PDA

צפייה בגרסה מלאה : עמוד חניה להגנה מפני גניבה - יש רעיונות?

ron1999
07-09-09, 23:21
שלום לכולם
לאחרונה באיזור בו אני גר מתרחש גל מאסיבי של פריצות לבתים וגניבות של רכוש ומכוניות.
כחלק מהמאמצים שלי להשאיר את האוטו שלי ברשותי חשבתי על בניה של עמוד חניה, שיתרומם מהאדמה כשהרכב חונה ויחסום אותו.

למישהו יש נסיון עם מוצרים שכבר נמכרים פה בארץ והם מסיביים וחזקים מספיק כדי לעמוד ברכב שמחליט לנסוע אליהם?

במקום העבודה שלי יש מחסומים כאלה ששומרים על חניות, אבל הם בעיקר סמליים - רכב שייכנס בהם פשוט יתלוש אותם ואולי ייגרם לו איזה כיפוף, אבל זה לחלוטין לא יעצור אותו מלנוע.

אשמח לרעיונות

תודה מראש

רון.

-ההודעה פה כי יש פה מספיק אנשים עם נסיון בחומרים המדוברים וביישום המבוקש. אם בכל זאת ההודעה לא נראית למי מהמנהלים - הוא מוזמן להעביר אותה לאן שהוא מוצא לנכון.

גלדיאטור
08-09-09, 00:12
באגד בתחנה בלב המפרץ בחיפה ישנם עמודי ברזל בקוטר של 20 ס"מ שעולים מהרצפה
אני לא חושב שיש לך משהו בחנייה שמזיז את זה ...
בכל אופן נסה ליצור קשר שם אולי עזרתי
בכל אופן המוצר קיים

tzagi
08-09-09, 00:16
הנושא באמת יותר מתאים לאוף טופיק,

זה לא קשה לבצע, תצתרך כלי לחפור,משהו כזה:
http://cgi.ebay.com/GROUND-HOG-TWO-MAN-AUGER-EARTH-DRILL-POST-HOLE-DIGGER_W0QQitemZ110432472521QQcmdZViewIt emQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item19b64 9cdc9&_trksid=p3286.c0.m14
קוטר הקדח, מינימום 8 אינץ ועדיף 12
תצתרך 2 צינורות, אחד שיכנס בתוך השני, קוטר מינימלי 4 אינץ' עובי רבע אינץ
את הצינור החיצוני שמים בחור וממלאים מסביב בבטון, עומק מינימלי- מצי מטר
הצינור הפנימי יהיה נשלף....אורכו פי 3 מהחיצוני, ב2 הצינורות מרתכים לולאות למנעול כבד,
כל הסיפור לא עולה הרכה וזה פרוייקט של שעה שעתיים כשיש את כל הציוד המתאים.

ron1999
08-09-09, 01:00
אני לא בטוח שיסודות הבית שלי הם בקוטר 12 אינצ', מצד שני יסודות הבית כן מגיעים ל15 מטר עומק.

במידה וכלי כזה לא זמין לי [כמה מפתיע] יש אפשרות לחפור בסגנון תוך שימוש בכלי אחר? אילתור?

תודה מראש

רון.

tzagi
08-09-09, 01:33
רון,
אני לא בטוח איך יסודות בית קשורים לנושא,
אגב, בעבר הרחוק למדתי הנדסת בניין ואני לא זוכר שמשתמשים ביסודות בעומק 15 מטר לבתים פרטיים, אלא לבניה בביצות...אני מתאר לעצמי...שאתה מדבר על בניין דירות.

בכל מקרה, אפשר לחפור ידנית עם
SHARP SHOOTER
http://www.hisco-okc.com/category.asp?idCategoryID=20

וזה לא תענוג....

ואם גם את זה אין לכם......לא יודע מה לומר חוץ מgood luck and have a nice day

צחי ליטבק
08-09-09, 05:47
בוקר טוב !

ברחוב אילת 52 בתל-אביב יש חנות שמתעסקת עם מוצרי הבטחה גם לרכב
שם תוכל לראות עמודי חניה ,יש שם עמוד צהוב גדול וחזק ,זה עמוד נגד גנבת רכבים

הטלפון שלהם 03-6827638 קנטרו דבר איתו הוא יעזור לך (תוכל להגיד לו שצחי שלך אותך)

בהצלחה .

ron1999
08-09-09, 10:09
1. צחי תודה, אני אצור איתם קשר.
2. צאגי [זה השם?] הבית בנוי על קרקע שידועה בחוסר היציבות שלה, לפיכך עומק היסודות [נע בין 9 ל-15 מטר] תלוי כמה עמוק ניתן היה לחפור. זה בכל מקרה בית פרטי.

אורי41
08-09-09, 13:08
מה זה מנעול גדול ?

יש מספריים גדולים למנעול

מתקן טוב זה כזה שלא ניתן בקלות לפצח

כמו איזה נעילה פנימית

ron1999
08-09-09, 13:56
מה זה מנעול גדול ?

יש מספריים גדולים למנעול

מתקן טוב זה כזה שלא ניתן בקלות לפצח

כמו איזה נעילה פנימית

אורי - לזה בדיוק אני מתכוון
מה לחפש, איפה לחפש או לחלופין
מה לבנות ואיפה.
אני מקווה להשקיע כמה שעות בסופ"ש [אם זה להתקנה של עמוד כזה או אם זה לבניה של אחד]

Gilad
08-09-09, 23:39
איזה רכב יש לך?

בזמנו חשבתי לעשות משהו כזה לדיפנדר שהיה לי אבל אז הבנתי שעם כל הפגושי ברזל שיש לו מספיק שישלבו LOW ויסעו אחורה והכל ידרס.

חשבתי דווקא לייצר משהו נמוך יותר מהפגוש אבל גבוה יותר מהסרן האחורי כך שהוא זה שיפגע בנסיון של פריצה כוחנית

ron1999
09-09-09, 00:55
הרכב הוא רכב פרטי נמוך מאוד.
בתחילה חשבתי לבנות סביבו מעין "ח" ממתכת מכייוון שאין אפשרות תמרון לצדדים ו"ח" כזו פותרת גם מקרה בו ינסו להרים את הרכב עם מנוף. [זה נשמע מופרך, לשכנים שלי לקחו ככה את הג'יפ לפני שנתיים]

מחר אקפוץ לביקור בחנות שהומלצה פה כמה הודעות מעל.
בטלפון הוא נשמע בחור חביב שמבין ענין, אני מקווה למצא מה שאני מחפש.
בינתיים נשמע שהחלק הקשה יהיה דווקא ההתקנה.

אחזור לעדכן

רון.

מיץ גזר
09-09-09, 01:12
הרכב הוא רכב פרטי ? חשבנו שמדובר על גיפ אז עמוד מסיבי אמור להספיק בנוסף לפירוק של אחד הגלגלים מהרכב;)

בהצלחה

ofri9999
21-09-09, 15:21
אני מכיר משהו הרבה יותר פשוט עמוד שאפשר להשכיב אותו על הריצפה ולהרמו בניצב ולנעול במנעול (יש הרבה כאילו בקיבוצים

צחי ליטבק
24-09-09, 09:43
שלום לכולם
לאחרונה באיזור בו אני גר מתרחש גל מאסיבי של פריצות לבתים וגניבות של רכוש ומכוניות.
כחלק מהמאמצים שלי להשאיר את האוטו שלי ברשותי חשבתי על בניה של עמוד חניה, שיתרומם מהאדמה כשהרכב חונה ויחסום אותו.

למישהו יש נסיון עם מוצרים שכבר נמכרים פה בארץ והם מסיביים וחזקים מספיק כדי לעמוד ברכב שמחליט לנסוע אליהם?

במקום העבודה שלי יש מחסומים כאלה ששומרים על חניות, אבל הם בעיקר סמליים - רכב שייכנס בהם פשוט יתלוש אותם ואולי ייגרם לו איזה כיפוף, אבל זה לחלוטין לא יעצור אותו מלנוע.

אשמח לרעיונות

תודה מראש

רון.

-ההודעה פה כי יש פה מספיק אנשים עם נסיון בחומרים המדוברים וביישום המבוקש. אם בכל זאת ההודעה לא נראית למי מהמנהלים - הוא מוזמן להעביר אותה לאן שהוא מוצא לנכון.
בוקר טוב
מה נגמר עם העמוד? יש או אין?

-->