PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריינג' רובר

mickyc
13-07-04, 15:29
מעוניין לקנות ריינג' 4.6 בנזין שנת 96

האם כדאי?

ניר ל
13-07-04, 15:51
לא.

ארז
13-07-04, 18:36
ותר מראש על הריינג' אתה נכנס להרפתקאה...
מה שכן אתה יכול ללכת על דיסקו בנזין,אומנם פחות מפואר וחזק אבל אמין ונוח(ופלטפורמה מצוינת לשיפורים)

mickyc
13-07-04, 22:37
תודה על התשובה

האם דיסקו 97 בנזין עם 120000 ק"מ שמור ב-62000 ש"ח כדאי? (המחיר לפני בדיקה)

האם בכלל שווה ללכת על רובר או שמא על יפני או קוראני דיזל? (בהנחה כי אני עושה כ-30000 ק"מ בשנה הרוב בכביש)

האם כדאי להתקין מע' גז? (ואם כן היכן ניתן לתדלק במרכז?)

זו הפעם הראשונה בה אני רוכש רכב שטח ואין לי מוסג בנושא

אשמת לתשובות

תודה
מיקי

חנן א.
14-07-04, 10:30
מיקי שים לב לכללי הפורומים. אתה מכניס הודעות כפולות בזו אחר זו, גורם לנו למחוק אותן, ואם תמשיך בדרך הזו , אתה תצבור כאן נקודות שליליות.

mickyc
14-07-04, 10:51
OK

סליחה

רק אני ממתין לתשובות ואני די לחוץ

נמרוד
14-07-04, 13:38
OK

סליחה

רק אני ממתין לתשובות ואני די לחוץ

צא מהלחץ. בלי צחוק, זו העצה הכי טובה שאפשר לתת לך בשלב הזה. אני מבין שאתה מתלהב מהתחלה של תחביב חדש, אבל שווה לך לדחות את הטיול הראשון בחודשיים - אבל עם סיכוי הרבה יותר גדול שהרכב שתקנה יתאים לך. תחת לחץ אתה תקנה גרוטאה, אנחנו ראינו את זה קורה לא פעם ולא פעמיים. בינתיים גם ככה חם מדי בשביל לטייל.

eran4x4
14-07-04, 14:46
30000 בשנה, רק על דלק תוציא 30000 ש"ח, שווה לך?

ארז
14-07-04, 18:42
קודם כל נמרוד כתב לך את העצה הטובה ביותר, בלי לחץ!

לגבי הדיסקו ,מה המחירון?דגמי הבנזין לרוב נמכרים מתחת למכירון, אלא אם כן זה רכב שמור במיוחד בעל ק"מ נמוך ויש כאלו.

לגבי 30K בשנה...תשמע ,לא מכיר את פרטי חשבון הבנק שלך ,אבל כך בחשבון שאתה מדבר על מנוע V8 בנזין, דן חסכן הוא לא......אני יכול להגיד על עצמי...אם היה לי אפשרות כללית(אני נוסע יותר מהק"מ שלך) ,לא הייתי חושב פעמיים, דיסקו בנזין זה אחד הרכבים המהנים ביותר שיש.

mickyc
15-07-04, 09:36
תודה על התשובות

מחירון הרכב הוא 70000 ש"ח
הרכב יד שניה שמור מאוד כמעט ולא היה בשטח
הבחור מעוניין למכור ב-62000 ש"ח לפני הבדיקה

האם ניתן להתקין מע' גז ברכב ובכך לחסוך מעט מעלות הדלק?

אריה פאהן
22-07-04, 01:29
יש מיתוסים שקשה להפריך אותם,וברכבי שטח הניוריינג' נחשב כרכב לא אמין ,כן גם אני שמעתי על בעל ריינג' לשעבר שלא יתקרב יותר לחב' המזרח , אבל מצד שני אני מכיר כמה בעלי ריינג' שהרכב הבא שהם קנו היה ריינג' חדש,
כולם יודעים ??? שיש בעיה עם כריות האויר,הסטטיסטיקה הלא מדעית שאני ערכתי מדברת על החלפת כריות כל 7 שנים ,אבל גם קפיצים ובולמים רגילים מחליפים ,ואם אתה משווה את האיכות של הכריות (לדעתי אין מה להשוות) תשווה את זה לקפיצים ובולמים האיכותיים ביותר, שעולים אותו דבר ,נוסף לזה אין בעיה להחליף את כריות האויר לקפיצים
בעיות חשמל-כן לרכב הזה צריך את אותם בעלי המקצוע שאנשים פה אוהבים לכנות בשם "הגורויים"
מהסיבה הפשוטה שנכונה תמיד ,עדיף שיטפל מישהו שמכיר את הרכב בצורה מדוייקת לפני שהוא מרים את מכסה המנוע שלך ,ולא שיתחיל ללמוד עליך.
יתכן שתיקלע לאיזה בעיה מכנית/ חשמלית ,כפי שזה יתכן בכל רכב אחר,גם אם זה יקרה לך יותרבריינג (לדעתי לא) אתה מקבל תמורה מול עלות שעולה עשרות מונים בהשוואה לרכבים אחרים, לגבי עניין עלויות הדלק אני בכלל לא נכנס לזה אתה יכול לחשב בעצמך את הכדאיות שלך

נ.ב - אני לא משוחד,אומנם יש לי ריינג' אבל הוא שונה לגמרי מזה שעליו אתה שואל

ארז
22-07-04, 03:32
הכריות אוויר זו בעיה ממשית, רק השבוע נפרדו 2 לקוןחות שלי מהכריות אחרי אין ספור פנצ'רים, גם ינקלה ממוסך בנצי החליף לקפיצי סליל השבוע....הפעם בדיסקו חדש עם כריות.

לגבי רכב שמחייב גורו....כל רכב כזה, הוא שפשוט לא כדאי להתקרב אליו.

אריה פאהן
22-07-04, 14:13
נניח שהכריות הם מכה ,ונניח שהבן אדם יחליף כריות כל 4 שנים,כדי לקחת מקדם בטחון היסטרי שהכריות לא יתייבשו ויתפנצ'רו ,אז יצא לו 2,000 ש"ח בשנה ,כדי לנסוע עם כריות אוויר ללא חשש ,ולבסוף כמו שעשו הלקוחות שלך גם הוא יכול להחליף לקפיצים רגילים , זה עדיין לא פוסל את הרכב ,

קשה להשוות את רוב האנשים לינקל'ה לגבי הדרישות מהרכב ,

לגבי הגורו -כל רכב צריך להכיר ,בוודאי ברכבים קצת יותר מתקדמים מהCJ והדיפנדר ,בכל מקום ובכל עניין רוב האנשים השפויים מנסים להגיע למקצועיות ומצויינות,רק בטיפול ברכב יש פה שמטיפים ללכת לממוצע, אז קיימים כמה מוסכים שעובדים יפה,מכירים את הרכבים שהם מטפלים בהם,לא עושים קומבינציות ,וקיצורי דרך ,אלא עובדים לפי הספר,כמו שצריך,

בחישוב שנתי או רב שנתי יוצא יותר זול לטפל אצל המקצועיים,כמו תמיד הזול יוצא יקר, אז באים חברים ומוצאים שמות כינוי "גורויים" לאותם מכונאים מקצועיים,די חלאס עם זה,יש מקרה ספציפי שאפשר לטעון כלפיהם ,שהם רימו,טעו,קלקלו,שדדו מישהו,בואו ותספרו לכולם ,אבל סתם ללכלך???

אני בעד מי שרוצה לטפל ברכבו לבד ,כדי לחסוך ולהכיר את הרכב,אבל אם אני כבר משלם למוסך אני רוצה לטפל אצל מי שמכיר את העבודה ,עושה אותה פעם אחת כמו שצריך,ולא לעשות את אותה עבודה פעמיים,ולשלם כפול זמן וכסף

קיד
23-07-04, 01:33
צר לי מיקי,
אין לי אף מילה טובה על חברת רובר, למעט הנוחות של כריות האויר.
כמות התקלות האין סופית שרכבים אלה מייצרים, היא בלי שום פרופורציה ליצרנים אמריקאים, ובטח שלא עומדת מול יצרנים יפניים.
תנסה להתחיל את הרפתקאות השטח עם קצת פחות תלות באלקטרוניקה.
קיד.

-->