PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דיפרנציאל אוטומאטית לויטארה (98)

אחירון
11-11-09, 19:33
האם למשיהו יש ניסיון עם מערכות כאלה?
בהתיעצות עם בעלי מקצוע קיבלתי "רגליים קרות" - מסובך, תלוי בסוג הדיפרנציאל וכד..

אשמח לכל עזרה בנושא.

נדב42
11-11-09, 19:48
האם למשיהו יש ניסיון עם מערכות כאלה?
בהתיעצות עם בעלי מקצוע קיבלתי "רגליים קרות" - מסובך, תלוי בסוג הדיפרנציאל וכד..

אשמח לכל עזרה בנושא.

זה אולי לא מתאים לכל אחד להרכיב בחצר באיזה אחר-הצהריים פנוי, אבל בעלי המקצוע שעוסקים בכך ירכיבו לך נעילה בלי שום בעייה, מקסימום יקח להם קצת זמן אם הם צריכים קודם לפרק את הדיפרנציאל ורק אז להזמין את הנעילה.

יש דיונים ארוכים פה לגבי סוגי הנעילות השונים. מציע לך להתנסות קודם עם רכב שכבר הורכבה בו נעילה מהסוג שאתה רוצה לקנות, ורק אז להרכיב.

אני מכיר מישהו עם ויטרה נעולה אחורית בנעילה אוטומטית, אם תרצה אוכל לנסות להפגיש ביניכם ...

נדב.

אחירון
11-11-09, 20:15
זה אולי לא מתאים לכל אחד להרכיב בחצר באיזה אחר-הצהריים פנוי, אבל בעלי המקצוע שעוסקים בכך ירכיבו לך נעילה בלי שום בעייה, מקסימום יקח להם קצת זמן אם הם צריכים קודם לפרק את הדיפרנציאל ורק אז להזמין את הנעילה.

יש דיונים ארוכים פה לגבי סוגי הנעילות השונים. מציע לך להתנסות קודם עם רכב שכבר הורכבה בו נעילה מהסוג שאתה רוצה לקנות, ורק אז להרכיב.

אני מכיר מישהו עם ויטרה נעולה אחורית בנעילה אוטומטית, אם תרצה אוכל לנסות להפגיש ביניכם ...

נדב.

נדב המון תודה!

אשמח אם תוכל לקשר אותי עם מישהו שיש לו מערכת כזאת

ניר

נדב42
11-11-09, 21:02
התקשרתי ומסתבר שהוא כבר שלח לך הודעה פרטית :p

אם תרצה סיבוב על ויטרה עם נעילה נשלטת (ARB), אתה מוזמן לסיבובון אצלי, החל מעוד שבוע-שבועיים (כשתסתיים הסבת הגיר לידני) :p:p

נדב.

אחירון
11-11-09, 21:33
התקשרתי ומסתבר שהוא כבר שלח לך הודעה פרטית :p

אם תרצה סיבוב על ויטרה עם נעילה נשלטת (ARB), אתה מוזמן לסיבובון אצלי, החל מעוד שבוע-שבועיים (כשתסתיים הסבת הגיר לידני) :p:p

נדב.

ושוב תודה,
עניתי לרון ואני ממתין לקשר ממנו - אתה מכיר מישהו שמתקין מערכות כאלה בארץ?

נדב42
11-11-09, 23:19
ושוב תודה,
אתה מכיר מישהו שמתקין מערכות כאלה בארץ?

אני אישית לא, אבל אני מניח שמספיק חברים פה מכירים ויענו לך בשרשור הזה או בהודעה פרטית ...

ishc
11-11-09, 23:42
אם נעילת 1510 מתאימה לך יש לי למכירה.
מתקין מומלץ הוא ליאור זוקילנד

אלדר
12-11-09, 09:04
הדגמים שמתאימים לויטרה הם 1512 או 1532

osh
12-11-09, 09:19
הדגמים שמתאימים לויטרה הם 1512 או 1532
חבל על הכסף אין הבדל בין 1510 ל1512

גל_כ
13-11-09, 00:02
חבל על הכסף אין הבדל בין 1510 ל1512

:shock: לא נראה לי ש"סתם" מייצרים שני דגמים שונים. בכ"ז הייתי בודק לעומק את ההבדלים בין הדגמים לפני שהייתי מרכיב את הדגם של הסמוראי בויטרה ולהפך.

-->