PDA

צפייה בגרסה מלאה : סכנה למנויים בירחון אוטו

shachar
15-10-09, 10:59
אני מודע לכותרת הדרמטית ולהלן סיפור המעשה שהביא אותי לכתוב זאת.

אני מנוי ותיק מאוד, מהיום הראשון של אוטו אותו הפסקתי שהעניין התמקד ב"אוטו שטח" עליו הייתי מנוי עד כה
‏ בהצצה בחשבון כרטיס האשראי אני מגלה חיובים לא צפויים מהירחון, מצב הדמנציה שלי לא הגיע לכך שאיני זוכר עסקות מיום אתמול. בבירור שערכתי עולה שזה חידוש מנוי
לא זכור לי שההסכם איתם מכיל תנאי כזה....
הם טוענים ששלחו מכתב ונתנו לי אפילו הנחה

מחר ירכשו בעבורי קטנוע ויודיעו לי ששלחו מכתב

עלי לא מקובלת ההתנהלות ושליחת היד לכיסי הפרטי

כל אחד יעשה את שיקוליו ביחסים הכספיים שלו עם ספק

אני רואה סכנה בכך שפרטי כרטיס האשראי שלי בידיהם

מביררו שערכתי

רומי
15-10-09, 15:01
*** אין צורך סתם לצטט את הכל ההודעה מלמעלה. המערכת ***

אתה לא הראשון וכנראה לא האחרון שמחודש ללא ידיעה
טלפן לחב' האשראי ותן הוראה להחזיר את החיוב גם במחיר עמלה.
תראה כמה מהר הם יטלפנו אליך -- מנסיון
רק אחרי שנה אני מקווה שלא תתפתה לבקשות לחדש את המינוי
ר.

ינון
15-10-09, 15:48
ולהל"ן חברות שלאחרונה נלחמתי בהן (מתועד באוף טופיק).
1. חברת ייס -מחדשת את החוזה על דעת עצמה וללא אישורים מפורשים מצידי!! לאחר מלחמה הם מנתקים אותי.
2. דינמיקה סלולאר- למרות דרישה להפסקת שירות המשיכו לחייב את החשבון שלי +אבא שלי -הם עושים זאת ביודעין!!! כיום הם מוכנים להחזיר לי חצי מהסכום שמגיע לי!
3. חברת ביטוח אישי ישיר (55555555555) חידשו לי ביטוח על דעת עצמם ועוד הגדילו ראש חידשו רק את מה שמשתלם להם (ביטוח צד ג).
5.רשות השידור שגונבת מאיתנו אגרה תמורת מיחזור תוכניות ושיעמום אטומי ויותר מכך מרשה לעצמה לפרסם מוצרים בחסות במסווה של מתן חסות לתוכנית כזאת או אחרת
6.מדינת ישראל השותפה שלנו למשכורת ולרווחים שאינה מגינה על האזרח הקטן (מושתן) ומשתינה עלינו בקשת!
לימים טובים יותר ינון

polar bear
15-10-09, 20:16
אני מצטער להגיד לך - אבל אתה מרחף וירחון אוטו והנהלתו לא אשמים.

לפני כמה שנים הם הודיעו מפורשות לכל מנוי { היתי כזה } שהם עושים מבצע למנויום קיימים - חידוש אוטומטי תמורת הנחה מסוימת { 5% } אם אני לא טועה.

אני חושב שזה הופיע גם בטור המערכת פעם אחת. זה היה די מזמן. אני זוכר את זה כי אני קצת קטנוני בנוגע לצורך להתקשר כדי ל א לרכוש מוצר.

אבל הם בהחלט הודיעו.
ויאמר לזכותם שכשרציתי לבטל הם לא עשו שום בעיות, רק שאלו למה, ולא הציעו שום דבר ולא ניסו לשכנע.

ואני חייב לשאול ואתך שאלה - אם הם לא היו מחדשים לך - הית מחדש בכ"ז? ז"א - אתה רוצה את העיתון - ועכשיו לא תרצה אותו רק בגלל שלא שמת לב לענין הזה עם החיוב האוטמטי?

shachar
15-10-09, 20:41
לפני כמה שנים הם הודיעו מפורשות לכל מנוי
אני חושב שזה הופיע גם בטור המערכת פעם אחת. זה היה די מזמן. אני זוכר את זה כי אני קצת קטנוני בנוגע לצורך להתקשר כדי ל א לרכוש מוצר.

לא יודע מה זה המפורשות שאתה מתכוונן אליהן - במוטו יש תשלום חודשי מתמשך שאני מודע אליו
אני לא זוכר שהנושא של החידוש עלה בשיחה כלשהיא
כ"נגד" גופים שמחדשים אוטמטית אני שם תזכורות ביומן.

ואני חייב לשאול ואתך שאלה - אם הם לא היו מחדשים לך - הית מחדש בכ"ז?

חד משמעית כן

ז"א - אתה רוצה את העיתון - ועכשיו לא תרצה אותו רק בגלל שלא שמת לב לענין הזה עם החיוב האוטמטי?
בדיוק
וככה התנתקתי מהכבלים לפני חמש שנים (לא אין לי יס במקום)

כפי שכתבתי במקור
"כל אחד יעשה את שיקוליו ביחסים הכספיים שלו עם ספק"

יואב פולס
16-10-09, 20:49
אני מצתער להגיד לך - אבל אתה מרחף וירחון אוטו והנהלתו לא אשמים.

לפני כמה שנים הם הודיעו מפורשות לכל מנוי { היתי כזה } שהם עושים מבצע למנויום קיימים - חידוש אוטומטי תמורת הנחה מסוימת { 5% } אם אני לא טועה.

אבל הם בהחלט הודיעו.
ויאמר לזכותם שכשרציתי לבטל הם לא עשו שום בעיות, רק שאלו למה, ולא הציעו שום דבר ולא ניסו לשכנע.

אני מצטער לומר לך שאתה טועה ומטעה.
הנה קישור לאתר המועצה לצרכנות שיבהיר כמה דברים:
http://www.consumers.org.il/default.asp?catid=%7BD36DEC88-F198-4FE1-B5E5-407932415A7E%7D

אני כבר מזמן לא מנוי שלהם.

shachar
18-10-09, 15:58
עדכון

הובטח לי ביטול החיוב - זה לא קרה

צילצלתי לויזה וביקשתי ביטול מיידי

הם מסרו שירחון אוטו הגדירה את החיוב כ"הוראת קבע" חצופים....

AvigdorAharon
22-10-09, 13:45
אני כמו הדוב, קיבלתי את המכתב, התקשרתי לשאול מתי מסתיים המנוי הנוכחי, כשהגיע הזמן התקשרתי לבטל (המנוי הפך להיות "פלצני" מדי לטעמי) ובא לציון גואל...

לפעמים כדאי להיות חכם ולא צודק: אם אתה מרוצה מהעיתון, למה לבטל? את מי אתה מעניש?
הם מזכים אותך ב 5% כל חידוש (מעניין לדעת אם מחיר המנוי מתייקר...) כך שאני לא רואה עם זה בעיה.

לדעתי, קיבלת שיעור ב: "שים לב לדואר שמגיע אליך"

...My Two Cents

אביגדור

polar bear
22-10-09, 18:37
מסכנה: אנשים שחושבים שאוטו הוא ירחון פלצני בודקים את הדואר שלהם :)

shachar
23-10-09, 09:11
לפעמים כדאי להיות חכם ולא צודק: אם אתה מרוצה מהעיתון, למה לבטל? את מי אתה מעניש?
לדעתי, קיבלת שיעור ב: "שים לב לדואר שמגיע אליך"
אביגדור

"המכתב" הגיע אחרי שהחיוב כבר נשלח לחברת האשראי ואחרי שהדיון הועלה כאן, גם אם הואשמתי בכך שאיני בודק דואר... את החשבונות אני בודק.

מרוצה ? זה לא הדיון - חד משמעית לא הייתי מבטל ללולא האפיזודה

אני לא מעניש, אני מרגיש לא נוח לתת הרשאה לחיוב החשבון שלי למי שלא טורח לבקש רשות קודם (כן אני נשוי והטיעון האחרון לא תקף בכל המקרים)

ניב151
23-10-09, 11:49
את הג'יפ הם כבר מסרו או שהוא עדין בשיפוצים?

ד ו ר ו ן
23-10-09, 12:06
אני שמתי לב באיחור שחידשו לי את המנוי, כשהיתקשרתי אליהם לברר איך התבצע תהליך החידוש ללא בקשנ שלי וביקשתי לדעת מי נתן אישור הם טענו שדיברו איתי בטלפון.

כשביקשתי לדעת את התאריך בו בוצעה השיחה לטענתם הם נקבו ביום מסוים באוגוסט 06 בו חידוש מנוי ירחון אוטו לא ממש היה בראש מעייני ובטח ללא קליטה בסלולר כדי לבצע את השיחה הנ"ל.
הנציג היה נבוך למדי לקריא את הנתונים..

elro
23-10-09, 17:27
אני כבר שלוש פעמים אמרתי להם שאני לא רוצה לחדש, כל פעם הם מופתעים מחדש, רק שבפעם האחרונה רשמתי את שם הפקידה שדיברתי איתה, התאריך והשעה, אני מקווה שזה יספיק.

אני פשוט כבר לא יכול לראות את המגזין הזה (אוטו שטח, או איך שקוראים לו עכשיו), כמו שנאמר פלצני ו מ צ' ע מ ם בטירוף.

AvigdorAharon
27-10-09, 07:32
"המכתב" הגיע אחרי שהחיוב כבר נשלח לחברת האשראי ואחרי שהדיון הועלה כאן, גם אם הואשמתי בכך שאיני בודק דואר... את החשבונות אני בודק.

מרוצה ? זה לא הדיון - חד משמעית לא הייתי מבטל ללולא האפיזודה

אני לא מעניש, אני מרגיש לא נוח לתת הרשאה לחיוב החשבון שלי למי שלא טורח לבקש רשות קודם (כן אני נשוי והטיעון האחרון לא תקף בכל המקרים)

לא צריך התעצבן!!!
תארתי את המקרה שקרה לי, בדיוק כמו של הדוב.
המכתב הגיע אלי בערך 3 חודשים לפני החידוש, כך שהיה לי מספיק זמן לטפל בבעיה.

אביגדור

shachar
27-10-09, 20:05
לא מתעצבן,

אתמול ניסו לברר איזה סוג של זונה אני.
כלומר לשאול אם יש משהו שהם יכולים להציע שיש שיגרום לי לחדש את המנוי.

נפרדנו כידידים, הם עם שיטת "שימור" הלקוחות שלהם ואני עם הארנק הפרטי שלי.
והירחון לא יפקוד את תיבת הדואר שלי,

ערב טוב

-->