PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה קרה לאתר גיפטריפ מי יודע.....

chiam 8
10-11-09, 19:23
כבר חודש האתר לא עולה מי מעודכן מה קרה לגיפטריפ

meir alony
10-11-09, 19:37
היי

תכנס מהכתובת הזו :

http://jeeptrip.com/

מאיר

whisky
10-11-09, 19:37
אין לי מושג,

דווקא נפתח, דורש רישום מחדש, סיסמאות מוזרות כל מני דברים.

אבל חצי מהתוכן נעלם, מלא פירסום, לא יודע איך להיכנס לדך האישי, פשוט לא מבין מה הולך שם.

whisky

איציק - 4X6ZH
10-11-09, 20:32
האתר עבר הפרטה :shock:

איציק

הצפרדע
12-11-09, 12:27
לעניות דעתי, כל מה שיקרה לאתר הזה, יכול להיות רק שינוי לטובה.....:twisted:

Hitrick
12-11-09, 13:55
לעניות דעתי, כל מה שיקרה לאתר הזה, יכול להיות רק שינוי לטובה.....:twisted:

אכן המעבר מ ASPX ל ASP זה לטובה - מדובר בטכנולוגיה חדשה .

whisky
12-11-09, 14:20
אכן המעבר מ ASPX ל ASP זה לטובה - מדובר בטכנולוגיה חדשה .

כמו הרבה דברים, אם זו הטכנולוגיה החדשה, אני מעדיף להיות דינוזאור :p

נועם_מ
22-12-09, 09:35
יש חדש? הבלאגן בהודעות הוא אצל כולם או שיש אצלי בעייה? לא מצליח להבין כלום ולא לקבל הסברים.

קוקי הגדול
22-12-09, 09:45
האתר עבר "שידרוג" , כמו שאתה רואה יש שיפור בגלריות
אבל בשירשורים ,עולים כל מיני משנים קודמות ... תנסה לעבור כמה דפים אחורה
יש שם תשובה של גדי לכל הברדאק הזה .
האמת מעצבן , אבל בוא נהיה אופטימים .
נקווה לטוב ובהקדם .

מעוז

נועם_מ
22-12-09, 10:09
האתר עבר "שידרוג" , כמו שאתה רואה יש שיפור בגלריות
אבל בשירשורים ,עולים כל מיני משנים קודמות ... תנסה לעבור כמה דפים אחורה
יש שם תשובה של גדי לכל הברדאק הזה .
האמת מעצבן , אבל בוא נהיה אופטימים .
נקווה לטוב ובהקדם .

מעוז

אנחנו אופטמים. אבל שרשורים נעלמים - ושרשורים עתיקים מופיעים, בלי סדר, ברדאק אטומי בקיצור. אם יש הסבר של מנהל האתר לא הצלחתי למצוא. אתה יכול לשים קישור?

GodsFather
22-12-09, 10:15
ואני לא מבין למה כל פעם שהצהוב כושל, באים לפה להתלונן ?

דרור הראל
22-12-09, 12:54
אני מציע לארגן מגבית של חברי גיפולוג עבור האתר הצהוב-כדי למנוע מהצהבת ששם לעבור לפה

דרור הראל

savyon
22-12-09, 13:49
באים לשאול פה מה עם ג'יפטריפ כי אנשים גולשים גם פה וגם שם.

אין סיבה לא לכבד את הגולשים ואת השואלים.

סביון

שמוליקו
22-12-09, 14:36
אני מציע לארגן מגבית של חברי גיפולוג עבור האתר הצהוב-כדי למנוע מהצהבת ששם לעבור לפה

דרור הראל

זילזול באחר והתנשאות , לא יגרמו "לנו" להראות טובים יותר מ"הם".
הרבה מהגולשים גולשים בשני האתרים גם יחד, לכל אתר החסרונות והיתרונות שלו.
כן, גם אני בעוונותי גולש בשניהם.

האם מכאן נובע שאני נחות ממך ? או שמא לא היית רוצה שאגלוש כאן?

עזוב דרור, זו ירידה נמוכה מאין כמוה.
אני מכיר אותך רק מעל דפי האינטרנט והתרשמותי ממך שונה בהרבה מהמשפט שהעלת כאן.

GodsFather
22-12-09, 15:04
אין סיבה לא לכבד, אני מסכים. אני סתם תוהה בעניין הזה כי כשמישהו רושם משהו על ג'יפולוג באתר הצהוב, מישהו דואג מיד למחוק את זה. גם אם זו פעילות חברתית וגם אם זו סתם הודעה.

JAK60
22-12-09, 15:08
ואני לא מבין למה כל פעם שהצהוב כושל, באים לפה להתלונן ?
כנראה שאתה רוצה 400 שקל עבור התלונות הנ"ל ... אתה יחסית לאחרים צריך לכבד אותו ולעזור לו להתאושש ולא לזלזל באתר שפיתח את נושא הגיפאות בארץ.ויש לו הרבה מאוד תומכים.

JAK60
22-12-09, 15:13
אין סיבה לא לכבד, אני מסכים. אני סתם תוהה בעניין הזה כי כשמישהו רושם משהו על ג'יפולוג באתר הצהוב, מישהו דואג מיד למחוק את זה. גם אם זו פעילות חברתית וגם אם זו סתם הודעה.מה מדאיג אותך שזה לא יכול ליהות מסחרי ? אבל לעומת זאת זה אתר ספונטני שזורם וכל אחד מרגיש בבית ומרגיש חלק ממשפחה .

מאיר רוטברג
22-12-09, 15:18
תגובתו של סביון מכבדת את האתר ואת בעליו

GodsFather
22-12-09, 15:38
jak60, אני לא יודע מי אתה ולמה אתה קופץ כל כך. אם אתה רוצה להמשיך בדו-שיח הפורה הזה, אפשר בה"פ, כדי שלא נלכלך את השרשור.

ולמי שחושב או תוהה אודותי - אין לי דבר וחצי דבר נגד הצהוב, גם אני נמנה בין חבריו, אם כי יותר מרחוק בשנים החולפות (אפילו בזמנו שילמתי על החברות הזו כסף), רחמנא ליצלן. זה לא הופך אותו ליותר טוב או פחות טוב. את מה שיש לי לומר כביקורת, אני אומר לגדי צוקר ישירות.

נועם_מ
22-12-09, 15:51
אני אישית גולש שקט הרבה שנים בשני האתרים ושניהם טובים כל אחד בדרכו. אבל אתר ג'יפטריפ כבר כמה זמן לא עובד כמו שצריך, אי אפשר לעקוב אחרי שרשורים, בסך הכל אני שואל אם מישהו יודע מה המצב שם. ומתי ישתפר?. אני שואל כאן כי אני לא מצליח לקבל תשובה שמה. בסוף זה אותה קהילה של הג'יפאים.

whisky
22-12-09, 16:21
מה מדאיג אותך שזה לא יכול ליהות מסחרי ? אבל לעומת זאת זה אתר ספונטני שזורם וכל אחד מרגיש בבית ומרגיש חלק ממשפחה .

זה רק אני או שעוד מישהו לא הבין מה משמעות רצף המילים הזה?

ואני שגם גלשתי בשניהם ואפילו תרמתי מזמני לא מעט לאתר ההוא ושילמתי ולא קיבלתי פלולה, אומר בפה מלא, היחס שם היה מתחת לכל ביקורת, כולל איזוכרים של האתר המכובד JEEPOLOG בשביל להעשיר את הידע של אנשים, הפניה לכתבות כאן ואז הצנזור הראשי מחק את הודעותי, כשהפנתי מכאן לצהוב אף פעם לא זכיתי ליחס כזה, בטח לא לה"פ בנוסח של בפעם הבאה תיחסם הגישה שלך לאתר.

מה זורם? רצף של קללות אחד את השני והזמנות להיתכרע כמו משוגעים בלי להיתחשב באף אחד, זה זורם זה? אני מעדיף את הזרימה כאן.

מה גם שכבר חודשים למצוא את עצמך בצהוב זה משימה ליחידת החילוץ מגילות, כתבות משנים עברו נעלמו פיצ'רים, פשוט הכל קרס, זה המצב.

יריב

JAK60
22-12-09, 16:39
זה רק אני או שעוד מישהו לא הבין מה משמעות רצף המילים הזה?

ואני שגם גלשתי בשניהם ואפילו תרמתי מזמני לא מעט לאתר ההוא ושילמתי ולא קיבלתי פלולה, אומר בפה מלא, היחס שם היה מתחת לכל ביקורת, כולל איזוכרים של האתר המכובד JEEPOLOG בשביל להעשיר את הידע של אנשים, הפניה לכתבות כאן ואז הצנזור הראשי מחק את הודעותי, כשהפנתי מכאן לצהוב אף פעם לא זכיתי ליחס כזה, בטח לא לה"פ בנוסח של בפעם הבאה תיחסם הגישה שלך לאתר.

מה זורם? רצף של קללות אחד את השני והזמנות להיתכרע כמו משוגעים בלי להיתחשב באף אחד, זה זורם זה? אני מעדיף את הזרימה כאן.

מה גם שכבר חודשים למצוא את עצמך בצהוב זה משימה ליחידת החילוץ מגילות, כתבות משנים עברו נעלמו פיצ'רים, פשוט הכל קרס, זה המצב.

יריב
אני לא אומר שהאתר מושלם ויש הרבה מאוד משקעיים אבל אי אפשר לקחת ממנו וגם לא אתה את העובדה שהוא היה הראשון שלך ושלי ושל הרבה מאוד אם לא כולם ועדין יש לו הרבה מאוד תמיכה ולהרבה מאוד אנשים זה אתר שזורם אז סלח לי אם אתה נפגעת אבל זה לא אומר שאתה יכול לזלזל באתר הזה ואם אתה לא מאמין לי שאל את השופטים:smile:.

GodsFather
22-12-09, 16:50
אבל אף אחד לא זלזל באתר... סה"כ שאלתי שאלה של הגינות. שיהיו בריאים מי שגולש שם ומי שגולש פה. מי אנחנו/אני שנבקר את הגולשים ?

עניין האופי של כל אתר כבר ברור שנים, כמו שרשמת בעצמך - אתר אחד "זורם יותר" (מקצועית/חברתית/מה שתרצה) ואתר אחד מקפיד יותר, וההשפעות לטוב ולרע, כל אחד יעשה את השיקולים שלו לאן לגלוש.

נכון, הצהוב מקרטע לאחרונה (מאד). ואני, כמו רבים, יודע גם למה - מנסים לשדרג אותו כדי להועיל לגולשים, לאחר תקופה ארוכה שהוא לא התעדכן מבחינת התכנים שלו והממשק המיושן. אי אפשר לבוא בטענות על כך כי אין לנו אחוזים באתר, אפשר רק להיות סבלנים ולהפנים את העובדה ששדרוגים אינם עניין של מה בכך ולעיתים לוקחים לא מעט זמן ומשאבים וכמובן ידע.

יש לא מעט אנשים שמוצאים באתר הצהוב, כשם שמוצאים בג'יפולוג - בית ומרכז חברתי. משום מה, ברמת הבעלים, כנראה שזה לא הדדי וזה קצת צורם לי בעין, במיוחד כשאני מכיר את הבעלים של שני האתרים ובשני הצדדים מדובר באנשים מכובדים עם ראש על הכתפיים ועד כמה שאני יודע גם אין איזה סכסוך בין הצדדים.

אני מייצג את עצמי בטרוניה הזו ולא את ג'יפולוג או ציבור גולשים כלשהו, אפילו שרשום לי ליד השם "מנהל פורום" ואני מוכר כפעיל בקהילה הקטנה הזו.
אני גם לא מצפה לתשובה ממך JAK60 (שאני עדיין לא יודע מי אתה) או ממישהו מהגולשים באיזה מהפורומים. את התלונה שלי שמע גדי צוקר ואת הדו-שיח בינינו אני אשמור ביני לבינו.

דרור ברלי
22-12-09, 16:58
הקטטה הזו מיותרת.

נכון, הכללים כאן בהחלט שונים וטוב שכך... אבל כל גולשי ג'יפטריפ ללא יוצא מן הכלל מוזמנים למצוא כאן בג'יפולוג בית חדש וחם.

JAK60
22-12-09, 17:07
הקטטה הזו מיותרת.

נכון, הכללים כאן בהחלט שונים וטוב שכך... אבל כל גולשי ג'יפטריפ ללא יוצא מן הכלל מוזמנים למצוא כאן בג'יפולוג בית חדש וחם.
פחדתי שתחליט שהשרשור מיצא את עצמו.

דרור הראל
22-12-09, 17:19
זילזול באחר והתנשאות , לא יגרמו "לנו" להראות טובים יותר מ"הם".
הרבה מהגולשים גולשים בשני האתרים גם יחד, לכל אתר החסרונות והיתרונות שלו.
כן, גם אני בעוונותי גולש בשניהם.

האם מכאן נובע שאני נחות ממך ? או שמא לא היית רוצה שאגלוש כאן?

עזוב דרור, זו ירידה נמוכה מאין כמוה.
אני מכיר אותך רק מעל דפי האינטרנט והתרשמותי ממך שונה בהרבה מהמשפט שהעלת כאן.

שמוליקו ואחרים,
אין כאן כל התנשאות,בעבר הייתי פעיל מאד בגיפטריפ כמה מחברי הטובים ביותר הכרתי שם-בגלל התחושה שהאתר תרם משהו חשוב לחיי נהגתי לשלם לאתר דמי חבר. בשלב מסויים השתלטה על האתר תופעה מכוערת שכללה אלימות מילולית ואיומים שלפחות אחד ממחוללהה רשום פה בשרשור בלי להזכיר שמות שלא תתחיל גם פה מלחמה. זה גרם לי להדיר את מקלדתי מהאתר(גם בעיות טכניות מרגיזות ומחיקה חסרת שליטה של הודעות ע"י מנהלי פורומים שיכורי כח מקלדת).

כך שמבחנתי אני מאחל הצלחה מלאה ובריאות שלמה לגיפטריפ(את גדי צוקר אני מחבב על רקע אתני באופן מיוחד) בתקווה שבניגוד לדעתו של דרור ברלי-לא כל חברי גיפטריפ ימצאו מקומם כאן

דרור הראל

ינון
22-12-09, 19:20
ואני חשבתי שהצהוב זה בית"ר ירושלים.

savyon
22-12-09, 20:04
ואם רוצים לעצבן אוהד ביתר אז אפשר להגיד שהצהוב זה מכבי...:twisted:

savyon
22-12-09, 22:26
בדרך כלל אני לא נוהג להתערב ולנעול אשכולות, אבל אני מאוד, מאוד מבקש להפסיק עם התגובות האלו, זה לא מוסיף כבוד לאף אחד מכם, לא לזה שאמר ראשון ולא לזה שמגיב ולא לזה שעונה שוב.

צאו מהקטע של פגיעות אישיות, העלבות וכו'...

אל תאלצו אותי לנעול אשכול כי אנשים שוכחים מהו קוד ההתנהגות / התנהלות בפורום.

סביון

דרור ברלי
23-12-09, 01:12
ואני אקרא לילד בשמו:

למרות שאני אישית נגעל ממה שקרה לג'יפטריפ בשנתיים-שלוש האחרונות, אני זוכר לאתר הצהוב חסד גדול, ולא רק אני. כולנו התחלנו אי שם בסוף המאה הקודמת ב"אתר השטח הישראלי" ואחר כך הסתובבנו בפורום של המרכז הישראלי לסיור, ועברנו לג'יפטריפ. רבים מאיתנו גם תמכו בג'יפטריפ עוד לפני שחילק פלולות לכל דיכפין... במקביל, התחילה שם התדרדרות שהלכה והחמירה, והרחיקה משם רבים מהגולשים הותיקים. חלק נפשם קצה ב"שכונה" שהלכה והתהוותה שם - ולכן עברו לכאן. אחרים חיפשו משהו טכני ורציני יותר. כל אחד וסיבותיו עימו.
לא יודע מה קרה בג'יפטריפ בימים האחרונים. מהצד זה נראה כמו תקלה טכנית מאוד-מאוד קשה, אולי קריסה מוחלטת?... לי אישית אין מושג ירוק בנבכי מערכות ממוחשבות ושרתים... ובכלל, כאן לא הכתובת לבירורים כאלה. אנחנו מאחלים לג'יפטריפ שיתגבר על הבעיות הטכניות ויחזור לפעילות תקינה. בינתיים, בקהילת הג'יפאים ואוהבי השטח יש מקום לכולם, ולכן גולשי ג'יפטריפ דווקא כן יתקבלו כאן בזרועות פתוחות - בתנאי שיזכרו - כאן לא ג'יפטריפ! כאן לא עושים שכונה!... למה? כי ככה זה כאן! אתם תכבדו אותנו ואנחנו נכבד אתכם כפליים.

landrover
23-12-09, 10:26
גם אני כתבתי המון בגיפטריפ , ובאמת הייתה "בעיה סיגנונית קלה" בשנתיים האחרונות
שידרוג האתר וחוסר התיפקוד שלו אחרי שחזר לחיים היו הקש ששבר את גב החמור,

ולכן אני כמעט כבר לא כותב שם ...

אבל היו לו ימים יפים , וחשיפה יפה לכמות אנשים...אז כבודו במקומו מונח.

אמיר.

-->