PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי אם מנוע ג'ימיני..

דותן ברוידא
13-09-09, 22:50
סליחה מראש על ההודעה הכפולה (מפורסמת גם בפורום סוזוקי, הבחור לחוץ לימכור)
מכרתי את הפג'רו עקב לימודים, וכרגע על הפרק סמוראי 89 אם מנוע של גימיני.
יש איזה קטע פה שכדי לדעת, להיזהר ממנו..?
תודה.

צביקה קרבורטור
13-09-09, 23:07
דותן שלום רב !
אינני רואה שום בעיה עם מנוע גימיני מורכב בסמוראי, על עוד המנוע רשום ברשיונות הרכב, קיים אישור של מוסך מורשה על הרכבת מנוע וקיים שטר מכר.
נתקלתי כבר במנוע גימיני מורכב בסמוראי עם סעפת,מיוחדת שהורכב עלייה קרבורטור סובארו כמדומני.
בברכה
צביקה

ishc
14-09-09, 07:38
לפי מיטב ידעתי כדאי להיזהר, זה לא חוקי!!! סימון המנוע של הג'ימני שונה משל סמוראי ולא ניתן לאשר אותו בצורה חוקית. גם אם לאוטו יש טסט עם המנוע לדעתי זה בקומבינה.
דרך אגב, אם בדקת טוב וזה תקין זה אחלה מנוע אבל לפי מה שאני יודע אי אפשר לעשות את זה בצורה חוקית.

דותן ברוידא
14-09-09, 17:55
תודה למגיבים..שאלה נוספת..מה יתרון של קרבורטור סובראו על מנוע סמוראי או במיקרה הנ"ל גי'מיני עלפני המקורי..?

צביקה קרבורטור
14-09-09, 20:47
תודה למגיבים..שאלה נוספת..מה יתרון של קרבורטור סובראו על מנוע סמוראי או במיקרה הנ"ל גי'מיני עלפני המקורי..?

שלום רב !
אין יתרון משמעותי יוצא דופן, אך מסתמנת הנחה , בקרב בכלי סמוראי שהוסבו מקרבורטןור מקורי לקרבורטור סובארו, על חיסכון קל בתצרוכת הדלק, ועל פיתרון בעיית חנק והצפה בשיפועים, הנחה שלא מבוססת דיה, ואיני יכול לאשר זאת, אני מכיר בעלי סמוראי רבים בעלי קרבורטור מקורי, שנהנים מתצרוכת דלק סבירה, 1:9/ 1:10 בכביש פתוח,ובלי בעיות של הצפה כבוי המנוע הוא חנק המנוע בשפועים חדים.
בברכת שנה טובה
וחג שמח.
צביקה

danip
14-09-09, 20:56
לפי מיטב ידעתי כדאי להיזהר, זה לא חוקי!!! סימון המנוע של הג'ימני שונה משל סמוראי ולא ניתן לאשר אותו בצורה חוקית. גם אם לאוטו יש טסט עם המנוע לדעתי זה בקומבינה.
דרך אגב, אם בדקת טוב וזה תקין זה אחלה מנוע אבל לפי מה שאני יודע אי אפשר לעשות את זה בצורה חוקית.

לפי מה שאני יודע זה לא נכון ושני דגמי המנוע מאושרים לסמוראי.

דותן ברוידא
14-09-09, 21:36
תודה לעונים.. אני הבנתי שהמנוע טוב ומתאים ,וזה פיקס. אבל בכול אופן אם מישהו מכיר סמוראי למכירה ברמת להניע לינסוע(הכוונה היא לא למצב חדש..טוב מה אפשר לצפות מהשנתונים האלו) , ומוכן לשטח אשמח לישמוע עליו 0547744484.

danip
14-09-09, 22:35
תודה לעונים.. אני הבנתי שהמנוע טוב ומתאים ,וזה פיקס. אבל בכול אופן אם מישהו מכיר סמוראי למכירה ברמת להניע לינסוע(הכוונה היא לא למצב חדש..טוב מה אפשר לצפות מהשנתונים האלו) , ומוכן לשטח אשמח לישמוע עליו 0547744484.

הסמוראי של שני (מופיע באתר כ shainok) למכירה. אם אני לא טועה שנת 98

דבר איתו 0524240342

-->