PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות ובקשה לעזרה ממומחה שמעוניין לעזור

samuraiDP
07-09-09, 15:19
קניתי את הסמוראי לפני שבועיים וכרגע אני מאד מרוצה, אם כי יש מס' בעיות,
עשיתי נסיעה לצפון לטיול קצר וכדי להכיר את האוטו ולראות מה הבעיות והן בהחלט התגלו במלוא הדרן:
במהלך נסיעה התחילה להבהב מנורת סימן קריאה - נכנסנו למוסך באיזור כרמיאל, הרכב עלה על הליפט - מה שהתגלה הוא שחסר שמן בלמים ומעבר לכך נזילות משני צידי הסרן הקדמי (ככל הנראה מחז"שים) ומהטרנספר...
המוסכניק נתן הצעת מחיר של 1500 שקל לתיקון (רק של הסרן) כולל עבודה וחלקים, זו כמובן אינדיקציה טובה - אבל! אני כמובן מעוניין לבצע את הטיפולים בעצמי, הבקשה היא האם יש מישהו שמוכן/מעוניין לעזור בתיקון ועשה דברים מסוג זה בעבר? בכמה זמן אתם מעריכים את העבודה וכמה כסף לחומרים במכשירי תנועה?

תודה על התשובות, אם יש מישהו מעוניין (אני מקווה לעשות את התיקון ביום שישי בבוקר):

050-8571200

דרור

GodsFather
07-09-09, 15:29
http://www.jeepolog.com/473.html

תקרא פה , זה יעזור

raanan
07-09-09, 15:45
במהלך נסיעה התחילה להבהב מנורת סימן קריאה - נכנסנו למוסך באיזור כרמיאל, הרכב עלה על הליפט - מה שהתגלה הוא שחסר שמן בלמים
בד"כ שחסר נוזל בלמים זה עקב רפידות בלמים גמורות.
ממליץ לך לבדוק בלמים ולא להסתפק רק בהשלמת נוזל הבלמים.

רענן

samuraiDP
07-09-09, 18:44
בד"כ שחסר נוזל בלמים זה עקב רפידות בלמים גמורות.
ממליץ לך לבדוק בלמים ולא להסתפק רק בהשלמת נוזל הבלמים.

רענן

ברור שכשיש חוסר של נוזל בלמים הוא כנראה נעלם לאנשהו כי היה פעם מלא ולאט לאט ירד, השאלה היא איך מוצאים את הנזילה...

ולגבי שיפוץ הסרן - האם הפעולה הזאת תפתור את כל בעיית הנזילות מהסרן הקדמי?

דרור

s_n_p
07-09-09, 18:59
ברור שכשיש חוסר של נוזל בלמים הוא כנראה נעלם לאנשהו כי היה פעם מלא ולאט לאט ירד, השאלה היא איך מוצאים את הנזילה...

לא חייבת להיות נזילה (למראת שדבר ראשון חייב לוודה שאכן אין!!!) גם כאשר הרפידות שחוקות יורד מפלס הנוזל והנורה נדלקת.

ולגבי שיפוץ הסרן - האם הפעולה הזאת תפתור את כל בעיית הנזילות מהסרן הקדמי?

בגדול כן, אבל זה מאוד תלוי בשיפוץ ;)

samuraiDP
07-09-09, 19:08
אוקיי, לא תיארתי לי שאם הרפידות נשחקות הנוזל ירד והנורה תדלק...
אז מה עושים עכשיו? לקחת למישהו שמתעסק בבלמים? לקחת למכונאי רכב?
האם אפשר לעשות טיפול לבלמים אצל מישהו ואת שאר השיפוץ לבד? זה מומלץ?
אני מעדיף לא להתעסק בבלמים בעצמי ועם זאת מעבר לזה שאני קצר בכסף אני פשוט רוצה לעבוד על הרכב בעצמי וקצת מודאג מהסיפור הזה...

ושוב אני מציע, אם מישהו שמבין בעסק יותר ממני מעוניין להעיף מבט, לראות מה צריך לעשות ולהדריך אני אשמח - אני יכול להגיע מקריית מלאכי עד ת"א ובירה / שתייה קרה עלי...

raanan
07-09-09, 19:40
ממליץ לך מאד לגשת למוסך לבדיקת הבלמים.
צריך לפרק גלגלים , דראמים , לראות מה עובי הרפידות בסנדלים, שאין נזילות מהמשאבות .
על הדרך, בדיקת הצינוריות שאינן סדוקות.

כנראה תצטרך החלפת סנדלים וחריטת דרמים.

לא ממליץ לך שאת השיעורים הראשוניים במכונאות תבצע על מע' הבלימה.

רענן

-->