PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסוזו טרופר td בעיות התנעה /ויברציות

סוזי המשתוללת
27-06-04, 12:24
לאחותי יש טרופר עם המנוע החדש נדמה לי שנת ייצור 2001
היא נתקלת בבעיות של התנעה קשה ,ויברציות , לעיתים הרכב נכבה בעת בלימה ואתמול כבה תוך כדי נסיעה
הרכב נמצא בטיפול מוסך umi בראשון ואושפז לשלשה ימים של בדיקות והוחלט על החלפת מזרקים - כמובן שזה לא פתר את הבעייה
כעיקרון אחותי מקפידה לתדלק בתחנות של חברות מוכרות ולא חאפרים (אבל אין לדעת )
השערותיכם ?

סוזי המשתוללת
06-07-06, 17:06
זו הודעה מאאאאאאד ישנה אבל מן הסתם הבעייה נפתרה ולא תודות למוסכי umi אלא לקיד התותח שהפנה אותי לחיישן לחץ שמן של מערכת ההזרקה
מצוידת בהכוונה הזו פנתה אחותי למוסך ואחרי כמעט שנה שבה הוחלף כל חלק אפשרי (והבעייה המשיכה)נפתרה הבעייה על פי מה שקיד אמר
כרגיל אין חכם כבעל נסיון אז אני מעלה את ההודעה שוב כדי שתהיה כאן תשובה לבאים בתור
עכשיו שיש פורום איסוזו אפשר לקנות את הרכב המצויין הזה בשקט
אז אם מישהו ראה / שמע אני מחפש בנזין שמור עד 60000 ש"ח

shmil
06-07-06, 20:35
התייאשת מפאג'רו, שמוליק?

אם אתה עדיין שוקל - פאג'רו 95 קצר בנזין, מאזור בית יצחק, לטענתו יד חמישית, 177,000 ק"מ, רוצה מחירון 58K (בטלפון - לפני שהאוטו אפילו נבדק). הרכב נראה חיצונית יפה.
050-7989033, ואין לי מושג איך קוראים לו, פשוט עברתי לידו היום וצלצלתי בשביל הסקרנות...

סוזי המשתוללת
07-07-06, 02:54
שמיל
תודה
הייתי אצל הבחור עם הפג'רו
הנבלה אפילו לא טרח לעדכן אותי מראש שהוא לא מוכן לתת לי לנהוג על האוטו על מנת לראות אם בכלל לגשת לבדיקה
חוצמזה looks deceive :twisted:
הוא לא כזה שמור - יש נזילות וחופשים במערכת ההינע ונזילה בתיבת הגה ועוד וזה מבדיקה שטחית ביותר שלא לדבר על שפנים הרכב מגעיל

סוזי המשתוללת
07-07-06, 02:55
נ.ב אם כבר בענייני שיפוץ מכוניות ... אז לאבא של הנבלה היה לארק יפהפה במחסן :-D

shmil
07-07-06, 11:11
צר לי, לא הסתכלתי פנימה ו/או למטה...:roll:

-->