PDA

צפייה בגרסה מלאה : "בודי ליפט" שאלות

מאיר רוטברג
26-06-04, 17:05
לפני שתתחילו לא צריך,תחתוך ת'כנפיים,תקצר,תקפיץ בלה בלה בלה.
אז ככה לרכב שלי יש בודי ליפט ,ההשפעות שלו על הבודי רעות יתכן על פי ההשערה כי הוא כזה בגלל שזה "יצור מקומי" על רעיון של נתן פליישר,יתכן שזה טוב ויתכן שלא ,הדעות חלוקות ואני קטונתי מלהביע את דעתי אלא לחוות את המצב,
הבודי ליפט מורכב מצורות שלU המרותכות לבודי,במהלך הזמן נוצרים קרעים בבודי מכך וההשפעה ניכרת,
על פי עצתו של ארז מלומדי ,הוא מציע להחליף את הבודי ליפט למוצרים שמשתמשים בהם
המשתמשים הבודדים ,כלומר ארה"ב ולא רעיונות מקומיים.
בקצרה עצות,רעיונות,מהייכן לקנות,מה לעשות,כל עצה תתקבל בברכה,תמונות וכתבה על הביצוע
יועברו בתמורה
http://www.jcwhitney.com/autoparts/ProductDisplay/c-10108/s-10101/p-276256/mediaCode-ZX/appId-73528

שחר-סופה
26-06-04, 22:37
מאיר,
נראה מעניין,אני לא ראיתי / מכיר כאלה.
בכל מקרה 3" , לא יותר מידי גבוה ?
למה לא ללכת על האוקולון 5 ס"מ שמשני צדדיו ישנם
גומיות ע"מ לבלום את הזעזועים למרכב ? (אצלי באוטו יש כאלה)
כבר כמה שנים טובות וטפו טפו...הכל פיקס.
את הבודי ליפט של נתן אני מכיר ה U מברזל.טוב או לא :?

שחר.

עמיקם
27-06-04, 10:34
שחר זאת היית גם ההצעה שלי לחרוט את האוקולון ולהרכיב סט גומיות רגיל על מנת לשכך את התנודות. אצלי באוטו מורכב סידור כזה וזה ניראה טוב.

מאיר רוטברג
27-06-04, 15:09
נראה זה לא כלכך משנה העיקר שזה טוב

עמיקם
27-06-04, 15:56
מאיר ,נראה, הכוונה שלא רואים נזק כל שהוא בבודי.

asafk
27-06-04, 16:45
בסופה (כבר לא) שלי היו אוקולונים 2" עם גומיות... ונזקים לבודי.

אסף.

מאיר רוטברג
27-06-04, 17:09
האמת איני רואה כל הבדל בין ה U ממתכת שאצלי לבין האוקולון,
לאוקולון אין כלל גמישות כלשהיא וההתנגדות זהה אז מה הרווח בזה?
או לחילופין ליצור בודי ליפט עם בסיס יותר רחב לחלוקת עומס שונה?

נמרוד
27-06-04, 17:23
לפני שתתחילו לא צריך,תחתוך ת'כנפיים,תקצר,תקפיץ בלה בלה בלה.
אז ככה לרכב שלי יש בודי ליפט ,ההשפעות שלו על הבודי רעות יתכן על פי ההשערה כי הוא כזה בגלל שזה "יצור מקומי" על רעיון של נתן פליישר,יתכן שזה טוב ויתכן שלא ,הדעות חלוקות ואני קטונתי מלהביע את דעתי אלא לחוות את המצב,
הבודי ליפט מורכב מצורות שלU המרותכות לבודי,במהלך הזמן נוצרים קרעים בבודי מכך וההשפעה ניכרת,
על פי עצתו של ארז מלומדי ,הוא מציע להחליף את הבודי ליפט למוצרים שמשתמשים בהם
המשתמשים הבודדים ,כלומר ארה"ב ולא רעיונות מקומיים.
בקצרה עצות,רעיונות,מהייכן לקנות,מה לעשות,כל עצה תתקבל בברכה,תמונות וכתבה על הביצוע
יועברו בתמורה
http://www.jcwhitney.com/autoparts/ProductDisplay/c-10108/s-10101/p-276256/mediaCode-ZX/appId-73528

הבודי ליפט הזול מJCW לא יפתור לך שום דבר. אותה גברת בשינוי אדרת. תושבות הבודי קורסות עם הזמן גם בלי הגבהה בכלל (בעלי הסיקסים מכירים את זה טוב, זה רק בגלל שהסיקסים ישנים ב4-5 שנים בממוצע מהסופות. גם יומן של הסופות יגיע), וכל ס"מ של הגבהה מגדיל את המומנטים והכוחות הרעים שפועלים על הבודי באופן ברור ומובהק.

מאיר רוטברג
27-06-04, 17:47
התושבות האחוריות קרסו לפני שנה ,ואותם סידרתי באופן כזה שבוצעה חלוקת עומס על כל החלק האחורי ולא לחץ נקודתי על התושבת בגודל של 5 ס"מ,
הבעיה שלי הינה התושבות במרכז הרכבה U מרותך לפלטה קטנה שמרותכת לבודי
ושם נוצרים החתכים ,זה ברור כי זה מהעומסים,יתכן כי מפזר לחץ יותר גדול ימנע את זה? יתכן?

נמרוד
27-06-04, 17:51
התושבות האחוריות קרסו לפני שנה ,ואותם סידרתי באופן כזה שבוצעה חלוקת עומס על כל החלק האחורי ולא לחץ נקודתי על התושבת בגודל של 5 ס"מ,
הבעיה שלי הינה התושבות במרכז הרכבה U מרותך לפלטה קטנה שמרותכת לבודי
ושם נוצרים החתכים ,זה ברור כי זה מהעומסים,יתכן כי מפזר לחץ יותר גדול ימנע את זה? יתכן?

יתכן. הכל יתכן. אני חייב להגיד שאני לא מבין לגמרי על מה אתה מדבר... U מרותך לבודי. שים תמונות, בלי קמצנות.

מאיר רוטברג
27-06-04, 17:53
תמונות ,כאילו?? צריך דיגיטלית ,כאילו, למי יש באיזור?

asafk
27-06-04, 20:56
אפשר להרכיב מיגון דומה למה שעומר הרכיב לי בסופה- זה בעצם חיזוק של כל המרכב התחתון.

משהו כמו:

http://www.spydercustoms.com/RockerKnockers/dsc01069.jpg

לדעתי, לטווח הארוך, זה הפתרון היחיד.

אסף.

מאיר רוטברג
27-06-04, 22:39
דרך אגב אסף מאיזה אתר זה?
חוץ מזה בבדיקה מדוקדקת ואני ממתין שבועז יעלה את התמונות תוכלו להיווכח כי לבודי ליפט יש נטיה קטנה ,
לדעתי שורש הבעיה היא כפי ששערתי (ותקנו אותי אם אני טועה) יש מפזר לחץ קטן בלבד והראיה כי לידו נוצרו הקרעים
השערה : אם הייתי במבצע לדוגמא מעיין קורות נוספות לתחתית הבודי משני צידי הקורה המצוקמקת הקיימת האם חלוקת העומס הייתה פועלת לטובתי או לרעתי?
יתכן כי זה בשילוב מפזר הלחץ של אסף יעבוד?

asafk
27-06-04, 22:42
מאיזה אתר זה?

http://www.spydercustoms.com

אסף.

Bulldog
28-06-04, 10:38
מאיר, אוקולנים כאלה זה בדיוק מה שהיה לי על המוטציה בהתחלת הדרך, אני יכול לספר לך שלהוריד את הבודי היה קל מאד כי היו לי רק 3 ברגים לפתוח, כל שאר התושבות ברגים היו מנותקות מהבודי.
אם אתה כבר מתעקש על אוקולונים אז תחרוט אותם. כמו שהגומייה מתיישבת לתוך השילדה. תייצר אוקולון בקוטר של גומיה, את החלק התחתון שלו תחרוט למידה שנכנסת לתוך התושבת שעל השילדה, את החלק העליון תחרוט מבפנים כך שהגומייה תשב בתוכו. וזה ימנע לך ויברציות.

מאיר רוטברג
28-06-04, 15:05
נהפוך הוא אני בכלל לא מתעקש על אוקולונים אלא טוען כי האוקולונים זה לא משהוא טוב.

מאיר רוטברג
30-06-04, 13:21
בניתוח על התמונות של אסף,ובהתיעצות עם לקוח מענף המתכת בה בהחלט נותן חלוקת עומס מצויינת
דרך אגב הברזל הינו 6 מ"מ לידיעתכם

-->