PDA

צפייה בגרסה מלאה : למגזין 'הגה' דרוש איש שטח

קינן כהן
09-09-09, 14:55
"הגה בשטח" מחפש אותך, חובב רכבי השטח, ומציע לך להצטרף לצוות הכתבים במגזין.

אם קפה בשבילך זה רק נחל'ה ירוק, אם "דנה" זה קודם כל שם של יצרנית מכלולים מאוהיו ורק אז שם של בחורה, אם קידום תחום תרבות השטח חשוב לך, בוער בך הרצון לחלוק את האהבה שלך לשטח עם הקוראים ובעיקר, אם אתה נכון לעבודה מאומצת ומתגמלת במישור האישי וצמא לחוויות - יש לנו הצעה בשבילך.

דרישות התפקיד כוללות היכרות מעמיקה עם עולם הרכב בכלל, והשטח בפרט, בעולם ובישראל, התמצאות טכנית בתחום השטח, יכולת כתיבה בסיסית טובה (היי, אף אחד לא נולד מאיר שלו...), בתחילה יכולות נהיגה מעל הממוצעת חשובות פחות (כי אף אחד גם לא נולד לואי שלסר), אבל יכולות תיאום והפקה של פרויקטים והכי חשוב, אהבה לתחום, מהווים תנאי הכרחי.

אם סימנת V גדול וברור על התנאים הנ"ל, אתה מוזמן לשלוח קורות חיים לכתובת הדוא"ל: [email protected]
לפרטים נוספים ניתן לפנות בשאלות בה"פ.

קינן.

נמרוד
09-09-09, 15:25
קינן, יש לך בעייה אחת בדרישות - נחל'ה ירוק זה זבל, זה אבקת פיח שרופה עם שאריות קש. נחל'ה אדום - זה הדבר האמיתי. :D

גיא
09-09-09, 15:46
שטויות במיץ ...

עלית ירוק עם הל זה הדבר האמיתי !

eysham
09-09-09, 17:09
שטויות במיץ ...

עלית ירוק עם הל זה הדבר האמיתי !

גיא תזהר... יחסמו לך גישה לאתר!

יופפפפי!! קינן, זה אומר שקיבלתם שכל ומפרידים מחדש ל-2 גליונות נפרדים??

איל

קינן כהן
09-09-09, 19:53
שלום אייל,

אם העלת את הנושא הנ"ל, אני אנצל במה זו להתייחסות קצרצרה על נושא איחוד הגיליונות.
לא אכנס כרגע למסכת השיקולים שהביאו לכך, אני מאמין שלקוראים שלנו לא כל כך חשובה הסיבה אלא חשובה התוצאה.
"הגה בשטח" היה במשך תקופה מסויימת מפלט לאנשי שטח "הארד קור", ובתקופות אחרות פחות, גלוי וידוע. בנקודת הזמן הנוכחית, אני מסוגל להבין מדוע לחלק מקוראינו הדבר חורה עד מאוד.

אבל הרשה לי להבטיח לך, שבקרוב מאוד תוכלו להבחין בשינוי מתכונת שהולך לעבור הגה בשטח, גם תחת אכסניית "הגה". בעולם מוטורי בו יותר ויותר רכבי שטח הם לא יותר מפלטפורמות מכוניות כביש מגודלות ונדיבות צמיגים, בו יכולת שטח מוגדרת בעיקר ע"י כמה כסף אתה מוכן להוציא על תיקוני הפלסטיקה אחרי טיול הסופ"ש - בעולם כזה יש מקום למגזין שיביא את השטח האמיתי, זה שלמזלנו עדיין מעורר התרגשות בישראל.

"הגה בשטח", לפי החזון שלי, יהיה מקום בו ידעו הקוראים שבין דפיו ימצאו את המקבילה הכתובה למפגש הברביקיו בשכונת ה- 4X4 הגדולה שבשמיים. כלי עבירות, ספורט מוטורי, כתבות טכניות, היסטוריה, משופרים, מפלצות, מדריכי עשה זאת בעצמך וכן הלאה.
בישראל, אין נכון לעכשיו מגזין שטח שיכתוב על "הברזלים" שייגע בעצבים החשופים, וזה המקום אליו אני שואף.
בין כה וכה יותר ויותר יבואנים מגדירים מראש איסור ירידה לשטח עם הכלים, לאלו ודומיהם אין מקום במגזין שאני רוצה ליצור. לסונמה 4X4 עם דרופ-קיט מהגיהינום וצמיגי 35 אינץ" ו- V8 יש מקום ועוד איך!

זה הכיוון, והדרך לשם היא לא פשוטה (מסיבות רבות, שאין טעם לפרט כאן ועכשיו). אבל היא יכולה להיות מהנה והיא בטוח שחשובה.
אתה ורבים כמוך שותפים לה, בין אם אתם קוראי המגזין ובין אם לא. כי סוף המסע בדרך הזו הוא תרבות שטח אמיתית, מהנה, מתקדמת וכזו שממנה כולם ירוויחו.

קינן

אגב נמרוד, בדיוק כמו יכולות הכתיבה והנהיגה גם נחל'ה ירוק הוא רק הבסיס, בהמשך אנחנו חושפים לחומר האמיתי...

danel
09-09-09, 20:20
לסונמה 4X4 עם דרופ-קיט מהגיהינום וצמיגי 35 אינץ" ו- V8 יש מקום ועוד איך!

זה הכיוון, והדרך לשם היא לא פשוטה (מסיבות רבות, שאין טעם לפרט כאן ועכשיו). אבל היא יכולה להיות מהנה והיא בטוח שחשובה.

זה בהחלט הכיוון, בעיקר אחרי שקיבלתי וראיתי את הגליון האחרון של הגה בשטח.

בהצלחה בהמשך הדרך :wink:

elro
09-09-09, 21:55
אני מנוי במגזין אוטו שטח (וחידוש המנוי הבא לא בחשבון כלל),
זה הפך להיות משהו כל כך פלצני, שיש פעמים שאני מקבל גליון ואני פותח אותו רק חודשיים אחרי כי משעמם לי בשירותים... :)

הייתי רוצה שיהיה את מה שאתה כותב שיהיה, כי אני בכל זאת מעדיף לקרוא מאמרים כתובים וחוויות כתובות,
בזמנו גם הייתי מנוי על Off Road & 4 Wheel Drive ומגזין נוסף Petersen's 4wheel & Off-road ,
אלו היו מגזיני שטח אמיתיים, רק שהפרסומות שם היו יותר מהתוכן לפעמים... :)

אם זה יהיה הכיוון כנראה יצטרף אליכם עוד מנוי.

נ.ב.

נסו את קפה הישאם שנטחן במכולת קטנה על הרחוב הראשי באבו גוש.

גיא
09-09-09, 22:26
זה באמת יהיה שינוי מבורך.

אני לא איתכם כבר המוווון זמן.

nirs
10-09-09, 19:15
בהצלחה.
נמתין בסבלנות...

AvigdorAharon
14-09-09, 13:23
אני מנוי במגזין אוטו שטח (וחידוש המנוי הבא לא בחשבון כלל),
זה הפך להיות משהו כל כך פלצני, שיש פעמים שאני מקבל גליון ואני פותח אותו רק חודשיים אחרי כי משעמם לי בשירותים... :)

אם זה יהיה הכיוון כנראה יצטרף אליכם עוד מנוי.

+1.

לפני כשבועיים ביטלתי את המנוי (התקשרתי, כי אחרת המנוי ממשיך...) בדיוק בגלל סיבות אלו.
נראה איך יראה "הגה בשטח".

אביגדור

-->