PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחיר מומלץ לנעילת ARB משומשת לDANA 44

coas
27-06-04, 20:04
מדובר בקיט שלם, נעילה תקינה לחלוטין היתה בשימוש כשנתיים.
למישהו יש הערכה מה המחיר המומלץ?

נמרוד
27-06-04, 20:09
לא יודע מומלץ או לא מומלץ... אני הייתי לוקח את הסיכון ב2000 שקל, לא יותר. דגש על "סיכון".

asafk
27-06-04, 21:39
קח בחשבון שתיקון נעילה ARB (אטמים/ Oרינגים + קפיצים קטנים) עולה בסביבות 500 ש"ח, וזה לפני שאתה יודע אם יש גלגלי שיניים שחוקים, מיסבים וכו'. ואין כזה דבר ARB שעבדה על רכב שנתיים ולא צריך להחליף כלום.
במחיר של 2000-4000 ש"ח אתה יכול לקנות נעילה אוטומטית. תחשוב לבד אם שווה לך. אם אתה ממש דלוק על הרעיון של נעילה נשלטת- אין לך אופציה אחרת לדנה 44 במחיר נורמלי (נעילה OX חדשה, או ARB חדשה עולה הרבה יותר) אלא ARB משומשת.

מקובל לתמחר מוצרים כאלה בערך בחצי ממחיר המחירון שלהם כחדש- במקרה של ARB זה בסביבות ה4000 ש"ח. תוריד מזה בלאי שבטוח יש (גם אם נראה שהכל עובד), ואת מסובכות ההתקנה יחסית לנעילות אחרות (בשביל להתקין NO-SLIP לא צריך אפילו לכוון קורונה- פיניון, שלא לדבר על קומפרסור, קווי חשמל ואוויר וכו') ... ויש לך מחיר.

אני לא הייתי משלם יותר מ2000 ש"ח, כי במחיר הזה אפשר לקנות NO-SLIP בארה"ב ולא לשלם עליו שקל יותר בהתקנה/ תיקון (ולהתקין לבד בפחות מחצי שעה).

אסף.

coas
27-06-04, 22:32
תודה על התגובות. עדיין לא שמעתי את הצעת המוכר.

בכל מקרה יש לי הסתיגויות מARB משום ההתקנה המורכבת, ריבוי החלקים והשימוש בלחץ אוויר, נעילה כמו NO SLIP קוסמת יותר בגלל הפשטות, בהרכבה ופעולה.

עירא
27-06-04, 22:46
תשמע, אם הייתה לי דבה 44 הייתי נועל אותה מאחורי סורג ובריח... :lol:

שחר-סופה
28-06-04, 19:58
coas,

ענית בעצמך ולא נראה לי שפספסת משהו : " בכל מקרה יש לי הסתיגויות מARB משום ההתקנה המורכבת, ריבוי החלקים והשימוש בלחץ אוויר, נעילה כמו NO SLIP קוסמת יותר בגלל הפשטות, בהרכבה ופעולה.".

גם אני באותה דעה, א מ י נ ו ת פ ש ט ו ת .אפשר דטרויט בבקשה...בכלל מעולה.

לא נעים לגלות לפני עליה קשה או באמצעה או בכל מצב נתון בשטח בו אנו
זקוקים ומסתמכים על הנעילות, שלפתע הקומפרסור החליט לא לעבוד מסיבה X
או Y (ולא חסרות כאלה)בריחת אויר מאיזה o ring סוררת , צינור אויר שנקרע בגלל ענף/תיל וכו'....בקיצור, ריבוי חלקים = ריבוי תקלות !!! לטעמי.

שחר.

-->