PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוקיות פגוש מבניה עצמית

samuraiDP
12-10-09, 21:07
מה הקריטריונים לחוקיות של הפגוש? אני מעוניין לבנות פגוש אחורי לסמוראי פתוח, כרגע על הפגוש המקורי אורות איתות, בלמים ורברס, האם ניתן לשנות מיקומים? לקנות מנורות חדשות (צרות יותר לדוגמא)?
ושאלה נוספת, ברכבים שבהם אורות בלמים ואיתותים הם אותה מנורה איך מורכב המנגנון מבחינה חשמלית? פשוט מחברים את החוטים שפעם התפצלו ל-2 מנורות למנורה אחת וזה עובד?

תודה,
דרור

GodsFather
13-10-09, 01:29
תודה לאל, עוד לא נגעו בשאלות הללו מבחינת החוק, לפחות לא למודלים שלנו.

אתה יכול להחליף בקליות לאיזה שתרצה, מכל הגדלים והמינים, כל עוד אתה לא מחסיר מנורות, גם אם זו מנורה כפולה וגם אם פיצלת בקליות ל10 פנסים.

לגבי מנורה כפולה, כפי שוודאי הבנת מהשם - יש נורות עם 2 חוטי להט (כמו שיש בפנסים הקדמיים המכילים גם אור רגיל וגם גבוה), החיבור בבקלית עצמה מאפשר לחבר את שני החוטים, אתה רק צריך לשים לב מה אתה מחבר כדי שיאיר לך את החלק הנכון.

תריץ חיפוש על טמבונים שנבנו כאן, בין אם על ידי אלון , על ידי ועל ידי לא מעט אנשים ששיתפו בתמונות, טמבונים קדמיים ואחוריים, מכל הצורות האפשריות - צינור,ריילס,C-15 ועוד, אל תצמד רק לפורום סוזוקי בעניין הזה.

בהצלחה

דרור ברלי
12-11-09, 22:52
למיטב ידיעתי, עדיין אין תקן ישראלי מחייב לפגושים ולגגונים - אבל אל תתפוס אותי במילה...

הירשפלד יובל
12-11-09, 23:31
אתה יכול לבנות מצינורות פלדה כמו שבנו אצלי,רק להקפיד שבקצוות יהיו גומיות/פקקים כלשהם.אצלי הבחור שבנה אותם עשה בשכל במתכוון או שלא והפגושים חוברו לשלדה עם ברגים 10 מ"מ שיושבים בתוך חורים של 12 או 13 מ"מ כך שבעת מכה חזיתית/אחורית הפגוש מקבל מכה ראשונית שתניע אותו בשפיל בין הבורג לחור ואם המכה יותר חזקה יגזרו הברגים.עד היום התרסקו לי על הפגוש האחורי סיאט איביזה וטויטה קורולה ואני החלפתי פנס אחורי אחד וכיוונתי שוב את ברגי הפגוש שזזו בתוך השפיל שלהם.בסוף נאלצתי לרפד את הפגוש האחורי בספוג בעובי 2 ס"מ על מנת להמנע מפגיעה בפגושי הפלסטיק המיוצרים כיום.

-->