PDA

צפייה בגרסה מלאה : היגוי אחורי

adi-ros
30-10-09, 09:51
שלום לכולם, יש לי שאלה לגבי כלי שמאד מעניין אותי.

http://www.youtube.com/watch?v=1BRjpKEzsiU&feature=channel

מישהו יודע כיצד עובד ההיגוי בכלי המטורף הזה ?
אשמח למאמרים טכנים בנושא במידה ומישהו יודע איך להשיג.

תודה מראש,
עדי.

נמרוד
30-10-09, 10:19
הסרן האחורי הוא סרן עם היגוי - למעשה סרן קדמי, שבו הניהוג מתבצע על ידי בוכנה הידראולית. ברכב הזה שני הסרנים הם עם היגוי הידראולי מלא.

טל חסיד
30-10-09, 10:50
סע לסדנה של פרו גיפ בנשר תראה את זה בעינים שני סרנים קידמים של יונימוג. תיבדוק אם הוא לא מכר את הכלי, אחד הכלים הכי מושקעים בארץ !
לדעתי יותר רציני מיזה שבסרט.

טל

adi-ros
30-10-09, 11:15
הסרן האחורי הוא סרן עם היגוי - למעשה סרן קדמי, שבו הניהוג מתבצע על ידי בוכנה הידראולית. ברכב הזה שני הסרנים הם עם היגוי הידראולי מלא.

נמרוד - זה מה שחשבתי.
הבוכנה ההידראולית מופעלת ללא קשר להגה ובמידה והוא רוצה להפעיל היגוי אחורי הוא משתמש בידית נפרדת כדי להפעיל את הבוכנה ? ז"א שההגה מפעיל רק את הסרן הקדמי שנמצא מקדימה ובמידה והוא רוצה להפעיל היגוי אחורי הוא עושה את זה בנפרד ? כי אני מכיר גם כלים שיש היגוי אחורי קבוע ( בעיקר בציוד כבד ) אבל הוא מוגבל יותר מהחלק הקדמי.
השאלה היא האם ההיגוי האחורי מקביל להיגוי הקדמי ? האם שניהם מגיעים לאותה מעלה או שהאחורי מוגבל בכל מקרה ?

טל - תודה אבל אני לא מסוג האנשים שקונים דברים כאלה , אני משתדל ללמוד כדי לבנות :>
אבל לראות לא מזיק רק מוסיף.

טל חסיד
30-10-09, 11:30
הכוונה היתה שלא תיסע סתם לראות כי יש מצב שהרכב כבר לא אצלו אלא נימכר.
בכל מיקרה שהיה בהצלחה בבניה.

טל

adi-ros
30-10-09, 12:31
הכוונה היתה שלא תיסע סתם לראות כי יש מצב שהרכב כבר לא אצלו אלא נימכר.
בכל מיקרה שהיה בהצלחה בבניה.

טל

טל תודה רבה :>
אבל יש עוד הרבה זמן עד הבניה....
בכל אופן מעניין אותי הנושא,

landrover
30-10-09, 12:53
עדי - אם תסתכל למשל בדקה 2:35 בסירטון ,
אפשר לראות שצמוד להגה מצד ימין , הנהג לוחץ על ידית , והגלגלים האחוריים מתחילים לשנות את הכיוון שלהם , בלי קשר לקידמיים.
אין אצלו קשר בין ההגוי האחורי לקידמי , כמו למשל במנופים או כלים כבדים אחרים.

אמיר.*

-->