PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוזני גרירה לחילוצים בסופה

אדי
03-04-03, 15:02
משום מה אצלי בסופה אין אוזני גרירה ייעודיות לחילוץ (לא מלפנים ולא מאחור) .
מישהו הרכיב ווי הגרירה הדומים לאלה בתמונה המצורפת?
http://www.trekken.tv/techtalk/jeep/used_parts/techtalk-parts-for-sale%20019.jpg
מלפנים נראה לי שלא אמורה להיות בעיה מיוחדת , יש כבר חורים , נכון?
יש למישהו רעיון איך לחבר אוזן גרירה לפגוש האחורי? לאו דווקא אוזן דומה לזו שבתמונה . כיום יש וו גרירה .

אדי

אריק זמר
03-04-03, 15:37
קח בחשבון שבפגוש כבר יש חורים, אולם למיטב זכרוני, מידות החורים שונות בין סופה לסיקס ככה שהאחד אינו מתאים בולט און לשני...

karlos
03-04-03, 16:51
אהלן אדי.
אוזנים לסופה ניתן לייצר לבד או אצל מסגר (80 שח לאוזן ) אם אתה רוצה שרטוט עם מידות צרף דוא"ל או פקס. :lol:

חנן-ג'יפולוג
03-04-03, 16:53
גתוס עשו לי את זה עבור 100 ש"ח. אני מניח שבעבודה עצמית תגיע לפחות מ20 ש"ח.

http://imgsrv.pic4u.co.il/98b1ba6b6147a48c2543a8a1210f52e0030000.a spx

אדי
06-04-03, 11:49
קרלוס , תודה על ההצעה - אבל אני חושב שאני אקנה אוזן מוכנה אם יש כזאת , אבל שווה להעלות את זה לפורום ...
ראיתי באיזה קטלוג שאוזן כולל ברגים וכו' עולה 7-8$ בארה"ב ... השאלה היא אם אוזן שמתאימה לרנגלר תתאים לסופה - יש למישהו מושג?

חנן , פשוט ריתכו 2 פלטות בצורת טבעת? מספיק חזק? מה עובי הפלטות?

תודה , אדי .

חנן-ג'יפולוג
06-04-03, 11:57
בתור בסיס הם חיברו פלאח 10 מ"מ עובי לכל אורך קורת הרוחב האחורית והוא מחובר עם 12 ברגים: ארבעה מול כל קורת אורך וארבעה היכן שתפוח הגרירה מחובר (לא נמצא בתמונה).
הברגים מוברגים להברגות המקוריות שבשילדה.
ואז הם ריתכו אזניים על הפלאח, נדמה לי שהן בעובי 8 מ"מ. אולי 10 מ"מ. אני אבדוק עם קליבר אם תחליט שזה מה שאתה רוצה לעשות.
האם מספיק חזק? ללא שום ספק. יצא לי לחלץ באמצעותן משאית ועוד עשרות חילוצים אחרים.

אדי
06-04-03, 12:21
תודה חנן , אני אסתכל על הג'יפ ואבדוק אם זה לא יותר מדי מסובך לפרק את וו הגרירה ואם יש לי הברגות מתאימות בשילדה . בכל מקרה אם אבנה את אזני הגרירה בצורה שתיארת אני אשתמש בפלח בעובי 10 מ"מ לפחות - אז אתה לא צריך למדוד 8) .

אדי

asafk
07-04-03, 00:42
קודם כל- מה רע באונקל גרירה? זה בערך הדבר הכי חזק שאפשר לגרור ממנו.

דבר שני- אוצה לחבר שתי נקודות נוספות לפגוש האחורי? נסה ברגי עין- Eye Bolt. חבר אותם עם שייבה מסיבית, ופלאח עם קצת אורך מתחת לשייבה. נראה לי שזה יעבוד.

הווים שצילמת מתאימים לCJ אם הם מיועדים לCJ, ולסופה אם הם מיועדים לYJ. יש סוג שיש לו 3 חורים בבסיס ככה שיתאים גם וגם.
אזני גרירה מקוריות "צבאיות" יש בקילו במגרשים של שוחטי הג'יפים. שווה לנסות.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
07-04-03, 00:57
אונקל גרירה זה המקום האחרון שאתה רוצה לחלץ ממנו. הוא טוב לגרירות של נגררים, שם אין אימפקטים פתאומיים על התפוח, ותו לא.
דיר באלאק לנסות לחלץ ממנו, הקורה האחורית תתעקם. יצא לי לראות קורה כזו מתעקמת של משאית שישה טון שחילצתי.
חייבים לחלץ מנקודות שנמצאות על קורות האורך.

אדי
07-04-03, 17:32
ברגי עין? מה זה?

אוזני גרירה של YJ מתאימים לסופה? או שצריך לקדוח ...

חנן-ג'יפולוג
07-04-03, 17:35
אני מניח שאסף התכוון לברגים שאל הראש שלהם מרותכת טבעת גדולה.
אתה קודח חור בפגוש, מכניס את הבורג וסוגר עם אום מאחורה. מאוד פשוט וחזק.
ניתן לקנות כאלה תקניים ב30 ש"ח, בין השאר אצל מתפריית "פטוריז" בכפר רות, תאמר שהגעת דרך ג'יפולוג וזה המחיר שתקבל.

-->