PDA

צפייה בגרסה מלאה : תודה רבה לצוות רדיאטור מודיעין (ולעוד כמה חברים)

GodsFather
25-09-09, 19:34
ירון ואמנון - מליון תודות על העזרה היום.

כל מילה נוספת תמעיט בהכרת התודה שלי אליכם, על הסיוע והתמיכה.

למי שמתעניין בסיפור -

בתום מפגש ג'יפולוג טיילתי לי עם כמה חברים ביער, ליד מתקן השאיבה יש מעלה קטן, שעליתי אלף פעם בלי להגזים.
המעלה נטחן קצת לאחרונה וכשעליתי אותו היום, הרכב קצת קפץ וכתוצאה מכך נשברה ציריה אחורית ימנית ולא יכולתי לנסוע יותר. (את המעלה עצמו עליתי, למי שהיה ספק)

למי שיודע כמה עולה להביא גרר לשטח, יכול להבין את גודל המכה, בטח ובטח בשישי בערב.

טלפון קצר לאמנון והוא כבר יצא לחפש את ירון שיניע את הגרר שלהם שהיה כבר במפגש.
10 דקות (לא מגזים) והם התייצבו בקצה המעלה והרכב שלי הועלה על הגרר לכיוון היציאה.

שוב, תודה רבה על העזרה!

מקום נוסף לתודה יש גם ליונתןמצפה ואביו, דניאל הכוכב הכחול וזוגתו שתחיה, אודי, וחן צברי שדאגו לעודד אותי, להכין קפה ומאפה ולהעביר את הזמן הקצר עד שהחילוץ הגיע.

חברים - תודה רבה על הכל.

אמיר (שמחפש עכשיו ציריה ימנית אחורית לסמוראי 88 )

יונתןמצפה
25-09-09, 22:16
אמיר,
מקווה שהדרך הביתה עברה מהר והמכה לא תהיה יותר מדי גדולה...

חבל שלא יכלת להצטרף להמשך, נהניתי להכיר תא שטח קטן אבל עם המון דברים מעניינים. (בסופו של דבר המשכנו לבד)

דבר קטן- פעם הבאה שאתה נתקע, תשקיע יותר בלשתות את הקפה, ככה לפחות יהיה משהו אחד שהוא קצת יותר מר מההתקעות... זה עוזר! ;)

בהצלחה עם הצירייה,

בשמחות

יונתן

GodsFather
25-09-09, 22:30
חבל שלא יכלת להצטרף להמשך, נהניתי להכיר תא שטח קטן אבל עם המון דברים מעניינים. (בסופו של דבר המשכנו לבד)

מכיר את התא הזה , לשם חתרתי להגיע בסופו של דבר.

תודה על העידוד, סה"כ ציריה, לא ביג דיל.

עכשיו רק נשאר להחליט אם להזמין מחוזקות מחו"ל ועוד כמה צ'ופרים לסרן או לא...
:cool:

יונתןמצפה
25-09-09, 22:36
עכשיו רק נשאר להחליט אם להזמין מחוזקות מחו"ל
:cool:

ייתרונותיו של רכב ב'...

GodsFather
26-09-09, 15:15
וחסרונותיה של האבטלה :evil:

חן צברי
29-09-09, 22:56
באמת תודה גדולה לירון ואמנון שנחלצו לעזרתנו והגיעו עם המון נכונות ורצון טוב (וגם זכיתי על הדרך ב"טרמפ" חבל"ז :-D).

תודה גם לחבר'ה שנשארו עמנו (יותנן, סחטיין על הפריסה) ואף חזרו אח"כ בכדי לאסוף אותי.

יונתן, ההצעה שלך טובה לכל היתקעות אבל במקרה זה אמיר נשאר בתצפית בכדי לא לפספס את צוות החילוץ.

היום ראיתי את הציריה הסוררת. לפי איך שהיא נגזרה, מזל שזה רק ציריה ומיסב, בקלות יכלה להיטחן גם הביצה.

חן

יונתןמצפה
30-09-09, 00:21
יותנן, סחטיין על הפריסה
חן

פעם ראשונה שעושים כזה מיש-מש מהשם הפרטי שלי... (בשם משפחה אני כבר רגיל......)

לגבי הפריסה- זה עוד סיבה טובה להביא את אבא לאירועים כאלה. יחד עם עוד לא מעט סיבות. התודה מגיעה לו!

חן צברי
30-09-09, 17:27
תמיד יש פעם ראשונה... קצת רחמנות על אחינו הדיסלקטים.

לפחות הבנת שהתכוונתי אליך ;)

ד"ש לאבא.

GodsFather
30-09-09, 18:27
אם אני לא טועה , כשזה בענייני כתיבה אז זה דיסגרפיה, לא ?

ולמי שתוהה אודות תוצרים של עודף מומנט (או במילים אחרות, מה נשבר אצלי בסרן) - להלן התמונות

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=18379&stc=1&d=1254327801
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=18380&stc=1&d=1254327801

כרגע בטיפול מסור בסדנא של מורי.

דרך אגב, מסקנה נוספת מכל הסיפור הזה (מעבר לכך שהייתי צריך לנהוג מתון) היא שציריות מחוזקות היו גורסות חלקים אחרים בביצה ועדיף שהציריה תהיה החוליה החלשה מכל הסיפור.
הנעילה שלמה ובריאה וכך רוב החלקים בתוך הביצה.

-->