PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט חדש: שברולט פיקאפ שנת 69

tzagi
01-09-09, 06:46
אחרי 6 שנים הצליחו להכריח אותי לקחת את הפרוייקט הזה,
זה לא העגלה....זה הבעלים.
השיחזור התחיל ב2001 והגיעו למצב שהוא נראה עכשיו, הוא יושב כבר מ2003
בקיצור התוכנית די פשוטה, להפוך אותו לרכב מודרני לחלוטין, כולל ערכת כח מודרנית, כנראה LS6
עם מראה חיצוני קלסי ומקורי.

לאלה שממש משעמם להם בחיים, אתם מוזמנים לעקוב אחרי הפרוייקט פה:
http://www.facebook.com/album.php?aid=306386&id=260954655071&saved#/pages/avguns-special-projects/260954655071?ref=ts

אגב, זה העסק של בעל הרכב, http://www.avguns.com/

shmil
01-09-09, 09:13
שים גם קישור למאותגרי פייסבוק.
בהצלחה.

tzagi
05-09-09, 08:48
שים גם קישור למאותגרי פייסבוק.
בהצלחה.

צ'גיד לי, אני נראה לך כהודי שעובד באינטל?
הסיבה היחידה שבכלל פתחתי את הדף הזה כדי שבעל הבית (שמתגורר בפלורידה) יוכל לראות איך אני מבזבז לו את הפפלים.
על תתעצל, תצתרף ותהנה, כסף זה לא עולה והנה טיפ: אם תצתרף בשם בדוי, אף אחד לא ידע שזה אתה ולא יטרידו אותך עם שטויות....מספיק טוב?

jeep.il
05-09-09, 13:38
שוב פעם אתה גורם לנו לקנא בך גם על השיפוץ רכב וגם על החנות של הנשק.

tzagi
12-09-09, 07:05
שוב פעם אתה גורם לנו לקנא בך גם על השיפוץ רכב וגם על החנות של הנשק.

תגיד,
יש משהו שעולה לדעתך שאלי לא אשם בו?
שער הדולר? שחיטות בישראל? ביורוקרטיה ישראלית ממוצא סובייטי?......מה נשאר?

אין במה לקנא, אנשים עובדים קשה ומצליחים, כל אחד יכול, אפילו כאלה עם יותר מזל משכל, עובדה.

jeep.il
12-09-09, 08:47
ג"ו במה אני מקנא בכך שאתה יכל לקום בבוקר ללכת למגרש גרוטאות להוציא רכב שנראה לך לשפץ אותו ביד אוהבת וליסוע בו להנאתך ואילו בישראל רכבים כאלה אינם נפוצים בכלל כך גם החלפים שלהם למעט אולי חיפושיות כל שאר הרכבים בישראל (אספנות) קשה עד קשה מאוד למצוא רכב שצריך מעט מאוד להשקיע בשיפוץ שלו .

moriseven
12-09-09, 12:07
פרוייקט יפה, באמת אפשר רק לקנא.

מה זה הרכב בחנייה שמכוסה ליד הטנדר? נראה בקווים כמו קורבט סטינגריי 63? גם פרוייקט של מישהו? או שלך?

tzagi
13-09-09, 03:04
הדשא של השכן ירוק יותר.....
ואני סובל מבעיות שונות, סתם לדוגמה איך תרגיש אם אתה צריך לסוע מעל ל2500 קמ להביא גבינה צהובה או שניצל תירס או שהיו מחייבים אותך לרצף את הסלון כי אי אפשר לעשות ספונג'ה על שטיח? (האקונומיקה הורסת שטיחים)

כל אחד והבעיות שלו... :-)

ומתחת לדגל....סטינגרי שנת 64.... עין טובה!

הצפרדע
13-09-09, 15:42
יוסף,

האם אתה בטוח שזה 69? זה נראה שנתון יותר מתקדם.

הדגם הזה הוא APACHE C-10, נכון? אם כן, זה אחד הכי מדהימים שיש, והוא יפה יותר רק עם ארגז STEPSIDE, ובצבע אדום......

בזמנו חיפשתי כשהייתי בלוס אנג'לס דודג' צ'אלנג'ר, שהוא ללא ספק הרכב הכי הכי מדהים שנוצר אי פעם, אבל אמרתי שאם אמצא C-10 כזה, "אסתפק" בו.

בסוף לא מצאתי כלום כי כבר אז היו לדגמים האלה ולקמארו מחירים מטורפים לרכב עם בודי טוב לפני שיפוץ.

עוד חלום שכבר לא יתגשם.....:(

האם יש לו 4 קפיצי סליל? ככה זה צריך להיות אם זה אכן השנתון. אם כן, הוא אמור ליסוע כמו פרייבט וזה הדגם לשיפוץ.

מרוב שהדגם הזה נסע טוב ומדהים, הפסיקו לייצר אותו ככה(ודחפו לו קפיצי עלים מאחורה המטומטמים)- הוא פשוט היה טוב מידי.

הצפרדע
13-09-09, 15:49
נ.ב.

תגיד קוישמן, מי זאת היפיפיה שמרשה לך להניח את ידך על כתפה?

חדש?

ישן?

המצב חזר לקדמותו??

tzagi
13-09-09, 20:12
צפרדע יקירי,
קודם כל.....תרגע, תעלה את המכנסיים למקומם וסגור ריצ'רץ'....יופי, אפשר להמשיך
הC-10 הוא 69 בודאות, דרך קלה לזהות היא לפי הגריל, בשנת 70 הם קיבלו גריל אפור מפלסטיק
כן, יש לו סלילים בכל ה4 פינות. מערכת מתלים נהדרת שהלכה לעולמה בגלל קיצוצים לטובת קפיצי עלים.

הבלונדינית-אישתו של בעל הרכב, לא להתלהב.....יותר מבוגרת אפילו ממך
ואצלי.....עקוב אחרי החתימות.

הצפרדע
14-09-09, 17:12
אתה מתכוון לזה -

"__________________
אולטרה סאונד תלת מימדי? למה מי מת?"

מה, אתה הולך להיות אבא???

tzagi
15-09-09, 05:03
אממממם....

משהו בסגנון,
ועוד למשהו בדיוק כמוך, רק מהזן השרמוטיבי.

הצפרדע
22-10-09, 00:26
ז'וזף מון שרי,

יש עדכונים לשרשור הזה אשר נתן הרגשה של משהו יפה, חדש, מרענן ובעת ובעונה אחת גם קלאסי??

tzagi
22-10-09, 01:37
לא כרגע,
אני עסוק בריצוף ותיקון גגות, המזג אויר גם על הפנים
בנתיים הזמנתי את כל הגומי לרכב ובקרוב נתחיל לסגור את הקבינה, החלק המכני יגיע קרוב לקייץ.

-->