PDA

צפייה בגרסה מלאה : נטבוק לניווט שטח?

samuraiDP
26-09-09, 18:24
אני צריך לקנות נטבוק (מחשב בגודל מגוחך) לטובת לימודים,
חשבתי אולי אני כבר אוכל לרכב על הקנייה הזאת ולקנות גם מכשיר שמסוגל להתחבר לרכב (מבחינת עמידות ואמינות - יש לי סמוראי פתוח) ולהריץ תוכנת ניווט כלשהי,
יש לי כבר רסיבר ג'יפיאס מתחבר לUSB ותוכנת אוזי אקספלורר ברשיון מטיול באוסטרליה אז מבחינת התוכנה אני מסודר, השאלה הבעייתית היא המחשב - האם יש איזשהו מכשיר במחיר סביר (מתקרב למחירי הנטבוקים הזולים) שמסוגל להריץ אינטרנט, אופן אופיס / אופיס וגם להיות מספיק עמיד לנהיגת שטח?

תודה על התשובות,

דרור

GodsFather
27-09-09, 11:08
היה פה שרשור זהה לפני כמה שבועות. ההמלצה הייתה בעיקר על מחשב של ASUS.

המחשב עצמו מצוין כנטבוק אבל אני בספק אם הוא יחזיק מעמד ברכב פתוח ומטלטל כמו סמוראי , לטווח ארוך, אפילו שיש למחשב מנגנונים לבלימת זעזועים וכד'.

WILD 1
27-09-09, 11:51
חשוב שתוכל לצפות בצג באור יום כך שחשוב סוג הצג

בדקתי על ה MSI U100 שמשמש את אישתי בהרצאות ............

בגלל שהמסך הינו עם תאורת LED רואים אלף מונים יותר טוב מכל לפטופ יקר

זה באה עם XP HOME כך שכל התוכנות ניווט שהזכרת רצות

אשר לקפיצות רצוי שהמתקן יהיה משוכך

ניתון לקנות ב אינטרנט בפחות מחצי העלות בארץ אבל לא מקבלים מקלדת עברית וצריך להדביק את האותיות העבריות.

samuraiDP
27-09-09, 11:56
תודה על התגובות...

אין לי בעיה עם אותיות לא עבריות, איפה ראית את הMSI בחצי מהמחיר, זה מעניין...

השאלה הגדולה היא האם כדאי בכלל לעבוד על פלטפורמה כזאת לשטח? איזה התאמות כדאי לעשות? איזה התקן לרכב? האם נוח עם מחשב שהוא לא טאבלט? האם יש טאבלט שיכול להתאים לכל הדרישות שלי ובאיזה רמת מחיר??

שאלות קשות אני יודע, אבל בכל זאת... :)

GodsFather
27-09-09, 13:50
לא מקבלים מקלדת עברית וצריך להדביק את האותיות העבריות.

100 וקצת שקלים וחורטים לך את העברית באיזה צבע שתרצה על הנייד תוך פחות משעה ובצורה מקצועית, עדיף ממדבקות. יש כמה חנויות שמתעסקות עם זה באיזור צ'לנוב בת"א, מנסיון.

ofiredri
27-09-09, 15:40
ASUS 701 או 901 מסך 7 ו 9 אינץ' בהתאמה .
בדגמים אלה הדיסק הקשיח הוא פלאש, ללא חלקים נעים .
נפח הדיסק עד 20 גיגה שזה די והותר לנטבוק כולל תוכנת נווט. המחיר יחסית לנטבוקים, נמוך . חפש ב zap.co.il או באתרים בחו"ל.

מומלץ בחום .

-->