכוהול).

קובי

נמרוד
29-08-09, 09:00
דא"ג, גם מי שלא כותב על בניה, בונה (בערבה, בחום מטורף באמת). אבל לי יש ארגז בירות במקרר של הסדנה, אני פותח אחת כל יום לפני שאני מתחיל לקפל כלים (לא לפני, כי לא בריא עד פתאלי לשכב מתחת לרכב מורם תחת השפעת אלכוהול).

מי אמר שלא בריא? תנסה פעם. במקרה הטוב יצא לך לנד-רובר!!!

חנן גולומבק
02-09-09, 09:29
אבל לי יש ארגז בירות במקרר של הסדנה

ולי אתה מציע קפה בוץ ? :twisted:

kobiarava
02-09-09, 09:33
ולי אתה מציע קפה בוץ ? :twisted:

חנן, טיימינג זה הכל בחיים...

קובי

חנן גולומבק
02-09-09, 14:44
חנן, טיימינג זה הכל בחיים... קובי

אתה צודק, במיוחד כשזה קשור לארוחת הצהריים של הקיבוצניק ;)

מאיר רוטברג
02-09-09, 15:10
לא הבנתי נמרוד,
אתה מציע שרשור בירה???

נמרוד
02-09-09, 15:48
אם זה מה שיצנן את הפורום הזה מאיר, אז כן. עדיף על פני שרשורי הוצאת הקיטור האלימים, לא?

sherifon
06-09-09, 12:03
אני היחיד שיש לו מזגן בבית? כי נדמה לי שבחודש האחרון, במקביל לרמת האלימות הגוברת (לכאורה, על פי התקשורת) וכמובן החום הרגיל של אוגוסט, גם רמת העצבים בפורום אוף-טופיק עולה. חשוב להוציא עצבים, אבל אני רואה בהרבה שרשורים, גולשים וותיקים ושפויים בדרך כללי מתחילים לאבד פרופורציות. וזה לא מה שמקובל בפורום הזה, שכרגיל מהווה בית לדיונים צוננים, נעימים, איטיים,על ברזלים ועל טיולים.

אם רק תבטיחו לי שזה זמני ועוד כמה ימים הכל יחזור לשגרה מבורכת - דיינו.

בלי לנקוב בשמות - כל מי שעצבני על המשטרה, על מדינת ישראל, על אזרחיה מכל העדות, על גנבי הסופות, על המוסכים, על הלקוחות, על היבואנים, אחד על השני - גשו למקרר ופנקו את עצמכם בבירה קרה. עלי.

איך אפשר להישאר רגוע ?!

אתמול (שבת) נסעתי לטייל בנחל הירדן עם חברים.
בזמן שאני בצפון ,חגגו אצלי בבית ויצאו עם "מזכרות ".
המשטרע כנראה מדברת בשפה אחרת ,עובדים בסגנון ימי הביניים .
כבר לא יודע על מי לכעוס יותר,על עצמי (שבחרתי להיות מהנדס ולא גנב ) ,על המשטרה(נו באמת,לא צריך להרחיב ...) ,על הפורצים (שלא משתפים אותי בחגיגה ) ,עליכם (אדישים,שתו בירה זה מקהה את החושים ).

חבל שלא היתה לי הזדמנות לטייל לגנב על הגוף עם ברזלים באיטיות עד שיהיה לי נעים :-xואח"כ להצטרף אליכם עם בירה צוננת.

תמשיכו עם השאננות והבירה ותמצאו את עצמכם לא עוד הרבה זמן חלק מהסטטיסטיקה .

מאיר רוטברג
06-09-09, 15:21
אם זה מה שיצנן את הפורום הזה מאיר, אז כן. עדיף על פני שרשורי הוצאת הקיטור האלימים, לא?

אני תומך בהחלט ,
הארגז הראשון עלי

נמרוד
07-09-09, 07:57
איך אפשר להישאר רגוע ?!

אתמול (שבת) נסעתי לטייל בנחל הירדן עם חברים.
בזמן שאני בצפון ,חגגו אצלי בבית ויצאו עם "מזכרות ".
המשטרע כנראה מדברת בשפה אחרת ,עובדים בסגנון ימי הביניים .
כבר לא יודע על מי לכעוס יותר,על עצמי (שבחרתי להיות מהנדס ולא גנב ) ,על המשטרה(נו באמת,לא צריך להרחיב ...) ,על הפורצים (שלא משתפים אותי בחגיגה ) ,עליכם (אדישים,שתו בירה זה מקהה את החושים ).

חבל שלא היתה לי הזדמנות לטייל לגנב על הגוף עם ברזלים באיטיות עד שיהיה לי נעים :-xואח"כ להצטרף אליכם עם בירה צוננת.

תמשיכו עם השאננות והבירה ותמצאו את עצמכם לא עוד הרבה זמן חלק מהסטטיסטיקה .

משתתף בצערך.

מה שעומד מאחורי הקריאה שלי לצינון הפורום הוא הנסיון שלי, רב השנים, בניהול ובהתנהלות של פורומים באינטרנט. הפורום הזה הוא עבור רבים מפלט מצרות ודאגות היום-יום, מהחדשות, מהפוליטיקה ושאר המאפיינים הרגילים של סדר היום הישראלי. צריך להזהר כשמכניסים אותם לכאן -וזה לא שחסרים מקומות אחרים להוצאת קיטור באינטרנט (כאילו שזה באמת עוזר...).

במשך הרבה שנים לא היו מקובלים כאן בג'יפולוג דיונים כלשהם בנושאים שאינם שטח וג'יפים הרד-קור. עם התבגרות וגדילת הקהילה, נפתח פורום אוף-טופיק, וגדלה הסבלנות שלנו מנהלי הפורום לשרשורים כאלו (לא בלי דיונים פנימיים סוערים אגב...). אבל צריך לשמור על איזון מסויים כדי שהפורום לא ידרדר, והתחושה שלנו היא שבחודש האחרון חלה הדרדרות כזאת. מכאן הקריאה - פשוט שימו לב רבותי.

-->