PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניצול הזדמנות ב11 לספטמבר

pini123
04-09-09, 13:51
חברים JK ביום שישי 11 ספטמבר מני יעדר.
הזדמנות פז לנסיעה שלא להרטוב!!!
צפריר ופיני נוסעים לגבעות הכורכר של איזור נס ציונה-עבירות קשה
מוזמנים עוד 8 גיפים מקס.:D

Meni_Wrangler
04-09-09, 20:38

אני ממש פגוע.
:shock:

stav amrosi
04-09-09, 20:50

ידידי היקר!
גבעות הכורכר הם איזור שמוגן כשמורת טבע.
צפריר יודע, הנוף מהבית שלו הוא לגבעות.
בנוסף, חל איסור של ירידה מהשבילים שם, כן , זה כולל ירידה לשביל שפעם היה שם.

אנא ממך, שמור לנו על גבעות הכורכר שבהם אני נהנה לטייל ולנשום קצת אוויר טוב אחרי יום קשה.
גם ככה העיריות הורסות 50% אחוז מהם שלא כלול בגדר שמורת טבע בכדי לבנות בתים/ביניינים חדשים ולהרוס לנו את איכות החיים!

בכול מקרה אנא שמור על הטבע הנדיר!! שנישאר לנו .

סתיו,
מליבו.
צפריר, אנחנו שכנים ולכן אני יודע מה הנוף של ביתך, אל תלחץ :)

six 4 life
04-09-09, 21:31
בפעם האחרונה שמישהו ניצל הזדמנות ב11 לספטמבר זה לא נגמר טוב............:rolleyes:

pini123
04-09-09, 21:34
ידידי היקר!

אנא ממך, שמור לנו על גבעות הכורכר שבהם אני נהנה לטייל ולנשום קצת אוויר טוב אחרי יום קשה.
גם ככה העיריות הורסות 50% אחוז מהם שלא כלול בגדר שמורת טבע בכדי לבנות בתים/ביניינים חדשים ולהרוס לנו את איכות החיים!

סתיו,
מליבו.

כבודו טועה , המקום בו אנחנו נוסעים ( מעלה הגהינום וכו-אי
ננו שמורה-מדובר בשטחים פרטיים.

stav amrosi
04-09-09, 22:01
אם ככה, אז מעניין מה הכוונה של השלט בכניסה לשמורה, שאומר בפירוש שהירידה מהשבילים אסורה.
ושזוהי שמורת טבע.

"מעלה הגיהנום" הידוע לשימצה! שניפתח באחת מהגבעות המרכזיות שם ע"י קבוצה של חסרי אכפתיות שדהרו על הגבעות כדי לראות ולהראות למי יש צמיג או נעילה יותר טובים, או במילים אחרות , למי יש זין יותר גדול!

בכול מקרה אין צורך להרכיב את הדיון, אני מקווה שתהנו, ואכן זהו מקום נהדר לטייל ולהנות.
רק אני מבקש בתור דייר קבוע במקום, אנא שמור על הטבע ואל תעלה את מעלה הגיהנום שכבר עבר דרך ארוכה מאז הקרב האחרון , שהוא הפסיד בו.

עם אנחנו מדברים על אותו צפריר, זה עם ההיילקס אני בטוח שאתם תשמרו על השמורה .

בהצלחה וטיול מהנה.

stav amrosi
04-09-09, 22:04
נ.ב.

שטחים פרטיים אמרת, האם תוכל להגיד לי שגבעות הכורכר שנמצאות תחת אחריות עיריית נ"צ ושבפועל שייכות למדינה.
ואולי אני טועה, במטותא ממך אנא תקן אותי.

סתיו.

pini123
05-09-09, 04:55
נ.ב.

שטחים פרטיים אמרת, האם תוכל להגיד לי שגבעות הכורכר שנמצאות תחת אחריות עיריית נ"צ ושבפועל שייכות למדינה.
ואולי אני טועה, במטותא ממך אנא תקן אותי.

סתיו.
כבודו שוב טועה וגם מטעה.
א. הצפריר הנ"ל-כבר מזמן זנח את ההיילקס לטובת רנגלר אדום ארוך ומשופר עם מדבקה של רוביקון.
ב.מאד בנאלי לקבוע ( כשנוח לך) שכל אלמנט ספורטיבי או תחרותי או אתגרי-הינו בגדר מדידת זין
מה גם שהקבוצה בה מדובר-ותיקה מאד ומכירה היטב אצת האורכים והנפחים.

ג.אם אתה ותיק באיזור-אתה בודאי מכיר חלק מהבעלים-אם לא כשניפגש בסופר באחת השבתות-אכיר לך אותם.

ד. חוצ מזה ממתי האחריות של המדינה שווה משהו? היא גם אחראית על החרדים המתפרעים כל שבת, על נוער הגבעות שמשחית עצי זית וכו ועוד ועוד..

stav amrosi
05-09-09, 22:38
כבודו שוב טועה וגם מטעה.
א. הצפריר הנ"ל-כבר מזמן זנח את ההיילקס לטובת רנגלר אדום ארוך ומשופר עם מדבקה של רוביקון.
ב.מאד בנאלי לקבוע ( כשנוח לך) שכל אלמנט ספורטיבי או תחרותי או אתגרי-הינו בגדר מדידת זין
מה גם שהקבוצה בה מדובר-ותיקה מאד ומכירה היטב אצת האורכים והנפחים.

ג.אם אתה ותיק באיזור-אתה בודאי מכיר חלק מהבעלים-אם לא כשניפגש בסופר באחת השבתות-אכיר לך אותם.

ד. חוצ מזה ממתי האחריות של המדינה שווה משהו? היא גם אחראית על החרדים המתפרעים כל שבת, על נוער הגבעות שמשחית עצי זית וכו ועוד ועוד..

נוסעים לגבעות הכורכר של איזור נס ציונה-עבירות קשה, המשפט הזה מספיק ואומר בדיוק מה הולך להיות בגבעות.
לעצור אותכם אני לא רוצה, ואין לי עיניין בכך , מכיוון שאני מכיר חלק ממכם ואני יודע שאתם אנשים בוגרים ואחראיים.
בנוסף, אין הכוונה היתה להראות למי יש יותר גדול , אלא בכדי להדגיש נקודה מסוימת.

אנא תקבל את דברי בהבנה. ובהסכמה.
ובבקשה שמור על האיזור וטייל בהנאה ובהנעה.
סתיו.

נ.ב
הייתי מצטרף בשמחה אבל הגימיני שלי לא בנוי ל "עבירות קשה".

drumeran
06-09-09, 01:10
אני קצת מפחד לבוא בלי הצעקות של מני, אבל נראה לי שאבוא.

pini123
06-09-09, 18:08
נוסעים לגבעות הכורכר של איזור נס ציונה-עבירות קשה, המשפט הזה מספיק ואומר בדיוק מה הולך להיות בגבעות.
לעצור אותכם אני לא רוצה, ואין לי עיניין בכך , מכיוון שאני מכיר חלק ממכם ואני יודע שאתם אנשים בוגרים ואחראיים.
בנוסף, אין הכוונה היתה להראות למי יש יותר גדול , אלא בכדי להדגיש נקודה מסוימת.

אנא תקבל את דברי בהבנה. ובהסכמה.
ובבקשה שמור על האיזור וטייל בהנאה ובהנעה.
סתיו.

נ.ב
הייתי מצטרף בשמחה אבל הגימיני שלי לא בנוי ל "עבירות קשה".
אתה מוזמן-יש כננות.

tire123
06-09-09, 22:32
סתיו אתה מוזמן להצטרף אלינו . גבעות הכורכר ברובן שטח פרטי..... השלטים הם רצון פוליטי , הנושא מורכב ונידון בבתי המישפט ובוועדות התיכנון... השטחים הם פרטיים נקודה... זה שבעלי השטחים אינם מגדרים את המיתחם אינו אומר שהשטחים אינם פרטיים ..לי באופן אישי אין בעיה שמטיילים בשטח גם ברכב וגם ברגל.לידיעתך השטחים ברובם ניקנו לפני 1900 בתקופת הטורקים,נרכשו מהערבים...היתה ציונות..פיני צודק החלפתי את ההילקס לגיפ..ודבר נוסף מכיון שנילחצתי שאתה יודע היכן אני גר ...עברתי למקום אחר... צפריר

עמית JK
07-09-09, 00:14
חברים יקרים מספיק עם הקישקושים. מכל הבלאגן הזה מישהו מוכן להגיד לי איפה ובאיזה שעה?

pini123
07-09-09, 12:06
חברים יקרים מספיק עם הקישקושים. מכל הבלאגן הזה מישהו מוכן להגיד לי איפה ובאיזה שעה?

היות וצפריר התעורר סו"ס והיות והוא אמור להוביל-מציע שהוא יקבע מקום ושעה.

tire123
07-09-09, 18:10
בשעה שלוש בתחנת הדלק סונול בבית עובד צפריר

מאיר רוטברג
09-09-09, 20:58
מני,
אתה רואה מי חבריך?
רק נסעת כבר רוקדים על הדם

Meni_Wrangler
09-09-09, 23:14
מני,
אתה רואה מי חבריך?
רק נסעת כבר רוקדים על הדם

אם אתה רומז שאתה חבר, אתה, זה שבגללו הארנק שלי אחראי לזה שמנכ"ל הפניקס ומנכ"ל כלל מתחרים מי נוסע באוטו יקר יותר, אני רק אזכיר לך שבמקרה שלך אני חושב שיותר מזה שאתה חבר, אני גם משלם מספיק כדי שתגן ותגונן עלי בחירוף נפש מכל המשמיצים הנ"ל. (שיווווואו איזה משפט ארוך).

עכשיו תסלחו לי, אני חוזר לטייל בניו יורק....

שלום שלום, תחלמו (כמוני) על רוביקון בצבע אדום.
(צפריר תודה שאתה מת עליי! תודה!!)

pini123
10-09-09, 00:09
אם אתה רומז שאתה חבר, אתה, זה שבגללו הארנק שלי אחראי לזה שמנכ"ל הפניקס ומנכ"ל כלל מתחרים מי נוסע באוטו יקר יותר, אני רק אזכיר לך שבמקרה שלך אני חושב שיותר מזה שאתה חבר, אני גם משלם מספיק כדי שתגן ותגונן עלי בחירוף נפש מכל המשמיצים הנ"ל. (שיווווואו איזה משפט ארוך).

עכשיו תסלחו לי, אני חוזר לטייל בניו יורק....

שלום שלום, תחלמו (כמוני) על רוביקון בצבע אדום.
(צפריר תודה שאתה מת עליי! תודה!!)

א. הם לא צריכים להתחרות- מדובר בענף מוסדר.
ב.זה שרותברג התעורר משנת הקיץ שלו-כבר הישג -אולי הוא אפילו יצליח להתניע את הרנגלר הלבנטיני שלו.
ג.אל תטייל ואל תשכח למה שלחנו אותך לניו-יורק-דבר עם ADVANCED ADAPTERS

elirans
10-09-09, 13:38
ידידי היקר!

סתיו,
מליבו.

סתיו היקר..
רק להזכיר לך שהשכונה בה אתה גר הייתה החלק הכי יפה של נס ציונה עד שהגיעו הקבלנים והשיחטו את הטבע.. (ועד היום ממשיכה הבנייה במקום)..
אז אם יש סיבה שהטבע באזור כל כך נדיר זה בגלל כרישי הנדל"ן ששוחים באזור..
* אל תבין לא נכון, גם אני אוהב מאוד את הגבעות שלנו, אבל מפריע לי שאתה מצד אחד כל כך אוהב את הטבע באזור ומצד שני קונה בית וממן את השחטתו (שהיה כל כך בלאגן על הבנייה של השכונה שלך).

בברכה,
אלירן.

-->