PDA

צפייה בגרסה מלאה : תמה תקופה - לראשונה מזה 10 שנים ללא לנדרובר...

יואב פולס
20-10-09, 22:00
הסתיימה לה תקופה,
יותר מ 11 שנים מאז רכשתי את רכב השטח הראשון (ניבה), וכעשר וחצי שנים מאז נחת בחנייתי הלנדרובר הראשון, אתמול נפרדתי סופית (באופן זמני) מהמותג.
מה שהתחיל ב 1999 עם 110 בנזין, עבר דרך 110 TDI200, המשיך בדיסקו 3 דלתות, דיסקו 5 דלתות EDC, והסתיים עם דיסקו TD5. בין לבין עברו במשפחה גם דיסקו בנזין ודיסקו EDC לאישה. שניהם שהו אצלנו תקופה קצרה "העברת כבר בעלות? כן? חבל. לא נוח לי, תמכור!"
כשאני ישן זה לא כואב...אם למישהו יש רעיון לתרופה...
יואב

מאיר רוטברג
20-10-09, 22:21
מזל טוב,
יש חבורה נכבדה שהינך משתייך אליה והיא "אקס לנדרובר"
תתפלא , קשיי הגמילה הינם מהירים מאוד(לא אהיה ציני ואמר לא קיימים)
מאידך מנהל הבנק שלך יתקשר בקרוב וישאל מה קורה(עודף בחשבון)
הגורו המקומי ישאל האם רבת איתו
השכנים בכלל יודו לך שאין שלוליות

תעבור לדבר האמיתי

אלי.מ
21-10-09, 01:19
אני לא מאמין...

אמרתי לכם סוף העולם כבר כאן?

הצהוב התרסק...
מכבי חיפה במשחק מול יובנטוס ללא יניב קטן...

וכאילו לא מספיק...אז גם יואב מכר את הלנד רובר...

אני פ-ש-ו-ט לא מ-א-מ-י-ן!!!

ארמגדון...

ומה עכשיו? טויוטה?!?!:(

דרור ברלי
21-10-09, 11:59
אני יודע כמה דברים, ולכן ממלא פי מים... (כלומר ויסקי טוב, מי השתגע לשתות מים?...אין לנו מים, הכנרת מתייבשת...).

עוד בועל כרכרות מושבע התפכח וחזר לשפיות. צפו קשיי נזילות חמורים אצל אוטו-מיני, שורה של מוסכי-גורו ומבחר יצרני השמנים...
לתרופה שאני מציע יש מנוע בנזין פרוע עם 6 בוכנות בטור, גיר ידני ואופי של גרזן, והיא קשה לעיכול אבל מאוד-מאוד אפקטיבית... השאלה היא האם יואב יהיה מסוגל ויסכים לנסות לבלוע תרופה כזו?...

fuksi
21-10-09, 12:24
אני לא מאמין...

אמרתי לכם סוף העולם כבר כאן?

הצהוב התרסק...
?!?!:(
הצהוב התרסק ????? פשוט התגלה שהצהוב קנה את הליגה....בהצלחה לירוקים

landY
21-10-09, 21:34
תנסה ריינג ספורט :D

מאיר רוטברג
22-10-09, 08:50
אני יודע כמה דברים, ולכן ממלא פי מים... (כלומר ויסקי טוב, מי השתגע לשתות מים?...אין לנו מים, הכנרת מתייבשת...).

עוד בועל כרכרות מושבע התפכח וחזר לשפיות. צפו קשיי נזילות חמורים אצל אוטו-מיני, שורה של מוסכי-גורו ומבחר יצרני השמנים...
לתרופה שאני מציע יש מנוע בנזין פרוע עם 6 בוכנות בטור, גיר ידני ואופי של גרזן, והיא קשה לעיכול אבל מאוד-מאוד אפקטיבית... השאלה היא האם יואב יהיה מסוגל ויסכים לנסות לבלוע תרופה כזו?...

הסר דאגה הוא כבר מוכן ובנוי לזה, גם אני ממלא פי סינגל מאלט בן 18 ,

ולעניין ,
בשיקול קר זה הצעד המתבקש

shyy
22-10-09, 10:12
מאיר דרור כל האלכוהול עלה לכם לראש

הוא התרגל לוולו , רק להחליף את הפקק של המיים למקורי וזהו

יואב פולס
22-10-09, 19:14
טוב,
משפחת לנדרובר כרגע לא באה בחשבון. גמילה זו גמילה.
סופה על הפרק, גם איזה טרופר ידני מהשנים הנכונות, פאג'רו ידני גם על הפרק.
"מה שיוצא אני מרוצה"

דרור ברלי
22-10-09, 19:50
בתור התחלה?
גמילה מגירים אוטומטיים זו כבר התחלה טובה.
אבל אתה מוכרח להחליט מה אתה רוצה. להזכיר במשפט אחד סופה, טרופר ופג'רו, רק כי הם עולים אותו סכום? זה לא נכון. אם אתה רוצה SUV תוריד את הסופה מהרשימה.
רוצה ג'יפ אמיתי, פתוח, כזה שיהיה כמו סוס נאמן - עזוב את היפנים, תמצא לך סופה טובה. ויש סופות טובות, צריך רק סבלנות של פיל... רציתי להוסיף שגם דיפנדר 90 פתוח נכנס להגדרה הזו של "אמיתי", "פתוח" וכו' , אבל מכיוון שאתה עכשיו כמו נרקומן בגמילה, אז אל תתפשר על אדולן. אתה לא צריך את זה...
אתה יכול להיגמל עד הסוף...
אתה יכול לנצח...
אנחנו אוהבים אותך ותומכים בך...:mrgreen:

יואב פולס
22-10-09, 21:57
דרור,
דיפנדרים כבר היו. מתדרדרים מזה לדיסקברי... :-)
הברירה היא בעיני המתבונן.
ידני - כן. רכב שטח ישן אוטומטי - לא.
אני עדיין מחכה לפסיקת בית הדין של ברלי את רוטברג, כדי להכניס אותה לקומפיוטר של המחשב של השיקולים.
לא הזכרתי גאלופר קצר ידני, קוראנדו, מוסו פיק-אפ, וגם (ירחם השם על האוזניים השומעות), אולי טנדר (טויו/מאז/מיצו).
בקיצור, באמת ובתמים, כל האפשרויות פתוחות. רק צריך לאתר את הנבלה הנכונה.

-->