PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכון רישוי ירכא

JAK60
10-10-09, 20:22
סיפור המעשה
הגעתי למכון רישוי ירכא לעבור בקורת שנתית לא לפני שהייתי במוסך מורשה , החלפתי צמיגים, בדקתי את הרכב ,ועשיתי כוון פרונט. ולהפתעתי פסלו אותי מצאו בוקסה של משולש קדמי יש צורך להחליפה. ברוב טובם שלחו אותי למוסך ליד שהוא בבעלות משהוא מהמשפחה פרקו את המשולש ואני מסתכל הגומיה תקינה אין חופש בכלל אפילו טיפה, מחליפיםאת הבוקסה שולחים אותי לשלם גם על טסט חוזר . איך משרד הרישוי נותן למכון רישוי אפשרות להצמיד אליו מוסך?.

boba banay
10-10-09, 22:47
כי אתה לא חייב להכנס אליו - אף אחד לא יכול להכריח אותך.
אבל זה נוח לך (כמו להרבה אחרים) לקפוץ שניה למוסך שצמוד למכון טסטים ולא למוסך שלך שנמצא אי שם ליד מקום מגוריך ויבזבז לך יותר כסף על הנסיעה ועל הזמן.
אז אתה פשוט נכנס למקום הכי קרוב שאתה רואה.
והם מתפרנסים מזה...אחלה פרופיל עסקי
ואני בכוונה לא נכנס לאם ההכשלה בטסט מוצדקת או לא.

JAK60
11-10-09, 21:20
[quote=boba banay;269272]כי אתה לא חייב להכנס אליו - אף אחד לא יכול להכריח אותך.
אבל זה נוח לך (כמו להרבה אחרים) לקפוץ שניה למוסך שצמוד למכון טסטים ולא למוסך שלך שנמצא אי שם ליד מקום מגוריך ויבזבז לך יותר כסף על הנסיעה ועל הזמן.
אז אתה פשוט נכנס למקום הכי קרוב שאתה רואה.
והם מתפרנסים מזה...אחלה פרופיל עסקי
ואני בכוונה לא נכנס לאם ההכשלה בטסט מוצדקת או לא.[/quote
זאת הנקודה הכי חשובה לדעתי ההכשלה לא מוצדקת ועוד חודש לפני עשיתי כוון פרונט ובדקו ואם היה חופש בבוקסה היו אומרים לי. ואין לי שום אפשרות להוכיח רק דבר אחד בטוח עצם העובדה שהמשפחה מחזיקה מוסך תיקונים זאת סיבה עבורם להכשיל אותי.

-->