PDA

צפייה בגרסה מלאה : כלי Profxene

שחף110
23-06-04, 00:30
למרות שמר קציר בטח יצחק עליי שאני שוב מעלה את השאלה הזאת,
אבל בכל אופן:

רכשתי סט של בוקסות מילמטרי של profxene, הזקן החביב ביצחק שדה שכנע אותי שהם טובים יותר מ signet ויש להם אחריות לכל החיים וגם המחיר היה זול יותר מסיגנט.
על פניו הסט נראה מאוד איכותי (למען האמת יותר מאשר הסיגנט), בעלי תו תקן גרמני TUV ועשויים מ Chrome Vanadium (?).בנוסף קיבלתי חוות דעת עליהם ממספר אנשים שרכשו אותם כי הם מרוצים מהם מאוד מאוד.

מה שאני מוצא מענין, חיפוש תחת השם profxene בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר, מביא אותי לאפס תוצאות. מה, אף אחד לא כתב עליהם שום דבר באינטרנט ?? :roll:

מאיר רוטברג
23-06-04, 08:40
האאא
ואני חשבתי שזה שם החיבה של הכלי שלך.
תגיד לי לא הבנת שאכלת אותה אז את ערוותך אתה מציג לעין כל בפורום המכובד הזה??
עדיין לא הפנמת כי מר קציר המכובד לא מבין אולי הרבה אבל דבר או שניים הוא כן מבין
וחוץ מזה את החלודות תיקנת שיש לך כסף לסט כלים עלום שם?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

איציק - 4X6ZH
23-06-04, 09:09
לצערי הבחור צודק ( בתקווה שמאיר כדרכו מתבדח )
לאחר עשרות שנים של שימוש בכלי עבודה מהמובילים בעולם כמו SNEAP ON - HAZET
מאד מאד יקרים היום אני יכול לכתוב . חבל על הכסף !!!!
אין כל הצדקה להוציא סכומי עתק על שמות מפוצצים ועל הבטחות של אחריות לכל החיים .
בדרך כלל הכלים זהים כאשר לא פעם זה אותו כלי הנמכר בשמות שונים .
גם יצרני הרכב הפסיקו ליצר כלים והיום מפנים אותנו המוסכים ישירות לספקי הכלים
נכון יש בשוק כלי עבודה באיכות מאד מאד ירודה . אבל קל מאד לזהות אותם .
אתה מוצא כלי יפה וזול לא צריך לחשוש יותר מדי .
בשנים האחרונות אני משתמש בכלים של BETA יצרן איטלקי שיש לו סוכן רציני בארץ
ורק בגלל שהסוכן טוב אני משתמש בכלים אלה ( האיכות ממוצעת ולא יותר ) . אבל כל כלי שמופיע בקטלוג ניתן להזמין ולקבל והמחיר סביר ביותר .
וגם שנשבר כלי (ואצלי שוברים בוקסות וידיות כח כל הזמן ) אז נשבר המחיר זניח מזמינים כלי חדש וזה הכל .
לא פחות חשוב שיהיה לך ארגז איכותי ( וזה כבר סיפור אחר )
ארגז טוב ישמור לך על הכלים
ארגז / סתם ארגז תחמושת יהרוס לך את הכלי הכי טוב !
איציק

מאיר רוטברג
23-06-04, 10:21
איציק נשמה הכל בבדיחותא!!!!!!!!!!
אין לנו חילוקי דעות כלל בעניין אם אתה כמוסך מצדיק רכישה של כלים לא מהשורה ה 1 לפחות מבחינת המחיר אז בוודאי שלנו הצרכנים הקטנים אין בכך הגיון כלכלי
בתנאי שזה לא זבל סיני מצחיק שטוב לשימוש חד פעמי

נמרוד
23-06-04, 11:26
למרות שמר קציר בטח יצחק עליי שאני שוב מעלה את השאלה הזאת,
אבל בכל אופן:

רכשתי סט של בוקסות מילמטרי של profxene, הזקן החביב ביצחק שדה שכנע אותי שהם טובים יותר מ signet ויש להם אחריות לכל החיים וגם המחיר היה זול יותר מסיגנט.
על פניו הסט נראה מאוד איכותי (למען האמת יותר מאשר הסיגנט), בעלי תו תקן גרמני TUV ועשויים מ Chrome Vanadium (?).בנוסף קיבלתי חוות דעת עליהם ממספר אנשים שרכשו אותם כי הם מרוצים מהם מאוד מאוד.

מה שאני מוצא מענין, חיפוש תחת השם profxene בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר, מביא אותי לאפס תוצאות. מה, אף אחד לא כתב עליהם שום דבר באינטרנט ?? :roll:

ליצן. תוריד את הF... :lol:
http://www.proxene.com.tw

מאיר רוטברג
23-06-04, 14:44
אכן גרמני מטיוואן :cry: :cry: :cry:
60 שקל פחות באייס קנה ובנה במבצע

שחף110
23-06-04, 21:42
אכן גרמני מטיוואן :cry: :cry: :cry:
60 שקל פחות באייס קנה ובנה במבצע

איזה ? ה 22 חתיכות דרייב חצי ?

ליצן. תוריד את הF... :lol:
http://www.proxene.com.tw

:oops: אבל כתוב Profxene ....
חוצמיזה, ששם יש רק מפתחות שוודים, ולא סטים של בוקסות - בטוח שזה אלה??

אני מקווה שזה לא יהיה זבל טיוואני ....
אגב, מה אומר ה Chrome Vanadium ?

נמרוד
23-06-04, 21:51
פלדות מסדרת SAE 6XXX המכילות את היסודות כרום וונאדיום. הן חזקות מאד, עמידות מאד להתעייפות, ומשמשות לייצור כלי עבודה איכותיים וגם קפיצים.

הכלים שלך טיוואנים, אבל זה ממש לא אומר שהם זבל. ואם אכן קנית Profxene ולא Proxene... נו, באותה מידה יכולת לקנות נעלי Mike או Abibas .

מאיר רוטברג
24-06-04, 08:47
נמרוד
שחף מסרב להפנים את המצב
זו הדחקה ברורה

שחף110
24-06-04, 09:02
מר רוטברג - תרגע ומהר !!! :twisted:

גוג ומגוג
24-06-04, 09:49
Profxene נראה מקרה קלאסי של גניבת דעת. נסו פעם להיכנס לאתרים כמו yahho או כל מיני שגיאות כאלה, וגם שימו לב לאיות המעניין של כותרות דואר זבל.

מאיר רוטברג
24-06-04, 11:38
שחף, חמישים שקל מוכר?? שיהיה סט זבל בארגז למקרה אבדן של משהוא מהסט הטוב או אם לפתע צריך להשאיל כלים לאיזו חבורת טרקטורונים שבנתקע במדבר אולי עם מספרי מניקיור.זוכר???

חברים לא להתרגש דיברתי עם אבא של שחף הוא לא לקח את הכדורים הבוקר
התבלבל בין הכחול לאדום :shock:

שחף110
24-06-04, 15:10
אולי כשתדע איזה סט לקנות ל83 אחוז חלודה שלך ... אינצ'י או מלימטרי ?? :P

חנן א.
24-06-04, 15:29
ההסתחבקות מוצתה.

asafk
25-06-04, 01:52
PROXENE כלים מצויינים- בעיקר כי הם לא עולים יותר מדי, והם מספיק חזקים ועמידים בשבילנו.
אני מחזיק סט 1/2" כבר לא מעט זמן, זה הסט המילימטרי שלי- ואני חושב שזו הייתה קנייה טובה.

הכלים עם הF - ימים יגידו אם זה סתם חיקוי טיוואני זול, שלא שווה את הכסף, או משהו שווה באיכותו. אני לא בעד לרוץ אחרי שמות, מחד, אבל כלים טובים (טובים- לא בהכרח יקרים) הם דבר חשוב, מאידך.
הכלים של פרוקסן, אייס פרופשנל וקראפטסמן (למי שקונה כלים בארה"ב, כמוני) הם דוגמאות טובות לכלים איכותיים ולא יקרים. לא כל בוקסה חייבת להיות סנאפ-און.

אסף.

קיד
25-06-04, 23:02
ליציק ולכולם שלום,
לצערי הרב, למרות שרוב הכלים שברשותי הינם של חברת BETA, אני חייב לציין לשלילה את יבואן הכלים "שמיר". החברה בירושלים לא עומדת מאחורי השלט הענק בחזית שאומר "אחריות לכל החיים".
בכל חנות SEARS בארה"ב אתה יכול להכנס עם בוקסה ששכבה בבוץ 20 שנה, והם יחליפו אותה בחדשה.
אצל "שמיר" המלה אחריות לא קיימת בלקסיכון של מאיר (הבעלים), והוא גם יסביר לך שאתה לא מבין כיצד עובדים עם כלים.
צר לי על כך, כלים טובים, ברמת גימור מצויינת, 5 רמות מעל סיגנט, אבל אין עם מי לדבר.
קיד.

asafk
25-06-04, 23:55
בכל חנות SEARS בארה"ב אתה יכול להכנס עם בוקסה ששכבה בבוץ 20 שנה, והם יחליפו אותה בחדשה.
.

אין כמו אמריקה. כששברתי כלי של קראפטסמן (מותג הבית של סירס), שלחתי להם מייל בעניין. הם, בתשובה, הסבירו לי ש:
א. לא השתמשתי בכלי כמו שצריך- טעיתי בבחירה של מקדח לחולץ (לא משנה הפרטים כרגע)
ב. אני מוזמן להגיע לכל חנות של סירס, או לשלוח את הכלי בדואר, והוא יוחלף (הם לא הבינו שאני בצד השני של הגלובוס).

זו אחריות.
ואלה כלים לא יקרים- אני מדבר על 99$ לסט 10 מפתחות פתוח- רינג ראצ'ט, לדוגמא.

אסף.

-->