PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה חשוב לשפצר בגאלופר

adi
15-10-09, 16:42
שלום לכם
אז זהו זה, קניתי את הג'יפ הראשון שלי אמנם לא החלום הרטוב אבל עדיין נחמד:
גאלופר ארוך 2000 עם 112000 ק"מ שמור שלא היה מעולם בשטח וטופל תמיד במוסך המרכזי.
מקווה להתחבר אולי לג'פאים מנוסים וגם לטיולי משפחות.
יש לי מספר שאלות:
איזה שמן מומלץ
איפה אפשר להשיג גגון (לא מהיקרים)
והאם כדאי להתקין מגן קרטר ואם כן יש יד שנייה?
וחוץ מיזה איך להכין אותו לטיולי השטח?

תודה
עדי

udi500
18-10-09, 21:29
ראשית כל, שיהיה במז"ט !!!

יש לי מספר שאלות:
איזה שמן מומלץ
איפה אפשר להשיג גגון (לא מהיקרים)
והאם כדאי להתקין מגן קרטר ואם כן יש יד שנייה?
וחוץ מיזה איך להכין אותו לטיולי השטח?

תודה
עדי

תקרא כאן prdupl02.ynet.co.il/ForumFiles_2/26781425.doc ותחליט. בעיקרון השמן המתאים לך כנהג מן השורה הוא השמן שהיצרן המליץ עליו. בתנאים בארץ אני נוטה ל- 5-50.
גגון ? גם גאלופר ארוך וגם גגון על ההתחלה ?
העצה השכיחה ביותר היא "תתחיל לטייל ואז תראה מהאתה צריך". אם תרצה גגון, יש הרבה יצרנים ומבחר. לגגון טוב וזול - תציץ למוניות בסביבת מגוריך על שלט היצרן. מה שטוב להם, סביר להניח שיהיה גם טוב לך.
מיגון - תמיד טוב. גם גחון, גם קארטר וגם מיכל דלק. אל תשכח מגיני סף - לדעתי לאחר מיגון גחון הם החשובים ביותר. אבל השאלה - למה אתה צריך ? תטייל,תכיר את הרכב ואז תחליט. אני בזמנו עשיתי סקר שוק, ורכשתי מיגון של גתוס. של אספיר כנראה היה טוב יותר אבל ההתנהגות השחצנית שלהם בתוספת אי התייחסות טוטלית לשאלותי גרמו לכך שבחרתי בגתוס. אם לפני הקניה מתיייחסים אלי ככה מה יהיה אח"כ ?
הכנה לטיולי שטח ? אם אין לך נסיון, לך לקורס נהיגת שטח. לימדתי חברים, ליוויתי אחרים במספר קורסים, רובם בסדר אבל תשתדל להימנע מהקורס של המרכז הישראלי לסיור. בהדרכה שלהם שהייתי והמגע איתם אחריו - הותירו רושם לא טוב.
תעשה חיפוש באתר - תמצא עוד הרבה חוות דעת, חלקן מנוגד לשלי וזה בסדר. רמת הצידוק העצמי בתחביב שלנו גבוהה מאד...
אם יש עוד שאלות, בבקשה.

-->