PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה קדמית 70 % + חיישן חמצן

מימו
16-07-04, 23:50
בשעה טובה קניתי סופה מודל 94 עם שתי נעילות. נאמר לי ע"י המוכר שהנעילה הקדמית היא 70 %.
שאלתי היא 70 % מה ? היא ננעלת רק ל70 % ? או שהיא ננעלת ב- 70 % החלקה ל- 100 % נעילה ? אני לא זוכר את שם הנעילה (את הסוג) אני אברר עם המוכר ביום ראשון

שאלה שניה - יש קוד תקלה 21. איפה אני מוצא את חיישן החמצן ? לחפש לאורך האגזוז ? איפה בדיוק ?

תודה
מאיר

שי ברנר
17-07-04, 00:01
מזל טוב תתחדש
חישן החמצן נמצא לקראת סוף הצינור המרכזי של סעפת הפליטה מעט מעל לחיבור שלה אל צינור הפליטה הקדמי

skhaikin
17-07-04, 15:24
שלום, ושוב תתחדש. אתה יכול למצוא עוד מידע על חיישן חמצן החל מבערך אמצע של השרשור הזה:

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=4425

מסתבר שגם באוטו שלי אין חיישן כזה, כפי שהבנתי גם לרוב סופות בארץ אין (ואולי המבינים האמיתיים יתקנו אותי... )

ביי.

t_uri
17-07-04, 15:40
מימו שלום

אתה יכול לקרוא על נעילות ולהבין את אופן פעולתן במדריך ג'יפולוג לנעילות דיפרנציאל (http://www.jeepolog.com/j6tech_lockerguide.htm). הנעילה שיש אצלך היא נעילה מוגבלת החלקה.

אורי טל.

מימו
17-07-04, 18:53
תודה על התשובות. כנראה שפשוט אין אצלי חיישן חמצן, או שאני פשוט לא מוצא את המנוול.

אורי - תודה על התשובה, מאחל לך החלמה ושיקום מהיר, אנחנו "שכנים" (אני גר באודים) אז אם בא לך לתת הרצאה קצרה לאחד שהכיר לא רע CJ ומרגיש קצת אבוד עם הסופה אז כוס קפה עלי ...

תודה

מאיר

ארז
17-07-04, 19:39
אהלן מאיר...
בגדול הנעליה הקדמית שלך היא מוגבלת החלקה,זאת אומרת שהיא עוזרת לך רק אם נכנסת למכשול עם תנופה, וזה לא מה שאנחנו רוצים...כשתהיה לך הזדמנות אל תחשוב פעמיים והחלף אותה בנעילה של 100%

(גם אני שכן שלך אגב...)

karlos
18-07-04, 09:28
הי מימו.
הסופות משנת 95 וצפונה מגיעות לרוב עם חישן חמצן .

לצבאיות אין. יש כאלה שמבטלים או שהוא פשוט לא עובד אצלם.

נמרוד
18-07-04, 09:47
הנעילה היא כמעט בטוח Detroit Trutrac, תוצרת Tractech:

http://www.tractech.com/Products.htm#slip

מימו
18-07-04, 09:54
נמרוד,
האם הנעילה הזו שווה משהו בזחילה ? מהלכי המתלה בסופה לא מדהימים והרבה פעמים מגיעים למצב של גלגל קדמי באוויר. היות והנעילה האחורית עובדת טוב אין סיבה לתנופה חזקה. השאלה היא האם הנעילה הקדמית תעזור במצב כזה ?

ניר ל
18-07-04, 10:41
הדיפ' מוגבל ההחלקה מסוג טרוטראק לא יועיל לך במצב של גלגל ללא אחיזה, יש טכניקה של שימוש בבלמים לצורך הכנסת הדיפ' לתחום העבודה שלו אבל לא הייתי מציע לך להשתמש בה וגם היא יעילה רק במצב של הצלבה בשטח מישורי יחסית.

אריק זמר
20-07-04, 01:42
מימו,
בחלק מהמקומות זה ייתן לך יותר מאשר נעילה אחורית בלבד אך בחלק אחר, במיוחד בעליה במהירות זחילה כאשר בסרן האחורי לא תהיה אחיזה טובה (סבסוב של שני הגלגלים) ואילו בסרן הקדמי גלגל אחד באוויר - לא תמשיך להתקדם.

בעתיד, אם זה הכוון, תשקול החלפתה של הטרוטראק (כן, זה סביר להניח מה שיש לך) בנעילה אחרת.

טדי
23-07-04, 05:53
נהג טוב יסתדר עם נועל מוגבל החלקה וזה גם ישמור לך על אורך חיי האקס הקידמי תלמד לשלוט ברכב ולא שהנעילות יעבדו בשבילך נעילות 100 אחוז זה לדעתי משהו שתשים אחרי שתכיר טוב את הרכב כפי שהוא
העדר חיישן חמצן אומר צריכת דלק טיפטיפה יותר גבוהה וזה גם אומר שהמזרקים שלך שונים מסופה עם חיישן חמצן אבל לפחות זה טוב בביצועי המנוע הגבוהים טיפטיפה
תבדוק אם יש מחבר לחיישן חמצן ותוכל להוסיף אחד היות והמחשב ערוך לכך

קיד
23-07-04, 11:49
וזה גם אומר שהמזרקים שלך שונים מסופה עם חיישן חמצן
לא נכון!
חיבור לחיישן יש בטוח. מדובר על שקע עם 4 פינים בצורת ריבוע, הממוקם ליד במרסס של צילינדר 6.
שאלה הרבה יותר מטרידה, היא האם יש קדח + הברגה לחיישן בסעפת הפליטה?
בברכה,
קיד.

Mozes14
24-07-04, 10:04
קודם כל תתחדש :D

דבר שני אני נוסע עם סופה מודל 92 כבר שש שנים בהתחלה רציתי נעילות הגבהות ועוד כל מיני שיפורים ,ואז אמר לי חבר טוב קודם תיסע קצת תרגיש תג'יפ אחר תבין מה אתה צריך ועל מה לבזבז את הכסף שלך ,הוא אמר אל תדאג לג'פ יש דרך מישלו להראות לך מה הוא צריך . ומאז אני נוסע ככה :lol: בלי שום שינוי ואולי ניתקלתי בכמה מקומות(בקטנה) שהייתי צריך לנסוע מסביב אז אחי סע לטייל הג'יפ שלך מדהים וחזק ברמות אדירות ולך עוד יש נעילה אחורית :lol: :lol: בהצלחה .

-->