PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסוזו איפון, פרטים.

refa_l
04-11-09, 00:19
ברצוני לקבל אינפורמציה על טנדרים איסוזו איפון והיילקס 4X4 כמובן.
שימוש, רכב עבודה וטיולים ברמה בינונית +.
1. צריכת דלק (הכיוון הוא טורבו דיזל)
2. מה אפשר לקנות בתקציב של 40K? שאיפה לשנתון גבוה.
3. שוק שיפורים.

בתודה מראש רפאל.

refa_l
11-11-09, 00:28
?????????? חבר'ה בבקשה מישהו ?????????????..

tooshey
11-11-09, 01:02
הכל כבר נכתב , שוכתב , הוכתב , ובקת"ב...
קרא את כל ההודעות בפורום טויוטה ואיסוזו , זה יעסיק אותך לכמה ימים...
אם יש שאלות חדשות, שאל.

בברכה,טושי

erez_matas
13-11-09, 00:50
לגבי האיפון לי אישית היו 3 איפונים 3.1 גיר ידני במשפחה אחד מהם היה משופר מאוד עם הגבהות בודי ליפט בולמי אולדמן שנורקל מיגונים ועוד, שני הרכבים הסטנדרטיים היו אמינים מאוד אחד מהם נרכש חדש מהחברה והיה מטופל כמו שעון שנת 97 צריכת הדלק הייתה בסביבות 1-9,10 אמין מאוד וחזק יחסית רכב נפלא עד שאחי התהפך איתו ולאחר מכן אבי נאלץ לקנות איפון 98 משומש שגם טופל כמו שעון ונמכר לחבר טוב ומזמן עבר את ה300.000 ק"מ וגם הוא היה אמין מאוד, הרכב שלי הפרטי היה 97 מדוגם מאוד כמו שרשמתי שקניתי בזמנו מיד ראשונה עם150.000 ק"מ אבל היה מוזנח מאוד מבחינה ומכאנית וכמו כן בעליו הראשונים קרעו אותו בשטח והוא היה בור ללא תחתית כל יום היה במוסך וכל פעם הפתעה חדשה ממש גמר אותי,דבר זה לימד אותי שק"מ נמוך לא אומר כלום ואין בעיה לקנות רכב עם ק"מ גבוה העיקר שטופל כראוי וכמובן סטנדרטי ולא משופר, יש לציין כי איפון מקורי ללא הגבהות וצמיגי שטח הוא לא להיט בשטח טכני הוא נמוך יותר מכל הטנדרים האחרים וזויות המרכב גרועות, כמו כן ברקסים גרועים ולא יציב במיוחד בכביש רטוב ממש סכנה.
לציין כי לאחר תקופת האיפונים עברנו לניסן ווינר 99 רכב מצויין מכל הבחינות אמין בטרוף וגם מאובזר יותר גבוהה יותר ומהנה בשטח מערכת הבלימה מצויינת התנהגות כביש טובה ואיכות החומרים גבוהה יותר, החסרנות מנוע מעט חלש יותר וצריכת דלק גבוהה יותר, מקווה שעזרתי

-->