PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרייבשאפט אחורי בסמוראי

afi1981
12-10-09, 23:31
היי אתמול פירקתי את הדריישפט האחורי על מנת לחבר לו פיטמות גירוז חדשות פלוס לבדוק בעיה אחרת לאחר שהחזרתי את הדריישפט האחורי כמו שצריך ( נקודה לנקודה ) התגלה אצלי בעיה חדשה ולא מובנת

ברגע שאני משלב ל4*4 ונוסע יש לי רעשים חזקים מאוד (כאילו משהו ניטחן שם ) והאוטו בקושי נוסע ( צריך הרבה גז ) ואם אני לוחץ על הקלאץ האוטו נעצר מיד לבד

נ.ב היום גם ראיתי שתושבת מנוע אחד קרועה + התושבת גיר ( יש מצב שזה קשור ????)

afi1981
12-10-09, 23:56
היי אתמול פירקתי את הדריישפט האחורי על מנת לחבר לו פיטמות גירוז חדשות פלוס לבדוק בעיה אחרת לאחר שהחזרתי את הדריישפט האחורי כמו שצריך ( נקודה לנקודה ) התגלה אצלי בעיה חדשה ולא מובנת

ברגע שאני משלב ל4*4 ונוסע יש לי רעשים חזקים מאוד (כאילו משהו ניטחן שם ) והאוטו בקושי נוסע ( צריך הרבה גז ) ואם אני לוחץ על הקלאץ האוטו נעצר מיד לבד

נ.ב היום גם ראיתי שתושבת מנוע אחד קרועה + התושבת גיר ( יש מצב שזה קשור ????)
+ רעידות חזקות

GodsFather
13-10-09, 00:11
אם הדרייבשאפט המרכזי לא יושב נכון כתוצאה מתושבת גיר ומנוע פגומות, זה יכול להגרם, אם כי מה שאתה מתאר באמת חריג. אתה מרגיש/מבחין בשינוי בזוית של ידיות ההילוכים ? רד מתחת לאוטו ותבדוק מה המצב של הרכיבים המושפעים.

יונתןמצפה
13-10-09, 00:21
סתם השערה, יש סיכוי שהרכבת אותו הפוך??

GodsFather
13-10-09, 00:34
יונתן, למה שזה יעשה כאלה רעשים, אם זה רק "הפוך" ?

לעומת זאת - תושבות קרועות יכולות לשנות את המיקום של המנוע והגיר וזה כבר ישפיע על לא מעט דברים בדרך.

יונתןמצפה
13-10-09, 00:39
בעיקר כי הוא אומר שזה התחיל אחרי שהוא הרכיב את הדריישפט חזרה.

אפי- תבדוק מה קורה כשהטרנספר בניוטרל והגיר משולב נניח בהילוך 2-3 ואתה נותן גז אז - אם עדיין קיימת התופעה אין קשר לדריישפט האחורי. אם לא, נתקדם משם.

afi1981
13-10-09, 00:56
בעיקר כי הוא אומר שזה התחיל אחרי שהוא הרכיב את הדריישפט חזרה.

אפי- תבדוק מה קורה כשהטרנספר בניוטרל והגיר משולב נניח בהילוך 2-3 ואתה נותן גז אז - אם עדיין קיימת התופעה אין קשר לדריישפט האחורי. אם לא, נתקדם משם.

אז זהו הורדתי שוב פעם את הדריישפט האחורי ונסעתי על 4*4 ולא היו לי את הרעשים + הרעידות

ולא הרכבתי הפוך את הדריישפט

שהטרנספר מנותק והגיר משולב אין כלום לא רעש ולא רעידות

נ.ב נסעתי אתמול בלי דריישפט כמה דקות נסיעה של אולי 2 דקות אז מצב שזה גרם לבעיה

בומס הקופץ
13-10-09, 13:27
תבדוק אם פטמת הגירוז החדשה גדולה יותר מהקודמת והאם היא מתחככת במשהו.

afi1981
13-10-09, 15:00
תבדוק אם פטמת הגירוז החדשה גדולה יותר מהקודמת והאם היא מתחככת במשהו.
היא לא נוגעת בכלום והיא טיפה יותר גדולה

GodsFather
13-10-09, 15:04
והזוויות ? כתוצאה מהתושבות הגמורות ?

עשה עוד ניסוי - תרים גלגלים אחוריים באויר ותניע, תן לרכב "לנסוע" באויר (כמובן בלי הנעה קדמית או שתרים גם את הפרונט), נסה לזהות מהיכן הרעש.

afi1981
13-10-09, 18:05
והזוויות ? כתוצאה מהתושבות הגמורות ?

עשה עוד ניסוי - תרים גלגלים אחוריים באויר ותניע, תן לרכב "לנסוע" באויר (כמובן בלי הנעה קדמית או שתרים גם את הפרונט), נסה לזהות מהיכן הרעש.

שאני ב4*2 אין רעידות ואין רעשים הכל כרגיל
רעשים ורעידות יש לי רק אחרי שילוב ל4*4

sportman
13-10-09, 20:15
אהלן
תופעה שיכולה להיגרם כתוצאה מבלם חנייה תפוס,
או איזה מייסב תפוס בפרונט, יכול להיות שאתה צריך
לפרק דרייבשאפט מהטרנספר לפרונט ואז לנסות לשלב
ל4*4 ולנסות לנסוע.....

-->