PDA

צפייה בגרסה מלאה : אלמונים השחיתו את הגן הלאומי עבדת

elro
05-10-09, 15:20
זו כותרת הידיעה שמתפרסמת פה:
http://news.walla.co.il/?w=//1584034

והעיקר שיש מטוסים של הרשט"ג באויר...

kobiarava
05-10-09, 18:40
למה לכתוב אלמונים? הרי אני יודע מי עשה את זה, אתה יודע, המשטרה יודעת וגם בעל החווה הסמוכה, שהושחתה בברוטליות גם היא, יודע מי עשה את זה, אבל לרשויות נוח לומר "אלמונים", במקום לטפל בחארות שהשחיתו בגלל נקמה על הריסת בתים שנבנו באופן לא חוקי על קרקעות מדינה בכפר הבדואי הסמוך, שממשיכים לצפצף על חוקי המדינה ועל עצם זכות קיומה, ובאים ללמד את כולנו לקח. מה שצפוי שמשטרת האימפוטנטים תעשה, זה להימנע בפעם הבאה מיישום צווי הריסה כאלה, מחשש שעוד אתרי עתיקות יושחתו, עוד כרמים יידרסו או ייעקרו, עוד קווי מים ייפרצו, ואולי מחשש ל"עליית מדרגה"-במקום שאנחנו נעלה מדרגה פעם אחת.
אני סמוך ובטוח, ומוכן לשים כסף על זה, שאף בדואי לא יירצה יום אחד מסכן במעצר בעקבות המעשים המדוברים, שככל הנראה בוצעו ע"י קבוצה לא קטנה של אנשים בעלי מניע משותף...

קובי

יונתןמצפה
05-10-09, 20:02
ומשום מה,
יש לי הרגשה שזו רק ההתחלה... :mad:

זבלים!!!!!!!

הגיע זמן שהמדינה תתעורר, האינטיפאדה הבאה בפתח!

ואל תגידו שלא הזהרתי אותכם...

elro
05-10-09, 20:09
קובי, הבאתי רק את כותרת הידיעה שהתפרסמה, אני חושב שלא צריך להיות בוגר מגמת לימודים כלשהי כדי להבין מי היו המשחיתים...

asafk
05-10-09, 21:43
הם לא רק ונדליסטים, אלא גם בורים.
עבדת העתיקה - היתה ביתם של אבותיהם (סוג של). הרסו להם את הבתים ובתגובה הם משחיתים את השרידים של בתי אבותיהם הנבטים עצמם? טיפשים, בורים, וככל הנראה כל כך אכולי שנאה שמעוורת אותם.

אסף.

גיא
06-10-09, 00:48
מי שלא ראה עדה מסויימת משתוללת - לא ראה שמחה מימיו ..

אני ראיתי. גם הלכתי לאסוף חלקי גופות.

אפשר לומר שהתנהגות של כלב מוכה כלבת היא יותר תרבותית מזה.

הם שוברים / שורפים / מנפצים / מפוצצים כל מה שנופל להם לידיים .. לא משנה אם זה האוטו שלהם או הבן שלהם.

זה משהו שהדעת לא מסוגלת לתפוס.

דרור ברלי
06-10-09, 10:20
כולם יודעים מי הורס, משחית, גונב, שודד, מטיל אימה וטרור.
אלה לא יחידים - זו מנטליות שלמה של אלימות ובריונות. מנטליות שבטית של נוודים, שמעולם לא הכירו, לא מכירים ולא יכירו בשום חוק. מנטליות של כוח ושל כל דאלים גבר.
הם חיים בציבליזציה אחרת, עם כללים וחוקים אחרים.
אתר ארכיאולוגי? אתר מורשת עולמית? הסטוריה של אבותיהם? אל תזיין לברברים האלה במוח.
להתפרנס מעבודה? מה פתאום. הרי יותר קל ומשתלם לגנוב ולהבריח.
לרכוש קרקע כחוק, כמוך וכמוני? מה פתאום. משתלטים על האדמה, בונים ג'ונגל של פחונים וקובעים עובדות.

הם לעולם לא יקבלו עליהם שום חוקים של מדינה כלשהי. בוודאי לא מדינה יהודית.
בדיבורים לא נשכנע אותם להתיישר לפי הכללים שלנו.
יש פתרונות לברבריות. ולמרבה הצער הפתרונות הללו הם של כוח בלבד.

אבל מדינה אימפוטנטית וקוקסינלית, שידיה+רגליה+עיניה+מוחה קשורים וחסומים על ידי הפוליטיקלי-קורקט המזוין, הרי לא תעשה עם זה כלום.

חכו חכו. מחכה לנו האינתיפאדה של החיים בדרום.

kobiarava
06-10-09, 13:33
חכו חכו. מחכה לנו האינתיפאדה של החיים בדרום.

אולי לשם שינוי, מילואים הבאים-קל"ב:D

ובנימה רצינית יותר, אנחנו כאן יכולים להתקשקש בדיונים ארוכים וחכמים, כמה צריך להקשיח מדיניות, לטפל בבעיה לפני שהיא מתרחבת, לגלות אפס סובלנות, בלה, בלה, בלה, אבל בינתיים, הרשויות המבוהלות לא עושות ולא יעשו מאומה, כדי לטפל באורח החיים פורע החוק של אותם תתי-אדם, וגופי השלטון והחוק ממשיכים להתקפל, כל יום קצת, וכל יום עוד קצת. היום אנחנו סובלים מפעולות תגמול-הפושעים מענישים את המדינה דרך הבטן הרכה שלה, ומחר הם גם ייבצעו פעולות יזומות, אולי נגד פקידים במנהל המיקרקעין, ראשי רשויות (מה שכבר קורה בעומר), בכירי משטרה... ואנחנו לא נהיה פה כדי להגיד אמרנו לכם, כי נהיה עסוקים בלהגן על רכושנו, משפחתנו ועצמנו, בעיקר כשמדובר על תושבי הדרום ואני בתוכם, שכבר היום לא שבעים נחת מהמצב הקיים.
השאלה היא פשוטה- מי כאן הריבון? מי בעל הבית? המלפפון מרביץ לגנן, כי לגנן לא היה שכל, לקצץ את שיח המלפפונים בזמן, אז הוא צומח למימדי פאקינג אקליפטוס!

קובי

elro
06-10-09, 17:33
במקרה גיסי מכיר את בעל החווה הסמוכה, הם לא השאירו עץ אחד עומד מהכרם, פשוט החריבו את כולו!!!

ושוב אני מזכיר לכולם, העיקר שיש מטוס של הרשט"ג שמפטרל באויר כדי לתפוס את ה"פושעים הג'יפאים"... מצטער על הציניות.

דרור הראל
06-10-09, 18:03
חברים,

המרחק בין פאשיזם וגזענות לחלק מהדברים שנאמרו כאן-הוא אפס

יש בעייה עם "עבריינים בדואים" והבעיה איתם היא כמו עם כל עבריין אחר שהמדינה והמשטרה הדפוקה שלנו לא יודעת לטפל.

פעם הבדואים היו "חמודים" היו להם "מוכתרים" ו"מכובדים" וכל בעייה נפתרה בשחיטת כבש וצילומים של שרים חברי כנסת ואחמים למינהם נהנים מהארוח הבדואי.

במשך שישים שנה-אנחנו והמדינה שלנו משתינים בקשת על כל מיעוט אוכלוסיה שחי בתוכנו(ערבים,בדואים,דרוזים,אתיופים,צרקסי ם ועוד)-לא מנסים להבין שיש אנשים שחושבים וחיים אחרת עם מנטליות אחרת(מה לעשות הבדואי לא מתאים לו לגור במודיעין או חולון)--ערבי ישראל שהיו יכולים להיות אזרחים טובים למדינה ושנים רבות לא נטו לכיוון הלאומנות-אנחנו הפכנו אותם בהתנשאות וההתנהגות הגזענית במסווה ביטחונית לגיס שישי ומעשה אנחנו הגדרנו אותם כפלשתינאים,כמו שאת הפלשתינאים אנחנו המצאנו.
שנים שהממסד רע הלב-שכולכם יודעים לדבר בגנותו בצדק בנושאי רכבים ופוליטקה פנימית-מתעמר בצורה גסה בכל מה שהוא לא יהודי במדינה--תוציאו את הראש מהתחת ותסתכלו מסביב,תראו את ההחלטות המפלות מיעוטים לאורך השנים ותבינו שאת העבריינות המכוערת והדוחה של הבדואים למדינת ישראל יש חלק גדול בפיתוחה.

מדינת ישראל תחת הצורך לייהד את הנגב ואת הערבה ובאצטלות תשתיות שונות דחקה את הבדואים למקומות בהם הם נמצאים-לא נותרה להם ברירה אלה לפלוש לאדמות מדינה בעבר חיו עליהם ונדדו(הרי בזכותינו הם כבר לא יכולים לנדוד בגבולות פתוחים כמו פעם-הם תקועים איתנו בגטו הגדול שבנינו לעצמנו,עם החומות מסביב).

העבריינים הבדואים כמו כל עבריין אחר מבחינתי ראויים למיתה-אני לא שמאלני ורחוק מזה ודעותי בנושאי טיפול בפשע זהות לאלו של דרור בארלי,אבל כאחד שקרא ולמד אי אלו פרקים בהיסטוריה האנושית,בהיסטוריה של ארץ ומדינת ישראל,
מחריד אותי כמה אנחנו נוהגים בטרמינלוגיות שבעבר הופנו נגדנו בכזו קלות ובחוסר הבנה(ואל תשלחו אותי להביא ציטוטים משום שהם פה לידי).
צריך להפריד בין הכעס והזעם על פושעים מנובלים,לבין התייחסות כוללנית שבטית-לא במקרה יש אנשים בעולם שמנסים להשוות אותנו לדרום אפריקה של האפרטהייד,אנחנו מעניקים להם את כל הסיוע והדוגמאות.

דרור הראל

elro
06-10-09, 18:11
חברים,

המרחק בין פאשיזם וגזענות לחלק מהדברים שנאמרו כאן-הוא אפס

יש בעייה עם "עבריינים בדואים" והבעיה איתם היא כמו עם כל עבריין אחר שהמדינה והמשטרה הדפוקה שלנו לא יודעת לטפל.

פעם הבדואים היו "חמודים" היו להם "מוכתרים" ו"מכובדים" וכל בעייה נפתרה בשחיטת כבש וצילומים של שרים חברי כנסת ואחמים למינהם נהנים מהארוח הבדואי.

במשך שישים שנה-אנחנו והמדינה שלנו משתינים בקשת על כל מיעוט אוכלוסיה שחי בתוכנו(ערבים,בדואים,דרוזים,אתיופים,צרקסי ם ועוד)-לא מנסים להבין שיש אנשים שחושבים וחיים אחרת עם מנטליות אחרת(מה לעשות הבדואי לא מתאים לו לגור במודיעין או חולון)--ערבי ישראל שהיו יכולים להיות אזרחים טובים למדינה ושנים רבות לא נטו לכיוון הלאומנות-אנחנו הפכנו אותם בהתנשאות וההתנהגות הגזענית במסווה ביטחונית לגיס שישי ומעשה אנחנו הגדרנו אותם כפלשתינאים,כמו שאת הפלשתינאים אנחנו המצאנו.
שנים שהממסד רע הלב-שכולכם יודעים לדבר בגנותו בצדק בנושאי רכבים ופוליטקה פנימית-מתעמר בצורה גסה בכל מה שהוא לא יהודי במדינה--תוציאו את הראש מהתחת ותסתכלו מסביב,תראו את ההחלטות המפלות מיעוטים לאורך השנים ותבינו שאת העבריינות המכוערת והדוחה של הבדואים למדינת ישראל יש חלק גדול בפיתוחה.

מדינת ישראל תחת הצורך לייהד את הנגב ואת הערבה ובאצטלות תשתיות שונות דחקה את הבדואים למקומות בהם הם נמצאים-לא נותרה להם ברירה אלה לפלוש לאדמות מדינה בעבר חיו עליהם ונדדו(הרי בזכותינו הם כבר לא יכולים לנדוד בגבולות פתוחים כמו פעם-הם תקועים איתנו בגטו הגדול שבנינו לעצמנו,עם החומות מסביב).

העבריינים הבדואים כמו כל עבריין אחר מבחינתי ראויים למיתה-אני לא שמאלני ורחוק מזה ודעותי בנושאי טיפול בפשע זהות לאלו של דרור בארלי,אבל כאחד שקרא ולמד אי אלו פרקים בהיסטוריה האנושית,בהיסטוריה של ארץ ומדינת ישראל,
מחריד אותי כמה אנחנו נוהגים בטרמינלוגיות שבעבר הופנו נגדנו בכזו קלות ובחוסר הבנה(ואל תשלחו אותי להביא ציטוטים משום שהם פה לידי).
צריך להפריד בין הכעס והזעם על פושעים מנובלים,לבין התייחסות כוללנית שבטית-לא במקרה יש אנשים בעולם שמנסים להשוות אותנו לדרום אפריקה של האפרטהייד,אנחנו מעניקים להם את כל הסיוע והדוגמאות.

דרור הראל

הייתי רוצה לקרוא את דבריך האלה לו היית בעל הכרם אשר הושחת בצורה ברוטלית מתוך כוונת זדון.

ינון
06-10-09, 18:27
יש לנו נטייה לקטלג קבוצות-
יש לי חבר בדואי מהצבא שומר חוק וכן הוא בדואי.
יש לי גם איזה דרוזי אחד ואפילו ערבי נוצרי מהעיר העתיקה שדגלי ישראל מונפים אצלו בבית דרך קבע (לא ברור לי למה?)

מה שמשותף לכולם היא האפליה (שיקומו כעת כל יפי הנפש ויאמרו שאני מעורר אותה ראו פה באחד השירשורים) שקיימת הביטו על הכפרים שלהם, בתי הספר שמוזנחים (יאמרו החכמים מנטליות והחוסר רצון לשלם מסים) וההתבטאויות שלנו.
אני חושב שהכללה הנוראית שאנו ציבור הג'יפאים "הורסי דיונות ומשחיתי שדות חקלאיים וכמעט שכחתי אסון אקולוגי ופראי אדם" עושים כלפי ציבור שלם, פוגעת ולא ראויה וכשם שבגלל 10 אופנוענים שמרימים ווילי על כביש ציבורי או בגלל מספר בני עוולה (לא רוצה להוסיף בני מה) שבאירוע ג'יפולוג האחרון בחרו לחנות דווקא בשדה החרוש (חבר שלי ניגש להוציא אותם משם ) כך........

אני מניח שהמסר עבר ואין מה להוסיף

kobiarava
06-10-09, 18:35
דרור,
בלי לפגוע, אני לא הבנתי אם אתה נאיבי, פנטזיונר או פשוט חי בכוכב אחר.
נכון, הקיפוח וההזנחה במגזר הבדואי, כמו במגזרים אחרים, זועקים לשמיים. עם זאת, אין בכך שום הצדקה לדרך החיים העבריינית שבה בוחרים לחיות מרבית תושבי הדרום הבדואים.
אתה רואה בכך סיבה לגניבות משולחות הרסן בכל חלקה טובה?
אתה רואה בכך סיבה להברחת סמים, זונות, מסתננים ואמל"ח כמקור פרנסה (מאוד משתלם) משפחתי?
אתה רואה בכך סיבה לוותר על מגרשים ובתים בנויים\מענקי מעבר בעיירות הבדואיות, שנבנו בכסף רב ועדיין יש בהן בתים שעומדים ריקים?
אתה רואה הצדקה להתפרעות בכבישים והתנכלות לנהגים עוברי אורח?
אתה מוצא אזושהי הצדקה, לפעולת הרס והשחתה בתור ענישה למדינה, אחרי שפשוט אכפה את חוקי הבניה והמיקרקעין?

אני לא.

אין לי בעיה עם הבדואים כציבור או כמגזר. יש לי חברים בדואים שאני אוכל וישן איתם, ואני אחלוק איתם את פרוסת הלחם האחרונה שתהיה לי או כוס המים. הם באים בביתי כבני בית וכך אני בביתם, והם ניסו לעזור לי, ככל יכולתם, כשנגנבה לי הסופה שלי, הי"ד. גם הם מתקשים לקבל את התופעות הכ"כ נרחבות (אפילו מהם נגנבו כמה גמלים בחורף שעבר!), ולפעמים פשוט מתביישים להשתייך לאותה הכפיפה עם אותם פושעים נאלחים.
אז בקיצור, אם הבדואים לא יעשו כמיטב יכולתם, לקעקע את קיום המדינה ולהתיש אותנו כלכלית, יחדלו מלהתפרנס מפשע ויקבלו את סמכות ומרות החוק, כן, החוק של מדינת ישראל, אף אחד לא יתבטא נגדם באופן "גזעני ופאשיסטי"

קובי

יונתןמצפה
06-10-09, 18:50
דרור אהלן ידידי!
בשרשור הזה, שעיקרו סביב הנזק שנגרם לעבדת (ולחווה הסמוכה) אין מקום לטעמי לדון בסיבות שהביאו לשם. הסיבות הללו ראויות מאד לדיון ולי אפילו יש לא מעט ביקורת על התנהלות המדינה בנושא. אבל כשרואים את הנזק שכנופיית מנובלים עשתה "רק" כדי למחות על בעייתם הפרטית (גדולה ככל שתהיה) הדבר היחיד שהלב והמח חושבים זה בגנותם (ולא למה, מי אשם, ואיפה טעינו).
הדבר שקול בעיני לו אחד מרוכבי הדו-גלגלי היה מנפץ את כל שמשות המכוניות בת"א כחלק ממחאת העלאת תעריף הביטוח, כדי להראות שהביטוח של כלי הרכב עולה לנו יותר כי יש להם חלון... (נא לא לגנוב את הרעון ;))

כשכתבתי שהאינטיפאדה הבאה דרך, התכוונתי לכל מילה. בלי גזענות, ללא פירוט הסיבות ובלי לכוון לאשמים.

העובדה שאוכלוסיה שלמה בדרום חיה בתוך סיר לחץ היא עובדה שהמדינה הייתה צריכה כבר ממזמן להפנים. הקלות שבה חלק מהאוכלוסיה הזאת עולה בסולם ה"מה מותר" לעשות כמחאה לגיטימית היא מסוכנת (בהנחה שהם בכלל מכירים את המושג הזה- לגיטימיות).

אין ספק שיש לנו כמדינה המון מה לעשות בשביל לטפל בבעיה הזאת (ולווא דווקא רק כח ורעיונות דרור ברלי...) אבל נשבר. יש דברים שהם כבר לא לגיטימיים ובוודאי כשקומץ הזבלים האלו יצאו מתוך פזורות ספציפיות וידועות ולא סתם עבריינים משועממים...
זא לא על אותו משקל של מבריחים שעושים זאת כדי "להתפרנס"... זה דוגמא מצויינת למה הבטן הרכה שלנו תספוג כשנתחיל לנקוט צעדים שלא עולים בקנה אחד עם התפיסה שלהם.
בינתיים, העצים של מדורת הלג בעומר הזאת בדרום נאספים לערמות גדולות לאין שיעור, וכולם יושבים בשקט!!!:mad:

elro
06-10-09, 19:08
יש לנו נטייה לקטלג קבוצות-
יש לי חבר בדואי מהצבא שומר חוק וכן הוא בדואי.
יש לי גם איזה דרוזי אחד ואפילו ערבי נוצרי מהעיר העתיקה שדגלי ישראל מונפים אצלו בבית דרך קבע (לא ברור לי למה?)

מה שמשותף לכולם היא האפליה (שיקומו כעת כל יפי הנפש ויאמרו שאני מעורר אותה ראו פה באחד השירשורים) שקיימת הביטו על הכפרים שלהם, בתי הספר שמוזנחים (יאמרו החכמים מנטליות והחוסר רצון לשלם מסים) וההתבטאויות שלנו.
אני חושב שהכללה הנוראית שאנו ציבור הג'יפאים "הורסי דיונות ומשחיתי שדות חקלאיים וכמעט שכחתי אסון אקולוגי ופראי אדם" עושים כלפי ציבור שלם, פוגעת ולא ראויה וכשם שבגלל 10 אופנוענים שמרימים ווילי על כביש ציבורי או בגלל מספר בני עוולה (לא רוצה להוסיף בני מה) שבאירוע ג'יפולוג האחרון בחרו לחנות דווקא בשדה החרוש (חבר שלי ניגש להוציא אותם משם ) כך........

אני מניח שהמסר עבר ואין מה להוסיף

עכשיו זה "מסביר" ואפילו "מצדיק" פגיעה באתר היסטורי בן יותר מ 3000 שנים והריסת כרמים של מתישבים מסביב,
עכשיו הכל "מסתדר"...

וגם אני מניח שהמסר עבר ואין מה להוסיף...

דרור הראל
06-10-09, 19:51
גם אני נפגע עבריינים בדואים-גם לי גנבו רכב גנבים בדואים , שקניתי לאישתי עם השקלים האחרונים שהיו לי ולא היה לי כסף לביטוח.גם לי הציקו במדבר בדואים,והתייחסו בגסות בקניון באר שבע.גם אני לא צדיק ונוטה להכללות,גם אני טופס את עצמי לעיתים במחשבות גזעניות ופשיסטיות.גם אני מת לתפוס את טאלב אסאנה ולהסביר לו מה אני חושב עליו ועל הבוחרים שלו.
קובי,אני עבדתי שנים בערבה ועם חקלאי הדרום ויודיע ומכיר את העבריינות והנזקים שהבדואים גורמים-אפילו פיתחתי מוצר חקלאי שהתמודד עם אתגרי הגניבה של הבדואים.
אבל באיזה שהוא מקום,אולי בגלל איפה שאני חי ובגלל מה שראיתי קראתי ולמדתי,אני יודע ומבין כמה נוראות הן חלק מההתבטאויות שלנו.

העבריינים של בת ים,חולון,יפו אן כל מקום אחר-לא פחות מסוכנים בעיניי מעבריינים בדואים-הם לא פחות אנרכיסטיים ואם היו חושבים שבעזרת הריסת אתר ארכאוליגי עתיק הם יסיגו משהו גם הם היו עושים.
הנבלות שלנו לא פחות נבלות מהנבלות שלהם,את ההוא שדרס עם הלנד קרוזר את הבחורה ליד הבימה אני שונא לא פחות וגם את הדוקרים משפיים והעבריינים מנתניה אני שונא לא פחות מהעבריינים הבדואים ומאחל לכולם מיתות משונות-אבל אני לא מאשים את כל "המרוקאים" או "הטונסאים" שפעם קראו להם מרוקאי סכין ו"למה הבאנו אותם"-אני מבין שעבריין הוא עבריין,צריך לטפל בו אישית ומערכתית בסביבה בה הוא צמח-העבריינות הבדואית היא תוצאה ישירה של הזנחה שנובעת מגזענות מטורפת-אנחנו לא עם לבדד ישכון למרות שהיינו רוצים ואנחנו בנתיים מיצרים לעצמנו את האוייבים שלמדו "שאנחנו מבינים רק כח".מי שרוצה להיות עיוור שיהיה בריא,אני לא ואני יודע(גם בתור אחד שמאמין שצריך לפטרל עם אפאצי ולחסל עבריינים ללא משפט)שלמדינה יש אחריות וככל שההזנחה תמשך והגזענות תימשך השנאה והפשיעה יגדלו.

אנחנו עם קמצן לסובבים אותו,אנחנו מתנהגים בגזענות למיעוטים שבקרבנו אנחנו מעוררים בעצמנו את השנאה,(ואני לא טלי פחימה או גדעון לוי-שמבחינתי הינם עוכרי ישראל ואנשים חולים שזקוקים לאשפוז כפוי)קצת חוכמה וקצת נדיבות היו משפרים המון את יחסינו עם המיעוטים שסביבנו.

את הגנבים צריך לחסל,לחברה הבדואית צריך לסייע ולטפל ללא משוא פנים וגזענות

דרור הראל

elro
06-10-09, 20:03
גם אני נפגע עבריינים בדואים-גם לי גנבו רכב גנבים בדואים , שקניתי לאישתי עם השקלים האחרונים שהיו לי ולא היה לי כסף לביטוח.גם לי הציקו במדבר בדואים,והתייחסו בגסות בקניון באר שבע.גם אני לא צדיק ונוטה להכללות,גם אני טופס את עצמי לעיתים במחשבות גזעניות ופשיסטיות.גם אני מת לתפוס את טאלב אסאנה ולהסביר לו מה אני חושב עליו ועל הבוחרים שלו.
קובי,אני עבדתי שנים בערבה ועם חקלאי הדרום ויודיע ומכיר את העבריינות והנזקים שהבדואים גורמים-אפילו פיתחתי מוצר חקלאי שהתמודד עם אתגרי הגניבה של הבדואים.
אבל באיזה שהוא מקום,אולי בגלל איפה שאני חי ובגלל מה שראיתי קראתי ולמדתי,אני יודע ומבין כמה נוראות הן חלק מההתבטאויות שלנו.

העבריינים של בת ים,חולון,יפו אן כל מקום אחר-לא פחות מסוכנים בעיניי מעבריינים בדואים-הם לא פחות אנרכיסטיים ואם היו חושבים שבעזרת הריסת אתר ארכאוליגי עתיק הם יסיגו משהו גם הם היו עושים.
הנבלות שלנו לא פחות נבלות מהנבלות שלהם,את ההוא שדרס עם הלנד קרוזר את הבחורה ליד הבימה אני שונא לא פחות וגם את הדוקרים משפיים והעבריינים מנתניה אני שונא לא פחות מהעבריינים הבדואים ומאחל לכולם מיתות משונות-אבל אני לא מאשים את כל "המרוקאים" או "הטונסאים" שפעם קראו להם מרוקאי סכין ו"למה הבאנו אותם"-אני מבין שעבריין הוא עבריין,צריך לטפל בו אישית ומערכתית בסביבה בה הוא צמח-העבריינות הבדואית היא תוצאה ישירה של הזנחה שנובעת מגזענות מטורפת-אנחנו לא עם לבדד ישכון למרות שהיינו רוצים ואנחנו בנתיים מיצרים לעצמנו את האוייבים שלמדו "שאנחנו מבינים רק כח".מי שרוצה להיות עיוור שיהיה בריא,אני לא ואני יודע(גם בתור אחד שמאמין שצריך לפטרל עם אפאצי ולחסל עבריינים ללא משפט)שלמדינה יש אחריות וככל שההזנחה תמשך והגזענות תימשך השנאה והפשיעה יגדלו.

אנחנו עם קמצן לסובבים אותו,אנחנו מתנהגים בגזענות למיעוטים שבקרבנו אנחנו מעוררים בעצמנו את השנאה,(ואני לא טלי פחימה או גדעון לוי-שמבחינתי הינם עוכרי ישראל ואנשים חולים שזקוקים לאשפוז כפוי)קצת חוכמה וקצת נדיבות היו משפרים המון את יחסינו עם המיעוטים שסביבנו.

את הגנבים צריך לחסל,לחברה הבדואית צריך לסייע ולטפל ללא משוא פנים וגזענות

דרור הראל

מסכים עם הרבה ממה שאתה אומר, אבל האם זה מצדיק מעשה כזה?
ואל תיתמם ותגיד לי שמדובר בשניים שלושה, המעשה הזה, לטעמי, הוא היה פרי יצירתם של הרבה יותר, זה לא סתם ואנדליזם.
מבחינתי, אין שום דבר שיצדיק מעשה כזה בשום פנים ואופן וצריך להתיחס לזה במלוא החומרה ובמלוא הרצינות ולא לנסות למצוא סיבות מתחת לאדמה להצדיק את זה!!!

ואם אתה טוען על קיפוח, תסתובב באוניברסטאות ותראה מי המקופח שם...

מידבר
06-10-09, 20:23
יופי דרור, אני חותם על כל מילה שלך. הכל יפה בתאוריה. אולי נלמד מחדש את מגילת העצמאות?

בתכלס, בשביל לטפל במוקדי עבריינות צריך קודם כל לתחם אותם, להגדירם.

במקרה של הפשיעה הקשה מדובר על מודוס פעולה הנשען על קרבה משפחתית. המשטרה ריכזה כח-אדם+אמצעים מולן ומצליחה לא רע בטיפול (י' להב).

הפושע הקטן ,הנרקומן וערס הצעצוע אינם מדאיגים אותי.

דמעות חונקות את גרוני כאשר אנו נאלצים להתייחס למגזר שלם כאל גוף עברייני. ולענין מגזר זה:
1.מה שמדאיג מאוד הוא הווצרות חברה שמקבלת עבריינות כנורמה. תוסיף לזה הבדלה דתית ולאומית וקיבלת מתכון נהדר למורסה קשה.

2.תגובת שר הבטחון (ברק) והמשטרה למהומות אוק' 00 בגליל היתה מצויינת והעבירה מסר חד משמעי. בנגב נוקט המגזר המדובר (חלילה, לא מתוך כוונה תחילה וארגון) בטקטיקה של "מים שחקו אבן" ולכן יותר קשה לגבש מענה נחרץ. צחי הנגבי ,בימיו הראשונים כשרק משטרה ירד לנגב והעמיד את המאבק בפשיעה מצידם בראש סדר העדיפויות. לשווא, המציאות לא השתנתה.

3.הבעיות של המגזר הנ'ל מוכרות לכל, אולם הבעיה המרכזית הינה שאין שום נכונות מצידם להקריב ולוותר עבור פתרון ביניים.

4.אנחנו מצידנו צריכים ,במציאות מעין זו, להעמיד "קיר ברזל". רק אילו נעשה כן יכון סיכוי לפתרון אמיתי.

נמרוד
06-10-09, 20:24
מסכים עם הרבה ממה שאתה אומר, אבל האם זה מצדיק מעשה כזה?
ואל תיתמם ותגיד לי שמדובר בשניים שלושה, המעשה הזה, לטעמי, הוא היה פרי יצירתם של הרבה יותר, זה לא סתם ואנדליזם.
מבחינתי, אין שום דבר שיצדיק מעשה כזה בשום פנים ואופן וצריך להתיחס לזה במלוא החומרה ובמלוא הרצינות ולא לנסות למצוא סיבות מתחת לאדמה להצדיק את זה!!!

דרור לא הצדיק את המעשה. וגם אם לא מדובר בשניים שלושה, אלא בעשרה, שנים עשר או עשרים איש שעלו על עבדת להשחית אותה באותו ערב - זה בדיוק ההגדרה של וואנדליזם. הוצאת עצבים על רכוש ציבורי. ואכן, אין מה שיצדיק את זה, ואכן, צריך למצוא ולהעניש את מי שעשה את זה.

מה שמפחיד אותכם, את כולנו, זה שבניגוד לוואנדליזם של נערים יהודים במרכז הארץ, אנחנו מרגישים שזה יותר מאשר פשיעה רגילה, קומץ המופרעים שהוא חלק מכל חברה אנושית ... ושאנחנו, הרוב היהודי השולט, דרך ממשלותינו ומחדליהן, שותפים באשמה.

דרור הראל
06-10-09, 20:24
אין בנינו שום ויכוח לגבי המעשה,חומרתו ומה צריך לעשות לפושעים

דרור הראל

דרור ברלי
06-10-09, 21:09
מה שמפחיד אותכם, את כולנו, זה שבניגוד לוואנדליזם של נערים יהודים במרכז הארץ, אנחנו מרגישים שזה יותר מאשר פשיעה רגילה, קומץ המופרעים שהוא חלק מכל חברה אנושית ... ושאנחנו, הרוב היהודי השולט, דרך ממשלותינו ומחדליהן, שותפים באשמה.

זה באמת יותר מפשיעה רגילה.
הונדליזם שאני מכיר מצידם של בני נוער שיכורים שממלאים את הרחובות כאן, זה לשבור בקבוקי וודקה ריקים שגמרו ללגום. לשרוף ספסל בגן ציבורי. לשרוט מכונית במפתח. אני לא מצדיק ולא מנסה להקטין את הנזק, אבל זה ממש לא אותו דבר.

אתם כל כך תמימים. הוונדליזם והפשיעה במגזר הבדואי והערבי בכלל, הם לא בגלל מצוקה כלכלית אלא מסריחים מלאומנות פלשתינית בכלל, ומשינאת יהודים ומדינת ישראל בפרט. ולא אנחנו המצאנו את זה, זה הם בעצמם שמגדירים את עצמם כפלשתינים!... אז אנחנו מנסים להמציא אותם מחדש?
גם כל סיפורי ה"קיפוח" היו מצחיקים אם זה לא היה כל כך עצוב - כשיישובים שלמים לא משלמים ארנונה מכל מיני סיבות, חלקן גם חוקיות לגמרי, שלא ייללו שהאשפה מתגוללת ושזורם להם ביוב ברחוב או שבית הספר נמצא רחוק מהבית.
כשאף בית לא נבנה עם היתר ועם תוכנית מתאר, כשמוסיפים קומות בלי סוף ללא אישור, שלא יבואו בטענות כשמינהל מקרקעי ישראל בא והורס. (חדשות!!! - הורסים גם ליהודים!!! מה אתם יודעים. רק לפני ארבע שנים אפילו גירשו אותם באלפיהם והפכו אותם לפליטים...) אבל מה לעשות ובמגזר היהודי אין חריגות בנייה במספרים שכאלה?
תגידו שאין להם איפה לגור? שיעשו פחות ילדים, ואני ממש לא צוחק. גם בת"א כבר אין יותר דירות ולכן המחירים קופצים ואנחנו משלמים. שיקנו קרקעות ודירות כמו שאנחנו קונים, בכסף גדול עם משכנתא, ולא משתלטים כי בא לנו בתואנה של "אורח חיים". הם חיים במדינת חוק ולא יכולים לכפות עליה את מנהגיהם ועוד לצעוק על קיפוח, כי בינתיים מי שמקופח זה אנחנו (שמשלמים מיסים ומשרתים בצבא ושומרים על חוקים, כי אם לא - יבוא שוטר)ולא הם, ששמים זין ועושים מה בראש שלהם.
ברור שלא כולם פושעים, אבל מה שאנחנו קוראים בלשון מכובסת "קומץ" ו"עשבים שוטים", הם דווקא רבים עד מאוד שם. הרבה יותר מאשר אצלנו. אפשר לתלות את זה במיליון סיבות ולערוך על זה מאה ואחד מחקרים מלומדים, ובסוף כל אחד ממילא יבחר לנפנף בסיבה שמסתדרת עם השקפותיו הפוליטיות ועל החיים בכלל.
אבל מה לעשות, ועם עובדות אי אפשר להתווכח. כל מי שאומר שאני פשיסט ומתלהם פשוט תמים או אידיוט או שניהם יחד - תוציאו כבר את הראש מתוך החול! מה שקורה בדרום זה הדבר האמיתי. לא מחאה ולא מצוקה כלכלית אלא אינתיפאדה זוחלת שבקרוב תתפוצץ לנו בפרצוף. זו האמת, ושלא תגידו אחר כך שלא הוזהרתם ושלא תיארתם לכם לאן זה יגיע.

יונתןמצפה
06-10-09, 21:32
ושלא תגידו אחר כך שלא הוזהרתם ושלא תיארתם לכם לאן זה יגיע.

הוצאת לי את המילים משרשור:

הגיע זמן שהמדינה תתעורר, האינטיפאדה הבאה בפתח!
ואל תגידו שלא הזהרתי אותכם...

kobiarava
06-10-09, 22:28
השאלה היא, מתי האימפוטנטים ויפי הנפש יתעוררו, כשרכב אקראי בכביש מצפה יחטוף צרור ממארב? שבעל החווה יירצח בניסיון להגן על הכרם?

מקרה עבדת, לצערנו, עתיד להישכח מהר מאוד. שני החולירות שנעצרו ישוחררו בערבות מחר-מחרתיים (ומה, הם פראיירים להיתייצב למשפט? הצחקתם אותם). כותרות המציאות הבטחונית-פוליטית-מדינית יבלעו את הודעת המשטרה על סגירת התיק לשולי עמוד 18 בעיתון. הקירות שעמדו כמעט 3000 שנה, יישארו מנופצים או ייבנו מחדש בתוספת בטון משנת 2009 ויאבדו את ערכם האותנטי לנצח. ואצלנו ימשיכו לספר, כמה הם מסכנים ואומללים, כמה קיפחנו אותם וכמה קר בלילות הנגב בפחון, שלידו חונה ל"ק נוצץ, שאם היה חונה מחוץ לבית של דומראני, אלפרון או אחר, היה מוחרם מזמן, כי כולנו יודעים באיזה כסף נרכש.
עולם כמנהגו נוהג, ופראיירים לא מתים, אז פשוט הורגים אותם לאט-לאט...

קובי

דרור ברלי
07-10-09, 10:21
השאלה היא, מתי האימפוטנטים ויפי הנפש יתעוררו, כשרכב אקראי בכביש מצפה יחטוף צרור ממארב? שבעל החווה יירצח בניסיון להגן על הכרם?

גם זה לא יזיז להם כלום. כי אימפוטנטים הם אימפוטנטים, הם חסרי יכולת לעשות משהו. ויפי הנפש? הם בעלי נפש יפה - הם תמיד בעד האויב ובעד הפושע, ולא משנה כמה הוא רע, גנב ורוצח.

בחייך קובי - יהודים נרצחים בדרכים ובישובים כבר עשרים שנה ביהודה ושומרון. בתוך תחומי הקו הירוק הם מתפוצצים באוטובוס ובשוק ורכושם הוא הפקר. משפחות הפשע פורחות כמו פטריות אחרי גשם וראשיהן הופכים לדמויות להערצה לילדים ולנוער. דיברת על אלפרון ודומרני? מי יעיז לגעת להם באוטו? מי יעיז לגרש אותם מהאחוזות? גנבים קטנים וגדולים בכל פינה - אתה לא יכול להשאיר אפילו ראש של ממטרה עובד ללא השגחה כי תוך דקות הוא ייעלם. השלטון עסוק בהתעללות באזרחים שומרי חוק ולא מעיז להתעמת עם פושעים, מתוך תפיסת עולם חולנית של "אם נתעלם - זה ייעלם", ואצלנו מנסים למצוא סיבות מהתחת למה זה קורה - קיפוח, מצוקה כלכלית, חסכים מהילדות... די כבר לזיין במוח. אם היה להם כל כך רע כאן, הם היו הולכים מפה ומצטרפים לאחיהם בכל אחד מעשרים ומשהו גני העדן הפורחים והדמוקרטיים שמסביבנו. משום מה נראה לי שטוב להם פה. כל כך טוב שהם לא מוכנים לעזוב בעד שום הון. כי בשום מקום אחר לא יאפשרו להם להיות אזרחים בלי לשלם מיסים, בלי למלא חובות. בשום מקום לא יתנו להם להשתלט על קרקעות, לבנות ללא היתר, לגנוב כל דבר שלא מחובר לאדמה בבטון ולהבריח סמים, אמל"ח וזונות כאורח חיים ובעידוד השלטון.
הפשע בישראל עולה ופורח כי הוא משתלם וכדאי. הפשיעה והונדליזם בקרב המיעוטים הן בעלות אופי לאומני מובהק. ומי שמתעלם מזה או מנסה לתלות את האשמה והאחריות בנו, הוא עיוור או תמים או אידיוט. או שלושתם יחד. תתעוררו, טמבלים. לפני שיהיה מאוחר.

גיא
07-10-09, 13:14
ועדיין אתם קוראים לי קיצוני ...

אבל כשרכב בודד שיורד לטיול בדרום בחושך להצטרף לחברים שנסעו לפני כמה שעות , נסיעה מחיפה או משהו רחוק. עם שלושה ילדים קטנים וישנים מאחורה, ושתחיה מנמנמת במושב הנווט.

והנהג העייף .. שמדמיין את עצמו הולך לקאמל טרופי בעוד כמה שעות בל"ק הנוצץ שלו ...
יזהה פתאום משהו גדול חוסם לו את הכביש ...
ויאט.... ועוד קצת כי חושך והוא לא רואה טוב ...
ופתאום יבחין שיש משני צדדיו חמושים רעולי פנים ..

שאומרים לו באדיבות להעיר את המשפוחס ולצאת מהאוטו כי הם נאלצים להלאים אותו בשם הדמגוגיה ...

וכשהמשפחה הנ"ל תתיבש שעות עד שיגיע מישהו לאסוף אותם ( אם המלאימים ישאירו בטובם את הסלולרי איתם ) ...

וכל זה בהנחה שהנשק משמש רק לאיום והוכחת רצינות ולא לפגוע ...

מה אז נעשה ?

( כן אני יודע .. אני חי בסרט .. זה אף פעם לא יגיע לכדי כך .. זה לא יקרה )

דרור הראל
07-10-09, 18:01
בסגנון לא נגענו:

מסריחים מלאומנות-------------אנטי ציונים
שינאת יהודים ומדינת ישראל בפרט-------------------שינאת חילונים,כל מה שלא יהודי והמדינה הציונית בפרט
מגדירים עצמם כפאלשתינים----------------מגדירים עצמם כאנטי ציונים
ישובים שלמים לא משלמים ארנונה-------------------------ישובים ושכונות ענק לא משלמים ארנונה,כולל בירת ישראל
במגזר היהודי אין חריגות בנייה--------------------------הצחקתה אותי
שיעשו פחות ילדים-----------------------------כנ"ל
חיים במדינת חוק ולא יכולים לכפות עלינו מנהגיהם------------------------תגיד את זה לש"ס ואגודה
ועוד לצעוק קיפוח-------------------------------כנ"ל
בשום מקום לא יאפשרו להם לחיות בלי לשלם מיסים ובלי למלא חובות-----------------שירות צבאי למשל?

רק להראות באיזה קלות אפשר לשייך את אותן התייחסויות שמויחסות פה לבידואים להתייחסיות שנאמרות במקומות אחרים כלפי החרדים.
לי אין בעייה להיות אדיוט(יפה נפש זה מה שמעליב אותי)אבל עדיף להיות אדיוט מאשר להיות בור,עדיף להיות אדיוט מאשר לעשות הכללות וגם בגלל שהכללות מסיגות תוצאות הפוכות,אף ממשלה הגונה או משטרה לא תכריז מלחמה על מגזר שלם של מיעוטים.כן ניתן להכריז מלחמת חורמה על פושעים ועבריינים גם אם הם 50% מהמגזר שלהם הם עדיין פושעים.

דרור הראל

דרור ברלי
07-10-09, 19:41
כרגיל, אתה נתפס לסמנטיקה.
אתה לא רוצה שאקרא לך "יפה נפש", אבל ההיתפסות לסמנטיקה זה בדיוק מה שמאפיין את יפי הנפש. בגלל סמנטיקה מתעלמים מבעיות בוערות. בעיי תהבדואים בוערת ועומדת להתפוצץ.

ואני לא אמרתי שאני שונא בדואים, ערבים, חרדים או אסקימוסים.
אני לא שונא אף אחד, ואתה כבר מכיר את הסגנון שלי מספיק טוב. אני לא מתבייש להגיד מה אני חושב. אם הייתי שונא לא הייתי מתבייש להכריז את זה. ואם אני אומר "מוות לגנבים" אני מתכוון לזה, זה מה שאנ יבאמת חושב - שצריך לירות לגנבים בראש. וממש לא אכפת לי אם הגנבים הם בדואים או יהודים.
ואגב חרדים - החרדים אולי לא צדיקים, אבל לא גונבים ממך 35,000 מכוניות בשנה.
החרדים לא מעמידים בלילות שלדי מכונות-כביסה צבועים בשחור באמצע כבישים חשוכים בנגב כדי להתפוצץ מצחוק כשאתה תתנגש בהם.
החרדים לא משליטים טרור ופרוטקשן על בתי עסק בדרום.
החרדים לא יוצאים למסעות ונדליזם.
לחרדים אין "מנהגים עממיים" כמו לירות בחתונות, לרצוח את נשותיהם ובנותיהם, לגנוב מכוניות, להבריח סמים, אמל"ח וזונות.
ועוד ועוד.

אני חושב שבפשיעה, כל סוג של פשיעה פלילית, צריך לטפל ביד ברזל. יד נפץ אפילו.
ואם במגזר מסוים הפושעים הם לא קומץ ולא שוליים אלא אחוז ניכר, והפשיעה היא אורח חיים מועדף ולא מהכרח אלא מבחירה, סימן שיש בעייה.

הם כן שונאים אותנו, ובגדול. אבל ליפי הנפש נוח להתעלם גם מזה. ואם אתה מתעלם מהעובדה - וזו עובדה - שחלק גדול מהפשיעה והונדליזם שלהם מגיע וחצי ממניע לאומני נטו - נשאר לי רק לקנא בך על התמימות שלך.

דרור הראל
07-10-09, 20:06
דרור,

אתה כנראה לא יורד לסוף דעתי,אני מסכים כמעט עם כל הנאמר למעלה,על ידך ועל אחרים.אני בהחלט חושב שלחלק ענק מהפשיעה הבדואית והערבית נוספים סממנים לאומניים גיזעניים.
מה שאני אומר זה שני דברים עיקריים-אחד-יש טיפול אחד שצריך לטפל בפושעים ובבני מינם וזה לאו דווקא כשור למוצאם.
שניים-יש לטפל במגזר שלם שהופך מיום ליום עויין יותר ויותר למדינה וגם לנו יש אחריות גדולה על כך.
שני הנושאים הם על פי הבנתי שונים ודרכי הטיפול שונות למרות שלעיתים הכתובת זהה.

בעבר גם עבריינים בני עדות המזרח תרצו את העבריינות בקיפוח ואידאולגיה-קיום לשמחתנו זה כמעט לא קיים(המקופחים צועקים על קיפוח מספסלי הממשלה והכנסת).למה זה לא קיים יותר? משום שבאיזה שלב המדינה הזו הבינה(בגין) שהמזרחיים הם לא סוג ב וככל שישולבו בחברה ובעשייה הבעיות החברתיות יצמוצמו.

מדינת ישראל שלי ושלך בהתנהלות עלובה-שנינו יודעים שמירב הפוליטקאים הם עלובי נפש-לאורך שנים מזניחה ומעוררת שינאה ובונה לנו אוייבים יותר מידידים-עכשיו הבדואים,מחר הדרוזים(והם אחינו לנשק ולחומוס)-גם עם הדרוזים רבים על כל מטר אדמה ולעומת זאת כל מקום שבו רוצים להקים התנחלות או שכונה מקבל אישורים בקלות-למה הקבוץ שלי בנה שכונה על אדמות חקלאיות והרוויח מליונים?התפתחות טבעית?לדרוזים אין התפתחות טבעית?כבר היו ארועים ביטחוניים שבהם היו מעורבים דרוזים,ומה מחר?

אני זוכר את הבדואים של פעם ומפחד מאלו של היום-וכמו לכל דבר יש סיבה ומסובב ולדעתי חלק לא קטן מהסיבה טבוע בנו טבעית.
דרור,דווקא בגלל שאני מכיר את הדעות שלך וסגנון הכתיבה מפתיע אותי שאתה כמבקר לא שקט של "השלטון" והממסד לא רואה את האחריות הנוראית שלנו,של המדינה שלנו ושלנו כעם למיעוטים סביבנו-רק אנחנו נותנים את הסיבות לשונאים שלנו להציגנו כמדינה גזענית-את הציונות כבר הגדירו כגזענות באו"מ,אוייבנו עושים הכל לדמות אותנו לדרום אפריקה והאפרטייהד וביום שהם יצליחו אנחנו נתחיל לספור את הימים לקראת הסוף,אנחנו במעשה ידינו מסייעים לאויבנו ובעיקר בגלל התנהלות לא חכמה,אדנותית וגזענית.
החזון היה להיות בית לעם היהודי ואור לגויים,אבל דווקא אלו שכביכול רוממות העם היהודי בלשונם ושנאת האחר בלבבם הם אלו שמסייעים ביותר לאלו שרוצים לראות את בית העם היהודי נמחק שוב.

דרור הראל

דרור הראל

דרור ברלי
07-10-09, 20:08
ועדיין אתם קוראים לי קיצוני ...

אבל כשרכב בודד שיורד לטיול בדרום בחושך להצטרף לחברים שנסעו לפני כמה שעות , נסיעה מחיפה או משהו רחוק. עם שלושה ילדים קטנים וישנים מאחורה, ושתחיה מנמנמת במושב הנווט.

והנהג העייף .. שמדמיין את עצמו הולך לקאמל טרופי בעוד כמה שעות בל"ק הנוצץ שלו ...
יזהה פתאום משהו גדול חוסם לו את הכביש ...
ויאט.... ועוד קצת כי חושך והוא לא רואה טוב ...
ופתאום יבחין שיש משני צדדיו חמושים רעולי פנים ..

שאומרים לו באדיבות להעיר את המשפוחס ולצאת מהאוטו כי הם נאלצים להלאים אותו בשם הדמגוגיה ...

וכשהמשפחה הנ"ל תתיבש שעות עד שיגיע מישהו לאסוף אותם ( אם המלאימים ישאירו בטובם את הסלולרי איתם ) ...

וכל זה בהנחה שהנשק משמש רק לאיום והוכחת רצינות ולא לפגוע ...

מה אז נעשה ?

( כן אני יודע .. אני חי בסרט .. זה אף פעם לא יגיע לכדי כך .. זה לא יקרה )

אני אגיד לך מה תעשה.
בדיוק מה שאני עשיתי בשנת 1986 בשכם, כשעוד היה בטוח לישראלים להסתובב בה ולעשות בה קניות לשבת. אני הייתי אז בסדיר, יצאתי הביתה בחיפושית ממחנה תרצה שבאיזור הג'יפטליק דרך צומת בקעות, שכם, טול-כרם, צומת בית-ליד והביתה.
ברחוב הראשי (פייסל) היה פקק מהגהינום. ואני האידיוט, אחרי אינספור בט"שים בשכם, הייתי בטוח שאני מכיר את הסמטאות מספיק טוב כדי לעקוף את הפקק. כמובן שטעיתי בדרך והסתבכתי ברחוב צר, רק גמרתי לעשות פרסה כדי לחזור על העקבות, ומצאתי את עצמי מוקף בעשרות מקומיים שעמדו לעשות לינץ' בי ובעוד שני חברים מהגדוד שהיו איתי ברכב. אבנים התחילו לרדת על האוטו, מקלות התחילו לחבוט בו. חלון אחד נשבר והיתה לי בדיוק חצי שניה להחליט אם מוציאים את הגלילונים מהחלונות ויורים באנשים, או שנותנים גז ונוסעים עליהם. אז קיבלתי החלטה. וזה בדיוק מה שתעשה אם בדואים ינסו לשדוד ממך את הרכב בכביש נידח.
תן גז חביבי. תן גז ואם אין ברירה - דרוס.

לא תאמין איך המלוכלכים האלה בורחים לצדדים, ממש קריעת ים סוף.
לשמחתי אפילו לא הרגתי אף אחד מהם.
לפחות ככה אני חושב.

דרור ברלי
07-10-09, 20:33
דרור,

אתה כנראה לא יורד לסוף דעתי,אני מסכים כמעט עם כל הנאמר למעלה,על ידך ועל אחרים.אני בהחלט חושב שלחלק ענק מהפשיעה הבדואית והערבית נוספים סממנים לאומניים גיזעניים.
מה שאני אומר זה שני דברים עיקריים-אחד-יש טיפול אחד שצריך לטפל בפושעים ובבני מינם וזה לאו דווקא כשור למוצאם.
שניים-יש לטפל במגזר שלם שהופך מיום ליום עויין יותר ויותר למדינה וגם לנו יש אחריות גדולה על כך.
שני הנושאים הם על פי הבנתי שונים ודרכי הטיפול שונות למרות שלעיתים הכתובת זהה.

בעבר גם עבריינים בני עדות המזרח תרצו את העבריינות בקיפוח ואידאולגיה-קיום לשמחתנו זה כמעט לא קיים(המקופחים צועקים על קיפוח מספסלי הממשלה והכנסת).למה זה לא קיים יותר? משום שבאיזה שלב המדינה הזו הבינה(בגין) שהמזרחיים הם לא סוג ב וככל שישולבו בחברה ובעשייה הבעיות החברתיות יצמוצמו.

מדינת ישראל שלי ושלך בהתנהלות עלובה-שנינו יודעים שמירב הפוליטקאים הם עלובי נפש-לאורך שנים מזניחה ומעוררת שינאה ובונה לנו אוייבים יותר מידידים-עכשיו הבדואים,מחר הדרוזים(והם אחינו לנשק ולחומוס)-גם עם הדרוזים רבים על כל מטר אדמה ולעומת זאת כל מקום שבו רוצים להקים התנחלות או שכונה מקבל אישורים בקלות-למה הקבוץ שלי בנה שכונה על אדמות חקלאיות והרוויח מליונים?התפתחות טבעית?לדרוזים אין התפתחות טבעית?כבר היו ארועים ביטחוניים שבהם היו מעורבים דרוזים,ומה מחר?

אני זוכר את הבדואים של פעם ומפחד מאלו של היום-וכמו לכל דבר יש סיבה ומסובב ולדעתי חלק לא קטן מהסיבה טבוע בנו טבעית.
דרור,דווקא בגלל שאני מכיר את הדעות שלך וסגנון הכתיבה מפתיע אותי שאתה כמבקר לא שקט של "השלטון" והממסד לא רואה את האחריות הנוראית שלנו,של המדינה שלנו ושלנו כעם למיעוטים סביבנו-רק אנחנו נותנים את הסיבות לשונאים שלנו להציגנו כמדינה גזענית-את הציונות כבר הגדירו כגזענות באו"מ,אוייבנו עושים הכל לדמות אותנו לדרום אפריקה והאפרטייהד וביום שהם יצליחו אנחנו נתחיל לספור את הימים לקראת הסוף,אנחנו במעשה ידינו מסייעים לאויבנו ובעיקר בגלל התנהלות לא חכמה,אדנותית וגזענית.
החזון היה להיות בית לעם היהודי ואור לגויים,אבל דווקא אלו שכביכול רוממות העם היהודי בלשונם ושנאת האחר בלבבם הם אלו שמסייעים ביותר לאלו שרוצים לראות את בית העם היהודי נמחק שוב.

דרור הראל

דרור הראל

בכל פעם שאנחנו מתחילים להתעסק בהלקאה העצמית הזו, אנחנו סוטים מהעיקר ומפספסים את הנקודה.
קודם כל תחסל את הפשיעה. גם אם זה אומר לחסל את הפושעים.
אחר כך תחפור לעצמך בוורידים ותמצא סיבות למה קרה מה שקרה, כדי לתקן.
קודם תנצח. ורק אחר כך תחקור ותבדוק את עצמך.

פוליטיקאים?
אין ספק שהפוליטיקאים שלנו הם עלובי נפש. אבל רוב הפוליטיקאים בעולם הם כאלה. זה טבעה של פוליטיקה, שהיא מושכת אליה את בני האנוש המבחילים והמתועבים ביותר. שניים רק לפושעים פליליים ולעתים קרובות לא יותר טובים מהם.

או"ם?
את דעתי על האו"ם אתה בטח מכיר. אז האו"ם הכריז שהציונות היא גזענות. נו, אז מה?
האו"ם הפך לארגון תומך בטרור שבו יש רוב מוחלט למדינות ערב והעולם השלישי. לא משנה מה תעשה, כל ההחלטות באו"ם יהיו ממילא נגד ישראל.
אז אל תביא לי דוגמאות מהאו"ם.

אנחנו לא המדינה היחידה בעולם שיש בה מיעוטים. דעתי היא שמיעוט צריך לכבד את חוקי המדינה שמארחת אותו. המדינה הזו היא מדינה יהודית, יחידה בעולם ואנחנו לא נלך מכאן - לצערם של הבדואים, לצערם של הערבים, אפילו לצערם של לא מעט יהודונים מתוכנו. אבל משום מה נראה לי שבכל מדינה נורמלית אחרת שאחד המיעוטים בה מרים ראש ומתחיל להוות מיטרד וסכנה, גם סכנה בטחונית, יודעים לטפל בזה ביד קשה מאוד ואין אף פוצה פה ומצפצף. לא באו"ם, ולא בשום מקום אחר.

אותי לא מעניין להיות אור לגויים.
קודם כל הבטחון שלי ושל ילדיי. בטחון אישי, בטחון הרכוש. ללכת לישון בשקט בלי שירצחו ויגנבו וישחיתו ויעשו מה שירצו כי אין דין ואין דיין.
אז אם מיעוט מסוים הפך חצי מדינה למערב פרוע, מצידי צריך להיכנס במיעוט הזה בכל הכוח. לא כי הם בדואים, אלא כי הם פושעים.
ורק אחרי שהסדר יושב על כנו, לשבת ולבדוק מה אפשר וצריך לתקן.

גיא
08-10-09, 00:54
דרור

לי אני לא דואג
אני לרגע לא אתלבט מה לעשות ...

אני מוכן ומחכה לזה כבר זמן מה. ( ויש עוד מגזר שגם בעניין סימנים לעצור ממנו אני כבר החלטתי מה לעשות אבל זה דיון אחר )

אבל ההוא עם הלנדקרוזר החדש .. החנון הי טק העדין נפש השמאלני הפלצן
בשבילו אני דואג כי הוא יעצור וישאל אם צריכים עזרה ...

ינון
08-10-09, 08:45
מדינת ישראל עובד בשיטת הטבק לעיסה- כל עוד אפשר לילעוס לןעסים ולבסוף יורקים!
מה הכוונה?

חיילי צד"ל גם אם הם אןלי לא ציונים גדולים הם לקחו חלק בשמירה על גבולותינו וכאשר ברחנו עם הזנב בין הרגליים מה קרה איתם- אילו שנשארו שם בוגדים ואילו שבחרו לבוא לארץ הקודש ערבים ובוגדים.

הדרוזים שישרתו בצבא- בסוריה בוגדים פה נאמנים לסורים ,בקרב ערביי "ישראל " סופר בוגדים.

הבדואים אותו סיפור פחות או יותר וכמובן שכולם בייחד נחשבים ערבים. מצד אחד הם ישראלים המשרתים בצבא ומצד שני ישנם את קשרי המשפחה ושהם חוזרים לכפר וצריכים לעבור את תעלת הביוב שזורם על דרך הכורכר לבית מעניין מה עובר להם בראש?
וכאשר הם מחפשים עבודה- הם ערבים.
נתקלים בהתבטאויות מטומטמות כאשר הם מציצם באתרי אינטרנט הקשורים לתחביבם שלהם כגון גניבת גיפים רצוי סופות (שכחתי לא כולם גנבים חלקם רכשו את הרכב במיטב כספם).
ולבסוף אנחנו ,מדינת ישראל לועסת אותנו וחולבת מאיפה שרק אפשר והשאלה היא שיגמרו ללעוס אותנו לאן ירקו אותנו. (אולי לים הערבים ישמחו).

דרור ברלי
08-10-09, 10:37
ברור.
רוכשים סופה אחת במיטב כספם, ואחר כך גונבים עוד 30 סופות, שנוסעות על הרשיונות שלה.
תיכנס קצת ליד 2, תמצא שם איזה 20 סופות שונות למכירה מבדואים, ממודלים שונים, עם אותה תמונה של אותה סופה (קצר-פתוח בצבע לבן)... לך תדע מי זה מי.

ברור שאנחנו מכלילים. אבל אין עשן בלי אש, במיוחד במגזר שגניבות הן חלק מאורח החיים הנוודי שלו מימים-ימימה.

מצוקות למיניהן לא מצדיקות אורח חיים עברייני. לא אצל יהודי, לא אצל ערבי.
גם כאן בפורום יש אנשים שפוטרו ולא עובדים כבר חודשים, חיים על חסכונות שהולכים ונגמרים, והם לא מעלים על דעתם ללכת לגנוב. או שאולי זה מוצדק בעיניך שיגנבו? מעניין שכל אלה שמסנגרים על גנבים, בד"כ לא חוו בעצמם גניבה. פורץ לא טייל להם בדירה. לא לקח מהם רכב. בעומר שליד באר שבע, יש כמה תושבים שנגנבו מהם בשנים האחרונות כבר יותר מ-10 מכוניות ואף חברת ביטוח לא מוכנה אפילו לשמוע מהם. תשאל אותם מה הם חושבים על בדואים.

ערבים? את הסופה הנוכחית שלי קניתי מערבי-נוצרי. איש חביב בעל מוסך לכיווני פרונט בכפר ריינה, צייד-חובב, תושב נצרת. בשבוע שבו ביקרתי אצלו כדי לבדוק את הסופה ולאחר כך לבוא ולהעביר בעלות, נגנבו ארבע סופות רק באיזור שלו, מהחברים שלו. תשאל אותו מה הוא חושב על בדואים, על הבדואי שהוא עצמו תפס מסתובב ברחוב שלו בשלוש לפנות בוקר עם כלי עבודה בתיק ובלי הסבר הגיוני.

לא חסרים בדואים שכן עובדים, וכן שולחים את ילדיהם ללמוד. והילדים האלה עושים חיל, מגיעים להישגים ומהווים דוגמה מצוינת של "איך אפשר להצליח" ולא "איך אי אפשר".
אבל כשאתה שולח את הילדים שלך לנהוג בגיל 12 במכוניות גנובות ולפרוץ לדירות ולחנויות, והדבר היחידי שאתה מלמד אותם ברצינות זה רק איך לנטרל איתוראן, אל תתפלא אם בסוף מה שיצא מהם זה גנבים ומבריחים.
וגם אל תבוא אחר כך בטענות על ביוב ועל אבטלה כשהם ייתפסו על חם על ידי איזה חוואי עצבני או קב"ט שיודע לכוון, ויחטפו כדור בראש.

דרור ברלי
08-10-09, 11:10
מצטער, לא יכול להתאפק מלענות לך על כל טענה בנפרד.

מדינת ישראל עובד בשיטת הטבק לעיסה- כל עוד אפשר לילעוס לןעסים ולבסוף יורקים!
מה הכוונה?

חיילי צד"ל גם אם הם אןלי לא ציונים גדולים הם לקחו חלק בשמירה על גבולותינו וכאשר ברחנו עם הזנב בין הרגליים מה קרה איתם- אילו שנשארו שם בוגדים ואילו שבחרו לבוא לארץ הקודש ערבים ובוגדים.
זה נכון. מצד שני הם לא שרתו בצד"ל מתוך ציונות. השירות בצד"ל היה העבודה הקבועה היחידה שגבר צעיר ובריא, תושב דרום-לבנון שסועת הקרבות, היה יכול להשיג, וביננו - נודה על האמת שכל הרעיון שמאחורי הקמת צד"ל היה שמישהו אחר יקיז דם במקומנו. בכל מקרה, מוטיבציה אף פעם לא היתה הצד החזק אצלם, ולכן אף פעם הם לא היו מבריקים מהבחינה המבצעית. ממעט הנסיון שלי מהשירות בדרום-לבנון אם אני אנסה לספור את המקרים שהם ברחו ונטשו מוצבים או סתם הלכו לישון במקום להתייצב בעמדה, אני אתבלבל בספירה. אני יודע שזה עושה עוול לאלה שכן נתנו את הנשמה, אבל בכל זאת - ברירת המחדל היתה שאי אפשר לסמוך עליהם. זו האמת וכולם ידעו את זה, וזה הגיע למצב שצוות טנק וכיתת חי"ר שלנו היו צריכים לשמור עליהם בלילות בתוך מוצב שלהם... צריך יותר מזה?... ברגע שהבינו שאנחנו עומדים להסתלק מלבנון, רבים מהם ערקו והצטרפו לחיזבאללה. זה עדיין לא מצדיק את הפקרתם על ידי ממשלת ישראל.

הדרוזים שישרתו בצבא- בסוריה בוגדים פה נאמנים לסורים ,בקרב ערביי "ישראל " סופר בוגדים. לידיעתך, הדרוזים תושבי רמת הגולן לא משרתים בצה"ל. הם אפילו לא מוכנים לשאת תעודת זהות ישראלית, כי הם פוחדים פחד-מוות (ובצדק גמור) מהיום בו רמת הגולן תוחזר לסוריה והסורים יגמרו איתם את החשבון.

הבדואים אותו סיפור פחות או יותר וכמובן שכולם בייחד נחשבים ערבים.
מה זה "נחשבים ערבים"? הם באמת ערבים. ערבי זו לא מילת גנאי.
רובם גם מגדירים את עצמם כפלשתינים. גם זו לא מילת גנאי.

מצד אחד הם ישראלים המשרתים בצבא ומצד שני ישנם את קשרי המשפחה ושהם חוזרים לכפר וצריכים לעבור את תעלת הביוב שזורם על דרך הכורכר לבית מעניין מה עובר להם בראש?
וכאשר הם מחפשים עבודה- הם ערבים.
מי שרוצה לחיות כאזרח במדינת חוק - הולך לבית ספר ולומד ואחר כך גם מוצא עבודה ומתפרנס ממנה ולא מגניבות, וזה עניין של בחירה אישית בלבד. מי שאין לו עבודה לא מתחתן עם 4 נשים ומשריץ 20 ילדים ואחר כך מיילל על קיפוח ושאין לו מאיפה להאכיל אותם ואין לו ברירה אלא לגנוב. מנהגים שבטיים אינם עילה והצדקה לאורח חיים עברייני. לא במדינת חוק.
.

ינון
08-10-09, 11:13
אני לא מסנגר על גנבים, גנבים צריך להרוג ואני איתך אבל אם נתחיל להכליל אוכלוסיה שלמה אז זה יהפוך לרצח עם!!!

באשר לאותו נוצרי חביב תשאל אותו מה דעתו על המוסלמים הוא עשוי לענות לך את אותה תשובה כשם שתשאל פלשתינאי משכם מה דעתו על העזתים ותקבל תשובה מעניינת שתהנה לשמוע.

הערבים עצמם מחולקים למעמדות וישנה שינאה בתוך עצמם.

חבר שלי לוחם מגב לשעבר ערבי נוצרי מהעיר העתיקה בירושלים אם היה יכול היה מדביר כלשונו את שכניו הפלשתינאים ואחת כמה וכמה את המוסלמים שביניהם.

עוד חבר שיש לי פלשתינאי מאזור ירושלים לצערו הוא פלשתינאי והוא בהחלט מעדיף את השלטון הישראלי ואף השאיר אחריו רכוש ברמאלה ועבר לגור אצלנו.

בכל אופן אני מסכים איתך בהנחה כי אותו אספסוף בדואי עושה את אשר עושה משחית גונב ולכך אין הצדקה (אוזלת ידה של המשטרה ומדינת ישראל). אך עדיין קצת להיזהר בלשוננו כי אנחנו נשמעים רע ופוגעים ברבים וטובים שאפילו מחנכים לאהבת מדינת ישראל (אותו לוחם מגב תלויים בבית שלו ובמרפסת בבית אימו דגלי מדינת ישראל, ויש תמונה של הראיס הנרצח יצחק רבין ואם אתה לא מאמין בוא לביקור ותקללו ביחד את הערבים).

דרור ברלי
08-10-09, 11:19
אני לא מקלל את הערבים.
גם לא מקלל את הבדואים.
אני לא שונא אף אחד ולא אמרתי שצריך להרוג את הבדואים... רצח עם?... הגזמת.
אמרתי ואני אמשיך להגיד את זה בלי להתבייש- אני בהחלט בעד להרוג גנבים. כן. וגם רוצחים ואנסים.
אני בעד להרוג או ללכל הפחות לכסח את הצורה לפושעים פליליים עם עונשים של עשרות שנים בעבודת פרך. ולא אכפת לי מי אלוהים שלהם, ואם על הראש המלוכלך שלהם יש כיפה או כפייה.

בינתיים,יש בעיה עם הבדואים. העובדה שחלקם משרתים בצבא לא פוטרת אותנו מלעשות אצלם סדר אחת ולתמיד. ואתה מעדיף להתעלם מהבעיה או לחפש סיבות מהתחת למה לא לפתור אותה.

ינון
08-10-09, 11:19
נ.ב:
הנוצרי ילדה אחת מבחירה
הפלשתינאי 5 ילדים לומדים בבית ספר הדו לשוני (פרוייקט לקירוב לבבות או משהו כזה)
אחד מאבו ע'וש (הג טעות לפי מיטב ידיעתי) ילדיו בדו לשוני
הדרוזיבא מאחד הכפרים ברמה.
והפסקת ילודה היא תוצר סוציו-אקונומי מובהק שתלוי בחינוך,כלכלה,ותעסוקה. (אין זמן ל7יין).

ינון
08-10-09, 11:22
אני מסכים איתך שיש בעייה, אני מסכים איתך שאם אני בא לעיסוויה אני חושש (אני כבר לא בא)
אני מסכים איתך שישנו גייס חמישי במדינה וכמובן מסכים איתך שישנה בעייה מאוד גדולה והיא (על כך אני מאמין שתסכים איתי)משטרת ישראל האמורה לאכוף את החוק ולא עושה זאת.

גיא
08-10-09, 12:31
לפני שאתם מתפגרים פה ...

יש למדינת ישראל ריבונות על השטח שלה או לפחות אמור להיות.

יש זרוע שמגדירה חוקים.

יש חוקים שמגדירים מה מותר ומה אסור.

יש זרוע שמפקחת על ביצוע של החוקים.

עד כאן התאוריה.

מעשית, יש פה חוסר באכיפה של חוקים.

לפני שאתה רץ להרוג גנבים (אני אישית בעד), אתה יכול להתחיל בלכלוא אותם. יש חוק שאומר שאם אתה גנב אתה תשב בכלא. אבל אז בא השופט שאמור להגיד את זה. ואומר שהגנב המסכן הוא בעצם מסכן וחבל לכלוא אותו ולהעניש אותו. אזהוא יוצא לחופשי וגונב שוב. הוא רואה שלא יקרה לו כלום והחברים שלו רואים שלא יקרה לו כלום ואז למה לעבוד כמו ניגר כל היום במפעל / משרד / אוטו / משהו אם אפשר לבלות כל היום ולהביא פרנסה של חודש שלם בשניים שלושה לילות של גניבה ?

אז לפי הבנתי, מי שאשם הוא השופט שמשחרר את הפושע.

משם צריך להתחיל ... יש חוקים, רק צריך ליישם אותם.
אבל שופט שמפחד שהחברים של הגנב / אנס / רוצח ינקמו בו, מרחם עליהם.
לגבי אחרים, למשל נהגי ג'ייפים ... שם השופט לא מפחד כי מה הלפלפים האלו כבר יעשו לו ?
אז הוא מוציא עליהם אגרסיות ....

זאת רק דעתי.

גיא
08-10-09, 13:26
מתפגרים = מתפזרים

סליחה.

asafk
09-10-09, 01:04
הדיון הזה מתחיל להיות עם ניחוחות גזעניים, בלי להתייחס לתגובה זו או אחרת. בבקשה להרגע.

אסף.

מלכי
09-10-09, 04:46
הדיון הזה מתחיל להיות עם ניחוחות גזעניים, בלי להתייחס לתגובה זו או אחרת. בבקשה להרגע.

אסף.

שימו את האמת על השולחן,אנחנו מאבדים את כושר ההרתעה ראה ראד סלח בירושלים, בדואים בדרום,וערבים בגליל-אנחנו חזקים מאוד נגד אירן,מפחדים פחד מוות ממישטרה רצינית ויעילה בגלל הכרותינו אם הטינופת הפנימית,קצב,אולמרט,הירשזון ובניזרי.אין מה לדאוג זה רק ענין של זמן עד שאיזה בדואי יעשה טעות ויתעסק אם אחת מעשר משפחות השקשוקה ששולטות באופן חוקי על כל מה שזז פה ובא לציון גואל.
בקשר לקיפוח קודם כל שוויון חובות אחר כך זכויות,ולא לא בצבא נתחיל בלישכת המס, גם לאלוהים לקח שבעה ימים.
לכל יפי הנפש למה תמיד אתם משכנעים את הצד היהודי ואיפה המקבילים שלכם בצד השני? הם עסוקים בלונדון, צווי מעצר נגד כל מי שיצק פה איזה שהוא יסוד.
זאת המדינה שלנו היהודים ואנחנו לא הולכים מפה לאף מקום לעולם.
טאלב הסנע,טיבי ושות' רוצים להצטרף תוכיחו!!!לקבור כבר את הפוליטקלי קורקט קבורת חמור.

דרור ברלי
09-10-09, 10:45
שימו את האמת על השולחן,אנחנו מאבדים את כושר ההרתעה ראה ראד סלח בירושלים, בדואים בדרום,וערבים בגליל-אנחנו חזקים מאוד נגד אירן,מפחדים פחד מוות ממישטרה רצינית ויעילה בגלל הכרותינו אם הטינופת הפנימית,קצב,אולמרט,הירשזון ובניזרי.אין מה לדאוג זה רק ענין של זמן עד שאיזה בדואי יעשה טעות ויתעסק אם אחת מעשר משפחות השקשוקה ששולטות באופן חוקי על כל מה שזז פה ובא לציון גואל.
בקשר לקיפוח קודם כל שוויון חובות אחר כך זכויות,ולא לא בצבא נתחיל בלישכת המס, גם לאלוהים לקח שבעה ימים.
לכל יפי הנפש למה תמיד אתם משכנעים את הצד היהודי ואיפה המקבילים שלכם בצד השני? הם עסוקים בלונדון, צווי מעצר נגד כל מי שיצק פה איזה שהוא יסוד.
זאת המדינה שלנו היהודים ואנחנו לא הולכים מפה לאף מקום לעולם.
טאלב הסנע,טיבי ושות' רוצים להצטרף תוכיחו!!!לקבור כבר את הפוליטקלי קורקט קבורת חמור.

מילים כדרבנות.

דרור ברלי
09-10-09, 10:47

אסף.

במקום להיות מודאגים מגזענות תיאורטית/וירטואלית, כדאי שנתחיל לדאוג למדינה שלנו. אנחנו מאבדים אותה.

שחר 9
09-10-09, 12:10
אני קורא את השרשור הזה שהתחיל מפשע פלילי ונדליזם לאתר היסטורי ורואה איך לאט לאט הוא גולש לדיון על לאומנות של המגזרים בישראל.

זאת בדיוק הבעיה !
את התחת שלי מענין מי עשה את הפשע יהודי ערבי או בדואי , שיעמידו אותו מול הקיר וירו בו .

מה איכפת לי אם זה ערבי נוצרי מוסלמי או בדואי , המשטרה והחוק במדינה הזאת פשטו את הרגל , המשטרה לא עושה כלום כדי להשיג את הפושעים, בתי המשפט נותנים עונשים מגוחכים לפושעים,הפרקליטות והתביעה לא רוצים לעבוד קשה וסוגרים הכל בעסקעות כאלה ואחרות , והחוק האומלל שלנו לא קובע סמכויות לשוטרים חיילים וכוחות הבטחון.

ואנחנו כולנו יושבים ומסיטים את הדיון לדיון לאומני , אם יהיה חוק ותהיה ענישה הפושעים מכל המגזרים יפחדו לפעול .
דוגמא טובה היא מקרה שי דרומי , נראה לכם שבחחות דרומי היו עוד גניבות אחרי שהוא ירה בהם ??

קוראים לזה הרתעה , בלי יכולת הרתאה שום גורם בטחוני לא יכול להשיג מטרה , אם זה צבא או אם זה משטרה,
כדי להשיג את ההרתעה את לא יכול להראות לאוייב את גודל הנשק שיש לך אלא להראות לו איך הוא פועל .
ראו מקרה דרומי - הגנבים שביקרו אותו ידעו שיש לו נשק (לכל החוות שם יש נשק) אבל הוא הראה להם שהנשק שלו גם יודע לירות , ולא רק באויר , אלא גם לכיוון הרגליים, הברכיים, האגן ,הבטן ,החזה ,והראש .

אז די כבר להסתובב מסביב ...........
הרתעה הרתעה הרתעה.

בהצלחה לכולנו .

דרור ברלי
10-10-09, 19:13
זאת בדיוק הבעיה !
את התחת שלי מענין מי עשה את הפשע יהודי ערבי או בדואי , שיעמידו אותו מול הקיר וירו בו .
אז די כבר להסתובב מסביב ...........
הרתעה הרתעה הרתעה.

בהצלחה לכולנו .

על זה אני מדבר כל הזמן ולא רק כאן.
התכונה המשותפת לכל אלה שאין להם תשובה לעניין והצעה לפתרון, היא שהם מתחילים להאשים בגזענות ובפאשיזם.
אם נמשיך להתנהג כמו בנות-יענה, מהר מאוד נגיע למצב שנצטרך לירות. לא מול קיר אלא תכל'ס בשטח, כדי להתגונן ולהציל את עצמנו/משפחותינו. גם אז נואשם בגזענות ובפאשיזם?

גיא
10-10-09, 20:30
הנה יש לי בשבילכם סיפור טוב.

חזרתי בערב משלושה ימים במדבר ... איזה כיף ! משהו מטורף :)

אני מגיע לכניסה לחיפה, יש אור ירוק ברמזור של בתי הקברות. פתאום מזדה 3 תכלת כסוף עם צקלקה כחולה בגודל חבית פונה שמאלה מכיוון צפון לבית הקברות ונעצרת באמצע הכביש. חוסמת את התנועה למי שמגיע מדרום.
יוצא אדם לבוש אזרחי. ולנו יש ירוק .. כן ?
מתחיל לאותת למי שמגיע מצפון לבית הקברות לפנות שמאלה ( להם יש אדום - זוכרים ? )
והם - 1000 מכוניות פרטיות. עוברת דקה עוד דקה ... אנשים מתחילים לצפצף ... ההוא לא מתיחס.
יצאתי מהאוטו ( אני שלישי מהרמזור ) ניגשתי לאזרח ושאלתי אם אני יכול לראות תעודת שוטר.
הנ"ל נפנף מולי תעודת מתנדב. שאלתי מה הוא עושה ?
הוא אמר שיש קבורה של אבא של מתנדב שלהם ( במבטא ערבי כבד - הרכב לא היה ניידת מוסווית או משהו - רכב פרטי עם דברים פרטיים בתוכו ) וחייבים להיות סובלנים אחד כלפי השני ( תמיד זה אני חייב להיות סובלני למישהו אחר .. ) השאר שראו אותי מדבר איתו התחילו גם להתעניין ...
אמרתי שאני חושב שזאת חוצפה וזה לא חוקי. ואני מתכוון להתלונן על זה.
האזרח המתנדב, התחיל לצעוק עלי שחבל שאני לא מבין ולא רגיש לבעיה ... ( איזו בעיה ? לערבים אסור לעמוד באור אדום ? או לשוטרים מתנדבים אסור ? )
אמרתי לו שזה לא מעניין אותי. אני רוצה לנסוע ומה שהוא עושה לא חוקי.
הבאתי את הפלאפון מהאוטו וניסיתי לצלם את המעמד.

האיש .. בחצי שניה ניכנס לרכב ונעלם ....

אמרתי פעם ואני חוזר - לי יש כבוד לחוק, לחוק אין כבוד אלי.

לא שוטרים ולא ערבים נוצריים יקבלו ממני כבוד ... לא עד שילמדו לתת.

ושאחד מהם ינסה אותי.

איפה בועז שטען שאני זה שלא בסדר ? בוא תסביר את זה ?

amimiller
10-10-09, 22:24
נראה לכם שאת האיסלם אפשר לעצור,לאיפה שהם מגיעים תמיד יש בעיות וחיכוחים.מי חשב שפעם באירופה יהיו עשרות מיליוני מוסלמים ושלאט לאט יהיו הרוב בכל מדינה שעליה הם מגיעים.זאת בעיה עולמית כל הנגע שנקרא איסלם ומי שחושב שאפשר לפתור אותה או לחיות איתם בדו קיום טועה טעות מרה.השינאה מצדם לכל מי שלא מוסלמי היא תהומית של ניתן לגשר עליה.
ניסו בזמנו לקבץ את בדואים הנוודים לישוב קבע ובנו את רהט. כתוצאה מכך הם הפכו ליותר קיצונים, ריבוי מסגדים יותר מסיתים.
בצרפת יש כרגע יותר מ-8 מיליון מוסלמים ,בהולנד בחורות מקומיות מתאסלמות בכמיות לא חסרות עובדות בשטח. עד שעומות העולם לא יתעוררו וביחד יטפלו בבעיה אנחנו לבד אין לו את הכח להלחם ולעשות סדר בבלגאן שהאיסלם יצר.

גיא
10-10-09, 23:28
פצועים בכביש 2, הושלכה אבן על רכב חולף מגשר ג'יסר אל זרקא .
אינפתאדה ?

ינון
10-10-09, 23:40
השרשור נראה כך (זה לא נראה טוב אני באופן אישי הייתי נועל)-

בבריטניה רוצים לעשות טרנספר למוסלמים
מאת: מערכת וואלה! חדשות
יום שבת, 10 באוקטובר 2009, 21:21
חברי הארגון הימני "הליגה להגנה אנגלית" הפגינו במנצ'סטר נגד ההגירה המוסלמית לבריטניה. מצדו האחר של הכביש עמדו מפגינים שקראו קריאות נגדם

חברי הארגון הימני "הליגה להגנה אנגלית" התכנסו היום (שבת) במרכז מנצ'סטר שבאנגליה כדי להפגין נגד מה שהם מכנים "הפלישה המוסלמית לבריטניה". עמדתם של המפגינים היא כי המוסלמים המהגרים לאנגליה מנסים לשנות את חוקיה כדי להתאים אותם לאורח חייהם, במקום לקבל עליהם את חוקי המדינה כפי שעליהם לעשות. המפגינים הזכירו את "חוקי השריעה", שהם מערכת חוקי התנהגות בהתאם לרוח לקוראן, שעל פי תפיסות אסלאמיות גוברים על החוק האזרחי במדינה. עוד אמרו המפגינים כי יש לגרש מהמדינה תושבים מוסלמים שתומכים בטרוריסטים.
בצדו האחר של הכביש עמדו מפגינים מוסלמים וקראו קריאות גנאי אל עבר המפגינים הימנים. בין היתר כינו את המפגינים "פשיסטים" ו"פסולת

דרור ברלי
11-10-09, 01:33
השרשור באמת לא נראה טוב.
הוא נראה כמו שהמדינה שלנו נראית.

את השרשור - אני או כל מנהל פורום אחר, יכול לנעול ברגע זה.
אז נסתום לעצמנו ולכם את הפה ונתעלם, והבעייה "תיעלם"... תיעלם מפורום האוף-טופיק - ולא יותר. עד הפעם הבאה, עד הוונדליזם הבא, עד לגניבה הבאה...

את המדינה ינון, אנחנו לא יכולים לנעול.
בקושי אני נועל את הג'יפ שלי ל-3 (אתה קורא נכון. שלושה) עמודי בטון + 2 (שניים) סנדלי דנבר של 25 ק"ג כל אחד, וגם זה בספק אם ירתיע את הגנבים. בשביל לקחת אותו צריך עכשיו להפיל בית דירות של 3 קומות. למצב הזה הגענו בגלל הפחדנות, בגלל האובר-ליברליות, בגלל הפוליטיקלי-קורקט, בגלל שאסור לעשות ואסור לדבר ואסור לחשוב כי זה "גזענות" ו"הסתה".

גם את הגן הלאומי עבדת בקושי נעלו. ואז מי הרס וחירב אותו? השומר שלו... ביחד עם עוד כמה עשרות חברים שלו. "מקופחים" עאלק.

מאות רבות של כלי רכב גנובים שמסתובבים בישובי הפזורה הבדואית הם עוד הוכחה שזה לא קומץ ולא עשב שוטה, אלא אורח חיים. מתיחת הגבולות, התרסה כנגד המדינה וחוקיה, פריעת חוק כצורת חיים כמעט לגיטימית. איפה הנכבדים שלהם? איפה חברי הכנסת שלהם? איפה המוכתרים שלהם? למה הם עצמם לא מוקיעים את הפושעים שגורמים נזק בלתי הפיך למגזר הבדואי כולו?

בחיי שזו לא גזענות. אין לנו טענה כנגד בדואים כבדואים, כנגד הדת המוסלמית או כנגד צבעו או דתו של אף אחד.
אבל מהמציאות אי אפשר להתעלם. חלקם של החבר'ה האלה בפשיעה גדול בהרבה מחלקם היחסי באוכלוסיה. הטענות צריכות להיות מופנות למדינה שלא מטפלת בפשיעה הפלילית ביד ברזל וללא רחמים. שלא מכסחת את הצורה למשפחות הפשע, שלא זורקת את המלוכלכים האלה לעבודות פרך של 30 ו-40 שנה ללא אפשרות לשחרור מוקדם, שלא שולחת לחבל או לכיתת יורים א תהמחבלים, הרוצחים, האנסים, שודדי זקנות והפדופילים. שלא מנקה את הרחובות שלנו מהחלאות.

ועזוב אותך מדוגמאות על כל מיני ארגונים קיצוניים באירופה.
זה לא מחזיק מים, זה לא קשור למה שקורה אצלנו אפילו בקשר קלוש. להשוות את השרשור הזה להפגנות באירופה זו סתם עוד שיטה להתעלם מהבעיה שלנו ולהסיט את הוכיוח למקומות אחרים.

שחר 9
11-10-09, 17:51
מענין אותי מה היה קורה אם קבוצת יהודים מנוולים היו משחיתים איזה קבר שיח מוסלמ,י או איזה כנסיה נוצרית,
מה היה קורה אז .......

האם גם אז היתה יושבת חבורת דפוקים כמונו רק שאינם יהודים, וכותבת דיון פלצני ומתבכיין על פשע על רקע לאומני ?
הבעיה היא שאנחנו משקפים את עם ישראל יושבים מתבכיינם ולא עושים כלום.

אני מבטיח לכם שמה שהיה קורה אם היו משחיתים מסגד, קבר שיח, כנסיה,או כל אתר אחר שהוא איסלמי או נוצרי הרחובות היו בוערים !!!!
לא דיונים בפורום ג'בלוג ולא בטיח , רחובות בוערים!!!

ראו את מקרה הכנסיה בנצרת לפני שנתיים נדמה לי .
קחו לדוגמה את ארועי הר הבית.
ויש עוד דוגמאות אחרות.....
מישהו זוכר מה קרה אז ???

הם לא נותנים לכוחות הבטחון לדאוג להם , הם דואגים לעצמם .

זה כל ההבדל אנחנו יושבים ובוכים (ושאף אחד לא יקח את זה אישית כי זה מכוון לכולנו (כל עם ישראל)).
מקרה דרומי שאני כל כך אוהב צריך להיות תחילתה של ידידות נפלאה עם עברינים .
נכון זה עלול להפוך אותנו לטקסס (של פעם) אבל אז אני בטוח שהחוק והמשטרה תתעורר ותתחיל לפעול ביד קשה,
נגד הפושעים ורק אח"כ נגד אלה שלקחו את החוק לידיים.

אגב להבדיל אלף אלפי הבדלות ישנם שכונות ששם יש משטרה פרטית , ומה שהם עושים זה בדיוק לקיחת החוק ליידים במסווה חוקי .

-->