PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות / רצפת סמוראי

samuraiDP
30-08-09, 20:20
שלום לכולם,
קניתי סמוראי חדש שנת 91', באופן כללי כרגע הכל בסדר (טפו טפו), הדבר הראשון הבעייתי ששמתי לב אליו עד עכשיו הוא חלודה בחלק התחתון (הרצפה) של הבודי - בעיקר מתחת לכסא הנוסע וחתכים בנק' החיבור של המושב האחורי לבודי (מעל הגלגלים האחוריים).
הרעיון שלי הוא לפרוס על הרצפה גומי 4-5 מ"מ (כמו שיש ברצפות של אוטובוסים), השאלה היא מה עושים לפני זה עם החלודה מתחת למושב הנוסע?
האם את החתכים אפשר לרתך פשוט ככה?

שאלה נוספת - בצדי הרכב ישנו פאנל פלסטיק שחור ומתחתיו פאנל נוסף ממתכת שגם הוא חלוד - מה התפקיד של פאנל המתכת? אפשר להוריד אותו? הוא לא נראה לי נדרש במיוחד אם לומר את האמת...

אשמח אם תענו, חיפשתי וחפרתי המון שירשורים בנושא פחחות אבל הרוב המוחלט מדבר על חיצוני ומה עושים שם ואני צריך עזרה בחלק הפנימי..

תודה מראש
דרור

idanw
30-08-09, 21:21
שלום לכולם,
קניתי סמוראי חדש שנת 91', באופן כללי כרגע הכל בסדר (טפו טפו), הדבר הראשון הבעייתי ששמתי לב אליו עד עכשיו הוא חלודה בחלק התחתון (הרצפה) של הבודי - בעיקר מתחת לכסא הנוסע וחתכים בנק' החיבור של המושב האחורי לבודי (מעל הגלגלים האחוריים).
הרעיון שלי הוא לפרוס על הרצפה גומי 4-5 מ"מ (כמו שיש ברצפות של אוטובוסים), השאלה היא מה עושים לפני זה עם החלודה מתחת למושב הנוסע? מפרקים כל מה שאפשר מרצפת הרכב, משייפים טוב טוב עד לברזל חשוף וצובעים בצבע יסוד + צבע עליון. לא בטוח שהייתי מדביק שטיח גומי, זה פתח לחלודות נוספות.
האם את החתכים אפשר לרתך פשוט ככה? כן, אבל לא כל רתכת יכולה לרתך פח

שאלה נוספת - בצדי הרכב ישנו פאנל פלסטיק שחור ומתחתיו פאנל נוסף ממתכת שגם הוא חלוד - מה התפקיד של פאנל המתכת? אפשר להוריד אותו? הוא לא נראה לי נדרש במיוחד אם לומר את האמת... להוריד ומהר

אשמח אם תענו, חיפשתי וחפרתי המון שירשורים בנושא פחחות אבל הרוב המוחלט מדבר על חיצוני ומה עושים שם ואני צריך עזרה בחלק הפנימי..

תודה מראש
דרור

עידן

samuraiDP
30-08-09, 22:05
תודה

אני לא מתכוון להדביק את הגומי אלא רק להניח כמו שטיח של רגליים רק ענק לכל הרכב...

מה עושים אחרי שמורידים את הפאנל השחור ומנקים את כל החרא שמתחתיו?

samuraiDP
30-08-09, 22:07
דרך אגב - האם לבצע את השיוף והצביעה לכל הרצפה או רק במקומות החלודים??

-->