PDA

צפייה בגרסה מלאה : Bialetti Mukka Express - מחפש דעות וסיקורים

putzman
15-10-09, 21:48
מה אתם אומרים על המקינטה הזאת? אני כבר בערך חודש תפוס על מקינטה ומת לקנות אחת אבל אני רוצה אחת עם פיית הקצפה... ואני לא ממש יודע על מה ללכת....
עכשיו אני מסתובב בקניון ונכנס לאיזה חנות ופתאום אני רואה על איזה מדף כמה מקינטות וגם את ה-MUKKA הזאת... הסתכלתי לבפנים ופתאום אני קולת את הפיית הקצפה שמותקנת שם ונגנבתי כי זכרתי את ה-MUKKA מהסיקור של אסף קציר ולא זכרתי שהוא דיבר שם גם על זה שה-MUKKA מקציפה הסתכלתי ובחנתי... שאלתי למחיר (430 ש"ח) ואז חזרתי הבייתה נכנסתי לסיקור של אסף וקראתי שוב את הקטע על ה-MUKKA וראיתי שהוא כן דיבר על הקצפה ושהוא מאוד משבח את הקפה שיוצא משם.....
השאלות שלי הם:
1) האם מדובר באמת בהפוך/קפוצינו כמו בבית קפה איכותי או שזה קפוצינו לא רע יחסית לשטח??
2) האם עם קצת נסיון ואימון אני יצליח להגיע לרמת הקצפה (וכמובן לרמת קפה) גבוהה יותר עם מקינטה עם פיית הקצפה נפרדת שבה אני מקציף את החלב בעצמי??
3) האם המחיר של ה-MUKKA בחנות הספציפית הוא מחיר הגיוני??
4) אם לא אז איפה אתם ממליצים לי לקנות את ה-MUKKA או מקינטות וציוד קפה בכללי באיזור כפר סבא, וכמה זה אמור לעלות?

asafk
15-10-09, 23:25
הקפוצ'ינו לא ברמה של קפוצ'ינו ממקינטה עם פיית הקצפה חיצונית. אבל הוא לא רע בכלל, אפילו טוב.
זה פתרון אלגנטי ופשוט למי שלא רוצה להתאמץ, כמו רובנו. אבל לדעתי עדיף עדיין להתאמץ ולהשתמש במקינטה עם פייה חיצונית להקצפה.

אסף.

Gilad
15-10-09, 23:38
אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל אנחנו מפעילים את אולם התצוגה הגדול בארץ לתחום הקפה - מרכז תרבות קפה.

המרכז נמצא במושב נורדיה - בערך 15 דקות מכפר סבא בלי פקקים. טל 09-8301020

אנחנו אמנם לא מחזיקים מקינטות אבל אתה יכול לקחת מה שנקרא "מקציף פלא" - אחלה פטנט להקצפת חלב, עובד על סוללות ונון תוצאות מעולות!
חוץ מזה תוכל (וגם האחרים) למצוא מגוון אדיר של מכונות קפה, אביזרים, קפה ושירות טכני.

כמו כן, אנחנו עובדים על מכונת קפה שתתחבר לרכב - אני אמור להתקין אותה אצלי לנסיון בקרוב, חכו לדיווחים :)

בברכה,
גלעד

www.interpreq.co.il

asafk
15-10-09, 23:45
גם זה נכון, מקציפי הפלא למיניהם, שיטת ה בזזזזזז, שתי בטריות, מנוע, וחתיכת מיתר גיטרה בצורת טבעת בקצה חוט ברזל - עושים את העבודה מצויין, ובגרושים.

מכונה שמתחברת לרכב? הקמפר מחכה לזה, אני חושב..

אסף.

נמרוד
16-10-09, 00:09
שמעתי מכונת אספרסו 24V למארבי ארטישוק? זה בדיוק מה שחסר למרכבה סימן 4 כדי להפוך לטנק המושלם (אסף אנא הפנה את תשומת ליבם של הגורמים הנוגעים בדבר...:D )

סוזי המשתוללת
16-10-09, 00:22
נמרוד
מה שבאמת חסר בשביל המארב זה הארטישוק עצמו מבושל במי לימון ומלח :D

putzman
16-10-09, 00:23
לא אני לא רוצה מכונת קפה ולא מקציף פלא... חחחחחח
אני רוצה מקינטה עם פיית הקצפה... חשבתי להכין מכשיר להקצפה בלי המקינטה...
זה בסך הכל מיכל מתכת אטום עם פתח מילוי מים שנסגר באטימות ועם פיית הקצפה וברז פתיחה... ואם אני משתגע אז אני מוסיף גם שעון מד לחץ. זה נכון או שאני לא ממש בכיוון??

מישהוא אולי מכיר מקום טוב לקנות מקינטות.... מקום שלא רק מוכר אותם אלא ממש מבין בהן.
אני בתכלס גר בכפר סבא אבל אני עובד בנמל תל אביב אז אם זה בצפון או מרכז תל אביב אז זה גם טוב כי אני כל יום שם. אמרו לי לנסוע לשוק הפשפשים... אז אולי אני יעשה לשם ביקור אבל אני בכל זאת מחפש חנות רצינית שיוכלו לעזור עם כל מיני אינפורמציה וכאלו...

תודה :)

נמרוד
16-10-09, 00:43
נמרוד
מה שבאמת חסר בשביל המארב זה הארטישוק עצמו מבושל במי לימון ומלח :D

בדיחה ישנה, ותתפלא אני מכיר דביל שניסה לבשל ארטישוק בקומקום 24V, זה לקח חצי לילה ומי שהחליף אותו זרק את הארטישוק קיבינימט כדי להרתיח מים לתה.

moisofnik
16-10-09, 06:40
מקציף חלב BIALETTI TUTTOCREMA

מקציף חלב מבית BIALETTI האיטלקי
עשוי מטפלון, למניעת הידבקות החלב.
מכיל רשת כפולה
מייצר קצף קרמי כמו ממכונת קפה איכותית!
גודל: מתאים ל4 כוסות
ארץ ייצור: איטליה

http://www.lastprice.co.il/htmlarea/files/images/46839542.jpg

dudu
16-10-09, 09:02
עבדתי פעם בבית קפה ואני מכין קפה לא רע בכלל
ואפילו התאהבתי בעניין ובדיוק כמוך חיפשתי פתרון ביתי
מכונת קפה טובה ואיכותית כמו הגדולות הייתה עסק יקר והמכונות הקטנות והזולות
פשוט לא עושות את העבודה . אז בסופו של דבר הלכתי על הצמד של ביאלטי
מקינטה + מקציף כמו בהודעה של מוישה וזה עובד מצויין במיוחד כשאישתי מכינה את הקפה
נכון שיש יותר עבודה ויותר כלים לשטוף אבל זה שווה את זה
כמובן שזה תלוי בקפה בטריות ובטחינה שלו

asafk
16-10-09, 23:58
לא אני לא רוצה מכונת קפה ולא מקציף פלא... חחחחחח
אני רוצה מקינטה עם פיית הקצפה... חשבתי להכין מכשיר להקצפה בלי המקינטה...
זה בסך הכל מיכל מתכת אטום עם פתח מילוי מים שנסגר באטימות ועם פיית הקצפה וברז פתיחה... ואם אני משתגע אז אני מוסיף גם שעון מד לחץ. זה נכון או שאני לא ממש בכיוון??

מישהוא אולי מכיר מקום טוב לקנות מקינטות.... מקום שלא רק מוכר אותם אלא ממש מבין בהן.
אני בתכלס גר בכפר סבא אבל אני עובד בנמל תל אביב אז אם זה בצפון או מרכז תל אביב אז זה גם טוב כי אני כל יום שם. אמרו לי לנסוע לשוק הפשפשים... אז אולי אני יעשה לשם ביקור אבל אני בכל זאת מחפש חנות רצינית שיוכלו לעזור עם כל מיני אינפורמציה וכאלו...

תודה :)

אתה לא טועה. רק אל תשכח שסתום בטיחות.

שלושה מקומות שיש בהם מבחר וגם מבינים-
בית הקפה בבית סוקולוב (שהוא גם היבואן של ביאלטי ככל שאני יודע).
אילנ'ס
הסניפים הגדולים של ג'ו
ויש עוד כמה וכמה חנויות לפלצני קפה ברחבי העיר, אני יכול לחשוב על שתיים לפחות באבן גבירול (אחת קצת מדרום לפיצה מטר, השניה באזור כיכר מלכי ישראל על הגדה המזרחית)

אסף.

-->