PDA

צפייה בגרסה מלאה : אתר ג'יפטריפ...?

דיסקו4
14-10-09, 08:34
בוקר טוב
יש לכם מושג מה קרה עם בקשת הקוד בנסיון הכניסה לאתר גיפטריפ..?
הוברי

amirz
14-10-09, 11:12
לא מובן מה קרה
האם מישהו הקיש קוד והצליח להגיע לאתר ?

sos4u
14-10-09, 11:57
זה מה קורה כשמשדרגים ...

קוקי הגדול
14-10-09, 12:44
זה מה קורה כשמשדרגים ...

אכן האתר נעול מס' ימים , כנראה לצורך עבודות שידרוג כפי שכתב צוקר .

whisky
14-10-09, 16:17
אכן האתר נעול מס' ימים , כנראה לצורך עבודות שידרוג כפי שכתב צוקר .

אם כל השדרוגים שמדברים שם כל הזמן, נראה לי שהוא כבר יכול לעבור את גוגל מבחינת שעות הפיתוח שהושקעו בו :p

s_n_p
14-10-09, 16:48
אנשים לא תמכו מספיק באתר, וזה מה שקרה :(

whisky
14-10-09, 17:29
אנשים לא תמכו מספיק באתר, וזה מה שקרה :(

אני יודע שזה לא יפה לעשות את זה באתר אחר ועוד מתחרה (לא שאני באמת חושב שהוא מתחרה אבל נגיד), אבל מה זה לעזאזל התמיכה הזאתי? אני רשום בכמה אתרים אחרים ולא משלם כסף תמיכה באתר, הפעם היחידה בחיים שלי ששילמתי כסף תמיכה לאתר הייתה לאתר הצהוב, לא קיבלתי מזה כלום חוץ מקדחת!

לא שאני מבקש הרבה, ותרמתי שם הרבה אבל קיבלתי יחס של מצורע עד שהגבתי כמו שהגבתי לצוקר ומאז לפחות ה"נזיפות" פסקו. שלא לדבר על רמת הדיבור והטונים שם, אני מודה שאני עדיין מבקר בו מדי פעם אבל פחות ופחות עם הזמן והוא הרוויח את זה ביושר.

הכי גדול זה הכתבות מלפני שנים, עדיף לשלם לרשות השידור כספי תמיכה (אגרה) לפחות שם מפרנסים די הרבה אנשים בצהוב אין לי מושג לאן הולכות כל ה"תרומות" שלנו.

s_n_p
14-10-09, 17:59
עצם זה שאנשים נכנסים לאתר, כבר מהווה תמיכה בו.

ינון
14-10-09, 18:02
האמת שניסיתי בעבר להרשם אבל לא הצלחתי
בכל אופן אני מקבל פה תשובות כמעט על כל דבר אז מי צריך יותר???

oren61
14-10-09, 19:10
לדעתי אין לפסול את האתר.
אין זה אומר שצריך לתמוך בו כספית וטוב שהוא קיים.
אחד הדברים הטובים שיש בו הם מסלולי הטיולים בכמות ופריסה נאה מאוד
והאפשרות לטעון את המסלול למכשירי ניווט דבר שאני יודע שהיה שימושי ע"י מספר רב של חברים.

nirs
14-10-09, 20:51
באתר אחר ועוד מתחרה (לא שאני באמת חושב שהוא מתחרה אבל נגיד)

להבנתי, ובניגוד לאתר הצהוב, מנהלי Jeepolog לא מרגישים מאויימים והכי חשוב לא מוחקים קישורים לאתרי גיפים אחרים.
באתר הצהוב, ניסיון להכניס קישור (עינייני לחלוטין) לאתר אחר יעלה במחיקה ונזיפה...

bary1
14-10-09, 22:12
להבנתי, ובניגוד לאתר הצהוב, מנהלי Jeepolog לא מרגישים מאויימים והכי חשוב לא מוחקים קישורים לאתרי גיפים אחרים.
באתר הצהוב, ניסיון להכניס קישור (עינייני לחלוטין) לאתר אחר יעלה במחיקה ונזיפה...

גם אני לא הבנתי את עניין המחיקות,מכל המחיקות בסוף מחק את עצמו.

ברי

JAK60
14-10-09, 22:19
באתר הצהוב, ניסיון להכניס קישור (עינייני לחלוטין) לאתר אחר יעלה במחיקה ונזיפה...אתה טועה גם באתר הזה מוחקים ואני מדבר מנסיון.

whisky
15-10-09, 09:51
אתה טועה גם באתר הזה מוחקים ואני מדבר מנסיון.

בטל ב60, ואם כן מוחקים מניסיון שלי מסיבה טובה מאוד!!! או בטעות ובד"כ יש התנצלות על גבי האתר דבר ששם לא ראיתי בחיים.

האמת היא שההשוואה בין האתרים היא לא נכונה.

לגבי המסלולים, כבר חודשים שאי אפשר להעלות שם מסלולים, אי אפשר לפתוח תמונות וגלריות, החומר לא מעודכן, המחיקות עברו את גבול הטעם הטוב וההתבטאויות...

nirs
15-10-09, 19:25
.
אחד הדברים הטובים שיש בו הם מסלולי הטיולים בכמות ופריסה נאה מאוד
והאפשרות לטעון את המסלול למכשירי ניווט דבר שאני יודע שהיה שימושי ע"י מספר רב של חברים.

פה יש גם:

http://www.4x4.co.il/articles/articleMain.aspx?pCat=TRAILS

erezgur
16-10-09, 21:11
האתר (החדש) מתחיל לעלות.
צריך להזין סיסמאות מחדש
כל אחד יכול להעלות תמונה אישית
עדיין לא כל החומר חזר
http://www.jeeptrip.com

ארז

TROOPER 1
16-10-09, 22:12
האתר (החדש) מתחיל לעלות.
צריך להזין סיסמאות מחדש
כל אחד יכול להעלות תמונה אישית
עדיין לא כל החומר חזר
http://www.jeeptrip.com

ארז
אכן נכון - עולה אך עייף.

יוני5
16-10-09, 23:08
אתה טועה גם באתר הזה מוחקים ואני מדבר מנסיון.

אתה לא טועה ז'אק. אנחנו מוחקים גם מוחקים.
אבל אין "יד נעלמה". קרא את חוקי הפורום, ותבין מהם הקריטריונים לפרסום הודעה או למחיקתה.

בקיצור, מי שמקשקש או מתבטא מצורה שאינה הולמת, באופן כללי או כלפי אחד מחברי האתר, או מכניס הודעות בנושאים שאינם קשורים לאתר, הודעתו תימחק. מי שימשיך בדרכו הנלוזה, מקבל אזהרה בהודעה פרטית, והיו אף מקרה או שניים בהם חסמנו זמנית משתמשים.

ככה זה פה. אנחנו (ולפי הצלחתו של האתר, כנראה שכל החברים פה חולקים את אותה העדפה), מעדיפים שפה נקיה, מידע מקצועי וכבוד הדדי על פני זכות הקללה והתבטאויות בלתי מקצועיות ומטעות לשאלות של גולשים אחרים.

בברכה,
יוני5

-->