PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש בשטח מבקש עצה

גנדולף
02-04-03, 23:44
יש לי סופה 92 אוטו ארוכה סגורה
אני מעונין להביא נעילות מארה"ב אחוריות וקידמיות .
ראיתי באתרי המכירות שיש לדנה 60 אחורי ודנה 30 קידמי {מה שיש אצלי}
אבל יש שם לדנה 60 למשל של PowerTrax ודיטרויט כמה סוגים 30 spline או 32 splin...וכן הלאה השאלה היא איך אדע מה מתאים לדנה 30 /60 שיש לי ואיך לבדוק כמה spline יש אצלי ומה לגבי ratios ומה מומלץ או ולא לסופה אוטומטי {הורס את הגיר אם בכלל}
תודה על העצות

ולא לשכוח רק תותח יורה פגזים

נמרוד
03-04-03, 00:15
ברוך הבא.
הסרן הקדמי שלך הוא דנה 30 עם 27 שיניים. האחורי דנה 60 עם 35 שיניים - אני לא בטוח כאן, תקנו אותי אם אני טועה.
יחס ההעברה המקורי בסופות הוא בדרך כלל 3.54:1. זה רלוונטי אם אתה קונה נעילה שמחליפה את הקייס כמו דטרויט או ARB, אבל אם אתה קונה נעילה "קטנה" - לוקרייט, נו-סליפ, זה לא משנה.

שתי נעילות דיפרנציאל מלאות הן השיפור המשמעותי ביותר ליכולת העבירות של כל ג'יפ, בלי יוצא מן הכלל. אין שום בעייה עם הגיר האוטומטי. אילו נעילות מומלצות? תלוי בתקציב שלך.

חנן-ג'יפולוג
03-04-03, 00:36
הסרן הקדמי שלך הוא דנה 30 עם 27 שיניים. האחורי דנה 60 עם 35 שיניים - אני לא בטוח כאן, תקנו אותי אם אני טועה.

אתה לא טועה.

udi4
03-04-03, 09:04
המלצותי הן כדלהלן
1. לפני קניה חו"לית בדוק טוב טוב את המצאי בארץ (לי העניין השתלם כבר פעמיים)
2. כדאי ואף רצוי לבדוק את הסרנים פיזית אצל מישהו מקצועי בכדי לקבל תשובה אמיתית
להזכירך (ואני מצטט את מומחי הפורום) סופה 92 עברה המון ידיים ואי אלו שינויים
מי יודע מה הוחלף שם או שונה (גג"שים,מוטות ואולי אף הסרן עצמו)
3. יש בפתיח הפורום סקר נעילות ואני ממש מאמין לו כדאי להציץ לפני בחירה (כמובן גם תקציב הוא שיקול)
4. ולבסוף לפעולת הקנייה בקש מאיש מקצוען שיבקר אותך ליד המחשב כשאתה מזמין
אני מבטיח לך כי עם כוס קפה וכיבוד מתאים כל ג'יפאי מקצוען יסכים לתרום לך חצי שעה
תוך שהוא מכיר חבר חדש וגם עוזר לו.

בברכה
אודי :roll:

ניר ל
03-04-03, 09:27
אני לא בטוח שאין בעיה עם גיר אוטומאטי ונעילות לוקרייט/EZ .
היה כאן דיון בקשר לזה לא מזמן, יכול להיות שמשהו בפעולת העברת ההילוכים של הגיר האוטומאטי משבש את עבודת הנעילה. אני לא בטוח אם זה היה רפי או מישהו אחר שהחליט בסופו של דבר להוריד את הנעילה עקב כך.

ניר ל
03-04-03, 09:30
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=122

ניר ל
03-04-03, 09:42
אחרי שקראתי שוב את השרשור של רפי, כנראה הבעיה אצלו נבעה מבלאי של הקפיצים, אבל ידוע לי שהוא בכל זאת העדיף לוותר על הנעילה, כדאי להתייעץ עמו בקשר לזה.
אחראי הפורום רשאים בזמנם החפשי למחוק את ההודעות הלא רלבנטיות שהעליתי.

אדי
03-04-03, 13:10
גנדולף , אם מדובר בסופה אוטומטית יש סיכוי שהיא עם סרן אחורי מסוג דנה 44 עם 30 שיניים בציריה .
לחבר עם סופה אוטומטית מותקנת דטרוייט גיר-לס מאחור , אין לו בעיות של נעילה אבל הוא לא עבר מספיק ק"מ עם הנעילה כדי שאפשר יהיה להגיד האם המוניטין הגרוע שלה מוצדק ...

אדי

גנדולף
03-04-03, 22:13
חברה המון תודה על העצות
ולא לשכוח גבינה חינם יש רק..............במלכודת עכברים

רפי
04-04-03, 01:58
בפורומים אמריקאים וגם בחוברת ההתקנה של לוקרייט נכתב, שגיר אוטומטי מפחית עוד יותר את ה"בומים" החזקים.

אצלי הנעילה פשוט היתה גמורה. הויתור עליה זמני בלבד!

אגב, כמו שכבר אמרו כאן, אם יש לך סופה אוטומטית, 92 , יכול מאוד להיות שאתה עם דנה 44 מאחור. תבדוק שוב.

asafk
07-04-03, 00:13
תרשה לי עוד עצה- לפני שתחליט לשים נעילה קדמית אוטומטית, קח סיבוב על סופה שיש בה נעילה כזו. גם ב4H. לך על זה רק אם זה באמת מתאים לך. ההיגוי הבעייתי לא מתאים לכל אחד.

אסף.

-->