PDA

צפייה בגרסה מלאה : המשך נדנודים לאחר כל מהמורה

רון סמוראי
19-10-09, 19:47
שלום לכולם אחרי חיפוש קצר לא מצאתי תשובה לשאלה שלי, ברשותי טראנו דיזל 2000 הבעיה היא שאחרי כל קפיצה מהמורה גבשושית או כל משהו דומה לזה האוטו ממשיך להתנדנד כמה וכמה פעמים בצורה מוגזמת וזה לא נוח כי האוטו לא מגהץ את הכביש רציתי לקבל חוות דעת ופתרונות לבעיה תודה.....

נימי
19-10-09, 20:09
תיבדוק את הבולמים שלך,
לפי מה שאתה מתאר נראה שיותר מאחד מהם גמור

asafk
19-10-09, 21:06
החלף בולמים, ויפה שעה אחת קודם. אם תמשיך ככה, תצטרך גם להחליף קפיצים, מסרק הגה ועוד...

אסף.

jonny boy
19-10-09, 22:50
החלף בולמים, ויפה שעה אחת קודם. אם תמשיך ככה, תצטרך גם להחליף קפיצים, מסרק הגה ועוד...

אסף.

איך החלפת בולמים קשורה למסרק הגה ועוד...?
(זה לא בציניות אני באמת רוצה לדעת כדי ללמוד)

asafk
19-10-09, 23:17
בולמים גמורים גורמים לבלאי מואץ אופייני - הראשון להיפגע הוא מסרק ההגה. לא תאמין כמה פעמים מחליפים במוסכים מסרקי הגה בלי לחפש את הסיבה, שהיא בולמים קדמיים גמורים, ואז הלקוח חוזר, זועם, אחרי כמה חודשים, שוב עם מסרק הגה גמור. וזה במקום להחליף בולמים. הקפיצים, כמובן, גם הם מתעייפים כתוצאה מהנדנודים הבלתי פוסקים שמתגברים עד כדי תהודה שגורמת להם לכשל... וכן הלאה.

אסף.

Eitan_S
20-10-09, 18:27
תבדוק גם את מוטות הפיתול.

יכול להיות שיש אפשרות למתוח אותם קצת ואז הרכב יהיה יותר קשיח וגם תקבל הגבהה
מסויימת לחרטום.

איתן

asafk
20-10-09, 20:55
במערכת של קפיץ (מוט פיתול) ומרסן (בולם), המרסן אחראי על הריסון. מתיחת מוטות הפיתול תיצור מצב של "נדמה לי" כי המתלה ייסגר פחות, אבל עדיין הריסון לא יהיה תקין.

אסף.

tallevi
21-10-09, 13:06
בולמים גמורים גורמים לבלאי מואץ אופייני - הראשון להיפגע הוא מסרק ההגה. לא תאמין כמה פעמים מחליפים במוסכים מסרקי הגה בלי לחפש את הסיבה, שהיא בולמים קדמיים גמורים, ואז הלקוח חוזר, זועם, אחרי כמה חודשים, שוב עם מסרק הגה גמור. וזה במקום להחליף בולמים. הקפיצים, כמובן, גם הם מתעייפים כתוצאה מהנדנודים הבלתי פוסקים שמתגברים עד כדי תהודה שגורמת להם לכשל... וכן הלאה.

אסף.
אין מסרק הגה בטרנו אלא תיבת הגה.
אולי לא הבנתי למה התכוונת.

shahav
22-10-09, 09:16
שלום לכולם אחרי חיפוש קצר לא מצאתי תשובה לשאלה שלי, ברשותי טראנו דיזל 2000 הבעיה היא שאחרי כל קפיצה מהמורה גבשושית או כל משהו דומה לזה האוטו ממשיך להתנדנד כמה וכמה פעמים בצורה מוגזמת וזה לא נוח כי האוטו לא מגהץ את הכביש רציתי לקבל חוות דעת ופתרונות לבעיה תודה.....

כמו שכתבו החברה, הבולמים שלך גמורים.

אבל נידמה לי שאתה לא מעריך נכון את המצב, פרט להוצאות יש כאן סכנה, לא עלנו.
בעת נידנוד, הרכב מעבד את האחיזה בכביש לחלוטין, נכון זה לא נעים לאחר במפר, אבל זה ממש מסוכן במהירות גבוהה, תוסיף מעט עקמומיות בכביש או בלימה או עיקול...

אתה לא תכיר את הרכב לאחר טיפול בבולמים, פיתאום תרגיש שאתה נוסע בפרייבט...
רבין

-->