PDA

צפייה בגרסה מלאה : ידית טרנספר קצרה

riko
17-11-09, 17:42
החלפתי גיר ברכב בעקבות רעשים חזקים שהיו , החזירו לי את תיבת העברה שלי שהיתה תקינה
סגרו הכל ,הכל תקין. אני נוסע ברכב ומרגיש שגל ההניע הקדמי עובד , בודק שאני ב 2x4 בידית, לוקרים במצב פתוח , עדיין הרכב משולב. מתכופף מתחת לרכב מפרק את הבורג שמחבר בין בורר המצבים של הטרנספר לבין הידית ומגלה שיש בטרנספר עוד מהלך. מסובב את גל ההניע הקדמי ביד , הכל סבבא מסתובב חופשי כלומר לא משולב, לאחר מכן מנסה לחבר את מוט הידית לבורר המצבים של הטרנספר עם הבורג , אני רואה שהוא קצר ב 1 ס"מ , מנסה לדחוף את הידית קדימה מתוך הרכב , מגלה שהיא בסוף המהלך.
בקיצור חסר לי 1 ס"מ על מנת שאוכל לשלב 2x4
מישהוא נתקל בתופעה , מכיר את הפתרון?
נכון לעכשיו נוסע עם הידית מפורקת העיקר שלא אסע 120 קמ"ש משולב.
יכול להיות שתושבת גיר או הטרנספר קצת עייפות ולכן הנמיכו את הטרנספר ב-1 ס"מ
מחכה לתשובה
תודה מראש

riko
18-11-09, 01:50
דעתכם בנושא חשובה , מה אתם אומרים?

אלדר
18-11-09, 03:05
ריקו, אני ההיתי ממתחלי מלהחליף תושבת גם כך היא קרוע ובמוקדם או מאוחר תחליף אותה.

riko
18-11-09, 11:24
ריקו, אני ההיתי ממתחלי מלהחליף תושבת גם כך היא קרוע ובמוקדם או מאוחר תחליף אותה.
היי אלדר
הסתכלתי על התושבת והיא נראת תקינה אולי בכל זאת היא נחלשה קצת , אתה אומר?

אלדר
18-11-09, 20:29
למה אתה לא פונה לזה שהחליף לך את הגיר?

riko
19-11-09, 18:00
מפני שהוא החליף את הגיר והחזיר את הטרנספר שהיה שלי
היום לאחר שפרקתי את כל הקונסולה והגומי גיליתי שהיא כן מתחברת ולא קצרה היא מעבירה את כל המצבים. אבל וזה אבל גדול על מנת שהיא תכנס ל 2x4 היי (שזה דחיפה קדימה) מפריעה לה כל המרכת של התא אכסון התחתון הפתוח, מה שמביא אותי למסקנה שהטרנספר הוא לא של הדגם הזה , האם זה הגיוני ( מה של אוטומט?) או של שנתון אחר
אפילו הכיסויי של הידית הוא ממקומם אחורה מידי כל שהוא נמתח ולא נותן לידית להשתלב למצב 2x4 .כלומר שאם אני מרכיב את כל הפלסטיקים באיזור ההנד ברקס הידית נתקעת באותו התא הפתוח , והוא לא נותן לה להשתלב מה קורה פה , אני לא מבין!

גיא
19-11-09, 23:56
לא יודע איפה עשית את התיקון . אבל אני יכול לנחש שאולי הוא "אמר" שהחזיר לך את ה טרנספר שלך ? ....

riko
21-11-09, 00:21
לא אין מצב אני לא זז מהאוטו , לא סומך על אף אחד!!!
היום פירקתי שוב את הידית , חיממתי את החלק התחתון עם ברנר 30 שניות
כופפתי שתי ס"מ אחורה , החזרתי את הידית למקומה והכל פועל כמו שצריך הכל חזר למקומו.
לדעתי הטרנספר הוא של דגם אחר או שהידית התעקמה כשהחליפו גיר
בדקתי את הרכב בשטח כל המצבים משתלבים והטרנספר עובד מצויין
לך תדע?
תודה על ההשתתפות והתגובות.

tallevi
21-11-09, 01:16
1.חכם לא נכנס לצרות שהפיקח ידע איך לצאת מהן(בערך...)
2.רצוי להיות חכם,עדיף להיות פיקח.

ברור שמשהו לא מתאים או שלא הורכב נכון.
נתת פיתרון לסימפום "חיצוני" שרואים ומרגישים מיד ,אבל מה אם יש עוד אי התאמות
שלא באות לידי ביטוי באופן מידי?
אני מציע לך לברר טוב טוב את שורש העניין ולהבין מה בדיוק השתנה.

טל.

riko
21-11-09, 13:43
התקשרתי למאירמן זה שמוכר גירים , והוא אמר שיש כמה דגמים לטרנספר שהשינויים בינהם זה מבנה חיצוני. תארתי לו את הבעיה והוא אמר שאכן בדגם מסויים מנוף בורר המצבים שבטרנספר ממוקם כמה סנטים לפה או לשם. הטרנספר יושב בול , מתחבר מצויין לגל ההניע, מבחינת הברגים הכל תואם לגיר, וכן לגל ההניע הקדמי , שיניתי טיפה את הזווית של הידית נראה לי זניח לעומת כל שאר הדברים שמתאימים
אם אגלה איזה מגבלה או חוסר התאמה או לא עבודה רציפה ותקינה של הטרנספר אדווח בפורום
בינתיים הכל כשורה
אולי בכלל זו הידית שלא התאימה , אולי ידית של גיר אוטומט - בכל מקרה זו רק הזווית שלה
כי בתושבות שלה והזרועה הכל מתאים

-->