PDA

צפייה בגרסה מלאה : למפגש מגבעתיים??

Zambia-protocol
24-09-09, 16:12
איך אני מגיע מחר למפגש מגבעתיים בדרך הכי קלה?

אביעד פ.
24-09-09, 17:09
איך אני מגיע מחר למפגש מגבעתיים בדרך הכי קלה?

אלוף שדה---> כביש 4----> כביש ת"א ירושלים----> יורד במחלף בן שמן.

six 4 life
24-09-09, 19:38
אני אישית יודע איפה זה צומת גימזו אבל לא טרחתם לציין במפה איפה בדיוק המפגש, בצומת עצמה בטוח שלא.

שחר 9
24-09-09, 20:36
אני אישית יודע איפה זה צומת גימזו אבל לא טרחתם לציין במפה איפה בדיוק המפגש, בצומת עצמה בטוח שלא.

איזה אומץ ...............

דרור ברלי
24-09-09, 21:28
לבאים מהמרכז:
נוסעים בכביש 1 לכיוון ירושלים.
עוברים את היציאה לכביש 443 (מודיעין).
יורדים ימינה במחלף בן-שמן, ופונים שמאלה בצומת ה-T לכביש 444 פי השילוט של ג'יפולוג.
בצומת גימזו פונים ימינה לכביש 4314 בכיוון גימזו וכפר דניאל, לפי השילוט.
פונים שמאלה לשביל ברור שצמוד לחלקת יער, לכיוון המפגש לפי השילוט.

לבאים מכיוון לוד ורמלה:
פונים מכביש 40 בצומת גינתון לכביש 444 ונוסעים לכיוון יער בן-שמן ומודיעין, לפי השילוט של ג'יפולוג.
פונים ימינה בצומת גימזו לכביש 4314.

לבאים מכיוון ירושלים ומודיעין בכביש 443:
יורדים ימינה בפיצול של כביש 443 לכיוון כביש 6 (לפי השילוט של ג'יפולוג)
בצומת גימזו פונים שמאלה לכביש 4314, לפי השילוט.

חפשו את השלטים האלה: חץ אדום ובולט על רקע לבן והכיתוב JEEPOLOG על רקע שחור, כמו במדבקה.

six 4 life
24-09-09, 22:14
עכשיו הרבה יותר ברור.
שחר, אני דווקא פחדן...... :rolleyes:

נמרוד
24-09-09, 22:14

דווקא מצויין בהזמנה למפגש (http://www.jeepolog.com/720.html) בדיוק איפה המפגש. הנה המפה שוב לנוחותכם:

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mifgash_2009_pre/map_mifgash_2009.jpg

six 4 life
24-09-09, 22:23
וואלה פספסתי את הסיכה האחרונה.
צודק.

דרור ברלי
25-09-09, 07:47
חברים יקרים.

דקה לפני שאנחנו יוצאים להקים את המפגש - וואחד עבודה - תאמינו לנו... חוץ מלעבוד ולדאוג לילדים שלנו, זה פחות או יותר הדבר הכמעט יחידי שאנחנו עושים בחודשים האחרונים.... אז בקשה קטנה אחרונה:

המפגש מאושר ומתואם מול כל הרשויות האפשריות הנוגעות לעניין, כולל ידידינו שלובשים כחול...
אתם הכנתם את הג'יפים, צחצחתם אותם, הוצאתם את הבשרים והבירות מהמקרר... אנחנו חוזרים שוב בכל לשון של בקשה - נא להגיע בצורה מסודרת ובדרך ארץ.
על הכביש, בדרך למפגש וממנו, סעו לאט, שמרו על כל החוקים - מאיתותים ומהירות דרך שמירת מרחקים, חגורות בטיחות, עקיפות כחוק וכו'. בלי תאוצות ורעמי אגזוזים שימשכו תשומת לב רעה. וכמובן - אחרי המפגש - מי ששתה שלא ינהג! אנו צופים הגעה של הרבה מאוד ג'יפים, מין הסתם נעורר סקרנות ויסתכלו עלינו, ואנחנו צריכים להיות יותר קדושים מאלוהים. הכי קדושים שאפשר.
בשביל המוביל למפגש - סעו לאט, היזהרו מילדים מתרוצצים ומכלבים שיסתובבו חופשי, אל תרימו אבק לתוך הפרצוף של כל אלה שהגיעו דקה לפניכם.

היום כולכם שגרירים - כולכם מייצגים את קהילת הגי'פאים הישראלית בפני כל משתמשי הכביש, בפני המשטרה, בפני קק"ל, בפני חקלאים, בפני אנשים אחרים שנופשים ביער, מטיילים ברגל, רוכבים על אופניים וכו' - בואו ונראה לכולם שאנחנו יותר טובים. הרבה יותר טובים מהתדמית שנוצרה לנו.

מפגש מוצלח ומהנה לכולם!

גיא
25-09-09, 08:54
אוהב אותך דרור,

אתה איש טוב !

ואני מחזק את דבריך ומבקש גם.

שיהיה רק טוב.

שנה טובה וחתימה טובה.

גיא.
( טראנו לבן קצר - כובע כחול של סובארו )

-->