PDA

צפייה בגרסה מלאה : לאן נעלם נמרוד???

הצפרדע
08-11-09, 00:15
כבר למעלה משבוע אין שום סימן ממנו, לא שרשור, לא הודעה, כלום.

זאת, על אף כמה שרשורים לוהטים שרצו, שרשורים שבהם היה צפוי לראות נוכחות מוגברת שלו, בסגנון המוכר(לטוב ולרע) ובידענות המופלגת(לפעמים יותר ולפעמים פחות...:cool:).

נו, למי יש פתרון לתעלומה?

נסע לחו"ל?

יצא למילואים?

מפתח פטנט?

יושב בכלא?

יוני5
08-11-09, 09:46
אני אראה לו את השרשור כשיחזור, הוא בוודאי ישמח.
משום שכשהראתי את השרשור לאשתו, היא הגיבה בדיוק כמוני: "למי אכפת? "

אתה כנראה היחיד שאכפת לו מנמרוד.

יוני5

הצפרדע
08-11-09, 09:50
את זה אני בהחלט יכול להבין......

ובכל זאת, הפתרון לתעלומה??

savyon
08-11-09, 10:09
התשובה בגוף שאלתך...
או באחת מאפשרויות התשובה שנתת

הצפרדע
08-11-09, 10:55
נו, מה התשובה??

יוני5
08-11-09, 13:32
ברוך ידידי,

למיטב זכרוני הוא בשטחי האימונים של צאלים, עומד בגאון בצריחו של האמר מחופש, ומוליך אחריו 10 האמרים דומים.

אבל יכול להיות שאני טועה, כי מערכת ההפעלה שלי מתוכנתת למחוק כל נתון לא רלוונטיונמרוד נכנס להגדרה הזו. הסיבה שאני אולי זוכר היא משום שהוא מתוייק אצלי גם כ: בעלה של... או אביהן של...

בברכה,
יוני5

הצפרדע
08-11-09, 13:40
ולמיטב זכרוני שלי, על אף גילי המופלג, מי שנוהגות בהאמרים הללו הן בחורות צעירות ויפיפיות(נו טוב, רובן...) בשיא אונן ובפיק של הפעילות ההורמונאלית שלהן.

נראה לך שהוא ישים לב בכלל ? :rolleyes: ?

יוני5
08-11-09, 14:02
ולמיטב זכרוני שלי, על אף גילי המופלג, מי שנוהגות בהאמרים הללו הן בחורות צעירות ויפיפיות(נו טוב, רובן...) בשיא אונן ובפיק של הפעילות ההורמונאלית שלהן.

שמע, ברוך,

אין ספק ששורש העניין טמון בגילך המופלג.
או שעקב הגיל המופלג אתה זוכר נכון את גיל הבחורות ורמת ההורמונים בגופן, אבל זיכרונך בוגד בך בסוגיית היופי, או שבתקופתך, הבחורות היו באמת יפהפיות.

מכיוון שהאמת האבסולוטית חשובה בעיני כקליפת השום לעומת הזכרון הסובייקטיבי, כל שאני מאחל לעצמי הוא שבגילך אזכה לטעות כמוך.
אני מוכן לוותר על האמת המרה בתמורה להבל החן ושקר היופי שינעימו את זמני במוסד הגריאטרי.

בברכה,
יוני5

הצפרדע
08-11-09, 14:11
אין, אין, פשוט אין עליך.

פרוזאי ומשורר מן הדרגה העליונה.

יש לי תחושה רעה שאתה מתבזבז על עיסוקי הבלים במקום למצות כשרון נדיר וייחודי כזה, עד תום.

בוזי
08-11-09, 15:39
בשיא אונן ובפיק של הפעילות ההורמונאלית שלהן.

בנות 40 נוהגות בהאמרים? :rolleyes:

או שאלו גברים בעלי תכונות נשיות?

GodsFather
08-11-09, 16:54
לא יודע מה איתכם, אני קיבלתי ה"פ מנמרוד היום בבוקר... יכול להיות שהוא פשוט מתעלם מכם ? ;)

Juv
08-11-09, 16:59
לכל מי שמחפש שעשועים דומים ל-"איפה נמרוד" -

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=114774

הצפרדע
08-11-09, 19:02
לא יודע מה איתכם, אני קיבלתי ה"פ מנמרוד היום בבוקר... יכול להיות שהוא פשוט מתעלם מכם ? ;)

לא מדברים כאן על מנהלים חשובים ונושאי משרה בכירים, בעיקר לא על כאלה שהשררה עלתה להם לראש.

לך, לך מפה ואל תתערב בשרשור של עמך והפלבאים הקטנים.

עלולים לחשוב שאתה לא ראוי למשרתך הרמה אם אתה עדיין קשור לפרולטריון.

RONI
08-11-09, 19:07

כל עוד הוא עם הראש בחוץ...
אז מה אכפת לכם מה נעשה למטה?!

הצפרדע
08-11-09, 19:21
סליחה, על איזה ראש מדובר? :rolleyes: ?

-->