PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יכול לבנות פגוש כזה?

shermenz
23-06-04, 12:27
מה המצב כולם?
רציתי לדעת אם יש מישהו שיכול לבנות לי כזה פגוש לג'ימני הקרב ובא שלי...(בתשלום כמובן)
בדיוק כמו הפגוש הזה:
http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/m/e/n/a/s/h/s/z/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200403111503475728/200406222343578688/111.jpg
צריכה להיות בו הכנה לכננת, וכמו כן לא לפגום בחיישני כריות האוויר. (בטיחות חשובה יותר מזווית גישה....)
מישהו לעזרתי? ארז?

אלון_ק
23-06-04, 19:02
תמיד יהיה מישהו שיוכל לבנות לך משהו כזה. אם אני הייתי אתה הייתי קודם קונה אוטו, אח"כ בונה לעצמי אבטיפוס מקרטון ביצוע ורק אז הולך לחפש בעל מקצוע שיבנה את זה. יש הרבה פרמטרים שאפשר וכדאי להתחשב בהם, מזויות גישה, דרך חוזק מבני ועד הפרטים הקטנים כמו כמה מכבל הכננת אתה רואה כשהוא נגלל. אסתטיקה בסוף, אחרי שתגדיר צרכים.

בכל מקרה, חיישני כריות אוויר הם חיישני תאוצה, לפחות בסוזוקים. דהיינו, הם מודדים תאוצה שלילית (תאוטה) ומעל תאוטה מסויימת הם מפעילים את כריות האוויר. אז אם הם ממוקמים בפגוש, התאוטה שלהם תהיה פחותה בפגוש ממתכת - הוא יתקמט יותר לאט מאחד רגיל. אם זה משמעותי או לא אני לא יודע. מה שבטוח, זה אומר שגם אם הם שם אתה יכול להעביר אותם לכל סוג פגוש שתבנה. זה לא שARB או מישהו בנו משהו מיוחד לחיישנים (אולי תושבת), אלא הם מבטיחים התקנה מלאה שלהם בפגוש החדש שלהם שעומד בדרישות לחיישנים. את הסטנדרט הזה אתה יכול להעתיק לכל פגוש שתבנה. אני חושב.
בכל מקרה, קשה לי להאמין שהם מספקים חיישנים חדשים עם הפגוש, לכן נשארת רק האפשרות שהם ממקמים את הישנים מחדש. תיכנס לסדנא מסחרית מאוד - נגיד גתוס או פרוג'יפ, עידו וכד' (חבר'ה שמטפלים הרבה ברכבים עם כריות אוויר) ושם תשאל. מישהו חייב להבין בזה. מוסכים רגילים הם לא כתובת טובה, כנ"ל יצרני רכב ויבואניהם.

אופציה אחרונה ולא מומלצת היא מסגר שיבנה לפי תכנון שלך. היא לא מומלצת בעיקר משום שלמסגר הממוצע אין הבנה של הפרקטיזם מאחורי המוצר, הוא מבין רק בבניה - אז לא תקבל שום פידבק על התכנון. בסדנא (אם יסכימו לבמות לך שם לפי אבטיפוס שלך) יוכלו לתת פידבק.

eran4x4
23-06-04, 20:44
למיטב ידיעתי אין חישנים על הפגוש.

לא פירקתי את הפגוש אבל אני מכיר אותו מקרוב ומעולם לא ניתקלתי בחוטים או בחישנים עליו.

shermenz
23-06-04, 21:12
דבר ראשון, (אלון נכון?) תודה רבה שיש מישהו מקצועי ונחמד כמוך, שעונה במקצועיות, ואדיבות כמוך, כול הכבוד.
עכשיו, הדבר העיקרי הוא שאני לא מבין בזה כול כך(בכלל אם אני חושב על זה.. :? )ואני לא ידע מה להגיד לו, ואז או שהוא יעבוד עלי, או שהוא יעשה עבודה לא טובה.
אני רוצה, בדיוק, את הפגוש בתמונה, מה אני צריך להגיד, ולמי?
ומה המחיר של כזה פגוש במידה ואני יקנה כזה מקצועי, בגטוס, עידו או מקום ממוסחר אחר?

נמרוד
23-06-04, 21:19
דבר ראשון, (אלון נכון?) תודה רבה שיש מישהו מקצועי ונחמד כמוך, שעונה במקצועיות, ואדיבות כמוך, כול הכבוד.
עכשיו, הדבר העיקרי הוא שאני לא מבין בזה כול כך(בכלל אם אני חושב על זה.. :? )ואני לא ידע מה להגיד לו, ואז או שהוא יעבוד עלי, או שהוא יעשה עבודה לא טובה.
אני רוצה, בדיוק, את הפגוש בתמונה, מה אני צריך להגיד, ולמי?
ומה המחיר של כזה פגוש במידה ואני יקנה כזה מקצועי, בגטוס, עידו או מקום ממוסחר אחר?

לעידו, גתוס, אספיר, ועוד - יש טלפונים. לרובם יש גם אתרי אינטנרנט. בחלקם יש אפילו מחירים - אם אני לא טועה באתר של עידו יש מחירים של חלק מהמוצרים - יתן לך סדר גודל. את האתרים תמצא בקישורים בראש העמוד.

אם אתה רוצה שמישהו יבנה לך בהזמנה מיוחדת בדיוק את מה שבתמונה - תתכונן למחיר גבוה מאד. מאד מאד.

אלון_ק
23-06-04, 22:17
תודה, אבל אל תטעה - אני לא מקצועי. ממש לא.

קשה לי להאמין שיעבדו עליך, אבל בכל מקרה ההמלצה שלי הייתה לברר אצל המשפרים המוכרים. לגבי ביצוע אני יכול להמליץ רק על עידו ועל ארז, את העבודות של שניהם אני מכיר היטב (גם אם את האנשים לא כל כך). פרוג'יפ נותנים שירות מעולה, ובהעתקת תכנון שלך אני מאמין שעבודה מהם גם תהיה מעולה. יש להם גם ליין משלהם לפגושים דמויי TJM, אולי אף לג'ימיני. אם יש להם מוצר מוכן, הייתי בוחן אותו ושוקל בחיוב.

ארז
23-06-04, 22:47
אהלן
1 אין לי מושג לגבי מבנה של חישני הכריות בפגוש, אבל רוב הפגושים אינם תקנים בכל מה שנוגע לכריות אוויר(כסתח של היצרן שאינו מאשר דברים כאלו)
2 במידה ויש מוצר מדף כזה והוא מוצא חן בעיניך בהחלט הייתי קונה אותו לא הולך על משהו בהזמנה
3 לי אין בעיה ליצר אחד כזה אבל (תמיד יש אבל...) א תתכונן לחכות לא מעט זמן(חיתוכי ליזר וכו' לוקחים זמן במיוחד עם מזמינים כמות קטנה).
ב המחיר יהיה גבוה יחסית.
4 הכי חשוב, קודם קנה את הרכב ,ואז תראה מה בדיוק אתה רוצה/צריך מבחינת מיגונים ודיגומים

asafk
24-06-04, 00:05
תברר עם אספיר, ועם טל והדס. הם מייצרים לא מעט לייצוא, אז אולי יש אצלם מוצר מדף.

אסף.

אלון_ק
24-06-04, 19:42
לאספיר יש מוצר מדף, ראיתי כזה ביום שלישי. הבעיה איתם היא מגון הגחון של הג'ימיני, שדגם א' שלהם יצא בעיות קשות (נגע בדראג לינק ובתפוח ההגה). אז כן, יש להם שירות מצויין (ניצן בחור נהדר), אבל מבחינתי האישית הם צריכים להוכיח עצמם מההתחלה. לא ייתכן שמכון שיפורים ימכור מוצר עם שגיאה קריטית בתכנון שלו, גם אם הם לוקחים על זה אחריות ומחליפים. לדעתי זה מעיד על הסטנדרט המוצב.

שלא יהיו אי הבנות - אין לי שום דבר נגדם. אני גם מאוד מתפעל מהטיפול שלהם בנושא מיגון הגחון הנ"ל. ובכ"ז, יש טעויות שלא עושים. ז"א, באבטיפוס זה מובן שזה עשוי לקרות אבל זה היה כך במוצר מדף, דהיינו אחרי שלבי פיתוח. לא לעניין לדעתי.

תברר אם זה פיתוח שלהם. אם זה לא, אז זה בהחלט אופציה מצויינת. השירות שלהם הוא מהטובים שיש, לפחות ממה שראיתי (וקיבלתי גם - תיקון כננת רמזי).

-->