PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסמו - רעשים מהסרן האחורי (?) [הכותרת נערכה]

afi1981
07-11-09, 20:33
כבר חודש אני מנסה לפתור בעיה בגי'פ שלא כ"כ הולכת,הבעיה היא כזאת:לפני כחודש התחילו לי רעשים מוזרים מכיוון הסרן האחורי,רעשים שדומים לברקסים תפוסים.פירקתי את הדרמים אך התברר שישנם עדיין אותם רעשים ולכן פירקתי דריישפט אחורי לבדיקה,בבדיקה של מוסכניק נאמר לי שהדריישפט תקין מבחינת יוקונים+צלבים,כשפירקתי את הדרייב האחורי יצא לי לנסוע כשאני משולב בטרנספר+לוקרים על ארבע על ארבע רק עם דריישפט קדמי בערך 2,3 ק"מ במהירות שאינה עולה על 40 קמ"ש.
כשהרכבתי את הדריישפט האחורי לאחר שילוב ארבע על ארבע בטרנספר+לוקרים נעולים כנסיעה חצי מטר האוטו התחיל להרעיש בצורה מחרידה(כאילו נטחן לי משהו)ובלימה של האוטו יש לציין כי קניתי את האוטו עם ציריה מרעישה בעת סיבוב ההגה,וכל זאת לאחר שהאוטו עבר החלפת שמנים בסרנים שיפוץ טרנספר החלפת תושבות מנוע+גיר ו3 תושבות טרנספר ועדיין קיימת אותה הבעיה.
מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיה אפי ....
מדובר בסמוראי שנת 90
0507645824

afi1981
08-11-09, 15:40
כבר חודש אני מנסה לפתור בעיה בגי'פ שלא כ"כ הולכת,הבעיה היא כזאת:לפני כחודש התחילו לי רעשים מוזרים מכיוון הסרן האחורי,רעשים שדומים לברקסים תפוסים.פירקתי את הדרמים אך התברר שישנם עדיין אותם רעשים ולכן פירקתי דריישפט אחורי לבדיקה,בבדיקה של מוסכניק נאמר לי שהדריישפט תקין מבחינת יוקונים+צלבים,כשפירקתי את הדרייב האחורי יצא לי לנסוע כשאני משולב בטרנספר+לוקרים על ארבע על ארבע רק עם דריישפט קדמי בערך 2,3 ק"מ במהירות שאינה עולה על 40 קמ"ש.
כשהרכבתי את הדריישפט האחורי לאחר שילוב ארבע על ארבע בטרנספר+לוקרים נעולים כנסיעה חצי מטר האוטו התחיל להרעיש בצורה מחרידה(כאילו נטחן לי משהו)ובלימה של האוטו יש לציין כי קניתי את האוטו עם ציריה מרעישה בעת סיבוב ההגה,וכל זאת לאחר שהאוטו עבר החלפת שמנים בסרנים שיפוץ טרנספר החלפת תושבות מנוע+גיר ו3 תושבות טרנספר ועדיין קיימת אותה הבעיה.
מקווה שתוכלו לעזור לי בבעיה אפי ....
מדובר בסמוראי שנת 90
0507645824

אף אחד לא יכול לעזור ?? לא מכירים את הבעיה ??

זאביק
08-11-09, 15:50
כשפירקת את הדרייבשפט האחורי, עדיין היו רעשים ?
אין בעייה (בסמוראי) לנסוע בלי דרייבשפט אחורי, אפילו במהירויות של 80-90 קמ"ש.

וזה השלב הראשון שלך - לנסות לבודד את הרעש.
סע בלי דרייבשפט אחורי ותראה אם עדיין יש רעשים.

afi1981
08-11-09, 19:02
כשפירקת את הדרייבשפט האחורי, עדיין היו רעשים ?
אין בעייה (בסמוראי) לנסוע בלי דרייבשפט אחורי, אפילו במהירויות של 80-90 קמ"ש.

וזה השלב הראשון שלך - לנסות לבודד את הרעש.
סע בלי דרייבשפט אחורי ותראה אם עדיין יש רעשים.

זאביק נסעתי בלי דרייבשפט אחורי עדיין היו רעשים אם כי פחות חזקים
מאז שנסעתי בלי דרייבשפט אחורי התחילו לי בעיות ב4 על 4
ואם אני בלי דרייבשפט אחורי ונוסע משולב + לוקרים נעולים האוטו נוסע רגיל

afi1981
09-11-09, 14:56
[quote=afi1981;274660]זאביק נסעתי בלי דרייבשפט אחורי עדיין היו רעשים אם כי פחות חזקים
ואם אני בלי דרייבשפט אחורי ונוסע משולב + לוקרים נעולים האוטו נוסע רגיל[/q

היי היום הרמתי את הגייפ ליפט וראינו שהרעשים מהביצה האחורית משהו יודע אם זה מסובך לפרק לבד ( יש לי נסיון ברכבים) או עדיף בעל מוסך ומה העליות של השיפוץ ???

afi1981
12-11-09, 12:19
[quote=afi1981;274660]זאביק נסעתי בלי דרייבשפט אחורי עדיין היו רעשים אם כי פחות חזקים
ואם אני בלי דרייבשפט אחורי ונוסע משולב + לוקרים נעולים האוטו נוסע רגיל[/q

היי היום הרמתי את הגייפ ליפט וראינו שהרעשים מהביצה האחורית משהו יודע אם זה מסובך לפרק לבד ( יש לי ידע ברכבים) או עדיף בעל מוסך ומה העליות של השיפוץ ???

???

GodsFather
12-11-09, 14:29
את הפירוק -

http://www.jeepolog.com/258.html

בשילוב עם

http://www.jeepolog.com/646.html

שהוא ההמשך של

http://www.jeepolog.com/166.html

אני לא יודע עד כמה אתה מוכשר טכנית, אני יכול לומר שזה לא סיפור רציני אבל מצריך רצינות.

אחרי שאתה מפרק, תעלה לפה תמונות של מה שמצאת בפנים ונדע להתקדם משם.

-->