PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיוע והמלצה ברכישת cj8

jhonson2010
06-10-09, 09:23
מראש אני מתנצל , פירסמתי הודעה זהה בפורום המתחילים וטרם קיבלתי תשובה..:roll:

לנושא : ראיתי cj 8 שמצא חן בעיניי והיו לו ה"ריג'קטים" הבאים :

"טוב, אז היום ראיתי אותו...
ביצעתי בדיקה ע"פ המדריך, להלן התוצאות:
1.‏ הבחנתי כי במכסה המנוע מצידו הפנימי ישנו שמן שנזרק החוצה מהחור פליטה העליון (מקווה שאני מדייק בניסוח), זה בגלל צינורית שיצאה מהמקום.
2.‏ מיכל המים מפלסטיק שקשור לרדיאטור עשוי מבקבוק "קומבינה" אבל המים בו ירוקים.
3.‏ לא הבחנתי בהזעה בולטת במנוע ובבדיקה במקום בו הוא חונה לא הייתה שלולית של שמן או רטיבות מיוחדת.
4.‏ השמן היה מלא בצבע שחור.
5.‏ לוקר ימני 2 ברגים משוחררים שכנראה הלכה בהם ההברגה, לציין כי הברגים בשני הלוקרים היו משוחררים וחוזקו על ידי פרט לשניים האלה.
6.‏ לחץ שמן בנסיעה בהילוך ראשון היה בין 30 ל40 ובהילוך 3 ו 4 עמד על 20 - 30 בסרק היה על 0.
7.‏ בהילוך שלישי היה ריח של שמן שרוף.
8.‏ הספידומטר לא פעיל, ואני חשבתי שגם המד דלק לא עובד ו... נתקעתי בלי דלק!!! אבל כ10 מטר מתחנה.
9.‏ ישנם הזעות בסרן קידמי בבורג מקדימה ומהגיר לא הצלחתי להבין מאיפה.

אנא דעתכם במהרה... תודה מראש."

נמרוד
06-10-09, 09:44
מראש אני מתנצל , פירסמתי הודעה זהה בפורום המתחילים וטרם קיבלתי תשובה..:roll:

לנושא : ראיתי cj 8 שמצא חן בעיניי והיו לו ה"ריג'קטים" הבאים :

"טוב, אז היום ראיתי אותו...
1.‏ הבחנתי כי במכסה המנוע מצידו הפנימי ישנו שמן שנזרק החוצה מהחור פליטה העליון (מקווה שאני מדייק בניסוח), זה בגלל צינורית שיצאה מהמקום.
2.‏ מיכל המים מפלסטיק שקשור לרדיאטור עשוי מבקבוק "קומבינה" אבל המים בו ירוקים.
3.‏ לא הבחנתי בהזעה בולטת במנוע ובבדיקה במקום בו הוא חונה לא הייתה שלולית של שמן או רטיבות מיוחדת.
4.‏ השמן היה מלא בצבע שחור.
5.‏ לוקר ימני 2 ברגים משוחררים שכנראה הלכה בהם ההברגה, לציין כי הברגים בשני הלוקרים היו משוחררים וחוזקו על ידי פרט לשניים האלה.
6.‏ לחץ שמן בנסיעה בהילוך ראשון היה בין 30 ל40 ובהילוך 3 ו 4 עמד על 20 - 30 בסרק היה על 0.
8.‏ הספידומטר לא פעיל, ואני חשבתי שגם המד דלק לא עובד ו... נתקעתי בלי דלק!!! אבל כ10 מטר מתחנה.
9.‏ ישנם הזעות בסרן קידמי בבורג מקדימה ומהגיר לא הצלחתי להבין מאיפה.

אנא דעתכם במהרה... תודה מראש."

שעונים שלא מתקנים אותם, ברגים משוחררים שלא מחזקים אותם, שמן שלא טרחו להחליף מזמן, אלו סימנים שמעידים על רכב שמתוחזק ברמה נמוכה מאד, "תחזוקת שבר" מה שנקרא.

אבל כתבת הערות מצומצמות רק לגבי המצב המכאני. מה מצב השלדה, הבודי, חלודות, איך הרכב נראה באופן כללי? איך הרכב מתנהג, בולם, מה היו התחושות שלך מהנהיגה? האם נהגת על CJ אחרים, ואיך זה מרגיש לעומתם?

jhonson2010
06-10-09, 10:04
שעונים שלא מתקנים אותם, ברגים משוחררים שלא מחזקים אותם, שמן שלא טרחו להחליף מזמן, אלו סימנים שמעידים על רכב שמתוחזק ברמה נמוכה מאד, "תחזוקת שבר" מה שנקרא.

אבל כתבת הערות מצומצמות רק לגבי המצב המכאני. מה מצב השלדה, הבודי, חלודות, איך הרכב נראה באופן כללי? איך הרכב מתנהג, בולם, מה היו התחושות שלך מהנהיגה? האם נהגת על CJ אחרים, ואיך זה מרגיש לעומתם?
השלדה ללא חלודה וללא סדקים עד כמה שהצלחתי להבחין (שכבתי מתחת לגיפ מכל צדדיו).הבודי במצב טוב , חלודה מעטה בדלת האחורית (לא ברמת חור) , סדק של 4 ס"מ בכנף שמאל קידמית וישנו חור או סוג של קרע ברצפת הגיפ בצד הנוסע בחיבור של החלק התחתון עם החלק הימני (מקווה שהתאור מדוייק) בגודל של 6-8 ס"מ .הרכב באופן כללי מרגיש ונוסע טוב , נראה סביר ++ (יחסית לשאר cj שראיתי), התחושות היו חיוביות מאוד.לציין כי נהגתי על מס' cj במהלך החיפושים והוא נראה לי בסדר גמור.פרט מאוד חשוב (לי בכל אופן) האדם שממנו קונים את הגיפ... נראה לי אמין ביותר !!! הוא מספר כי רכשו את הגיפ לפני שנתיים טיפלו בו כנדרש אך לא תיחזקו אותו באופן שוטף.המחיר מבחינתי גם פקטור מאוד חשוב ומתאים לי לתקציב !

AvigdorAharon
06-10-09, 21:15
עניתי לך בפורום מתחילים:

ציטוט: פורסם במקור על ידי jhonson2010 http://www.jeepolog.com/forums/images/buttons_red/viewpost.gif (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=268423#post268423)
quote=jhonson2010;268423]טוב, אז היום ראיתי אותו...
1.‏ הבחנתי כי במכסה המנוע מצידו הפנימי ישנו שמן שנזרק החוצה מהחור פליטה העליון (מקווה שאני מדייק בניסוח), זה בגלל צינורית שיצאה מהמקום. אם הבנתי נכון, אתה מתכוון לפתח האחורי של מכסה השסתומים. תבדוק שאין לחץ חיובי מהפתח הזה.
2.‏ מיכל המים מפלסטיק שקשור לרדיאטור עשוי מבקבוק "קומבינה" אבל המים בו ירוקים. לא נורא, אבל עדיף למצוא את המיכל המקורי ולהרכיב.
3.‏ לא הבחנתי בהזעה בולטת במנוע ובבדיקה במקום בו הוא חונה לא הייתה שלולית של שמן או רטיבות מיוחדת. אין תגובה.
4.‏ השמן היה מלא בצבע שחור. אין תגובה.
5.‏ לוקר ימני 2 ברגים משוחררים שכנראה הלכה בהם ההברגה, לציין כי הברגים בשני הלוקרים היו משוחררים וחוזקו על ידי פרט לשניים האלה. בעיה מוכרת. תבדוק אם לוקטייט יכול לעזור (לא בטוח) או לשחזר את ההברגה.
6.‏ לחץ שמן בנסיעה בהילוך ראשון היה בין 30 ל40 ובהילוך 3 ו 4 עמד על 20 - 30 בסרק היה על 0. מנוע קר או חם?
8.‏ הספידומטר לא פעיל, ואני חשבתי שגם המד דלק לא עובד ו... נתקעתי בלי דלק!!! אבל כ10 מטר מתחנה. אולי כבל קרוע? האם יש תזוזה במד החום?
9.‏ ישנם הזעות בסרן קידמי בבורג מקדימה ומהגיר לא הצלחתי להבין מאיפה. על פניו, לא בעיה אקוטית ברכב משנת 86.

אנא דעתכם במהרה... תודה מראש.
[/quote]

נעלתי את השרשור בפורום מתחילים.

אביגדור

-->