PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמים לג'ימיני

אלון 25
04-11-09, 14:25
לחברי פורום סוזוקי שלום..

רשית שמי אלון ואני ואני שמח להצטרף לפורום סוזוקי.. פורום מעניין עם הרבה אנשים רציניים.

לפני חודשיים רכשתי לי סוזוקי ג'ימיני 2006, הרכב נקנה מאישה מבוגרת והוא במצב סטנדרתי לחלוטין, ממש כמו ביום הקנייה(הרכב שימש לטיפוס מדרכות בת"א לא יותר).
חוץ מדבר אחד קטן אני מאוד מרוצה מהרכב.. עבדתי קשה בשבילו.

בעקבות הצבא אני סובל מבעיות גב קלות, הנהיגה בג'ימיני עם המטלים והקפיצים הקשים מתרידה אותי קצת, הורדתי טיפה אוויר בגלגלים ואבל אני רוצה נסיעה טיפה יותר חלקה.
חשבתי לקנות סט בולמים+קפיצים חדש והתחלתי לחקור טיפה את הנושא..
מדובר פה בלא מעט כסף לסט כזה (סטודנט)

דיברתי עם חבר קרוב שהציאה לי סט בולמים+קפיצים שלold man ב4000 ש"ח... את ההתקנה אני יעשה איתו ביחד ללא תוספת כספית נוספת.
ביקרתי באספיר בתל עדשים ושם רוצים על בילשטיין 5000 שקל לפני מע"מ.. ניראה לי טיפה גבוה.
משם המשכתי לסדנה פרטית של איזה בחור מאיזור הצפון והוא רצה 6000!!
הוא גם אמר לי שלא מומלץ לי לקחת OLD MAN בגלל שאורך החיים שלהם קצר מידי(ניראה לי קצת קשקוש)

ועכשיו לשאלתי... איזה בולמים הכי מתאימים לג'ימיני? והאם מישהו מכיר מקומות שבהם ניתן להשיג בולמים וקפיצים במכירים טיפה יותר שפויים?

תודה אלון

אביעד פ.
04-11-09, 17:55
חיפוש צירוף המילים בולמים לג'ימני (http://www.jeepolog.com/forums/search.php?searchid=1367869) היה מניב 24 תוצאות.

תתחדש!!

אביעד.

ישי.פ
04-11-09, 20:34
מנסיון של חבר עם הבילשטיין, הבולמים קשים מאוד!
אז אם אתה מחפש רכות..

אלון 25
04-11-09, 21:18
להפך.. אני מעדיף כמה שיותר רך.
הסתובבתי פה בפורום ולא מצאתי תשובה חד משמעית.. טוענים פה גם שבולמים של הולד מן גורמים לאי סמטריות בצורה של הרכב.

חרוזון
04-11-09, 21:48
שלום חבר

לדעתי מימה ששמעתי מאנשים שהרכיבו את כל סוגי הבולמים והקפיצים, ואם אדוני מחפש נוחות נסיעה, לא שיפור בגובהה, ולא בהמלך מתלה, רק נוחות, הישאר עם הקיפיצים המקוריים והבולמים ויהיה לך הכי נוח.
בכסף המדובר שדרג את עצמך בדברים אחרים: מיגונים, נעילה, תוכנית חיסכון לילדים.

תתחדש.

שרון חרוזי

tonish
04-11-09, 21:53
אולדמן ריכך לי את הנסיעה. הגביהה את הרכב. ואני גם שמעתי על האי סימטריות אבל אצלי לא קיימת התופעה.

-->