PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בין פאג'רו לפטרול

yoni_0000
27-10-09, 18:05
היי, לפני כמה ימים מכרנו את הטראקן וכרגע אנחנו בהתלבטות
האפשרויות- פאג'רו 2008 לימיטד, חדש שלא ראה מטר בשטח עם קילומטרז' סביר. הרכב נבדק על ידי חבר (מוסכניק), שכבר קנה את הרכב אבל המוכר נאלץ לבטל את העסקה עקב בעיה שנפתרה עד היום.
פטרול- חדש דנדש מהסוכנות. בעיקרון העדיפות שלי בגלל החוזק המכני והעבירות בשטח...
ולכן, האם ידועות בעיות בפטרול? שמעתי דברים על בעיות מנוע וכדומה... מה יש לכם להגיד?

הבעיה שההפרש ביניהם הוא מחיר של מכונית....

נ.ב: אם חשבתם להמליץ על לנדקרוזר, שכחו מזה

nirs
27-10-09, 22:19
מה פרופיל השימוש המתוכנן? (יחס שטח / כביש, איזה מסלולים בשטח (טכני / שבילים מהירים / דיונות) וכו').
מי אמור לנהוג? כמה ק"מ?

בקיצור, תן עוד פרטים ע"מ שנוכל לתת חוות דעת רצינית.

איציק - 4X6ZH
28-10-09, 09:50
איך אני אוהב שאלות כאלה :roll:
תגיד נסעתה על כלי הרכב ?
נכנסתה לתוך הרכב ? ( לא באולם תצוגה ) .
איך הרכב נכנס לך בחניה ?
מה אתה מעמיס קבוע בתא המטען ?
איזה ריפוד יש למושבים ( עור \ קטיפה \ בד \ ... )
איזה לוח שעונים יש לכלי הרכב ( זה מתאים לך )
בקיצור כל אותם שמונצס שמציקים לך כל הזמן כל יום ולא בטוח שתתרגל אליהם .

עכשיו נדבר על המנוע \ על הגיר \ על המחיר \

איציק

yoni_0000
28-10-09, 18:02
ניר לשאלותיך:
הרכב נוסע כ-20K בשנה פלוס מינוס, ונהוג רק על ידי אימא שלי. רוב הנסיעות הם כביש כמובן, כ-10 ק"מ ביום, ובפעם או פעמיים בשבוע נסיעות מחוץ לעיר.
אנחנו מטיילים אחת לשבועיים בערך, תלוי בעונה ובכוח. המסלולים שלנו מעורבים. לפעמים טיול קל ולפעמים קשה, אבל לא ברמה של לכבוש מעלות. אנחנו גרים באשדוד, אז חולות די נפוצים....

yoni_0000
29-10-09, 00:01
אה כן, אנחנו ארבעה נפשות ברכב בטיולים באופן קבוע, ויוצא לנו לקחת ציוד של יומיים שלוש.... כולל ציוד חילוץ וארגז כלים. בטראקן היו לנו שני ספיירים, כאשר אחד ישב בבגז' גם בטיול של יומיים... השאיפה להשיג ספייר נוסף גם לרכב שנקנה...

נמרוד
29-10-09, 10:11
אה כן, אנחנו ארבעה נפשות ברכב בטיולים באופן קבוע, ויוצא לנו לקחת ציוד של יומיים שלוש.... כולל ציוד חילוץ וארגז כלים. בטראקן היו לנו שני ספיירים, כאשר אחד ישב בבגז' גם בטיול של יומיים... השאיפה להשיג ספייר נוסף גם לרכב שנקנה...

נשמע כאילו אתה רוצה רכב מסעות של ממש. מכל כלי הרכב החדשים שנמכרים בארץ בצורה סדירה, יש שניים שמתאימים כמו כפפה, לא רק טכנית אלא באימג' - דיפנדר, ופטרול. ובהתחשב בזה שזה לא באמת הרכב שלך אלא של אמא, אז פטרול.
(האם ה"רוצה" שלך מתאים גם ל"צריך" זו שאלה אחרת, והאם שאר המשפחה שלך בדעה שלך, גם... אבל אני זוכר איך בתקופת השירות הצבאי שלי תמרנתי את אבא לקנות סובארו ספורט-וואגון עם מנוע 1800 ולא 1600, עם גיר ידני ולא אוטומט... אם היו אז רכבי שטח ולאבא היה כסף, הייתי כמוך בדיוק מכוון אותו לפטרול!).

yoni_0000
29-10-09, 10:46
עלית עלי...
אנחנו שלושה נגד אחד בקטע הזה.... רק האח הקטן רוצה את הפאג'רו בשביל פינוקים וגאדג'טים...
גם דיפנדר נסיתי למכור לה, אבל היא לא מוכנה כלכך "ספרטני"...

למרות שהיא לא מודה בזה, את ההחלטה היא כבר קיבלה, היא רק צריכה להשלים איתה...

רמי א
16-11-09, 05:55
עלית עלי...
אנחנו שלושה נגד אחד בקטע הזה.... רק האח הקטן רוצה את הפאג'רו בשביל פינוקים וגאדג'טים...
גם דיפנדר נסיתי למכור לה, אבל היא לא מוכנה כלכך "ספרטני"...

למרות שהיא לא מודה בזה, את ההחלטה היא כבר קיבלה, היא רק צריכה להשלים איתה...
דרך אגב מדוע לא לנד קרוזר היות וגם אני מתלבט

-->