PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשיים בהנעה לאחר החלפת מנוע

plastic
25-09-09, 18:09
שלום
החלפתי בסמוראי שלי(שנת 93) מנוע למנוע ייבוא שכתוב שהוא משנת 97 אבל בא עם קרבורטור מוזר.
המנוע נשתל בהצלחה תוך שבוע ימים של עבודה אח"צ שכללה החלפת כל מחזירי השמן החלפת גיר קלאט'צ החלפת תושבות גיר תושבות מנוע ובטח עוד כמה דברים שאני לא זוכר.

השאלה שלי היא לגביי הקרבורטור(תמונות מצורפות)לקרבורטור הקודם הייתה כניסת מתח אחת בדיזה שקרובה לקיר האש
עכשיו על הקרבורטור הזה יש לי 8 חוטים שאין לי מושג בכלל מה לעשות איתם+רגש של חום נדמה לי על הסעפת שגם אותו אני לא יודע לחבר.

לפי מיקום הנחתי שהדיזה שקרובה לקיר האש גם על הקרבורטור הזה היא הראשית(לא יודע אם ההנחה נכונה)
נתנו פלוס אחריי סוויט'ץ לדיזה סטרטר וכלום..
רק הקרבורטור מוצף בדלק כאילו הוא לא מעביר אותו הלאה
אגב כדיי לעזור לכם לעזור לי אני אומר מראש שההצתה מכוונת ויש ניצוץ מהפלאגים כמו כן שמעתי את תקתוק הסולונואיד לפני שניסינו

אה ועוד משהו..
מישהו יודע איך מחברים את צינוריות הוואקום או אם זה חיייב להיות מדוייק כי כל מי שאני שואל אותו לא מבין בזה כלום ולא הצלחתי למצוא הסבר מובן בספר?
בתמונה האחרונה מסומן בעיגול כחול איזשהוא ניפל שיושב על מה שנראה כמו ממבראנה זה אמור להיות מחובר לאיפשהו או שזה ככה נשאר?

תודה רבה על כל עזרה
נתי

Zuki-Land
25-09-09, 18:54
אהלן נתי
לא יותר פשוט לחבר את הסעפת יניקה שלך קומפלט עם הקרבורטור הישן על המנוע החדש??? (-:
שבת שלום ליאור

plastic
25-09-09, 21:50
לא בגלל שגם הסעפת עצמה במצב פחות טוב וגם הקרבורטור על הפנים
אני אומר על הפנים אני מתכוון שכמה אנשים אמרו לי שזה קרבורטור דפוק ואין לו חלקים בינהם צביקה
חוץ מזה מעניין אותי להבין

צביקה קרבורטור
26-09-09, 00:46
שלום
החלפתי בסמוראי שלי(שנת 93) מנוע למנוע ייבוא שכתוב שהוא משנת 97 אבל בא עם קרבורטור מוזר.
המנוע נשתל בהצלחה תוך שבוע ימים של עבודה אח"צ שכללה החלפת כל מחזירי השמן החלפת גיר קלאט'צ החלפת תושבות גיר תושבות מנוע ובטח עוד כמה דברים שאני לא זוכר.

השאלה שלי היא לגביי הקרבורטור(תמונות מצורפות)לקרבורטור הקודם הייתה כניסת מתח אחת בדיזה שקרובה לקיר האש
עכשיו על הקרבורטור הזה יש לי 8 חוטים שאין לי מושג בכלל מה לעשות איתם+רגש של חום נדמה לי על הסעפת שגם אותו אני לא יודע לחבר.

לפי מיקום הנחתי שהדיזה שקרובה לקיר האש גם על הקרבורטור הזה היא הראשית(לא יודע אם ההנחה נכונה)
נתנו פלוס אחריי סוויט'ץ לדיזה סטרטר וכלום..
רק הקרבורטור מוצף בדלק כאילו הוא לא מעביר אותו הלאה
אגב כדיי לעזור לכם לעזור לי אני אומר מראש שההצתה מכוונת ויש ניצוץ מהפלאגים כמו כן שמעתי את תקתוק הסולונואיד לפני שניסינו

אה ועוד משהו..
מישהו יודע איך מחברים את צינוריות הוואקום או אם זה חיייב להיות מדוייק כי כל מי שאני שואל אותו לא מבין בזה כלום ולא הצלחתי למצוא הסבר מובן בספר?
בתמונה האחרונה מסומן בעיגול כחול איזשהוא ניפל שיושב על מה שנראה כמו ממבראנה זה אמור להיות מחובר לאיפשהו או שזה ככה נשאר?

תודה רבה על כל עזרה
נתי
נתי שלום רב !
הקרבורטור הנראה בתמונה, הוא קרבורטור סובארו הייטאצי, אך שונה במקצת מקרבורטור זהה בסובארו, בגלל מבחר חיבורי חשמל וקונקטרים, אשר רובם וכולם, לא נחוצים, ולא מתאימים לרכב שלך, ומיועדים, לתקן ארופאי, שם יש תקנות זיהום מחמירות חותר מאשר בישראל, לכן לא תזדקק ךרובם ככולם ברכבף.
יחד עם זאת למרות שתמונה שווה אלף מילים, לא ניתן וקשה להנחות אותך מרחוק, לגבי הבעיות שהזכרת, ולגבי חיבור החשמל.
לא מהנמנע שהקרבורטור מציף, ויש לפרקו לגורמים, לנקותו לשפצו, ולתת לך אותו מוכן להתנעה, עם דלק בפנים, על מנת שתתניע במכה ראשונה, ואז תוכל לחזור אלי לכוונים סופיים.
צור קשר נוסף בפרטי או בטלפון, לקבלת פרטים נוספים.
בברכת שנה טובה
וגמר חתימה טובה.
צביקה

plastic
26-09-09, 09:48
נתי שלום רב !
הקרבורטור הנראה בתמונה, הוא קרבורטור סובארו הייטאצי, אך שונה במקצת מקרבורטור זהה בסובארו, בגלל מבחר חיבורי חשמל וקונקטרים, אשר רובם וכולם, לא נחוצים, ולא מתאימים לרכב שלך, ומיועדים, לתקן ארופאי, שם יש תקנות זיהום מחמירות חותר מאשר בישראל, לכן לא תזדקק ךרובם ככולם ברכבף.
יחד עם זאת למרות שתמונה שווה אלף מילים, לא ניתן וקשה להנחות אותך מרחוק, לגבי הבעיות שהזכרת, ולגבי חיבור החשמל.
לא מהנמנע שהקרבורטור מציף, ויש לפרקו לגורמים, לנקותו לשפצו, ולתת לך אותו מוכן להתנעה, עם דלק בפנים, על מנת שתתניע במכה ראשונה, ואז תוכל לחזור אלי לכוונים סופיים.
צור קשר נוסף בפרטי או בטלפון, לקבלת פרטים נוספים.
בברכת שנה טובה
וגמר חתימה טובה.
צביקה

צביקה שלום
האם השינויי לקרבורטור סובארו כל כך נפוץ עד שיגיע גם עם מנוע יבוא לארץ?
לגביי החשמל אם שמעתי את תקתוק הסולונואיד הרכב אמור להניע?
ולגביי הואקומים האם ניפל ההוא הוא ואקום או נשם או מה?
ועל איזה חוקיות לשמור כשאני מחבר אותם?

הייתי מעדיף להגיע אליך עם הרכב ובפעם הראשונה שניסינו להניע הוא ממש כמעט הניע אני משוכנע שיש כמה בדיקות שאפשר להריץ לםפניי שאני מפרק אותו ותופס מונית לנתניה

תודה

צביקה קרבורטור
26-09-09, 12:29
צביקה שלום
האם השינויי לקרבורטור סובארו כל כך נפוץ עד שיגיע גם עם מנוע יבוא לארץ?(אני חייב לציין, שאינני יודע, אני פעם ראשונה, רואה קרבורטור כזה בסמוראי שהוא קרבורטור היטאצי, אם כי ממבט נוסף הוא לא בטוח של סובארו אחד לאחד, והוא נראה לי מקורי מהיצרן ולא הסבה של איזה קוריאני, עם עיניים מלוכסנות.).
לגביי החשמל אם שמעתי את תקתוק הסולונואיד הרכב אמור להניע?, אין קשר לתקתוק הסולונוייד ולהתנעה, אך יש קשר לשמירה על סלד יציב בסרק, לאחר ההתנעה!).
ולגביי הואקומים האם ניפל ההוא הוא ואקום או נשם או מה?לא!
ועל איזה חוקיות לשמור כשאני מחבר אותם?

הייתי מעדיף להגיע אליך עם הרכב ובפעם הראשונה שניסינו להניע הוא ממש כמעט הניע אני משוכנע שיש כמה בדיקות שאפשר להריץ לםפניי שאני מפרק אותו ותופס מונית לנתניה

תודה

נתי שלום רב !
מומלץ שתגיע עם הרכב אלי, ולא עם הקרבורטור בלבד.
אך אני מבקש שתעלה תמונות נוספות של הקרבורטור, מארבע זוויות שונות, וממבט על :
מלפנים ומאחור , מהצד הפונה למכסה השסתומים, מהצד הפונה לכנף, ומהצד הפונה לקיר האש.
השתדל להתמקד מקרוב, ולפקס את התמונות, שיראו ברורות יותר, כולל החיבורים הלא מזוהים ושחתוכים, ושרובם ככולם מבוטלים, ולא ניתן ואין צורך לשחזרם, כי הם מחוברים לדגמי סמוראי שלא יובאו לארץ.
אני ממתין לתמונות נוספות.
בהצלחה.
צביקה
עריכה:
מבט נוסף בתמונות, נראה שהצוק האטומטי בקרבורטור זה, מבוסס על מי קירור ולא חשמל, מה שלא קיים בקרבורטור סובארו מקורי , לכן תמונות נוספות של חלקו האחורי של הקרבורטור, הקרוב לקיר האש, יעזרו מאד.
בברכה
צביקה

-->