PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט ברקודה E12

adi-ros
28-09-09, 18:52
שלום לכולם,
לפני כשבועעים התחלתי בבניית ברקודה - עם שינויים קלים מכיוון שאני מתכנן לשים מנוע של סובארו E12 \ E10 ולא מנוע של אופנוע לפי התוכנית.

אני עובד כל יום קצת אחרי העבודה אז ההתקדמות היא לא כל כך מהירה אבל אחרי כל התקדמות אני אדאג לצלם ולהעלות.
אשמח אם תגידו את דעתכם - כולל שאלות שאולי לא חשבתי עליהם.
המשך שבוע טוב,

עידו לוריה
28-09-09, 18:57
שלום לכולם,
לפני כשבועעים התחלתי בבניית ברקודה - עם שינויים קלים מכיוון שאני מתכנן לשים מנוע של סובארו E12 \ E10 ולא מנוע של אופנוע לפי התוכנית.

אני עובד כל יום קצת אחרי העבודה אז ההתקדמות היא לא כל כך מהירה אבל אחרי כל התקדמות אני אדאג לצלם ולהעלות.
אשמח אם תגידו את דעתכם - כולל שאלות שאולי לא חשבתי עליהם.
המשך שבוע טוב,

עדי בהצלחה .
עידו

adi-ros
28-09-09, 19:00
קצת תמונות מכל מיני שלבים בבניה עד כה....

freeline
28-09-09, 19:19
אהלן עדי...

נראה יפה מאוד , תוכל לפרט איזה חומרים אתה משתמש?

תמשיך לעדכן.

ארי.

adi-ros
28-09-09, 19:26
שלום ארי,
עד כה השתמשתי-
צינור 1" עובי 2.6 ללא תפר
צינור 3\4" עובי 2.4 ללא תפר
פרופיל 30\30\1.5
פרופיל 25\25\1.5
ופלאחים.
מבחינת ציוד -
יש לי מסור שורף ומסור סרט ( למרות שאני לא מרבה להשתמש בו)
מקדחת עמוד עם רוב סוגי המקדחים ( ומה שאין הולכים לקנות)
רתכת CO
מערגלת
מכופפת (אבל אין לי את הידע המקצועי לכיפוף יחידות מורכבות אז זה קצת באסה :) )
פלזמה עד עובי 5 מ"מ
ואת הפלזה עד ל 8מ"מ אני צריך להשמיש כי לא השתמשתי בה כבר 5 שנים.

adi-ros
28-09-09, 19:36
אהלן עדי...

תמשיך לעדכן.

ארי.

סתם תמונות של ריתוכים ותושבת למשולשים הקדמיים

freeline
28-09-09, 19:55
שלום ארי,
עד כה השתמשתי-
צינור 1" עובי 2.6 ללא תפר
צינור 3\4" עובי 2.4 ללא תפר
פרופיל 30\30\1.5
פרופיל 25\25\1.5
ופלאחים.
מבחינת ציוד -
יש לי מסור שורף ומסור סרט ( למרות שאני לא מרבה להשתמש בו)
מקדחת עמוד עם רוב סוגי המקדחים ( ומה שאין הולכים לקנות)
רתכת CO
מערגלת
מכופפת (אבל אין לי את הידע המקצועי לכיפוף יחידות מורכבות אז זה קצת באסה :) )
פלזמה עד עובי 5 מ"מ
ואת הפלזה עד ל 8מ"מ אני צריך להשמיש כי לא השתמשתי בה כבר 5 שנים.

היי,

אתה בונה את הרכב למטרת תחרות או בשביל פאן?

ארי.

huski360
28-09-09, 20:52
שאלת טם- למה לא להשתמש במנוע של ג'אסטי 1.2 יותר נפוץ?

adi-ros
28-09-09, 22:39
ארי שלום ,
למטרת פאן - יש לנו קבוצה של 4 חבר'ה עם באגים שאנחנו יוצאים לטיולים.

חזקי שלום,
השאלה שלך היא מאד נבונה כי בדיוק כרגע אני די "תקוע" כי אני לא מצליח להשיג סובארית :)

אני מעוניין במנוע של E12 ( סובארית) מכיוון שאני מתכוון גם להשאיר את המשולשים המקורים ( עם תוספות קלות) , ולמיטב זכרוני הגיר נמצא בצד ימין לעומת גאסטי בצד שמאל ( עד כמה שאני זוכר).
לג'אסטי יש יתרון על הסובארית בכך שהוא יותר זול , זמין והשהקרבורטור לא מופנה לכיוון הנסיעה וככה הוא לא לוקח איתו המון חול ( לעומת הוסבארית). מבחינת מכלולים של המנוע ( חוץ מהגיר ) החלקים זהים (פרט לקאמשאפט) ככה שהזמינות לחלקים היא גבוהה מאד.היה רעיון להשתמש גם בגאסטי וגם באלפה סוד.

המשך שבוע טוב,

Porsche_Dude
28-09-09, 23:49
עדי, עבודת מסגרות מצוינת, כל הכבוד.
אשמח לדעת באיזו רתכת אתה משתמש.

אם תוכל לפרט את הסיבות בגללן אתה בוחר במנוע של רכב, זה יהיה נחמד.

בהצלחה בהמשך.

adi-ros
29-09-09, 05:31
עדי, עבודת מסגרות מצוינת, כל הכבוד.
אשמח לדעת באיזו רתכת אתה משתמש.

אם תוכל לפרט את הסיבות בגללן אתה בוחר במנוע של רכב, זה יהיה נחמד.

בהצלחה בהמשך.

בעיקרון יש שני רתכות MIG שאני משתמש בהם השוני בניהם הוא בעובי חוט , לפיקים וחומרים דקים ( 1.5 מ"מ ) אני משתמש ברתכת של "הונג" עם חוט 0.8 ולחומר עבה יותר עם חוט 1.0

אני מעדיף מנוע של אוטו מכיוון שיש לי ניסיון עם באגי מנוע אופנוע ( GSXR600 - שהמנוע למכירה במצב מעולה עם תושבת לבאגי עם מישהו מחפש) והוא לא מתאים לאופי של הטיולים שלנו אנחנו מטיילים מהבוקר עד הערב ואומנם יש המון כוח למנוע כזה אבל הוא לא מתהדר באמינותו בנסיעות ארוכות ורצופות - שלא חייבות להיות בפול גז...
ומנוע V של האופנועים גם לא מושך אותי במיוחד , אני מעדיף אמינות של סואברו :>
המנוע סובארית באופן מפתיע - נוסע טוב מאד , יש לי חבר עם מנוע E10 על באגי בנייה עצמית - בנייה טובה מאד שמשקל הבאגי הוא בסיבובת ה400 קילו והוא מגיע לרמת ביצועים גבוהה מאד עם המנוע הזה.ויש מספיק כוח.

המשך יום טוב,

Porsche_Dude
29-09-09, 08:25
תודה על ההסברים.

Artur.m
29-09-09, 12:32
שלום עדי !
ללא ספק עבודת מסגרות מצוינת , האם ישנה אפשרות לראות את "הבניה" לא בתמונות , ביום שאתה עובד עליה ??

בתודה ארתור !

adi-ros
29-09-09, 21:15
שלום עדי !
ללא ספק עבודת מסגרות מצוינת , האם ישנה אפשרות לראות את "הבניה" לא בתמונות , ביום שאתה עובד עליה ??

בתודה ארתור !

אתה מוזמן :>
היום התקדמתי עם הדוושות תבוא תלחץ קצת :>

היום היתה התקדמות בדוושות ובתושבות של הבולמים צרפתי כמה תמונות....
השמיעו את דעתכם...

adi-ros
29-09-09, 21:52
שבת שלום לכולם,

התחלתי לפני שבועיים בבנית ברקודה עם כמה שינויים כי כמו שאמרתי כבר בעבר - אני מתכוון לשים מנוע של סובארית- E12 ולא מנוע של אופנוע - מסיבות מסויימות.

בכל אופן סיימתי עם השלדה והכלוב ועכשיו אני רוצה להזמין בולמים.
בתוכנית ממליצים על קויילאוברים של פוקס לפי דגם - fox 980-99-010

חיפוש מהיר באינטרנט העלה את האתר הבא-
http://www.offroadwarehouse.com/products/sfID1/12/sfID2/113/sfID3/98/productID/115 (http://www.offroadwarehouse.com/products/sfID1/12/sfID2/113/sfID3/98/productID/115)

רציתי לדעת האם יש להשיג בארץ את הבולם ואם מישהו מכיר איפה יש בארץ והאם המחיר ( 342 דולר ללא הקפיץ) הוא הגיוני לבולם אחד.

אני רוצה גם לצרף כמה תמונות של הפרוייקט עכשיו אבל אני לא יודע איך מעלים את התמונות , אשמח להסבר קצרצר,

המשך שבוע טוב,

אדי שלום
"אווט בק טכנולוגית" היבואן הרישמי של FOX בארץ וגם עם המחיר קצת יותר גבוה שווה (שרות אחריות וכו')
לגבי העלאת תמונות כאשר אתה כותב את העודה אז יש לך מתחת חלון "צרף קבצים" תלחץ על הכפתור "ניהול קבצים מצורפים" יפתח לך חלון "ניהול קבצים מצורפים " בחלון זה יש את כל האופציות להעלאת קבצים לאתר.
עידו

תודה עידו,
יש עוד מישהו שמכיר ?

עידו לוריה
30-09-09, 21:38
אתה מוזמן :>
היום התקדמתי עם הדוושות תבוא תלחץ קצת :>

היום היתה התקדמות בדוושות ובתושבות של הבולמים צרפתי כמה תמונות....
השמיעו את דעתכם...

עדי נראה טוב, אבל למה לתושבות בולם ברזל בעובי 5 מ"מ (עם אני לא טועה) 2.5 מ"מ עם שיבה בעובי 2.5 מ"מ מרותכת בחור של הבורג מספיק חזק וחצי משקל.
עידו

adi-ros
30-09-09, 23:13
עדי נראה טוב, אבל למה לתושבות בולם ברזל בעובי 5 מ"מ (עם אני לא טועה) 2.5 מ"מ עם שיבה בעובי 2.5 מ"מ מרותכת בחור של הבורג מספיק חזק וחצי משקל.
עידו

אתה לא טועה זה באמת 5 מ"מ.
אני משתדל להצמד לתוכנית למרות שיש שם כמה דברים שגם אני קצת לא מבין אבל נראה לי שהכי חכם זה להצמד לתוכנית - חשבתי לקדוח עוד משהו כמו שני חורים בצדדים כדי לתת לזה צורה קצת יותר יפה , המשקל בחלקים הקטנים פחות מעניין אותי כי אני לא מתכוון להתחרות שכל גרם יהיה משמעותי.

בנתיים התחלתי להתעסק עם המשולשים הקדמיים - היום למדתי את התוכנית ושל המשולשים אולי מחר בע"ה אם יהיה זמן אני יתחיל בעבודה עליהם.
עידו רציתי לשאול שאלה לגבי החיבור של הברגי עין למשולש,
לפי התוכנית אני צריך להכין תותב שיכנס לתוך הצינור שבתוכו יש הברגה לבורג עין.
השאלה כמה משמעותי זה יהיה אם אני ירתך לשם אום?
(אני שואל כי יש לי חבר שריתך לצינור אצלו פלאח עובי 5 מ"מ ועשה לו הברזה ועד היום לא קרה כלום וזאת באגי שחצי מהזמן שהיא נוסעת היא באוויר מקפיצה לקפיצה)
(אני מבין שהתותב יותר טוב מכיוון שיש לו יותר בשר להברגה )
מה דעתך ?

עידו לוריה
01-10-09, 07:49
אתה לא טועה זה באמת 5 מ"מ.
אני משתדל להצמד לתוכנית למרות שיש שם כמה דברים שגם אני קצת לא מבין אבל נראה לי שהכי חכם זה להצמד לתוכנית - חשבתי לקדוח עוד משהו כמו שני חורים בצדדים כדי לתת לזה צורה קצת יותר יפה , המשקל בחלקים הקטנים פחות מעניין אותי כי אני לא מתכוון להתחרות שכל גרם יהיה משמעותי.

בנתיים התחלתי להתעסק עם המשולשים הקדמיים - היום למדתי את התוכנית ושל המשולשים אולי מחר בע"ה אם יהיה זמן אני יתחיל בעבודה עליהם.
עידו רציתי לשאול שאלה לגבי החיבור של הברגי עין למשולש,
לפי התוכנית אני צריך להכין תותב שיכנס לתוך הצינור שבתוכו יש הברגה לבורג עין.
השאלה כמה משמעותי זה יהיה אם אני ירתך לשם אום?
(אני שואל כי יש לי חבר שריתך לצינור אצלו פלאח עובי 5 מ"מ ועשה לו הברזה ועד היום לא קרה כלום וזאת באגי שחצי מהזמן שהיא נוסעת היא באוויר מקפיצה לקפיצה)
(אני מבין שהתותב יותר טוב מכיוון שיש לו יותר בשר להברגה )
מה דעתך ?

לפי דעתי תעשה מה שכול העולם עושה ובמקרה הזה אל תחסוך ותשים בוקסה כמו שצריך ,לבנות משולש חדש בגלל הברגה או שבר של פרונט תוך כדי נסיעה זה רע יותר מליצר בוקסה או 4 או 8 , בסיס של כלי (וגם למטרות שעושים )חשוב שהיה טוב כמה שאפשר.
עידו .

adi-ros
01-10-09, 18:17
לבנות משולש חדש בגלל הברגה או שבר של פרונט תוך כדי נסיעה זה רע יותר מליצר בוקסה או 4 או 8 , בסיס של כלי (וגם למטרות שעושים )חשוב שהיה טוב כמה שאפשר.
עידו .

צודק.
היום התחלתי להתעסק עם המשולשים ומחר אני מזמין את הברגי עין אז אני יתעסק בבוקסות.

באקט מרוצים של OMP שעומד בתקן, סביר לקנות ב1400 שקל ? ( כחדש, לא חדש אבל מעולם לא הורכב )

OP2000
01-10-09, 18:43
צודק.
היום התחלתי להתעסק עם המשולשים ומחר אני מזמין את הברגי עין אז אני יתעסק בבוקסות.

באקט מרוצים של OMP שעומד בתקן, סביר לקנות ב1400 שקל ? ( כחדש, לא חדש אבל מעולם לא הורכב )

אם המושב תקין ותאריך הייצור לא עתיק מדי אז נראה לי שכן, ואם אתה לא מעוניין במושב אשמח אם תפנה אותו לכיוון שלי ;)

ינון
01-10-09, 18:49
ליצור יש מאין כל הכבוד הלוואי שיהיה לי את המקום והידע.
ינון

adi-ros
01-10-09, 18:52
אם המושב תקין ותאריך הייצור לא עתיק מדי אז נראה לי שכן, ואם אתה לא מעוניין במושב אשמח אם תפנה אותו לכיוון שלי ;)

שבוע הב אני אראה אותו ואדע יותר פרטים , אם לא יסתדר לי אני ישלח לך הודעה פרטית.

sidewinder
01-10-09, 20:25
עדי שלום
אם אתה מאזור הדרום וצריך ג'יג למשולשים של הברקודה אתה מוזמן ליצור קשר

יוסי

adi-ros
09-10-09, 15:39
שלום לכולם,
אחרי שנמצאה סובארית עם כרטיס אד"י מתאים התחלתי סוף סוף בעבודה על המנוע והחלק האחורי.
רוב השבוע התעסקתי בחילוץ ברגים שנשברו\נגזרו וזה לקח הרבה זמן.
אחרי שסיימתי עם הברגים התחלתי למקם את המנוע על השלדה וכרגע הוא מחובר בחלקו הקדמי על התושבות ובחלק האחורי על פרופיל עם שני תושבות שהחלפתי את התושבות המקוריות לתושבות פחות גמישות.
לא רציתי לעשות ללא תושבות לגמריי למרות שזה נותן תגובה טובה יותר זה מעביר ויברציות לשלדה ולנהג לכן החלטתי להחליף את המקוריות בקשיחות יותר וככה להגיע לעמק השווה בין הזמינות לנוחות.

הברזל עגול בתמונה לא קבוע שמתי אותו רק כדי לראות בדיוק איך אני רוצה להתקדם עם החלק האחורי.
אשמח לשמוע את דעתכם,
עדי.

adi-ros
11-10-09, 20:31
עדכון מהיום,

אחרי שהחלטתי איך אני רוצה להמשיך עם החלק האחורי ואחרי ששרטטתי הכל התחלתי בעבודה.
כיפפתי את הקשת האחורית וחיברתי אותה לשלדה - מחר אני יעבוד על החיזוקים שלה ועל חיבור התושבות לשלדה.
מצורפת תמונה.
אשמח לשמוע את דעתכם.

adi-ros
14-10-09, 21:11
אוקיי אז נכון להיום ב14-10-09 סיימתי את החלק האחורי - נשארו עוד כמה ריתוכים אבל באופן כללי זה די גמור.
מכיוון שיש לי בעיה ואני לא מוצא איזה גלגל שיניים שנהרס במחרטה ועל האלטרנטיבה שיש לי ביד רוצים הרבה כסף שאולי כבר לא שווה אז השלב הבא משולשים -יקח זמן עד שאני ימצא פתרון לעבודות חרטות.
צרפתי תמונות של הבאגי נכון להיום....

אם אתם עדין מתעניינים בפרוייקט הזה בכלל..............

יקיר גרין
14-10-09, 21:18
אם אתם עדין מתעניינים בפרוייקט הזה בכלל..............

מתעניינים מאוד!!!
אנא המשך לעדכן!

adi-ros
14-10-09, 21:28
מתעניינים מאוד!!!
אנא המשך לעדכן!

עוד תמונות,

Porsche_Dude
14-10-09, 21:53
פרויקט נהדר, המשך לעדכן.

eilonoz
15-10-09, 21:00
עדי
יש לי כמה שאלות מתוך עניין
איזה מתלה אתה בונה מאחור? מה בערך יהיה המהלך שלו? באיזה ציריות אתה משתמש?

תודה
אילון

עידו לוריה
15-10-09, 21:46
עדי
יש לי כמה שאלות מתוך עניין
איזה מתלה אתה בונה מאחור? מה בערך יהיה המהלך שלו? באיזה ציריות אתה משתמש?

תודה
אילון

אני לא עדי ,אבל רואים בתמונות זה המתלה האורגינלי של הסובארו עם הציריות האורגינליות ,ברקסים ,או בקיצור כל המכלול קומפלט של הסובארו .
עידו

adi-ros
15-10-09, 22:09
אני לא עדי ,אבל רואים בתמונות זה המתלה האורגינלי של הסובארו עם הציריות האורגינליות ,ברקסים ,או בקיצור כל המכלול קומפלט של הסובארו .
עידו

הוא לא עדי הוא עידו - אבל זה קרוב...
אבל הוא צודק , מאחורה נשארו המשולשים האורגינלים מהסיבה שאני מייעד את הבאגי רק לשבילים ואז אני לא צריך מהלך מתלה גדול מידי .
עם המשולש הנוכחי אני מגיע ל20 ס"מ (+-) וזה מספיק לי.
לא כדאי להחליף את המשולשים מכיוון שיש ציריה אחת קצרה (17 ס"מ).

Porsche_Dude
17-10-09, 14:13
השאלה מה טיב המתלים על רכב שכזה.

אתה בטוח שזה יתאים לאופי הנסיעה?(חס וחלילה שלא תתהפך בסיבוב חד).

adi-ros
17-10-09, 18:34
השאלה מה טיב המתלים על רכב שכזה.

אתה בטוח שזה יתאים לאופי הנסיעה?(חס וחלילה שלא תתהפך בסיבוב חד).

כלמה שיתהפך בסיבוב חד ?
מהלך מתלה (אחורי) קצר לא משפיע על יציבות בסיבוב - והמלך יהיה משהו כמו 27 ס"מ.

בכל אופן בין לבין התווסף לנו בן חדש למשפחה - הוסקוורנה WR360.
אחרי שיפוץ קרבורטור עשינו כמה סיבובים (מאד מעניינים ויש גם סרטים אם זה מעניין אותכם...)
ופרקנו את השלדה מחר כמה ריתוכים לתושבות מגנים ואז ניקוי חול וצבע בתנור.יהיה כלי מעניין שיצבע אדום לבן - שכנראה שהבאגי תצבע באדום לבן.

Porsche_Dude
17-10-09, 19:12
כלי מעניין.. דו"פ?

תתחדש

adi-ros
18-10-09, 05:25
כלי מעניין.. דו"פ?

תתחדש

תודה,צרפתי קצת תמונות וסרטון .
כמובן שאפשר להוציא מהאופנוע יותר ממה שרואים בסרטןו - אבל צריך נהג טוב :>

http://www.youtube.com/watch?v=ORVcYXAUNew

adi-ros
06-11-09, 17:29
אחרי מנוחה (סיום פורייקט שיפוץ ההוקסוורנה - אם תרצו תמונות גם של זה אש יש )

עבדתי היום על המשולשים הקדמיים העליונים.

מצורפות תמונות,

שבת שלום,
עדי

באגי 1600
25-11-09, 13:54
אחי אתה מעמק הירדן ?

adi-ros
26-11-09, 22:34
אחי אתה מעמק הירדן ?

אני מחדרה,
אז אחרי תקופה שלא עבדתי על הבאגי מצאתי לי השבוע קצת זמן וסיימתי את המשולשים הקדמיים.
מצורפות תמונות.
עכשיו קינגפין ונאבות :P

Porsche_Dude
28-11-09, 20:26
נראה טוב..

אתה משתמש בZ11 2.5?

adi-ros
28-11-09, 21:38
נראה טוב..

אתה משתמש בZ11 2.5?

לבאגי אני משתמש בCO
אבל בבית מלאכה אנחנו משתמשים בכל מיני סוגי אלק' תלוי באופי העבודה.

Porsche_Dude
28-11-09, 22:28
לרגע החבילת אלק' שם הטעתה אותי :D

בהצלחה בהמשך!

adi-ros
29-11-09, 19:50
שאלה קטנה לגבי הבולמים הקדמיים.

האם בולמי בילשטיין 6100 10" יעשו את העבודה כמו שצריך ?

sidewinder
30-11-09, 21:40
עדי
כן הם אמורים לעשות את העבודה אם תקח את הCOIL-OVER שלהם וכמובן שינוי תושבות הבולמים לפי האורך של ה6100

יוסי

adi-ros
30-11-09, 22:16
עדי
כן הם אמורים לעשות את העבודה אם תקח את הCOIL-OVER שלהם וכמובן שינוי תושבות הבולמים לפי האורך של ה6100

יוסי

יוסי שלום !
כיף לראות שאתה עוקב :>
לגבי המיקום - עדין לא מיקמתי תושבת בולם כי לא היתי סגור על איזה בולם אשתמש אז זה בסדר.
הגעתי להחלטה על הבולם הזה כי ממילא אין לי מהלך מתלה גדול מאחורה מכיוון שהשתמשתי במשולשים של הסובארית ולא חשבתי שיהיה הגיוני לעשות מקדימה מהלך מתלה של 50 ס"מ ומאחורה של 27 .
מה אתה אומר בנושא ?

adi-ros
03-12-09, 21:49
עדכון קליל...

עידו לוריה
03-12-09, 23:21
עדי תגיד אתה בונה טנק :D
מה זה העובי הזה (אני מנחש 8 /10 מ"מ) תסלח לי ובלי להעליב אבל פח 2.5 מ"מ + חיזוקי שיבות סביב החורים באותו עובי היה מספיק מעל הראש (עדיף מ ST -52 או ST-37 ).
עידו

הצפרדע
03-12-09, 23:24
כן, לרכב כזה זה באמת אוברקיל.

זה היה יכול להתאים לאיזה טרופי טראק ששוקל 2.5-3 טון.....

adi-ros
04-12-09, 07:11
עדי תגיד אתה בונה טנק :D
מה זה העובי הזה (אני מנחש 8 /10 מ"מ) תסלח לי ובלי להעליב אבל פח 2.5 מ"מ + חיזוקי שיבות סביב החורים באותו עובי היה מספיק מעל הראש (עדיף מ ST -52 או ST-37 ).
עידו

עידו וברוך בוקר טוב,
העובי הוא 6 מ"מ.
ולגבי החלוקת משקל - גם ככה יש יותר מידי משקל אחורה ואני לא מחפש לחסך משקל בחזית ( אחרי הכל אני רוצה שההגה יעשה משהו :)).

המשך יום טוב,

עידו לוריה
04-12-09, 10:43
עידו וברוך בוקר טוב,
העובי הוא 6 מ"מ.
ולגבי החלוקת משקל - גם ככה יש יותר מידי משקל אחורה ואני לא מחפש לחסך משקל בחזית ( אחרי הכל אני רוצה שההגה יעשה משהו :)).

המשך יום טוב,

תרוץ גרוע:D
תמיד קל יותר לאוסיף משקל חסר מאשר להריד משקל קיים , נקודה למחשבה והפעם בחינם;)
עידו

adi-ros
04-12-09, 18:15
תרוץ גרוע:D
תמיד קל יותר לאוסיף משקל חסר מאשר להריד משקל קיים , נקודה למחשבה והפעם בחינם;)
עידו

עידו ערב טוב,
אני לא מאמין בתרוצים ואני שמח לשמוע ביקורת בונה.

שבת שלום,
עדי.

sidewinder
04-12-09, 21:03
עידו
תמשיך לפי התוכניות ותן לכולם לקנא ;):p:p

אם תחליט שאתה רוצה שרטוטים לחיתוך לייזר תגיד יש לי

יוסי

adi-ros
05-12-09, 15:51
עידו
תמשיך לפי התוכניות ותן לכולם לקנא ;):p:p

אם תחליט שאתה רוצה שרטוטים לחיתוך לייזר תגיד יש לי

יוסי

יוסי שבת שלום,
אני אוהב לייצר אותם לבד.אומנם לוקח הרבה זמן והורס מקדחי כוס אבל לא נורא :>
בכל אופן תודה רבה !

כרגע אני מחפש גאנטים של תום קאר . מישהו יודע איפה אפשר לקנות 2 גאנטים קדמיים ו2 אחוריים הדגם הרחב של התום קאר ? (לדעתי זה התום קאר היחיד עם הגאנט הרחב מאחורה )

Porsche_Dude
05-12-09, 20:42
עדי, למה לקנות ג'אנטים במידה מיוחדת?(אם זה הטומקאר היחידי שהוא בעל הג'אנטים האלה- סביר להניח שאין מבחר צמיגים).

במקומך הייתי שוקל לקחת ג'אנטים במידה נפוצה יחסית כדי שיהיה לך מבחר של צמיגים.

adi-ros
06-12-09, 05:28
עדי, למה לקנות ג'אנטים במידה מיוחדת?(אם זה הטומקאר היחידי שהוא בעל הג'אנטים האלה- סביר להניח שאין מבחר צמיגים).

במקומך הייתי שוקל לקחת ג'אנטים במידה נפוצה יחסית כדי שיהיה לך מבחר של צמיגים.

לא כתבתי את זה נכון.
בדגם יחיד של הטום קאר ( לא הדגם שיש לו מקום לשני אנשים ) יש גאנט וצמיג יותר רחב.
אלה הגאנטים והצמיגים של הדגם שאני רוצה -
http://bridal.aruba.com/pictures/Tomcar1.jpg

adi-ros
21-12-09, 18:40
קצת תמונות עדכניות.

היום קיבלתי סוף סוף את הבולמים (בילשטיין 10" ) ואת הכסא ספרקו.

Porsche_Dude
22-12-09, 20:16
איך מתקדם הפרויקט? הכל הולך טוב וע"פ התוכניות?

מתי להערכתך נראה אותה נוסעת? :D

בהצלחה בהמשך!

adi-ros
22-12-09, 23:11
איך מתקדם הפרויקט? הכל הולך טוב וע"פ התוכניות?

מתי להערכתך נראה אותה נוסעת? :D

בהצלחה בהמשך!

כבר לא עובד לפי התוכנית.
הולך לא רע.
היום העמדתי אותה על גלגלים.

adi-ros
11-01-10, 21:14
שלום לכולם!

לא נרדמתי , פשוט אין לי כל כך הרבה זמן לעבוד בימים אלו.
קצת עידכונים, בעיקר תמונות:P

יש הגה , יש כסא והיום התחלתי את המערכת הילוכים - חיברתי הכל והכל עובד מחר אם יהיה זמן (ומחרטה) אז אני ישפר אותה כמו שצריך.

המשך שבוע טוב :>

Porsche_Dude
12-01-10, 16:41
למה בחרת הגה כל כך קטן ובצורה הזאת? הוא נוח לך?
יש לי ניסיון איתו מהקארטינג ואני לא ממש אוהב את הצורה הזאת.

ההבדלים במהלכי המתלה בין האחורי והקדמי לא יצרו בעיות בהתנהגות של הבאגי?

שמח לראות שיש התקדמות, בהצלחה בהמשך.

adi-ros
12-01-10, 20:41
למה בחרת הגה כל כך קטן ובצורה הזאת? הוא נוח לך?
יש לי ניסיון איתו מהקארטינג ואני לא ממש אוהב את הצורה הזאת.

ההבדלים במהלכי המתלה בין האחורי והקדמי לא יצרו בעיות בהתנהגות של הבאגי?

שמח לראות שיש התקדמות, בהצלחה בהמשך.

ההגה פורק מבאגי קודמת ששם הוא היה מאד מאד נוח. מה גם שאין יותר מידי מקום להכניס הגה גדול יותר.
עדיף היה עם היה מהלך מתלה אחורי כמו הקדמי אבל מסיבות כאלה ואחרות - בעיקר של תקציב הוחלט להשאיר את החלק האחורי כמו שהוא.
אני לא מתכוון להתחרות , זאת באגי לטיולי שבת ככה שזה מספיק.

adi-ros
26-03-10, 08:56
שלום לכולם,
אחרי חודשיים שלא עדכנתי אני חוזר אליכם עם שאלה,
בחודשיים האלה לא יצא לי הרבה לעבוד אבל הבאגי כבר בשלביים הסופיים.
נשאר רק -
לסיים פחחות
למקם את הרתמה
למקם מטף כיבוי אש
להעביר את כל החשמל בשרשורים
לנקז ברקסים
להשלים עוד כמה ריתוכים
לקנות צמיגים
לחרוט עוד 2 אוקולונים לידית הילוכים
לקבע את הוונטה
להזמין ברגים ואומים לפי מידות לכל הבאגי

שני שאלות לי אליכם,
1- את הפחים החלטתי שאני ממקם בין הצינורות של הבאגי (שהבאגי תצבע שהפחים בשחור והצינורות בכתום כמו של למבורגיני ) ואז הבאגי תראה טוב,לדעתי.
מכיוון שאין לי גיליוטינה ואת כל החיתוכים אני עושה לבד עם דיסק וגם את הכיפופים של הפחים אני עושה כמו פעם נוצרים רווחים קטנים _ לא יותר ממילימטר וחצי. השאלה שלי היא האם כדאי למלא את הרווח במרק פחיים או בחומר שאמרו לי שנקרא "דום-דום" משהו כמו סיליקון כזה.
התיעצתי עם כמה פחיים פה באזור חלק אומרים שהמרק פחחים יסדק וחלק אומרים שאין בעיה איתו.אשמח לשמוע את דעתכם.

2- התכנון בתחילת הפרוייקט היה לפרק את כל הבאגי ולשלוח לצביעה יבשה באבקה.מכיוון שיש התחיבויות בחיים שלפעמים אי אפשר לצפות , החלטתי לוותר על זה ולצבוע בעצמי בתנור של אחד המוסכים פה באזור חשבתי לקבל ממכם טיפים לגבי איזה צבע הכי טוב- יסוד ועליון.

צרפתי 2 תמונות של הפחים כדי שתראו את הרווחים שדיברתי אליהם.יש לציין שאין הרבה רווחים , ב3 מקומות בלבד.
בערב אני יעלה עוד תמונות שתראו מה התקדמתי בחודשיים האלה,
*בתמונה שרואים את הפחים מקרוב - הפח האמצעי לא מחובר הוא סתם שוכב שם בגלל זה זה נראה שיש רווח גדול

חג שמח !
עדי,

עידו לוריה
26-03-10, 10:29
עדי שלום נראה טוב מאוד.

1- את הפחים החלטתי שאני ממקם בין הצינורות של הבאגי (שהבאגי תצבע שהפחים בשחור והצינורות בכתום כמו של למבורגיני ) ואז הבאגי תראה טוב,לדעתי.
מכיוון שאין לי גיליוטינה ואת כל החיתוכים אני עושה לבד עם דיסק וגם את הכיפופים של הפחים אני עושה כמו פעם נוצרים רווחים קטנים _ לא יותר ממילימטר וחצי. השאלה שלי היא האם כדאי למלא את הרווח במרק פחיים או בחומר שאמרו לי שנקרא "דום-דום" משהו כמו סיליקון כזה.
התיעצתי עם כמה פחיים פה באזור חלק אומרים שהמרק פחחים יסדק וחלק אומרים שאין בעיה איתו.אשמח לשמוע את דעתכם.

סיקה פלקס יעשה את העבודה זה כמו סיליקון אבל יש לו יכולת התארכות/התקבצות של 25% בתפר .

2- התכנון בתחילת הפרוייקט היה לפרק את כל הבאגי ולשלוח לצביעה יבשה באבקה.מכיוון שיש התחיבויות בחיים שלפעמים אי אפשר לצפות , החלטתי לוותר על זה ולצבוע בעצמי בתנור של אחד המוסכים פה באזור חשבתי לקבל ממכם טיפים לגבי איזה צבע הכי טוב- יסוד ועליון.

יסוד אנטירוסט עליון צבע שלרכב עם מקשה או אפוקסי .
עידו

adi-ros
26-03-10, 11:05
עדי שלום נראה טוב מאוד.

סיקה פלקס יעשה את העבודה זה כמו סיליקון אבל יש לו יכולת התארכות/התקבצות של 25% בתפר .

יסוד אנטירוסט עליון צבע שלרכב עם מקשה או אפוקסי .
עידו

עידו תודה,
אם אני לא טועה את הסיקה אי אפשר ללטש לאחר ההתיבשות נכון ?

OP2000
26-03-10, 12:28
עידו תודה,
אם אני לא טועה את הסיקה אי אפשר ללטש לאחר ההתיבשות נכון ?

עדי, הסיקה פלקס כשמו הוא חומר גמיש ולא ניתן לליטוש/שיוף , אני הייתי ממליץ לך ליישם אותו בסוף התהליך ממש לפני הצביעה הסופית.

תעשה כמה ניסיונות לפני שאתה מתחיל לעבוד על המרכב עצמו אפשר להחליק את החומר באמצעות האצבעות, תשתמש בכפפות מנתחים וכוס מים להרטיב מדי פעם את האצבע.

אחלה ברקודה יצאה לך , כל הכבוד.
*

adi-ros
26-03-10, 16:27
תודה על התשובות,
צרפתי עוד כמה תמונות,

freeline
26-03-10, 18:51
היי עדי,

כל הכבוד על בניה!!

ארי.

Porsche_Dude
28-03-10, 00:02
התקדמות טובה מאוד, אני מקנא בך שאתה כבר לקראת הסוף :D

שיהיה בהצלחה בהמשך.

adi-ros
17-05-10, 18:50
שלום לכולם,
הפרוייקט מתקדם אט אט (אין כל כך הרבה זמן לעבוד על הבאגי )
והתחילו לרוץ לי מחשבות לא טובות לגבי המנוע.
המנוע (סובארו 1000 סמק 3 בוכנות ) מתפקד לא רע בכלל ומהנסיעות הקצרות שבם ניסיתי כל מיני מצבים הוא דווקא לא רע.
הבעיה במנוע הזה היא שאני לא יכול לשים גאנט גדול 10" עם צמיג שטח.
הייעוד של הבאגי הוא טיולים ארוכים ( כ6-8 שעות כל טיול ) לא בשבילי כורכר ובהחלט שאני גם רוצה בוץ.
ולכן אני שוקל להחליף מנוע למנוע יותר גדול ( על הפרק מנוע של אפלאוז ) אבל אני עדין מתלבט.חשבתי גם על מנוע טורבו דיזל (1.9 טורבו דיזל של קנגו ) כי חשוב לי מאד נושא האמינות בנוסף לכוח.יש לציין שאני גם חושב שאולי כדאי לסיים אותה ככה עם המנוע הזה ולתת לו לההרס ואחר כך להחליף אבל מצד שני היא לפני צבע ולפני פינישים אז אולי כדאי עכשיו לבצע את ההחלפה.

הייתי שמח לשמוע את דעתכם בנושא ומה אתם חושבים.

חג שמח,
עדי.

kobiarava
17-05-10, 19:47
מנוע דיזל הוא רעיון רע, כמו גם מנוע דייהאטסו. אם אתה רוצה יותר כח, לך על מנוע סובארו יותר גדול, 1600/1800, יתנו לך את כל הכח שאתה תצטרך.

קובי

adi-ros
17-05-10, 20:03
מנוע דיזל הוא רעיון רע, כמו גם מנוע דייהאטסו. אם אתה רוצה יותר כח, לך על מנוע סובארו יותר גדול, 1600/1800, יתנו לך את כל הכח שאתה תצטרך.

קובי

אוקיי תודה קובי , האמת שגם הלכתי לעשות סיבוב אצל חברים באזור תעשייה לשמוע חוות דעת ובאמת כולם אמרו אותו דבר - דיזל רעיון רע והאפלאוז גם לא מוצלח.
הציעו טרנספורטר , סוזוקי באלנו , הונדה 1600.

אני גם לא סגור על הזרקה או קרבורטור, חשבתי על לגאסי 2.0

מה אתם אומרים ?
-הוספתי תמונות של הגאנט הקדמי 14" עם הצמיג.
הוספתי גם תמונה של הצמיג והגאנט האחורי. הצמיג האחורי זה של טרקטורון קוטר פנימי 12" וקוטר חיצוני 24" . את הגאנט אני הכנתי משני גאנטים.

adi-ros
18-05-10, 14:43
מה אתם אומרים על אימפרזה 1.6 ?
או אם אני אמצא B4 ?

עידו לוריה
18-05-10, 14:47
שתי בחירות מוצלחות .
עידו

kobiarava
18-05-10, 17:14
קח בחשבון, ששני המנועים שהזכרת הם מנועים מוזרקים, שידרשו גם צמה מורכבת ומחשב. אם אתה מעוניין לשמור על הפשטות, עדיף להישאר בתחום המנועים מוזני הקרבורטור, כלומר מנועים מליאונה, DL או לגאסי משנתון מוקדם.
צור איתי קשר אם מעניין אותך מנוע 1600 משופץ מושלם, יש אצלי אחד שוכב בצד.

קובי

adi-ros
21-05-10, 19:14
צור איתי קשר אם מעניין אותך מנוע 1600 משופץ מושלם, יש אצלי אחד שוכב בצד.

קובי

אז אחרי שהמנוע של קובי עשה את דרכו מהערבה לחדרה (דרך ערוגות ) אפשר להתקדם.
מדובר על מנוע 1.6 של ליאונה עם גיר אוטומת של סובארו טנדר.
אני מתלבט איזה משולשים לעשות, שני משולשים כפולים , או משלוש נגרר (ככה קוראים לו לדעתי ).

שבת שלום ,
עדי.

kobiarava
22-05-10, 18:37
אז אחרי שהמנוע של קובי עשה את דרכו מהערבה לחדרה (דרך ערוגות ) אפשר להתקדם.
מדובר על מנוע 1.6 של ליאונה עם גיר אוטומת של סובארו טנדר.
אני מתלבט איזה משולשים לעשות, שני משולשים כפולים , או משלוש נגרר (ככה קוראים לו לדעתי ).

שבת שלום ,
עדי.

עדי, אני לא יודע אם הטעות היא בכתיב או בזיהוי (לא סביר), אבל הגיר הוא ידני 4 הילוכים כמובן

קובי

adi-ros
22-05-10, 20:42
עדי, אני לא יודע אם הטעות היא בכתיב או בזיהוי (לא סביר), אבל הגיר הוא ידני 4 הילוכים כמובן

קובי

שלום קובי,
אין טעות. אני בסוף לא משתמש בגיר שלך.
הוא גדול מידי ( פיזית ) הגיר האוטומט קצר יותר ב17 ס"מ.

שבוע טוב!!!

adi-ros
23-05-10, 01:49
שלום קובי,
אין טעות. אני בסוף לא משתמש בגיר שלך.
הוא גדול מידי ( פיזית ) הגיר האוטומט קצר יותר ב17 ס"מ.

שבוע טוב!!!

מעניין לעניין באותו עניין, מישהו יודע איך מפרקים את הגלגל תנופה של גיר אוטומת (סובארו טנדר ) מהמנוע ? אין שם ברגים כמו בגלגל תנופה של הגיר הרגיל....

לילה טוב,אני לא רגיל להיות ער בשעות האלה
עדי

עידן הגז
23-05-10, 07:12
מעניין לעניין באותו עניין, מישהו יודע איך מפרקים את הגלגל תנופה של גיר אוטומת (סובארו טנדר ) מהמנוע ? אין שם ברגים כמו בגלגל תנופה של הגיר הרגיל....

לילה טוב,אני לא רגיל להיות ער בשעות האלה
עדי

כנראה בגלל השעה המאוחרת:p-קודם כל מפרקים את הטורק ע"י 4 ברגים מהצד "השני"של

המנוע מכיון הסעפת יניקה אם אתה עומד מול הפולי מצד שמאל ישנו "חור" באוזינג של המנוע

שדרכו פותחים את הטורק.צריך לסובב כל פעם רבע סיבוב עד שאתה פותח את כולם

לאחר שהטורק יצא יש בדיוק את אותם ברגים כמו בגלגל תנופה רגיל

רק יותר קצרים-בהצלחה!

adi-ros
23-05-10, 22:03
כנראה בגלל השעה המאוחרת:p-קודם כל מפרקים את הטורק ע"י 4 ברגים מהצד "השני"של

המנוע מכיון הסעפת יניקה אם אתה עומד מול הפולי מצד שמאל ישנו "חור" באוזינג של המנוע

שדרכו פותחים את הטורק.צריך לסובב כל פעם רבע סיבוב עד שאתה פותח את כולם

לאחר שהטורק יצא יש בדיוק את אותם ברגים כמו בגלגל תנופה רגיל

רק יותר קצרים-בהצלחה!

תודה רבה ,הסבר מעולה !
רק חבל שאני קורא אותו אחרי שכבר פתחתי והחלפתי את הגלגלי תנופה כולל קיצור (פיזי ) של הגיר , מחר אמור להגיע חומר ואז אפשר יהיה להמשיך לבנות.

שבוע טוב,
עדי

adi-ros
03-09-10, 19:04
שבת שלום לכולם,
אחרי שלא עדכנתי הרבה זמן הגיע הזמן לקצת תמונות.
מתלה אחורי גמור - מחכה לבולמים ואז להתקדם עם ציריות וחיווט של המנוע.

עדי,

freeline
03-09-10, 19:39
עבודה יפה!:cool:! ברוך שובך.....:p

adi-ros
03-09-10, 21:15
עבודה יפה!:cool:! ברוך שובך.....:p

תודה,
צרפתי תמונה של הסיבה שבגללה לא התקדמתי הרבה במן האחרון...היה צריך לעזור לאבא:>

Porsche_Dude
03-09-10, 22:54
סוף סוף התקדמות :D

אני מקווה שעכשיו אבא יעזור לך קצת עם הבאגי.. :p

נחזיק לך אצבעות שלא תיתקל בבעיות עם הבולמים.. כשיגיעו, אני אשמח לשמוע ממך על העלויות.(בה"פ)

בהצלחה בהמשך!

adi-ros
02-10-10, 18:36
שבוע טוב לכולם,
ביום שישי עשיתי תושבת לרדיאטור וגם הרכבתי אותו, נשאר רק לעשות תושבת לונטה.
הרדיאטור הוא גם קולר שמן ובנוסף אליו הבאתי גם קולר שמן נפרד כולל המתאמים לחיבור של הפילטר שמן במנוע כדי שאפשר יהיה לחבר קולר.
מכיוון שאני לא מכונאי יש לי מספר שאלות,

האם כדאי לחבר את השמן גיר ( זה גיר אוטומט של סובארו טנדר ) לקולר שנמצא בתוך הרדיאטור ? כי למיטב הבנתי המים ברדיאטור הם בטמרטורה של 90 מעלות (תקנו אותי אם אני טועה ) ואני לא יודע אם עדיף שהשמן גיר יהיה גם הוא בטמפרטורה כזאת.לכן גם אשמח לדעת מה הטמפרטורת עבודה לשמן גיר אם יש למישהו מושג.
אני רוצה לחבר את שמן גיר לקולר שנמצא בתוך הרדיאטור ואת השמן מנוע בקולר נפרד.
האם עדיף הפוך ? יש אפשרות לשים לשמן גיר קולר נפרד ואת השמן מנוע להעביר לקולר שבתוך הרדיאטור.

שבוע טוב,עדי.

adi-ros
02-10-10, 19:21
אני מצרף תמונות שיהיה יותר ברור.

Porsche_Dude
05-10-10, 14:24
עדי, אני מניח שתוכל לענות על השאלות שלך לגבי טמפ' העבודה השונות בעזרת ספר הרכב של הסובארו ממנה לקחת את המנוע.

לגבי ההתקנה של הקולר- ממה שידוע לי עדיף שהוא יהיה מאונך ולא באלכסון כמו שאתה הצבת אותו בשביל שזרימת האוויר לתוכו תיהיה טובה יותר.
מצד שני יש לך 2 וונטות ככה שאני לא יודע עד כמה זה משמעותי, אני מקווה שהחברה היותר מנוסים פה יענו לך על זה.

ד"א, מה עם הבולמים?

חנן גולומבק
05-10-10, 14:56
שמן המנוע לא זקוק לקולר. המנוע מתקרר על ידי המים שעוברים במצנן והשמן לא זקוק לקירור נוסף.

בקשר לשמן גיר אני לא בטוח אבל נראה לי שניתן להעביר אותו ברדיאטור.

adi-ros
05-10-10, 17:23
שמן המנוע לא זקוק לקולר. המנוע מתקרר על ידי המים שעוברים במצנן והשמן לא זקוק לקירור נוסף.

בקשר לשמן גיר אני לא בטוח אבל נראה לי שניתן להעביר אותו ברדיאטור.

אוקיי תודה רבה חנן , בדיוק חשבתי על זה שהקולר שמן מנוע הוא קצת מיותר - והשאלה היא האם את השמן גיר לשים בקולר של הרדיאטור או בקולר נפרד ?
לגבי הבולמים - הבאתי אותם אחרי יום מעצבן (במיוחד ) בממן בנתב"ג. החבר'ה שם עונים על הסטיגמה של פקידים אנטיפטים, נו שויין.

אז אחרי שהבאתי את הבולמים לא יכולתי שלא להתקדם עם התושבות שלהם אז צרפתי כמה תמונות - התושבות עדין לא גמורות , אשמח לתגובות.

עדי,

Porsche_Dude
05-10-10, 19:08
איזה בולמים חלומיים.. פיצוץ!:-D

morankabesa
05-10-10, 23:27
שלום עדי
דבר ראשון הכלי נראה מעולה!
דבר שני בקשר לזווית הרדיאטור היא בסדר גמור ,המנוע מאוורר הרכב קל לא צריכה להיות בעיה
ובקשר לקירור שמן הגיר , למיטב ידעתי בכול הגירים האוטומטים יש קירור שמן
והרדיאטורים של השמן והמים צמודים זה לזה.
בכול מקרה עם תרצה כול עזרה שהיא בנושה המנוע וחלקי של סובארו , אשמח לעזור
מורן 0572319990

סולי
06-10-10, 11:38
עדי,
עבודה יפה מאוד, מהשלדה, והבחירה במנוע של רכב, מתלים.
הכל תופס צורה מאוד מאוד יפה, בחירה טובה... כולי קנאה!

באמת כלי יפהפה..

adi-ros
16-10-10, 22:23
שלום לכולם,
סיימתי את הציריות ביום שישי ועכשיו הגעתי לשלב של הטנק דלק.
רציתי לקבל ממכם קצת רעיונות איפה כדאי למקם את הטנק דלק ( שיהיה לפחות 20 ליטר )
לצורה הסופית של הבאגי יש גם מדרגות צד , לכן חשבתי שאפשר לשים על כל מדרגה מיכל של 15 ליטר ועם ווסט לכוון מאיזה מיכל לשאוב.
אשמח לעוד רעיונות.

שבוע טוב,
עדי.

adi-ros
19-10-10, 19:15
שלום לכולם,
סיימתי את הציריות ביום שישי ועכשיו הגעתי לשלב של הטנק דלק.
רציתי לקבל ממכם קצת רעיונות איפה כדאי למקם את הטנק דלק ( שיהיה לפחות 20 ליטר )
לצורה הסופית של הבאגי יש גם מדרגות צד , לכן חשבתי שאפשר לשים על כל מדרגה מיכל של 15 ליטר ועם ווסט לכוון מאיזה מיכל לשאוב.
אשמח לעוד רעיונות.

שבוע טוב,
עדי.

אז יש רעיון לטנק דלק , מקווה עוד כמה ימים להוציא אותו לפועל.
בנתים הציריות גמורות מצורפות תמונות.

עדי,

Porsche_Dude
19-10-10, 20:28
בהצלחה עם המיכל!

ד"א, למה אתה לא עושה מיכל זנב כמו שיש ברוב הבראקודות? (17 ליטר)

gasgas
19-10-10, 21:29
בהצלחה עם המיכל!

ד"א, למה אתה לא עושה מיכל זנב כמו שיש ברוב הבראקודות? (17 ליטר)

הצלחתי לשים בזנב של הברקודה מיכל של 30 ליטר.
אם זה מספיק לך אז עדיף על שני מיכלים בצידי הבאגי.

אלעד

Porsche_Dude
19-10-10, 21:45
ואו 30 ליטר זה ממש יפה יחסית למקום הקטן שיש שם..
עדי אני חושב שזה הכי טוב ואסתטי לעשות את זה בצורה הזאת :)

adi-ros
02-12-10, 19:39
אחרי פגרה (יש עוד עבודה חוץ מזה) חזרתי לעבוד על הבאגי.
התחלתי את הטנק דלק - נרוסטה 2 מ"מ. הוא יכיל 58 ליטר.התכנון המקורי היה טנק דלק יותר יפה במטרה שיהיה חשוף, אבל הוא הכיל רק 20 ליטר וזה לא מספיק אז ויתרתי על היופי למען יעילות.אני יצפה אותו בפיברגלאס שיראה יפה בסוף.
עשיתי לו שני מחיצות - פעם ראשונה שאני בונה טנק דלק גדול אז אני מקווה שעשיתי נכון את המחיצות.
מחר אני יתקדם עם ניפלים ופתח מילוי.
מצורפות קצת תמונות אשמח לשמוע את דעתכם.

עדי,

עידו לוריה
02-12-10, 19:48
החלה תמונות ... אופס בעצם אין תמונות :confused:
עידו

adi-ros
02-12-10, 19:56
תמונות

adi-ros
03-12-10, 13:23
האמת שזה נראה כמו מלכודת עכברים ולא כמו טנק דלק :P
אבל לא נורא, הוא יראה טוב אחרי הפיברגלאס - העיקר שיהיה יעיל.
בכל אופן הוא כמעט גמור נשאר רק לרתך אותו ולעשות תושבות.
מצורפות כמה תמונות,

שבת שלום,
עדי.

Porsche_Dude
05-12-10, 11:10
עדי,
התמונות לא ממש ברורות ככה שאני לא מצליח לשפוט.
בכל מקרה, איפה אתה מתכוון לשים אותו?

adi-ros
05-12-10, 14:43
עדי,
התמונות לא ממש ברורות ככה שאני לא מצליח לשפוט.
בכל מקרה, איפה אתה מתכוון לשים אותו?

אחרי הכסא של הנהג.

adi-ros
11-12-10, 16:54
שבת שלום לכולם,
ביום שבת גשום זה מצאתי זמן ללכת לעבוד קצת על הבאגי .
אז סיימתי עם התושבת של הטנק דלק ,נשאר רק לשים גומי אבל זה יעשה רק אחרי הצבע.

בכל אופן השלב הבא זה אגזוזים.

שבוע טוב,
עדי.

adi-ros
13-01-11, 21:16
שלום לכולם,
בשבועיים האחרונים עבדתי על צמת חשמל.
התחלנו (החשמלאי שלי - איציק ממוסך הניצוץ ואני) בתכנון ואז שרטוט של הצמת חשמל.
עשינו צמה עם סוויטש , מנורת לחץ שמן , שעון חום מנוע ומנורת חום מנוע אורות ברקס , אורות דרך , סקאללה דיגיטלית כולל שעון טורים בדרך לארץ ואת כל החשמל של המנוע.
הלוח פיקוד זה מתגים ושקע למצית מוגן מים כולל בית פיוזים וריליי גם הם מוגני מים.

מצורפות תמונות של הצמה - עדין לא גמורה בפינישיים אז יש קצת באלגן בקצה איפה שהמתגים.

ד"א - הנענו היום בפעם הראשונה את המנוע "החדש" - היה כיף מאד.

שבת שלום,
עדי.

yehiel583
14-01-11, 02:04
כול הכבוד עדי עבודה יפה מאוד..

מתי להערכתך הא תצא כבר מהמסגריה? אני מחכה כבר לראות אותה נוסעת!!;)

adi-ros
14-01-11, 08:50
מתי להערכתך הא תצא כבר מהמסגריה? אני מחכה כבר לראות אותה נוסעת!!;)

לפי הלוח זמנים שהצבתי לעצמי ב1-2-11 אני צריך להתחיל עבודות פינישיים שזה כולל עבודות פיברגלאס פרוק חלקים לריתוך סופי ,ליטוש והכנה לצבע.
אם אני אצליח לסיים את החשמל עד יום שלישי אז יש סיכוי גדול שאני יעמוד בלוח זמנים הזה.

אני בדיוק הולך להביא את הבקליות של האורות ברקס, שבת שלום.

morankabesa
14-01-11, 16:53
נראה מעולה כול הכבוד !

מה לגבי הקיר האש מאחורי המושב ?

adi-ros
14-01-11, 19:06
נראה מעולה כול הכבוד !

מה לגבי הקיר האש מאחורי המושב ?

חלק מפעולות ההכנות לצבע , אאני יעשה אותו רק אחרי שאני אדע בדיוק מה עובר איפה ואם אני רוצה לעשות אותו חצי גובהה או גובהה מלא....

עדי,

-->