PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלפים מארה"ב לבלייזר 1988 TBI 5.7

מוני_הכוכב
03-07-04, 22:10
סוף סוף לא וויתרתי על נסיעה לכנס בסאן פרנסיסקו ואני מזמין מספר דברים שישלחו לסניף שלנו:

בין היתר זוג נעילות lock right. זו הקומבינה האופטימאלית מבחינתי. מאחר ולנעילות הללו יש רגישות לטולראנצים, נאמר לי שאני חייב גם להזמין יחד עם זה את ה:

pinion pin nd the thrust washers לא מצליח לדעת מה הם החלקים הללו בדיוק. אם מישהו מכם יכול לעזור לי זה יהיה גדול. הייתי באתר של summit racing ואני לא בטוח מה להזמין.

הסרנים שלי הם סטנדרד:

Rear Axle:
GM Corporate 10-bolt (8.5-in. 1.28 Axle Dia. 28 Spline)
Front Axle:
GM Corporate 10-bolt (8.5-in. 1.28 Axle Dia. 28 Spline)

כ"כ אני עומד להחליף את המחשב, ההחלפה תעלה לי רק $100

אני גם עומד להזמין RS5*** שישה בולמים, הרכב שלי מוגבה בין שניים וחצי לארבעה אינטצים (קיביני מט העבירית הזאת שלא מנאפשרת לכתוב כמו בן אדם), זיהיתי ה=PART NUMBERS ושלחתי בירור מול רנצו נקווה למענה שלהם

ברור לחלוטין שאכנס לחנות שמוכרת 4X4 לשטוף העיניים ולרוקן כרטיס האשראי. האם מישהו מכיר חנות כזו ליד San Francisco? רו ממש ב-San Mateo?

האם יש למי מכם רעיון למשהו נוסף? עבורי ולא עבורכם.

אריק זמר
04-07-04, 16:47
אהלן מוני,
הפיניון פין וה"וושרים" הינם קיט שמחליף לך את הקרוס שאפט ובנוסף את הדיסקיות בצדדים (שימסים עבים) ואומרים שהוא תורם הן להפחתת הרעשים (נסיעה חלקה יותר) המגיעים מחלקים מקוריים וישנים שכבר עברו קצת בחייהם ואף מוסיף לאורך החיים.

לגבי הSUMMIT, להבנתי - אתה צריך את הPART NUMBER PWT-1920-LR
אך איני מוצא את הקיט הנוסף ולכן רצוי שתשלח מייל אליהם ותקבל מענה תוך כיום... או שפשוט תרים טלפון.

http://store.summitracing.com/partdetail.asp?part=PWT-1920-LR&N=120%20400018%204294925134%204294923 442%20305029

למה אגב אתה מחליף את המחשב אם אפשר לשאול ??

לגבי הראנצ'ו - אני מבין שאתה מתכוון לראנצ'ו 5000 ובכלל, אם יש לך את האורכים ואת המידע לגבי הקצוות - פין או טבעת...אז אתה יכול לראות את מספר הדגם המדוייק בטבלאות שאצלהם.

מוני_הכוכב
04-07-04, 18:12
הערה אחת לגבי summit שכולם מתלהבים ממנו, את הנעילות שאני קונה ממקום אחרת תמורת 200$ ליחידה, הם מוכרים בכ- 300$ ליחידה. כדאי להשוות, אמנם זו הרבה עבדוה אבל שווה את ההפרש ביחד כ- $200.

שלחתי שאילה בדבר ה- דיסקיות והפין. ממתין לתשובה.

לגבי המחשב, עידן שעוסק בזה אמר לי שהקבלים אצלי התעייפוו כבר ולכן המחשב מגיב לאט לשינויים. במחיר של 100$ אחרי החזרת הישן (אני לוקח אותו איתי ומקבל credit עבורו, כדאי לי לעשות את התרגיל.

רעיונות נוספים???

אריק זמר
04-07-04, 18:44
למיטב ידיעתי ולאחר שהקניה האחרונה אצלהם היתה לפני כחודשיים, אמנם המחירים אצלהם יקרים לעיתים מהמתחרים, אך בדר"כ בכ5-10%... אך השירות - לא 100% אלא 1000 אחוז.

לגבי המחשב, יש לי ספייר - מעניין, כתוב לי או דבר איתי...למרות שלא כלכך נראית לי טענה של רכיבים עייפים... (בכל אופן, הספייר שלי נולד אי שם ב87).

מוני_הכוכב
06-07-04, 11:57
אריק תודה,

המחשב שלי מתפקד, המערכת היא TBI ואני משער ששלך איננה תואמת TBI, למה אני קונה חדש? כי זה לא יקר ואם זה יחסוך לי 5-10% צריכת דלק זה משלם את עצמו תוך מספר חדשים.

אריק זמר
06-07-04, 12:34
המערכת היא TBI ואני משער ששלך איננה תואמת TBI

אני יודע ששלך זה TBI, ואם לא היה לי מחשב מתאים, כמובן שלא הייתי מציע.
:roll:

מוני_הכוכב
07-07-04, 10:19
אריק, תודה, היה לי "חשש" שאתה ער לעניין.

בכל אופן, המחיר של כ-500 ש"ח למחשב חדש שייתכן שיהיה בו משום שיפור בתגובות הרכב נראה לי כדאי. אזכור את הצעתך למקרה שתהייה לי תקלה בחדש.

מוני_הכוכב
08-07-04, 09:10
עניין ה-pinion pin and the thrust washers, נראה לי שזה לא בא עם הLockers השרטוט שהצבעת אליו הוא בדיוק זה שיש גם לי, אבל אין שופ פירוט מה הוא כולל.

מאידך עלה לי כרגע רעיון לבדוק את זה ב-POWERTRAX ישירות וזה הלינק שמצאתי:

http://www.powertrax.com/lockright2.html אני לא מזה כאן את הפין והדיסקיות.

כאן: http://www.powertrax.com/nsexploded.html יש את ה-Exploded view, האם אתה מזהה את הפין והדיסקיות?

אשלח אליהם שאילתה, ואבקש גם שיצביעו לי על ספק במידה וזה לא מסופק על ידם.

-->