PDA

צפייה בגרסה מלאה : גפת להסקה בקמין וגם לשטח !במקום עץ.!

amihaize
14-09-09, 00:02
שלום חברים
אני רוצה לעדכן אתכם על הפתרון המושלם גם לשטח וגם לבית -התחליף לעצים!
מדובר במוצר תנכי..שעבר שינוי מדהים ופיתוח ישראלי הפך אותו לגליל דחוס מאד של "הגפת"(שאריות הגלעין והכליפה של הזית לאחר מיצוי השמן בבית הבד)..בקיצור זה הי טק אמיתי תוצרת ישראל בשבת טיילנו באזור ההרודיון -וביקרנו בחווה -שדה בר -זו חוות נוער -לומדים ומגדלים את חיות המשק -וגם מייצרים גבינות -אבל !יש להם מוצר מדהים -הגלילי גפת האלו
מכיוון שאני וחברי "פירומנים"מלידה רכשנו כמה קרטונים (6 גלילים בקרטון) והדבר הזה בוער !
אפילו שהיה חם החלטתי לנסות בבית בקמין -ולא להאמין זה מחמם באש מטורפת
אז מי בכלל צריך עץ -המוצר נחשב גם לירוק ! ממוחזר -ולא פולט רעלים וגם האפר טוב לקרקע.

גם לטיולי החורף והקמפינגים זה טוב -לא צריך לחפש עצים למדורה וזה מגיע מסודר ונקי בקרטונים ונראה כי הפרוייקה יעבוד חזק החורף הזה ...בקיצור אני ממליץ מאד מאד
לחברה שמשווקת אותם קוראים פתרונות ירוקים להסקה...יש להם אתר יפה ומקצועי ואנחנו בשכונה כבר הזמנו כמה משטחים לחורף ...
רק שיהיה לנו חורף מלא בוץ ....ואימרו אמן

sos4u
14-09-09, 01:16
כבר התחלת, תן גם אתר שיהיה קל ...
נראה נחמד, שווה נסיון ... משהו יודע עלויות ?

http://www.pil-coal.com/Default.aspx

barak4*4
14-09-09, 01:55
amihaize, יש לך שלוש הודעות בפורום עד כה ושלושתן הן פירסומת.
כאשר אתה מתאר את מוצרי החברה המדוברת, אתה משתמש במילה "הם" כל הזמן, נראה שמוטב שתשמש במילה "אנחנו".

אנחנו אמנם אוהבים ג'יפים, אבל זה לא אומר שאנחנו טיפשים.

tzurlis
14-09-09, 07:34
שלום חברים
גם לטיולי החורף והקמפינגים זה טוב -לא צריך לחפש עצים למדורה וזה מגיע מסודר ונקי בקרטונים ונראה כי הפרוייקה יעבוד חזק החורף הזה ...

פרוייק'ה אולי יעבוד מאוד חזק החורף, אם זה הפועל הרומני שאסולין חברת כוח אדם ושמירה הביאו, יחד עם עוד 150 כמוהו, לבנות את בנייני ישראלי הבא בלב בת ים הירוקה. ולתפארת מדינת ישראל.

אם אתה מפרסם, לפחות תדע על מה אתה מדבר. המקצוע היחידי שמבזה יותר מפרסומאי גרוע זה פקיד במס הכנסה.

eysham
14-09-09, 10:01
עמיחי.

יכול להיות שאתה אדם ישר.
יכול להיות שהמוצר שלכם מעולה.
יכול להיות שכל אחד ירצה אותו.
יכול להיות שכל אחד יוכל להרשות לעצמו לקנות.

יכול להיות שחיפשת דרכים קלות לחשוף את המוצר שלך לקהל (תפוז, ג'יפולוג, וכו'.)

אבל

בטוח שאם אתה נתפס ב-"בלוף" (ואני לא רוצה להגיד "שקר"). שרפת את עצמך.
איבדת אמון - איבדת לקוח.
simple as that

וזאת בעיקר בעידן שחיפוש קטן בגוגל יראה שאתה משתתף בפורום המכון הישראלי לייצוא, נשוי למXXה, גר באXXXXם, ויש לך הרבה "5" במספר טלפון בבית...

שיהיה לך חג שמח.

איל

אייל67
14-09-09, 10:45
אגב, לגופו של עניין במקום לגופו של אדם, הבערת גפת איננה חדשה ונהוגה במגזר הערבי שנים רבות.

ניתן לקבל חינם (ואם תרכשו שמן זית - זה בטח יעזור ...) גפת מבתי בד, להכין תבניות עץ, לדחוס הגפת ולייבשה וליצור מעין לבני גפת.

יחד עם זאת, עוד לא ראיתי שהדבר מהווה תחליף מלא לעצים.

אייל

whisky
14-09-09, 12:16
אני זוכר שהיה על זה פעם שרשור בצהוב, שם בסוף אנשים היו לא מרוצים, אני כבר לא זוכר למה, אם יהיה לי כוח אני אחפש לכם את הסיבה, הסיבה שלי היא פשוטה:

גם קרשים זרוקים לבניין לא עולים לי שקל...
גם הם ממוחזרים בדיוק באותה מידה (שימוש שלישי ואפילו רביעי שלי איתם, אחרי עבודות התפסנות אצל בעל הבית המקורי, אחרי ששימשו אותי לכל מיני שטויות ואז הולכים לאש), גם נותן להוציא עצבים על המסמרים המחוXXXים שדוקרים אותך כשאתה מוציא מהרכב, וגם מספיק להרבה מאוד זמן.

whisky

דרור ברלי
15-09-09, 13:45
המקצוע היחידי שמבזה יותר מפרסומאי גרוע זה פקיד במס הכנסה.

שכחת שוטר תנועה, שכחת פקיד במשרד התחבורע, שכחת פקח חנייה, ומה עם חבר כנסת?...
...

tzurlis
15-09-09, 14:42
אגב, לגופו של עניין במקום לגופו של אדם, הבערת גפת איננה חדשה ונהוגה במגזר הערבי שנים רבות.

ניתן לקבל חינם (ואם תרכשו שמן זית - זה בטח יעזור ...) גפת מבתי בד, להכין תבניות עץ, לדחוס הגפת ולייבשה וליצור מעין לבני גפת.

יחד עם זאת, עוד לא ראיתי שהדבר מהווה תחליף מלא לעצים.

אייל

גפת לא מהווה תחליף אבל בבית הערבי הכפרי המסורתי היא יכולה להיות חיונית. זכורים לי סכסוכי דמים בין חמולות בכפרי יו"ש, שהגיעו לאלות ודקירות, בגלל מריבות של הנשים על הגפת.
יש לה ריח מאוד אופייני, גם בבעירה. למעשה זה גלעין מרוסק לכתיתים עם מעט קליפה ושאריות שמן, וחומר בעירה לא רע בכלל. נהוג היסטורית במקומותינו מימי תחילת מסיק הזיתים...
מאחר וקל לייבש, לדחוס ולאגור אותה, במיוחד בשמש הקיץ, היא חומר בעירה שנשמר אצל שכנינו גם לחורף.

מכאן, הדרך ל יצירת "הייטק יישראלי בתחום הבעירה" פתוחה. לפחות בעיני המשווק היצירתי עד מאוד. אם יפתחו כירת שטח חדשה שעובדת על מיים {כולה הפרדת מימן - חמצן על אלקטרוליזה מפנל סולרי. ביג דיל...וכתוצר לוואי תקבלו קוביות של דלק טילים} , אז אפשר אולי יהיה לקרוא לזה כך...כרגע, זה יזמה מעניינת עם שיווק ...אמ..."חובבני".

דרור - עדיף להיות אפילו שוטר תנועה מפקיד מס הכנסה. תאמין לי. או שלא, עד שיעשו לך פעם ביקורת ספרים....שוטר התנועה המגעיל ביותר הוא כלב קטן וחולה ליידם. וזה גם עולה רבה יותר.

דרור ברלי
15-09-09, 16:39
צור תתפלא, כבר עשו לי.
כן, הם קצת נבלות... המושג המקומם ביותר שלהם הוא "לפי מיטב השפיטה", והוא מתייחס למקרים שבהם למרות שהספרים שלך מיושרים פיקס, הם מחליטים שאתה חייב להם כסף.
למה? כי הם יכולים. מסיפורים של גברת שעבדה שם פעם, היא מתארת מציאות הזויה של פקידים שמגיעים לעבודה בבוקר, וצוחקים "את מי נדפוק היום". כשהיא סיפרה לי את זה הייתי בטוח שהיא עובדת עלי, אבל היא אמרה לי שאחרי שנים של עבודה שם המצפון הציק לה והיא לא יכלה יותר לשאת את המקום כזה... להאמין או לא? מי יודע. זה מאשש כל מיני תיאוריות קונספירציה שאני אוהב...
בקיצור, אחרי שהגשת דו"ח שנתי הם יכולים להחליט שמגיע לך החזר כספי לא קטן, והם גם מחזירים. ואז פתאום אחרי שלוש שנים הם יכולים גם להחליט שהם "קצת" טעו - ולתבוע את רוב הסכום הזה בחזרה... זה מה שהיה אצלי.

בקיצור - ירצו, ירוממו אותך. ירצו, יקברו אותך. אנחנו כחומר בידיהם. אני עדיין כאן ועדיין עובד, סימן שאני בסדר ושהגעתי איתם לעמק השווה, ולא קברו אותי.

ועדיין יש לי בבטן יותר על שוטרי תנועה ופקחי חנייה, בוודאי על חברי כנסת...:mrgreen: עזוב את הפירסומאים.

כמובן שבתגובה הקודמת שלי היה חסר הסמיילי הזה - :mrgreen:
מישהו לקח אותי ברצינות גדולה מדי.

tzurlis
15-09-09, 17:54
צור תתפלא, כבר עשו לי.
כן, הם קצת נבלות... המושג המקומם ביותר שלהם הוא "לפי מיטב השפיטה", והוא מתייחס למקרים שבהם למרות שהספרים שלך מיושרים פיקס, הם מחליטים שאתה חייב להם כסף.
למה? כי הם יכולים.

המינוח המקובל אצלם הוא "שומה לפי מיטב השחיטה".

אמנם ראש השנה, אבל - מי ייתן יעשה בהם שפטים: ביד חזקה ובזרוע נטויה ועשר המכות, כולל הנספחים.
פקיד המס : "אישתי לא נותנת לי כבר שבועיים, דפקו לי את האוטו בחנייה ואת אחי שלחו שלשום לכלא בגלל קבלת שוחד. אז ביטלתי לך את ההחזרים מ- 2004, 2005 ו- 2006 על חשבון המקדמות לשנת המס 2012. למה אתה מחייך?"
הנישום: "אני חושב על שחין וערוב. זה זוחל כזה. חלית פעם בדבר?".

-->