PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ בלייזר?

עודדוש
07-07-04, 08:32
שלום
כבר למעלה משנתיים עומדת בלייזר (4X4 כמובן) מודל 88 לא רחוק מהבית וקשה לי לא לפנטז עליה.
הרכב לא נסע כלל בזמן הזה ולדעתי יותר והוא דרוש שיפוץ למרות שבאופן כללי מבחינה חיצונית הוא נראה בסדר. עכשיו לשאלות כדי שאדע אם יש לי טעם לטרוח ולאתר את בעל הרכב.
* איך זה בלייזר? נתונים כלליים. איך הוא בשטח? תחזוקה שוטפת? חלפים? ניתן לעבודה עצמית לחובבן בעל ניסיון מועט בסמוראי? תצרוכת דלק או אולי זה דיזל?
*מה ההשלכות המכניות הנגרמות עקב עמידה ממושכת?
*הרכב ללא טסט מספר שנים, האם זהו חוב מצטבר?
בקיצור כל מידע שיוכל לעזור לי להחליט אם להכנס לפורייקט יתקבל בברכה?
תודה רבה
עודד

Bulldog
07-07-04, 08:53
המלצה אישית, אל תיגע ברכב ללא טסט מ"ס שנים. מעבר לסכום הכספי המצטבר בשל אי תשלום של אגרות רישוי ייתכן וגם תיאלץ לעבור בדיקה של מכון התקנים.

UNIX
07-07-04, 08:56
אני אישית אוהב את הבלייזר מבחינה חיצונית .
כנראה שצריך לשלם את האגרות של הטסטים ולעבור עם הרכב במכון התקנים
שזה דבר מסובך .

polar bear
07-07-04, 16:13
רכב, כל רכב, שעמד מס' שנים צריך שיפוץ ברמה כזו או אחרת כמעט של כל האוט - אם זה צמיגים , ברקסים , מנוע , גיר אוטמטי מחז"שים למינהם וכו'.

כשאנחנו מדברים על בליזר עלות כל תיקון שכזה רק מתחילה בכמה מאות שקלים.

בקיצור - לדעתי - תנסה לאתר את בעל הרכב, תשאל אותו בדיוק מה ענינים עם רישוי וכו', ותראה אם הוא בכלל רוצה להיפטר מהגרוטאה. תניע, תראה אם האוטו זז בכלל. וכן הלאה.

זול זה לא.

בקשר לשאר - תעשה חיפוש בפורום. 8)

שחר-סופה
09-07-04, 14:03
polar bear : " רכב, כל רכב, שעמד מס' שנים צריך שיפוץ ברמה כזו או אחרת כמעט של כל האוט - אם זה צמיגים , ברקסים , מנוע , גיר אוטמטי מחז"שים למינהם וכו'". + "תניע, תראה אם האוטו זז בכלל. וכן הלאה".

polar , אתה צודק לדעתי רק מה, ההכנה להנעה עצמה בהנחה שהאוטו אכן עמד
תקופה ממושכת (זאת בהנחה שלא רוצים לגרום לנזק)
עולה גם עולה...כסף+זמן+עבודה צריך גם את זה לקחת בחשבון...

שחר.

-->