PDA

צפייה בגרסה מלאה : דעתכם - שאלה של שירות

גיא
02-11-09, 11:00
קניתי לפני 3 וחצי חודשים דיסק חיצוני 1 טרה בייט.
החנות - מרדנים בחיפה.

אחרי כמעט חודשיים התחילו לפעמים מקרים שבהם הדיסק ניכבה פתאום והמחשב "שוכח" אותו באמצע העבודה.

הלכתי לחנות והתברר שהסניף ניסגר ויש סניף אחר.

ניגשתי לסניף האחר ושם אמרו לי שצריך לשלוח את הדיסק למעבדה וזה לא בחיפה, זה יקח עד שלושה שבועות.

היה ניראה לי ממש מוגזם ולא התאים לי כל כך מבחינת המידע שעל הדיסק אז ויתרתי מתוך מחשבה לגבות את זה קודם על דיסק אחר.

ב 3 חודשים ושבוע הדיסק מת לגמרי. כמובן שלא הספקתי לגבות הכל ... :(

ניגשתי שוב והפעם הם לקחו את זה לשלושה שבועות. בשיחה מקרית מתברר שעד 3 חודשים זאת החלפה מידית ואחרי 3 חודשים זה עובר דרך היבואן, למרות שזה לא היה ככה.

-----

התהייה שלי היא כזאת.

1. למה דיסק שמת לגמרי לא יכול להבדק במעבדה של החנות אלא צריך להגיע למעבדת היבואן , זה הרי לוקח דקה לוודא מוות ?
2. למה זה צריך לקחת כל כך הרבה זמן ?
3. למה אני לא מקבל דיסק מהחנות אחד מול אחד ושהם ישברו את הראש מול היבואן ?
4. זה ניראה לכם הגיוני - כי לי זה ניראה מוגזם לחלוטין. אני הייתי מצפה ליומיים שלושה גג.

אני אשמח לקבל דיעות.

תודה.

איציק - 4X6ZH
02-11-09, 12:38
אני חושב שזה בסה"כ דומה אולי מאותם סיבות .

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=273417#post273417

איציק

landrover
02-11-09, 13:16
גיא - הייתי בדיוק באותו מקרה עם דיסק רגיל באותה חנות , עם אותו נוהל פעולה תמוה ...

בסוף נתתי להם את הדיסק , וזה לקח חודש עד שחזר אלי ...(חזר אלי אחר , REFUBRISHED)

ולהלן התשובות:

1. למה דיסק שמת לגמרי לא יכול להבדק במעבדה של החנות אלא צריך להגיע למעבדת היבואן , זה הרי לוקח דקה לוודא מוות ?

[אני איתך - וזה כניראה בגלל חוסר בכח אדם מיומן - חיסכון בכסף]

2. למה זה צריך לקחת כל כך הרבה זמן ?

[אחרי שחקרתי אותם הרבה התברר שהמעבדה בחול ולכן כלכך הרבה זמן]

3. למה אני לא מקבל דיסק מהחנות אחד מול אחד ושהם ישברו את הראש מול היבואן ?

[לדעתי ביזיון - וצריך לשאול את הנהלים מראש ולברר דברים כאלה כניראה עוד לפני שקונים]

4. זה ניראה לכם הגיוני - כי לי זה ניראה מוגזם לחלוטין. אני הייתי מצפה ליומיים שלושה גג.

[חסר הגיון - ולכן אני מזמין מאיבי פעם הבאה עם שירות כזה...]

אמיר.

-->